Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ja już w pracy - dzięki babitku za info :) o hotelach!No w centrum Wawy to bym nie chciała wolałabym gdzieś w zieleni :) Kurcze do jutra mam umowę i denerwuję się czy mi przedłużą no i kiedy mi wypłacą pierwszą wypłatę :( nie sądzicie, że powinni już coś powiedzieć??? Co do palenia to ja też palę :( ale mój Marcin nic nie wie :) tzn.jak się poznaliśmy to paliłam (on nie pali)ale po 2 latach rzuciłam i nie paliłam prawie rok!!Od kilku miesięcy znowu palę ale nic Mu nie powiedziałam bo strasznie by się zdenerwował :( i tak żyję okłamując go - męczące to jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie mozliwe nasz temacik zniknął z pierwszej strony juz to nadrobie i bedzie znowu na 1:) ja wlasnie sobie z pracy wrocilam i pije zimno piwko z soczkiem jakis smak mnie naszedl :) pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) imili ----------------chetnie bym sie tez napila piwka zimnego ale robota czeka. dziewczyny powyjezdzaly itemat podupadl ale to mam nadzieje czasowe. ja dzisiaj nie mialam czasu nawet zajrzec :/ pozdrawiam was i dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, już jestem :P Madi wiem coś o tym bo Nas tez dzieli około 30 km dobrze ze jest samochód, bo pociagiem przez jakies ponad 3 lata sie męczylismy :( u mnie by to było tak jesli M. mieszkałby na miejscu to napewno by u mnie nie mogł spac ani ja u niego, ale ze Nas dzieli troche to możemy ;) chociaz chciałoby sie mieć swoje mieszkanko... Babitek, no mowilam ze Jaś jest kiepski ;) Sezon na Misia polecam a i wczoraj oglądałam Gwiezdne Jaja :) komedia, nawet sie idzie pośmiac :D Imili spagethi mhm, ja ostatnio sie przejadłam ;) ale uwielbiam duuuuuzo sera zołtego na górze :D Żabko kochana, trzymaj sie 🌻 ja chyba tez na Twoim miejscu nie umiałabym być z osoba która tak naprawde nie wie czego chce :( smutne, ale lepiej ze teraz sie tak stało a nie pozniej kiedy wszystko byłby juz zapiete na ostatni guzik... wiem ze łatwo sie mówi, ale widocznie tak musiało byc, a moze jeszcze los Was połaczy, kto wie...? trzymaj sie i zagladaj do nas!!!!!! odpocznij, przemysl... 🌻 aaa nie zostaniecie jeszcze \"ciociami\" :P pozniej zagladne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Wczoraj wrocilismy o 23 bylo bardzo fajnie :) ale nie chcielismy tam spac i wrocilismy do domu.Dzis chyba pojedziemy na basen :) ale jeszcze nie wiem:( bo moj T jeszcze spi. Cafka ---No szkoda ze nie zostaniemy \"ciociami\":D Ide zaraz sniadanie robic bo dopiero co wstalam. POzdrawiam i milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczyny my weekend spedzamy w Chybiu u tesciów jest wesoło a nie było jak mieszkaliśmy tu w czasie studiów. :) Dziś robimy urodziny brata mojego misiaczka . Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez w piatek bylismy paczka na piwku takze fajniutko było, ide na słoneczko :) miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadarzam za Wami. W domu pelno kurzu - remont lazienki. Pyl mam wszedzie. Nawet do lodowki mi sie wdarl. Zabusia24- jak to u tesciow? Jak to Twojego misiaczka. Chaba cosik nie rozumiem. Czyli jestescie razem? Oby !!! Ja lubie happy end\'y. Ide myc kafelki. Wiem, ze przy niedzieli nie wypada, ale wybaczcie. Milej slonecznej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie dopiero wstalam eh ale sie wyspalam...spalabym jeszcze ale tel mnie obudzil bo sobie wujek dzwonil....ale wam dobrze fajnie weekend spedziliscie razem ..kurcze jak ja wam zazdroszcze..ja moge aby na tel polegac :( .. tak mi go brakuje jeszcze jakiegos dola zalapalam i nawet przytulic sie nie moge do niego :(... musze jakos przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona chyba Nasze Zabki 2 pomyliłaś ;) Zabka82 i Zabusia24 :) Imili nie dołuj sie, wiem jak to jest :( to były tylko 3 miesiace ale straszne bo bez Niego :( masz Nas tutaj i mozemy pogadac o wszystkim :) wiec nie dołuj sie tylko skrobnij do Niego jakiegoś słodkiego meska i napewno Ci bedzie razniej na serduchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka!!! Masz racje. Pomylilo mi sie. To chyba od tego kurzu, ktory sie unosi w moim domu. A fuj...Nigdy wiecej remontu lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeiwczyny ja sie tylko witam i uciekam do pracy, juz na szczescie koncze dzsiaj :-) Zareczona ---------- wspolczuje remontu, u mnie bylo to samo niedawno plus malowanie calego mieszkania :-P jakos przezylam ale pod koniec juz plulam na caly ten remont. takze glowa do gory, bedziesz sie poznije cieszcyc ladna lazienka :-) milej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAńĆiA21
Niech mi ktos pomoze mam juz sale zarezerwowana na 2008r a nie mam kamerzysty i orkiestry!!! mozecie kogos mi polecic fajnego i taniego :-) jestem z łazisk pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie są Łaziska ?? he bo z geografii to ja zawsze cienka bylam:) .. i znowu do pracy a dopiero do domku wrocilam bylam sobie na gieldzie w gliwicach i az sie zdziwilam cenami...ogladalam sukienki na wesele do brata mojego narzeczonego i ta sama co mi sie podobala w m1 to kosztuje na gieldzie 170 zl a w m1 240 fajna roznica nie?? musze sie wybrac po wyplacie na gielde i sobie kupic sukieneczke:) .. ale mam lenia ostatnio nic mi sie nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili -------------- a co to za gielda? czy tam sa nowe czy uzywane ciuchy? przepraszam, ze tak pytam ale roznica faktycznie wielka. czemu tam jest tak tanio?? my wlasnie po obiadku, M. idzie na pilke a ja znowu do tlumaczenia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey . My niedawno wrocilismy z basenu ...ale mnie slonce opalilo:) Upal nie milosierny 37 stopni bylo juz o 11:) wiec napewno bylo dzis z 40 stopni.Teraz bedziemy grillowac bo jeszcze nic nie jedlismy a na basen zapomnialam kremu przeciwslonecznego no coz zdarza sie . Gielda w Gliwicach jak dobrze pamietam ...zawsze byly tam nowe ubrania :) bo czesto tez tam jezdzilam i zawsze bylo o polowe taniej :) Dobra zmykam cos przygotowac na grilla. Chyba bede miec noc nie przespana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej/.... summer tak jak mowi rybnik dokladnie tam sa same nowe ciuchy niema uzywanych po prostu w m1 jak to w hipermarketach placisz za metke i za czynsz dla nich :) takze wiesz dlatego taka roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Mimo ze moje plecy czerwone na buraki moja noc przebiegla nawet dobrze ...mialam caly czas zalonczony wentylator,:) Dzisiaj mam wolne ale fajnie bo chyba bym nic nie zrobila w tym upale ...ale mam duzo pracy w domu bo nic przez weekend nie zrobilam, Na tej gieldzie rowniez mozna zakupic originalne rzeczy rowniez bardzo tanio :) ale wydaje mi sie ze teraz to troche ona sie pogorszyla bo kiedys bylo wiecej stanowisk z odzierza. Zycze wam milego dnia. Tutaj w Niemczech skonczyly sie WAKACJE i dzis pierwszy dzien ida do szkoly i przedszkola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, jestem nowa, ale też wychodzę zamąż w 2008r a dokładnie 5 kwietnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mnie tez czeka sprzatanko Iza, zaraz pranie ide robic. pogoda na medal widze :) witaj Feni, napisz cos wiecej o sobie? jak przygotowania? miłego dzionka kobietki, ja spedzam dni z Narzeczonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka, mamy juz sale, w tym tygodniu mam spotkanie z dietetykiem zywnościowym aby ustalić menu,a za tydzien ide do księdza termin w kościele zarezerwować,narazie sama sie tym zajmuję pnieważ moj kochany jest w Anglii i przyjedzie w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feni witaj posrod nas :) Ja juz posprzatalam ,bylam w sklepie teraz pije capucinno i jem bulke