Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hejka dziewczyny :-) kurcze normalnie nie mam czasu regularnie tu zagladac :-/ dzis mamy znajomych zaproszonych wiec moze wieczorem poznym mi sie uda i nadrobie zaleglosci... poki co tylko wpadlam z pozdrowieniami i uciekam dalej cos przygotowywac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zdazylam zauwazyc juz wczesniej ze wymienilyscie sie zdjeciami... :-) to ja tez poprosze :-) i sama tez sie zrewanzuje. fajnie ze przestaniemy byc takie tylko wirtualne :-D see U :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer to ja Ci juz wysłałam fotke moją ;) udanej imprezki :) a ja sobie tu sama posiedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niestety ostatnio nie jestem czasowa. Jeśli któraś nie ma mojej fotki a chce mie niech napisze pod adres w profilu i dołączy swoj wizerunek. Na pewno się odwdzięczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja wlasnie sobie z kina wrocilam nie mialam co robic to z bratem sobie poszlam heh :) a jak tam u was dzionek mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn a tak co więcej u Ciebie słychać? Babitek, Głupolek i inne dziewczyny, odezwijcie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili nie ma to jak mieć rodzeństwo, ale mój Narzeczony ma brata to jakos sie uzupełnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no he ale od czasu do czasu:P nie zart ...my to i tak sie maxymalnie klocimy ale sa czasami dobre dni:) pewnie bedzie lepiej jak u kazdego gdy juz sie razem nie mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chciałam miec starszego brata, teraz neistety jest to nie możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mlodszego o 3 lata heh :) jutro 18 konczy:) ale za to moj narzeczony ma siostre ktora chcialam zawsze miec i starszego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to jest tak, ja mam kuzynów, kuzynki maja juz swoje rodziny bo sa starsze ode mnie o 10 lat, od strony Narzeczonego to jest roznie, z kuzynkami raczej kontaktów nie utrzymuja a dziewczyna przyszłęgo szwagra pomimo ze ma 19 lat jest nie wiem jak to delikatnie ując, mało błyskotliwa ;) wiec nie mam z nia dobrego kontaktu, wiec mam chyba pecha do dziewczyn z rodziny Narzeczonego ;) a tak ogolnie to mamy mase znajomych małżenstw i nie tylko :) dlatego zazdroszcze innym kontaktu jesli chodzi o relacje szwagier+jego dziewczyna, czy tez zona, bo zawsze chcialam miec dobry kontakt, no ale co zrobić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ci powiem ze ja jakos nie bardzo mam dobry kontakt z przyszla zona od mojego brata... w pazdzierniku biora slub ciesze sie ze on jest szczesliwy ale jakos nie moge z nia sie dogadac..tzn niby rozmawiamy ale cos mi tak mam ciagle wrazenie ze ona uwaza sie za \"lepsza\" bo studia konczy itd..ale ciesze sie ze z jego bratem i siostra mam super kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to coś mamy wspólnego ;) wiesz u mnie to jest tak, że ja dziewczyny nie znam, a sa juz sporo ze soba nigdy jej do domu nie przyprowadził nie dał poznac, wiec skoro nie to ja i mój narzeczony nie bedziemy sie prosic o kontakt, ja juz kiedys nie wytrzymałam i poszłam sie jej pierwsza przedstawic, jest za młoda, jest zazdrosna, robi fochy z byle czego a on? mu tak wygodnie i ma swoje za uszami ;) wiec jak mam rozmawiac z kimś kto do tego nie dojrzał, nie mam z nia tematów a zawsze chciałam zeby miał dziewczyne z która wsiadzeimy w samochod i pojedziemy na zakupy na kawe, gdziekolwiek! no nic koncze juz marudzic :P:P bede sobie humor psuła na wieczór :P lepiej powiedz na jaki filmie byłaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie jest roznica ze dziewczyna ma 25 lat chyba jakos tak... A bylam na filmie Gang Dzikich wieprzow czy jakos tak super komedia posmialam sie niezle:) polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja też mojego Miśka zabiore do kina na ten film ;) ostatnio był z kolegą, to teraz czas żeby poszedł ze mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa to moj byla jak ja bylam w pracy z moim bratem heh bo czekali na mnie,...no i nie zdazylam juz pozniej znim pojsc bo wyjechal spowrotem do norwegii na szczesscie w pazdzierniku juz na cala zime zjezdza wiec bedzie czas na pojscie do kina:D ..a ogladalas moze shreka 3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie widzialam całego ale nie podobał mi sie, jednak 1 czesci sa najlepsze i najśmieszniejsze! ale wiesz jak uda mi sie zdobyć bo mój Narzeczony miał super bajki nie pamietam nazwy , ale jak bede miała to moze uda mi sei przez przesłać przez strone która mozna wysylac duze pliki... dla mnie i tak najlepsza bedzie epoka lodowcowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no epoka lodowcowa byla super:D .. teraz w zasadzie to jakos duzego wyboru niema w kinie...ale jakos sie dzisiaj udalo trafic na fajny filmik,...ale widzialam fajny zwiastun filmu o Katyniu we wrzesniu ma wejsc do kin,,,to sie chyba wybiore na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć Szklana Pułapka 4 jest super ;) ja to sie nigdy nie nastawiam ze jak sie wybiore na ten film to ten film zobacze, bo przewaznie z moim M. zmieniamy w ostatniej chwili na inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiesilam sie hehe ..bylam z pieskiem na dworku a teraz spadam sie kąpać bo jutro do pracy ale piatek znowu wolny:d dobranoc kochane slodkich snow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu ostatni raz. Zaręczyny zerwane. Okazało się, że mój facet nie jest gotowy na ten krok. Z bólem serca znikam stąd. Nie wiem co mam powiedzieć. Zostałam totalnie zgnojona, czar prysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Az sie rano szybko obudzilam jak przeczytalam wiadomosc od ZABKI :( Zabko jest mi przykro ....ale nie musisz od nas odchodzic mimo ze jest to topik na 2008 mozesz z nami zostac i pisac co u ciebie no i chyba ze nie chcesz :) ale 3maj sie kochana i odezwij sie czasami do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×