Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość grymas na twarzy
2008 ;) oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Zareczona :) witajcie - Grymas i Annnia :) Zareczona, ja Leooni nie poznalam, zjawilam sie chyba nieco pozniej. A KKKiK, dziekuje dziekuje :) bardzo dobrze, czekam na projekt grafiki - od grafika :) (no bo nie od stolarza ;) - elokwentna uwaga to byla :D ), struktura jest gotowa, wiem, jak co ma dzialac - wszystko zaprojektowalam juz. powoli zaczynam pisac artykuly - musze ich natrzaskac kilkadziesiat :D moze ktoras z Was bedzie miala ochote cos fajnego do publikacji napisac, dajcie znac jesli ktoras bedzie miala ochote, to powiem Wam, jakie tematy sa...ale na to jeszcze czas :) skonczylam juz sprzatac, grzyby sie susza, ja sie ide kapac a pozniej na zakupy.. zajrze jeszcze, najra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artykuly powiadasz Babitku? Oj z mojej strony lepiej nie. Wielki chaosiasty artykul by wyszedl. ;-) Ale poczytam Wasze z mila checia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
Hej Zaręczona :) data ustalona na 30.08.2008 r. Na chwilę obecną mamy salę (W Babicach k.Wawy) i zespół. Zaklepany termin u kamerzysty i fotografa - w tygodniu podpisujemy umowę :) Godzina w kościele również zarezerwowana. Na nauki wybieramy się 20 października. I póki co zaczynam sobie przeglądać sukienki w necie :) A na jakim etapie przygotowań Wy jesteście?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas na twarzy
ja mam zaklepaną salę w Markach k. Warszawy :) kamerzysta, fotograf i orkiestra już załatwiona, zaliczki wpłacone. teraz zastanawiamy się nad samochodem, żaden ze znajomych nie ma takiego jakiego bym chciała, więc pozostanie wynajem. obrączki już są praktycznie wybrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
A jak nazywa się sala?? My tez planowaliśmy w Markach, ale ostatecznie wybraliśmy Babice (Kamrat - słyszałaś może coś o tej restauracji?) My też zastanawiamy się nad wynajęciem samochodu, ale ceny mnie powalają - najmarniej trzeba liczyć 1000 zł... Co do obrączek - narazie mamy wybrane dwa wzory. Planujemy jeszcze się wybrać do AREN Jubiler - podobno mają tam spory wybór obrączek :) A sukienka już wstępnie wybrana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
buteleczka20 a skąd jesteś jeśli można zapytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki :) Ja wlasnie wrocilam z zakupow i dokupilam juz kurtke na zime :D co do przygotowan narazie stoimy w miejscu a mamy zespol sale i kucharki w okolicach Radomia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
Witam imili86 :) My podpisujemy jeszcze umowę z kamerzystą, załatwiamy nauki i chyba dajemy sobie odrobinę luzu do nowego roku. Teraz jestem na etapie przeglądania sukienek w necie i na dzień dziejszy szaleje za koronkowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja suknie mam upatrzona pomimo ze slub dopiero w pazdziernku przyszlego roku oczywiscie ale juz dzwonilam o cene..lecz zamawiac bede dopeiro w maju...no my w pazdzierniku teraz po weselu brata od narzeczonego jedzimey do radomia i zalatwiamy kamerzyste fotografa i kosciol potem spokoj juz w sumie no a pod koniec pazdziernika teraz wyjezdzamy do angli heh cale zycie na walizkach :) bo moj K. jest w norwegii teraz i tak ciagle gdzies hehe :) a do anglii jedziemy bo wymyslilam sobie ze pojedziemy do jego siostry w oszukiwaniu prayc bo chgce sobiue na sukienke zarobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas na twarzy
jeszcze na sukienki nie patrzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
Dziewczyny a co z samochodami do ślubu?? wypożyczacie czy wiezie Was ktoś znajomy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do samochodu to pisalam tam wyzej juz chyba bo ktos pytal :) hmm albo siostra narzeczonego albo od kuzynki mojej autko..jedon to Opel Vectra cos takiego maja tylko nie wiem jaki kolorek dokladnie http://moto.allegro.pl/item243111968_vectra_c_2_2_16v_ideal_import_niemcy_nowy_model.html http://moto.allegro.pl/item243111968_vectra_c_2_2_16v_ideal_import_niemcy_nowy_model.html lub od kuzynki Skoda Octavia http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3364382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dwa dopisywac mnie do listy.... 