a za chwilke zabieram sie za prasowanie mam 2 kosze ..jak mi sie nie chce u mnie jest juz 35 stopni w cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou Dziekuje za zyczenia dobrej zabawy :) Niestety, przeczytalam dopiero dzis :) Bawilam sie dobrze, gorzej Adrian - zarazilam go swoim zapaleniem krtani i mial biedak goraczke :( Teraz juz oboje na antybiotykach. Ale ja juz od dzis w pracy... Summer - na pewno noc przed slubem to bedzie niezly stres :) Mysle Rybnik, ze w sobote juz bedzie lepiej, dlatego, ze bedziemy mialy duuuuzo rzeczy do zrobienia, a noc z piatku na sobote - bezczynna, wiec pewnie bedzie stek mysli w glowie :) Gosiaczek - nie ma sprawy, jesli w otoczeniu zieleni, to polecam Ci Dedka w parku skaryszewskim, teoretycznie blisko centrum - zaraz przy moście poniatowskim, ale w samym srodku parku (z reszta mojego ulubionego - cale dziecinstwo z tatą tam chodzilismy co weekend :) ). Jak kochana z praca? Przedluzyli umowe? Jak z wypłatą? Cafka, w takim razie musze obejrzec Sezon na Misia :) Zareczona - oby Ci sie szybko remont skonczyl, ja tez remontow nie znosze, ale czasem trzeba wytrzymac... Imili, mam nadzieje, ze dzis juz nie jestes smutna. Nie zamartwiaj sie kochana, juz mniej, niz wiecej... MańĆia21 - niestety nie pomoge, namiary mam tylko na Warszawe. Summer - nie wiem, czy nie pisalas, czy ja przeoczylam - w jakim jezyku tlumaczysz? - tak z ciekawosci :) Cafka - jakie zdjecia bardzo ladne? Ja wysylalam zdjecia? :) Iza - Ty lubisz upal, ja nie znosze :) trawie upał tylko, jak jestem na wakacjach, jak musze jezdzic do pracy, wole temp ok 22 stopni :) Witaj Feni, to jestes przede mna :) ja 26 kwietnia. Z jakiego miasta jestes? Menu z dietetykiem zywnosciowym? My bedziemy wybierac dania z listy, ktora dostaniemy na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co prawda już zarezerwowałam fotografa ale wklajam Wam link - powiedzcie co myślicie o tych zdjęciach! http://www.plener.weselny.com.pl/slides/001.html Będę miała zdjęcia również w tych miejscach - w muzeum wsi radomskiej! Umowę mi przedłużyli także jestem szczęśliwa!!Dziś na 14 idę do pracy! Babitku moje kolano też się odezwało :( nawet zaśmiałam się do Marcina, że z pieniążkó ślubnych odłożymy na protezkę tytanową dla mnie :) Ale się uśmiał :) Witam nową koleżankę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek, takie sa wymogi na tej sali ktore wymajmujemy musi menu ustalic dietetyk zywnościowy, jestem z Bielska-Bialej i mam coraz większego stresa:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj Iza, prasowania w 35 stopniach to Ci serdecznie wspolczuje :) Ja siedze w biurze w ktorym jest w sumie chlodno :) I pije pierwsza kawe.. Gosiaczku, Jesli chodzi o krajobrazy w tym muzeum - bardzo ladne, wiatrak, chaty, bardzo fajna sceneria, i dobry fotograf na pewno powymysla swietne fotki w takim miejscu. A jelsi chodzi o te zdjecia - niektore mi sie bardzo podobaja, niektore sa wg mnie przerysowane - nie lubie zdjec z jakimis dziwnymi efektami - tak samo filmow. Lubie raczej \'naturalne\', a na tej stronce niektore zdjecia sa bardzo sztuczne - wlasnie przez te efekty. Ale plener bardzo fajny :) Gratuluje Ci Gosiaczku umowy :) super :) Kolana nie gratuluje...moje jeszcze boli przy zginaniu (chodzeniu, siedzeniu), ale coraz mniej, juz ponad miesiac, wiec mam nadzieje, ze zagoi sie szybko. A co z Twoim kolanem sie dzieje? Tak bez powodu sie odezwalo? Feni - rozumiem. A czemu masz stresa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jak kazda kobieta przed slubem,czy to napewno ten,jak sie ulozy,czy z przygotowaniami sie wyrobimy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam upał ;) Babitku chodziło mi o link jaki wkleiłaś :) Gosiaczek gratuluje przedłuzenia umowy! mykam, postaram sie dzisiaj jeszcze zajrzec i cos skrobnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×