Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Mi sie ruloniki podobaja Waikiki :) Poza tym, chyba tez nie przykladam do zaproszen najwiekszej wagi - to tylko papierek, nie majacy absolutnie zadnego wplywu ani na slub, ani zabawe na weselu, wiec nie chcialabym wydac na zaproszenia kroci :) Ale czy sama zrobie? hm...no nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek :-D wiesz... ja Cie nie namawiam żebys sie zabierała za to i siedział nad tym, bo jeszcze mnie przeklniesz ;-) ale ja zaryzykuje :-p hie hie zobaczymy co mi z tego wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) przeklac bym Cie nie przeklela - wszystko na wlasna odpowiedzialnosc :) A przyszlo mi do glowy - Gosiaczku - jak pasta? dziala? swiecisz juz uzebieniem? :) A zaproszenia, Waikiki, u mnie to glownie kwestia czasu - ciagle mi go strasznie brak, wiec zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakies etykietki na wódke tez robicie?? w sensie takie naklejki czy zawieszki, że to wódka weselna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wodke nic nie robimy, ani naklejek, ani zawieszek. A slub 26 kwietnia :) - ostatnia kwietniowa sobotka. a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zareczylismy sie w lutym i bylo do slubu 14 miesiecy...a teraz juz tylko 8, strasznie szybko mi leci czas - za szybko...aaaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek i bedzie leciał coraz szybciej niestety my się zareczyliśmy w grudniu, a juz sierpien jest... wrzesien juz własciwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie jakos ciagnie :o o ślubie w sumie zaczelismy tak powaznie myslec na poczatku sierpnia, zareczylismy sie 20 sierpnia, a jest 28. ciagnie sie i ciagnie ten sierpien :o A bedziecie miały zawieszki na butelki?? Bo ja mysle zeby samemu zrobic. Tylko jeszcze sie musze zorientowac co ile kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka faktycznie można to też samemu zrobić :-D chociaz ja bym chyba walnęła chętniej naklejki sama nie wiem... mój narzeczony to powie że to wiocha takie cos zamieszczać! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki tzn jak bede miec oryginalna wódke tzn jak mi z hurtowni załatwia to dam tylko zawieszki. 9mam nadzieje ze bedzie taka wodka) bo według mnie naklejki wygladaja strasznie wiesniacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek wiesz... ja chyba też z tego zrezygnuje, bo poczułam się jak totalna wsióra ;-) 🌻 🌻 🌻 (nie mam nic do osób ze wsi! mam kilka super koleżanek na wsi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - o gustach sie nie dyskutuje :) jesli Tobie sie podobaja naklejki - smialo i nie przejmuj sie zdaniem innych - to Twoje weselicho :) Ja absolutnie tak robie w kwestii swojego - a ze nie podobaja mi sie ani naklejki, ani zawieszki - i te i te beda nieobecne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja po prostu doszłam do wniosku, że to jest zupełnie niepotrzebne!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:) dopiero wrocilam z pracy :) glowa jeszcze bardziej mnie boli nic wczoraj nie wiem czemu ale chyba przez pogode bo tu 10 stopni a w pracy 150 stopni.Wiec moge sie pochwalic WESELE MAMY NA GODZINE 12 :) dzis mama byla i nas zapisala . Sorki ze nie czytam was ale naprawde nie mam sily ...a jeszcze musze jechac na zakupy bo chcemy wyslac paczke rodzicom ...a co do wodki to jeszcze nie wiem jaka zakupimy ale napewno 0.5 l milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale jestem padnieta po pracy przejrzałam to co piosałyscie dołączam się : ślub o 16.00 a wódka to 0,7 Smirnoff i 0,5 Bols :) Pozdrawiam i zmykam na działke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że niedawno pisałyście o spowiedzi ;-) masakra - ja praktycznie całe życie mieszkam przy kościele, tzn. bardzo blisko kościoła i zdążyłam sie wiele razy zrazic do księży i to na maxa! a pierwszy raz mnie do siebie zrazili własnie u spowiedzi jak szłam do pierwszej komunii... taka kurde dziewczynka a ksiądz dał mi tyle zdrowasiek do odmówienia i innych modlitw, że prawie sie popłakałam jak poszłam do ławki sie modlic! To był bardzo stary i okropny ksiądz, ale już mnie ogromnie zniechęcił,... a kilka lat temu widziałam późnym wieczorem jak panienki taksówkami wyjeżdżają od księży...ale nie będę juz tego komentowac! w kazdym razie chciałam wam powiedziec, że jak rozmawiałam kiedys z babcią, to jak dawno dawno temu była spowiedź powszechna, to własnie chodziło sie do kościoła i klęcząc w ławce rozmawiało sie z Bogiem - i to była spowiedź, a nie ciekawemu i czekającemu na sensacje księdzu sie opowiada o swoich prywatnych czy nawet intymnych sprawach- co za głuuupota!!!!! tak tak, bo słyszałam, ze nie jeden ksiądz przy spowiedzi przedślubnej jak nie powie mu sie grzechu - no tego, ze sie współżyło z partnerem przed ślubem, to się sam zapyta czy tak nie było... