Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hey Eawi ....No to trfailas na super szefa jezeli ODDAL ZALICZKE :) Ja zaraz zmykam do pracy :) milego dnia....tu od wczoraj pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie jeszcze mase dni do wesela...26 lipca byl rowny rok:) najbardziej sie ciesze ze slub bede miala w moje imieninki:) jeszcze w pracy dzis i jutro i smigam na urlop...ale powiem wam ze juz ledwo ciagne...chodze jak zombi....:( moj michu juz ma urlop od dzis..wiec wlasnie wyleguje sie w domu u swojej mamy w lozku...:) po powrocie z angli organizuje kolacje zapoznawcza dla rodzicow. oczywiscie moj michu jest wielce obrazony gdyz w jego mniemaniu jest to zbedne niepotrzebne i glupie:(( a wasi faceci tez tak reagowali na wspolne zapoznanie sie rodzicow?? moj jest totalnie na NIE...:(i pewnie wyjdzie z tego mega klotnia....bo wszyscy chca spotkania-nawet jego mama- o mojej juz nie wspomne a ten sie uparl i basta pozdrawiam i zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek!!! Tak sie zastanawiam czy bielizna slubna czyms sie odznacza czy to jest normalna nowa nie smigana bielizna? Chodzi mi szczegolnie o biustonosz czy musi byc jakos specjalnie zapinany czy cos. Ja tez mykam do pracy!!! Brak checi...i brak humoru.W domu strasznie pusto. Ale jeszecze 3 dni tylko samiutka bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia!!! Nasi rodzice sie zapoznali ale sie nie polubili.... wiec nie wiadomo co lepsze. To znaczy kulturalnie ze soba rozmawiaja, ale ostatnio np. jak moi rodzice chcieli tesciom cos poslac dla nas, bo byli akurat w Polsce to tescie ich zaprosili na cale 10 minut do domu - na papieroska - bez kawy. Niezle co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - gratulacje zareczynowe :) super :) My zareczylismy sie w moje urodziny/walentynki :) Zareczona - ja za szycie samo place ok 800pln plus materialy, wiec powinno wyjsc podobnie, moze troszke drozej. Gosiaczku, przynajmniej nie bedziesz robic nic na ostatnia chwile - o co podejrzewam siebie ;) Ja nie pamietam kiedy pojawilam sie na forum, na pewno po zareczynach, ale nie pamietam dokladnie :) roczek - pieknie :) Ewa, super, ze oddali Ci zaliczke, 1000 piechota nie chodzi ;) Nusia, zazdroszcze urlopu..ja dopiero w pazdzierniku. A zapoznanie rodzicow - chyba 2 lata temu przyjechali do nas na kilka dni i wtedy poznali moja mame, bardzo sie polubili - a Adr nie marudzil nic, chociaz w sumie poznawali sie \'bez powodu\' - nie gadalismy wtedy jeszcze o slubie. A Michal pewnie tak reaguje bo ma cykora ;) Zareczona - bielizna slubna nie ma zadnych specjalnych cech :) Jesli chodzi o zapiecie - wszystko zalezy od kroju sukienki, byc moze powinien miec specjalne zapiecie, jesli sukienka ma np. wyciete plecy. Tesciowie - \'bardzo sympatycznie\', dobrze, ze nie rozmawiali z Twoimi rodzicami na wycieraczce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia24 :) no to zaręczyłyśmy się tego samego dnia 21 stycznia 2005 u mnie była to moja studniówka, a u Ciebie to też był jakiś szczególny dzień czy tak z nienacka?? Ewai - gratulacje odbioru zaliczki :) masz szczęście bo wiem, że przeważnie robią z tego problemy!! Zareczona - bielizna nie jest szczególna :) ja kupiłam bardotkę z silikonem żeby mi się nie przesuwała :) Spotkanie rodziców planuj jakoś we wrześniu - nie śpieszy mi się za bardzo bo nieprzepadam za przyszłą teściową :( ale być musi, a Marcin nie ma nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. widze ze rozmawiacie o zareczynach my zareczylismy sie w lipcu tego roku chyba 16 jak dobrze pamietam bo wylecialo mi z glowki :) .. ale w sumie bylo bez okazji...w zasadzie dzien wczesniej sie posprzeczalismy na drugi dzien moj narzeczony wzial mnie na zakupy zebym wybrala sobie pierscionek a wieczorkiem pojechalismy