30.08.2008 rok bo myszy się z chałupy:) nie pozbędziecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero znalazlam czas zeby do was zajrzec :) Bylismy dzisiaj rano w sklepie chcielismy zakupic Rower ale niestety u nas juz w sklepach nie ma zadnego roweru wszystko juz w sklepach na zime :( Pozniej zjedlismy obiad ...pojechalismy do Aachen pochodzic po sklepach bo chcialam zakupic kurtke ale niestety nic nie bylo,potem poszlismy na puchar wielkiech lodow z owocami ...przyjechalismy do domu ...dzwonek do drzwi przyszli szwagierka z rodzina ....pozniej na kolacje maz jadl GLONKO PO BAWARSKU a ja frytki a jutro idziemy na obiad do CHINSKIEJ RESTAURACJI ciesze sie bo nie bede musiala gotowac . Co do samochodu na nasze wesele to my mamy zamowione SEAT TOLEDO ale ostatnio zastanawiamy sie nad zmiana :( chcielibysmy bardzo CHRYSLERA 300c :) ale nikt nie ma a wypozyczenie takiego autka kosztuje duzo kasy ...a tak do kosciola chcemy jechac jak oczywiscie pogoda dopisze BRYCZKA . Babitku autko sliczne ,witam nowe kolezanki i zapraszam serdecznie do wspolnego pisania .... Milego wieczoru zmykam do meza 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł ponownie jestem padnieta, wiekszosc dnia sprzatalam, pozniej kapiel i zakupy - az do teraz. a zakupy srednio przyjemne bo domowe - zarcie, picie, kosmetyki, chemia itp dopiero je skonczylismy rozpakowywac. wydalismy tyle kasy, ze az zal :( ale pocieszam sie, ze czasem trzeba na zapas..choc mimo jakicholwiek pocieszen i tak boli.. nowe dziewczyny, pytalyscie o samochod - z tego, co widze, jestescie z okolic wawy - ja mieszkam w wawie i jak sie orientowalam o cene wypozyczenia autka to od 1000-1200 do 3000, stwierdzilam ze na auto tyle nie wydam predzej na rowerze pojade :D (juz to widze) Ale okazalo sie, ze przyjaciele rodziny kupili sobie niedawno merca slicznego - wklejalam link dzis - na poprzedniej stronie, no i za darmoszke bedziemy nim jechac. co do sukienki, mam koncepcje, wiem mniej wiecej jak bedzie wygladala, ale bede ja szyla i generalnie jest \'składakiem\' kilku modeli :) Imili - oba autka bardzo fajne, choc bardziej chyba podoba mi sie Vectra Yza, nie turbuj sie, bo sie brzuszek zdenerwuje :P Dopisałam do listy buteleczke20 i Yze - mozecie dodac jakis opis tekstowy siebie, albo slubu albo co tam macie ochote. bo na razie wpisalam tylko nicki i daty w odpowiednich miejsach. Dodam takze nowe slubujace :) jak tylko zaczernia nicki- zeby sie nie pozmienialo. jesli jest jeszcze ktos, kto chcialby widniec na liscie, cos o sobie dopisac, lub cokolwiek innego www.kalendarz.ilf.pl - prosze krzyczec, jeno nie za glosno :D jest dzis cos fajnego w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie baby:D strasznie się za wami stęskniłam:P no i witam nowe koleżanki z okolic warszawy:D już nas więcej:D A teraz dlaczego na tyle czasu zniknęłam: w piątek zrobiłam sobie wolne w pracy - wagary, ale cały dzień przeleżałam w łóżeczku i smarkałam - chyba się od kogoś przeniosło... Potem pojechaliśmy podpisać wreszcie umowę z salą:) a wieczorem jak chciałam do was na moment zajrzeć okazało się że padły mi baterie w klawiaturze - myślałam że mnie szlag trafi...wrrrrrr.... Dzisiaj od rana sprzątanko, zakupki no i mam już dość, do tego wszystkiego wyję jeszcze z bólu tak jak ostatnio Imili - ałaaaa Co o samochodu to my chyba też będziemy mieć od znajomych:) Babitku też wolałaby już na rowerze pojechać niż tyle wydać na wypożyczenie. Jak widzę te ceny to nóż mi się w kieszeni otwiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiaa
Kocurek i jaką salę wybraliście?? Jak idą przygotowania?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek powiedz lepiej że myszek sie boisz:):):):) a w tv.to tak jak zawsze nic ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiaa
My też raczej wybierzemy samochód od znajomych lub rodziny. Wypożyczać samochód za 1000 zł na kilka godzin to troche dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wóz od dziadka pożyczę konny...tylko koni brak. fajnie by było i jak oryginalnie. i na środku wozu.....beczka z bimberkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie za duza sobie zycza za wypozyczenie samochodu na pare godzin ..bezsensu bo mozna te pieniadze na cos innego przeznaczyc :).. dlatego bedziemy kombinowac ze znajomymi w sumie rodzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, zaginiony w akcji Kocurek :D I jak tam w ostoji kochana? wypisalas pani tatianie elaborat na odwrocie kwitka? :D brzucha wspolczuje...podobnie kataru..To Gagatka roznosila zarazki katarowe :D A baterie :) my mamy tu 2 klawiatury i 2 myszki do obsluzenia, dlatego mamy kilka kompletow akumulatorkow i ladowarke :) polecam Anniiaa - my mamy z Kocurkiem ta sama sale :) www.ostoja-imprezy.pl Yza, skad :) uwielbiam wsztstkie zwierzaki, myszki tez :) tyle, ze nie zamierzam stresowac Baby w ciazy :P musisz byc usmiechnieta i zadowolona, wiec jesli wpisem moge sie do tego przyczynic - z przyjemnoscia :) A woz dziadka - moze jakiegos sasiada zaprzegniesz? tylko zadnego z cmentarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiaa
Dziewczynki a słyszałyście coś o Restauracji Kamrat w Babicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babitku!:D Tak właśnie myślałam że to Gagatka - łobuz jeden:P No i musze zrobić zapas baterii na parę lat chyba żeby nie zabrakło:D:D W Ostoji się wszystko udało nawet nie musiałam się mieścić na kwitku bo od ręki - bez pytania nawet! dostałam kartkę a4 z napisem umowa:D:D:D chyba dorobili się drukarki:D:D:D no i miałam dużo miejsca na moje wywody:D:D:D Annia już Babitek za mnie odpowiedział w sprawie sali - ostoja pod Jabłonną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×