Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

kocurek Ty już wróciłaś???? szybka jesteś ale mi już nic czekoladowego nie kupisz :-( to rzuc sie bajecznym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miso czytac jako mięso oczywiscie, nie wiem kto tu za mnie takie byki robi, ale jak spotkam tego kogos!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka z makaronikiem proszę:D Waikiki mam jeszcze czekoladkę z orzechami kupiłam dla kolegi ale mogę mu nie dać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - to juz chyba wiem, kogo uwazasz za najbardziej rąbnietego skoro pol-nagany sie boisz :P no coz :) to w sumie zaszczyt :D:D:D Kocurek - szybkaś :) dziekuje za bajeczne :) Waikiki - no juz dobrze :) głask głask :) podziele sie swoimi bajecznymi, zeby Ci wynagrodzic pomówienia :) Gagatka - wpadam na ogorkowa - czysta - bez makaronu i ryzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dziewczyny własnie sie dowiedziałm, ze mnie na UAM na mgr uzupełniajace przyjeli :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D PIJEMY NALEWKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych organow szefa nie posiadam:) jedynie komputer ktory mam przed soba posiada jego oko:D od waszych wypowiedzi az zglodnialam ale poki co nie moge wyjsc na jedzonko:( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polewaj trzeba to opić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie przyłaczyc w pt ide na inauguracje tez sie dostałam na uzupelniajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje kochane :):):):):):):):):):):):):):):):) niestety nie bede z Wami Pic bo sie dowiedziałam,ze dzis ide na swietlice :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - GRATULACJE!!!!!!!!!!!! :D 🌼🌼🌼 No to opijamy wszystkie magistrantki :D Wasze zdrowko!!!!!!!!! Zonqa - a moze wytniesz np watrobe albo nerke - podobno na czarnym rynku dobrze stoja! ;) Gagatka - ale że co? Myslisz, ze dzieci nie zrozumieja, ze mialas solidny powod do picia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki!!!!!! zonqa, to mamy podwójny powód do picia :-) :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D :-D :-D 🌻 :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje się nalewka, leje sie wódka (tez mam dużo, ale z Ukrainy pochodzi :-o) pijemy pijem dzisiaj swiętujemy :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku dzieci by zrozumiały, bo to swietlica wychowawco - profilaktyczna i sa tam dzieci z marginesu społecznego, ale nie wiem jak by sie na to zapartywali moi pracodwacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy Gagatku, ze tez wydlubalas oko pracodawcy i teraz na Ciebie patrzy ;) No dobrze, to nie pij teraz - ale obiecaj nadrobic wieczorem :) Waikiki- ciekawe masz zapasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka a może małe wagary:D polewajcie jeszcze, powód jest idealny. Możemy też wypić dla mnie na szczęście za ostatni roczek magisterki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam pije :P Zonqa, no ale wiesz - to nikt z Kafe, wiec ma mniejsze wzgledy :P a w sadzie - jakby co, damy Ci alibi - caaaaly czas bylas z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek, no tak akurat wyszło ;-) mój narzeczony był z miesiąc temu na Ukrainie i jak wracał, to kupił wódki troche, bo tania tam jak woda... no i sobie lezy w lodóweczce :-) a nalewke to moi rodzice robia, bo traktuja ja tak leczniczo i rozgrzewająco na zimę. Dostali rok temu przpis i tak im sie spodobało, ze drugi raz nadłubali tych wisni i teraz sliwek :-) więc mamy czym zapijać hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czytam kryminaly w pracy a pozniej w dziwnych okolicznosciach gina komus organy ladnie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystkie zapasy alkoholowe sa na biezaco wypijane :D Zonqa. moze lepiej nie ryzykuj, zamkna Cie przed slubem i po co nam to :) zostaw te organy szefowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej tak niech zostana na swoim miejscu:) oj chyba kupie piwqo jak bede wracala do domu i jakies ciacho a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak naleweczki cukieki piwka ciacha i dieta poszla w dupu tak nie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie Wam przyznaaam nooo :) w domu byla karpatka - wredny adrian zrobil (z proszku ale pyszna) i codziennie jadlam kawalek na sniadanie od niedzieli :D o ja zlaaaa dzis z rozpacza zjadlam ostatni kawalek :) a specjalnie jadlam ja rano, zbey nie jesc wieczorem :) o! a piwa nie lubie - nad czym ubolewam, bo mi to utrudnia zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Babitka nieładnie z tą karpatką:/:P A właśnie jak jadłaś ją rano to miałaś mniejsze wyrzuty sumienia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku, oczywiscie ze mniejsze- wszak caly dzien ja moge spalac :D a po pracy - glupio tak, godzine cwiczyc, pocic sie i meczyc a potem nawpierdzielac sie karpatki :P Milej swietlicy Gagatku :) trzezwa - jako jedyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×