do restauracji Greckiej no i sie zareczylismy potemsie rodzicom powiedzialo od razu na drugi dzien i tydzienpo tym juz zalatwialam sale zespol i kucharki :) ... ale fajne przezycie pomimo ze sama wybieralam pierscionek to i tak cudownie :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie imili!!! Ja od zaręczyn do tego by zacząć coś organizować czekałam ponad 2 latka :(, a zaręczyny były zakonspirowane :) pierścionek wybierał Marcin z moją przyjaciółką i trafili w 10 :) Same zaręczyny były wielkim zaskoczeniem, a że była to studniówka więć pan kamerzysta nagrał nasze zaręczyny :) i mamy świetną pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mieliscie super zareczyny :)... fajnie tak miec wspomnienie w postaci filmu :) ... my niestety takiej pamitaki nie mamy ale za kazdym razem jak przejezdzam obok tej restauacji to az mi tak serduszko mocniej bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili w pracy siedzisz?? Bo ja niestety tak :( Piątek i sobotę mam wolną ale jadę na wieś zbierać jabłka - kurczę jak nie jedna robota to druga już nie pamiętam kiedy miałam wolne jestem strasznie zmęczona :( ale ponarzekałam :( już nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie narzekasz :).. wolne mam dzisiaj...i wczoraumialam ...teraz czwartej piatek do roboty weekend wolny na szczescie.... no ale jeszcze do nastepnego piatku i juz mnie tam niema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Niedawno dopiero wrocilam z pracy :( jestem fatalnie zmeczona i mam zly dzien atmosfera w pracy okropna :( dzis chyba pojde wczesniej spac ... Nasi rodzice poznali sie na urodzinach (teraz juz nie pamietam )czy u mnie czy u T ale przypadli sobie do gustu .... Co do bielizny ...pod sukienke slubna ....do 1 przymiarki trzeba miec juz biustonosz taki jaki bedziemy miec na sobie w dniu slubu .....mi pani powiedziala w salonie ....ze musi byc bardzo prosty zeby nie wystawala koronka spod gorsetu wiec wybralam od razu bistonosz w salonie przynajmniej wiedzialam ze bedzie pasowal do mojej sukienki ale cena :( przerazajaca ale coz ,,,,,,,, Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cena Rybnik? Bo ja to sie nie orientuje. Kupuje zawsze za ok. 15 € i sa super.A z tym silikonem w biustonoszu to nie lekka przesada? Przeciez biurst tez sie poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Tak czytam te Wasze wypowiedzi i sie uśmiecham :) do Was oczywscie (nie z Was) Już sie nie moge doczekac 2 sierpnia :D Ja sie wczoraj wstpenie rozgladałam za sukienka (zeby wiedziec ile odłozyc--->> choć nie wiem z czego jak po 11 wrzesnia nie bede miała pracy) i wypozyczenie kosztuje od 300, ale tak sobie pomyslałam, ze moze znajde jakas ładna w miare przystepnej cenie tak do 1000 (nie musi byc nowa) a potem ja jeszcze sprzedam :P zawsze to jakas kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosiaczek86 to była nasza druga rocznica związku szłam sobie poprostu na kolacje z tej okazii no i w dodatku mój Skarb nagle gdzies wyszedł nie było go ok 15min ja sie zastanawiałam co jest a on poszedł kupił mi piekną metrowa różę i poprosił orękę wyciągając z kieszeni to słodkie maleństwo - moj pierscionek... :) och jak ja go kocham..:) Rybnik do naszego ślubu też same trójki hehehe 333 :) :) :) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kiedy sie u mnie pokaze 3 z przodu eh a tu az 409 dni ...a najlepiej jakby byl juz tak jakis miesiac przed..:) tak nie moge sie doczekac tego pieknego dnia...ale trudno warto czekac gdy ma sie na co czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona za sam biustonosz w salonie zaplacilam 100 zl ....a wcale nie jest taki az Fajny ....a bedac w POlsce na Targu zakupilam biustonosz za 25 zl :) i jest bardzo fajny .....ale coz ....przeciez zakupilam w salonie wiec napewno 