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie :) Mialam okazje dzisiaj pospac troche dluej ,bo mam na pozniej do pracy ale znow sie nie udalo no coz :( U nas ostatnie dni strasznie zimno tylko 10 stopni ... A tak po za tym wszystko dobrze a co u was? Jak tam przygotowania? pozdrawiam i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Rybnik :-D ja się dzisiaj nie wyspałam - masakra! całą noc sie wierciłam :-( ...a co do przygotowan, to jestm na etapie załatwiania fotografa :-) zobaczymy co mi z tego wyjdzie... miłego dzionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry wszystkim :) a jha sie prawie wyspałam :) choc snił mi sie straszny sen, ale na szczescie zadzwonił budzik :D My tez załatwiamy fotografa, ale ja sie tym nie zajmuje, robi to kuzynkamojego michała. Ja sie w to nie mieszam :) (mam nadzieje, ze utarguje cosik) A teraz to tylko zbieranie kasy pozostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no mi pomaga przyjaciółka, bo to jej szwagier ma mi te zdjęcia robić. Co prawda będzie musiał przyjechać 120km z innego miasta, ale dobry jest! ... i może sie uda, że nas weźmie po cenie z tego roku, bo za rok we wakacje bierze już prawie 1tys zł wiecej niz teraz :-o zobaczymy! jak sie uda, to powinniśmy miec suuuper mega album zdjęć :-) :-) ale musimy sie szybko wziąć za kościół, załatwić jak najprędzej zespół i kamerzyste! a Wy bierzecie zespół czy DJ-a?? bo ja sie tak zastanawiam... Niby mówią, że nie ma to jak żywe wykonanie, ale dj mi puści co tylko chce, a jak jest dobry, to też światnie rozkręci ludzi, a wiadomo, że zespół to nie wszystkiego sie nauczy śpiewać i może nie wyjść im zbyt dobrze coś, no i więcej osób, więc więcej do płacenia... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) Waikiki - ja stronilam od kosciola cale zycie :) nie mam ani jednego sakramentu i dluuuuuuugo szukalam ksiedza, ktory wzbudzi moje zaufanie i sympatie, niestety wielu ksiezy to gigantyczne pomylki... ja sie jak zwykle nie wyspalam, wysypiam sie jedynie w wekendy - niestety za bardzo lubie spac, zeby wstawanie wczesnie mnie cieszylo :) Waikiki - jesli podpiszecie w tym roku umowe, powinna w niej byc wpisana kwota - targuj sie o cene tegoroczna :) My mamy zespol - 4 osoby - 3 kolesi i panna. Bardzo mi sie podobaja, bardzo fajnie spiewaja, maja bardzo duzy repertuar i swietne opinie o nich czytalam w necie. I wg mnie na wesele fajniejszy jest jednak zespol - na wszystkich innych imprezach w zyciu bawi sie przy muzyce z plyt, wesele to jedyna okazja..takie moje zdanie :) ale faktem jest, ze placi sie wiecej. Nas zespol kosztuje 2700 + koszty jedzenia - za zespol musimy zaplacic jak za normalnego goscia (4 x 160) = 3340 ojjjjjj, boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy zespoł :) nawet ok, choc jak spisywalismy umowe to juz nie było tak kolorowo jak sie zapowiadało. Jak słuchalismy to gościu mówił, ze do końca bedzie grac, a przy spisywaniu umowy okazało sie maks 12 godzin, kazda dodatkowa godz. to 100/150 zł dopłaty. No i jak niby mamy slub o 15 to oni juz przyjezdzaja do lokalu i sie bede rozkładac, tylko nie wiem po co bo 1,5 to lekka przesada. No ale policzył 100 zł mniej. Ziobaczymy jak to bedzie 2 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do koscioła idziemy w piatek. zobaczymy co nam tam powiedza, tzn czy bedzie termin na 2 na 15. Jak nie to idziemy do mojego koscioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!! :) kuuuupa czasu :D ale popisałyscie hoho :) spedziłam cudowny urlop z moim Narzeczonym :D ślubne sprawy stoja w miejscu, ale to nic jest czas ;) nie wiem nawet na co odpisac bo tyle tego jest, tyle tematów poruszonych ;) witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×