Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Naprawdę Babitku? muszę to koniecznie wypróbować:D Na śniadanko same słodycze, a potem już nic, ha ale patent:D tylko żeby mnie z rana nie zemdliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj po co ta liczba mnoga od razu :) nie hiperbolizujmy :P jeden malutki kawaleczek karpatki to nie taki znowu straszny slodycz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeden! A co Ty myslalas?! :) ze pol karpatki :P Musi starczyc! Ba, powiem wiecej - w pracy kawa bez cukru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kawkę i herbatkę piję bez cukru - tylko jak się ją zagryza batonikiem itp to już ona taka do końca bez cukru nie jest:( Oj chyba się trzeba zacząć leczyć z uzależnienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie zagryzam kawy batonikami :) wyraznie mowilam dzis, ze nie mam czekoladek :P Siedze tu sobie grzecznie, popijajac gorzka kawe z chudym mlekiem :) wiec wybaczam sobie ten kawalek karpatki rano :P Uzaleznienia - apropo - ide zapalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty może nie zagryzasz kawki słodyczami, ale ja tak:D A z uzależnienia papierosowego udało mi się uwolnić - teraz palę tylko okazyjnie, tylko dlaczego nie idzie mi tak łatwo z uzależnieniem od słodyczy, buuu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ja już po obiedzie... niby najedzona, ale przez Ciebie mam ogromniastą ochote na karpatke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) poraz drugi dzisiaj bor ano na chwilke sie pojawilam ja wlasnie koncz eobiad grzac:) kurcze wy normalnie tyle napisalyscie ze szok... jakies sejfy na czekoladki hehe itd normalnie jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek, jak ucieklas od petow, od uciekniesz od wszystkiego :) ja mam bardzo slaba silna wole :D moge sie uprzec na robienie czegos - cwiczenie np. ale nie umiem sie uprzec, zeby nie zrobic czegos co chce - typu - wypic kawe, zjesc ciastko, zapalic itp.. Waikiki - wybacz :) chcialam sie tylko wyspowiadac :) Imili - jestesmy nadproduktywne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku to się nie sprawdza, bo ja straszny łasuch jestem:D pety rzuciłam od ręki, a słodkości lub innego niezdrowego jedzonka nie mogę:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku, ja tez slodyczy nie odmawiam :D ale niestety petow tez nie... Imili - hmm, a moze jednak kreatywne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bedzie jak zechcesz babitku :) kreatywne tez m0oze byc co do palenia ehhe wlasnie ide zapalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Natworzyłyście tyle, że szok ;) No więc my już chyba wybraliśmy obrączki ;) ale nie tam gdzie opowiadałam, że jedziemy!Co prawda obrączki tam były ładne i bardzo tanie ale my chcemy szerokie obrączki, a tam głównie mieli 3 i 4 milimetrowe :( no ale jak już wracaliśmy to weszliśmy jeszcze do jednego kubilera i tam się zakochałam - Marcin mówi, że jeszcze pochodzimy po innych ale ja czuje, że i tak wrócimy po tamte :) Ja też jestem z Wawy więc osobiście mogę też się z Wami umówić na pijaństwo :) A tak wogóle to czekam na piątek bo przedemną pierwszy wolny weekend w te wakacje i wybieramy się na wieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy obiadku i prince polo a teraz moge bez karnie gadac na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - kreatywne brzmi macz beter :D ja tez wlasnie pale - jedyny niepalacy kolega wyszedl z pracy wiec moge juz z innym kolega - szefem palic przy biurku :) Elo Gosiaczku :) Jak sie zdecydujecie, koniecznie dawaj nam tu zdjecia obraczek! :) Bajecznie - to mozemy sie juz w wawie upodlic we 3 :D:D:D Ja nie ucieklam :) jeno skupilam sie na wyszukiwaniu zdjec elektrowni i energooszczednych zarowek w banku zdjec do stronki :D paaaaasjonujace ;) Zonqa, ja jeszcze w pracy, przed obiadem i bez prince polo :) ale takze bezkarnie gadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam do Was, a tu 4str więcej. Normalnie nie nadążam :) Ja już skończyłam składanie komputerów na dziś gdyż mało co nie ucięłam sobie palucha :( Miesiąc temu palec wskazujący (dwa dni przed urlopem), a dziś środkowy. Oczywiście zdolna Kasia tak sobie ciapnęła, że krew się lała niemiłosiernie. Dobiegłam do łazienki zostawiając kropelki krwi za sobą wzięłam full papieru toaletowego i pobiegłam do apteki naprzeciwko po pierwszą pomoc. Teraz siedzę z wieeelkiem paluchem (full bandażu), a komputery składa Darek :D No więc do końca dnia zajmuję się tylko sprawami biurowymi, popijam herbatkę i chrupię ciasteczka :) Szykujecie jakieś spotkanie w Wawie? To ja też się piszę :) Chyba że mi się przywidziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż właśnie w domu też chciałam pokazac i okazuje się, że na stronie www nie ma moich obrączek - nie wiem co za kretyn zaprojektował tę stronę!!! Mam nadzieję, że to nie Ty Babitku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no jak moglas?! Nie mozna sobie obcinac paluchow! Nie powiedzial Ci nikt? Eh..niech sie goi szybko :) Plus przynajmniej taki, ze sobie siedzisz teraz spokojnie :) Gosiaczku, a pokaz link do strony - z ciekawosci (nie nie, zadnej strony bizuterii nie robilam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziekuje Gosiaczku :) bardzo slaba nawigacja - trudno sie po niej poruszac, slaba optymalizacja - albo za duze zdjecia, albo za wolny hosting - wszystko sie zamula, dobrej jakosci zdjecia, mozna by z nich zrobic naprawde fajna stronke, skoro mowisz ze nie ma na niej obraczek - nie aktualizuja jej, a powinni... mysle, ze podstawowy blad tkwi we wlasicielach strony - zrobiona nie jest tak zle, ale jesli aren ma ja w tylku, to producent sie nie bedzie przejmowal aktualizacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×