20%tej ceny jest slowo \"SLUB \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a gdzie jestescie Za granicą jesli mozna wiedziec, jak wam sie tam zyje bo ja byłam w Anglii ale nie było tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tyle, a z drugiej strony to przygotowania sa fajne,ciesza mnie. Kase juz macie na wesele?? My liczymy na moja mame bo daje pól kasy a reszte Mój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego wybrałaś ta date? Ja ja wybrałam bo uwielbiam lato i mam wtedy urlop i pojedziemy sobie gdzieś może Egipt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu wybralam pazdziernik bo nie chcialam zeby byl duzy upał eh bywalo sie na weselach upal fajnie bylo super wrecz ale tak dopiero kolo 21 jak sie chlodniej zrobilo bo pomimo klimki na sali wszyscy na dworze siedzieli bo przy takich upalach jak trafilo sie nie dalo sie nawet na sali wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dogodzi sie nikomu,jeden lubi to inny tamto i cały urok w tym że sie różnimy my ludzie jest ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam tą datę ponieważ tylko wtedy była wolna sala :):classic_cool: A chciałam albo 9 albo 16. Ale 2 też może być :) imili a z pogodami różnie to bywa :) Co do kasy to ja mam nadzieje uzbierac 3000 tys, ale ile to sie okaze. Dobranoc :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo ze sie nie dogodzi bo jak rodzinie powiedzialam ze w pazdzierniku to czemu w pazdzierniku...owszem chcialam w czerwcu ale balam sie wlasnie upałow eh..bo zawsze marzylam o czerwcu...ale wyszedl pazdziernik do tego sala ktora chcielismy byly tylko dwa terminy wolne na przyszly rok i obydwa w pazdzierniku wiec ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na arzie mam 100 zł, ale się nie śmiejcie bo o ślubie na poważnie myślimy dopiero od 2 tyg :P wiec kasy wczesniej nie zbierałam :) a pozatym musze jeszcze na szkołe odkładac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili może pisałaś juz swoja date, może ja nawet czytłam ale skleroze mam :) mogłąbyś jeszcze raz napsiac swoja date slubu :) Chyba jednak zdecyduje sie na szycie sukienki, zwłaszcza ze krawcowa chyba nie bierze duzo, a potem moge ja oddac do salonu :) A co robicie z zaproszeniami?? Tzn kupujecie?? Gdybym miała talent to bym sobie zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka 4 pazdziernik :) ....co do kasy..moj pracuje w norwegii..teraz chcemy do jego siostry w pazdzierniku jechac do anglii dorobic troszke..co prawda w wiekszej czescie rodzice nam pomagaja bo chca nawet nie prosilismy ich..ale chociaz w czesci chcemy sami..tzn ubior kosciol i kamerzyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) My nasza date wybralismy w nastepujacy sposob....Musimy miec wesele przez wakacje tutaj w Niemczech ....pomyslelismy ze fajna data bedzie 02.08.2008 Ale niestety w naszej sali nie bylo wolnych terminow ....tylko 19.lipiec wiec ze tak bardzo zalezalo nam na tej sali postanowilsmy ze wesele bedzie w tym dniu :) Co do kasy ...wiekszosc zaliczek mamy juz troche poplacone ....teraz odkladamy kazdy grosz ....Nam rodzice jak sie okazalo placa tylko GOSCI :( jestesmy z tego powodu troche iburzeni bo zawsze mowili przynajmniej moi ze zrobia mi cale wesele ...ale coz czasy sie zmieniaja i praktycznie mozna powoedziec ze wesele robimy sami z \"malutka !\"pomoca rodzicow _:) My mieszkamy w Niemczech od 3 lat i narazie jest dobrze ...Jeszcze przed weselem chcemy zakupic nowy samochod ale to zalezy teraz jaka umowe nowa otrzyma moj maz czy najpierw na 6 miesiecy czy od razu na stale ....wie cjezeli otrzymalby na stale od razu to samochod zakupimy na swieta a jak nie to przed samym weselem .... Ja mam troche pozniej do pracy ale jakos spac nie moglam Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×