Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Yza hehe rybki chyba nie w naszym stylu bo widze ty tez lubisz szerokie :D jak ja :) a te rybki to sa obcisle totalnie i dol rozszerzany jak ogon od syrenki:) choc nie powiem bo sa i ladne ale nie w moim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wydaje mi sie ze jak ktos szczuplutki i wysoki to extra to wyglada no i trzeba sie czuc dobrze w takiej sukni :) ula006 a skad jesyes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie w moim typie.. ale do takiej sukni to figurka musi być niezła. tak mi sie wydaje że podkreśla kształty. juz teraz wiem o jakie wam chodzi. i widziałam kilka no i niektóre ładne,ale ja wole takie duuuuuże.........żębym przy składaniu przysiębi mogła zakryć Sławkowi buta będzie pod pantofelkiem:):):):))) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka006
większość dziewczyn wybiera jednak klasyczne szerokie sukienki mi też niektóre się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Yza widze masz takie same mysli jak i ja buahha :) a co ...:) choc mi to mowia ze Karol i tak za bardzo sie mnie slucha hehe :) ale co tam:) ja tez wole szerokie tak krytykowane na kafeterii suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka006
Mieszkam w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka006
Dziewczyny a co sądzicie o welonie obowiązkowy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie :) heh choc musze sie przyznac ze jedyne miejsce gdzie bylam w krakowie to dworzec hehe bo mialam przesiadke jak wracalismy z zakopanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulka co do welonu ja go chce miec ale nie jest obowiazkowy np rekawiczek ja nie chce bo nie beda pasowaly do mojej wymarzonej sukni :) a welon rzecz gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje że nie obowiązkowo. moja sąsiadka miała kwiatka:):) ja tez nie planuje welonu....ale jeszcze za bardzo niewiem bo podobno jak ktoś ma już dziecko to nie powinien miec welonu:):) no ale która panna młoda w dniu ślubu jest dziewicą. a może się myle?:):) jak dziewczyny u was:):):):)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka006
imili86 ja rękawiczek też nie chcę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka006
Dziewica w dniu ślubu to chyba nie prawdopodobne w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza heh wiesz to juz minelo dawno ze welon byl oznaka dziewictwa zreszta w sumie to nigdy nie byl welon a wianek jak to sie kiedys zakladalo :) jak by sie tego przestrzegalo hehe chyba zadnaby nie szla w bialej sukni i w welonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka006
No właśnie teraz welon to raczej ozdoba a nie symbol dziewictwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no no :) ja tam bialej nie bede miala i tak ale nie ze wzgledu na to ze biel to czystosc hehe choc dzisiaj jak szlam do kosciola z mama to obok jest salon sukien slubnych i mi sie biala spodobala :) ale i tak jestem wierna tej jedynej ktora chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka006
A podobają się wam fantazyjne bukiet ślubne czy tradycyjne np. róże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez białej nie chce. chyba niebieską. no i już niewiem czy tą co wam pokazywałam czy inną... ale napewno szeroką na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulka co do bukietow fantazyjne sa ladne:) ...z rozami akurat bym chyba nie chciala sama jeszcze nie wiem bo za daleko do wyboru..w kazdym badz razie do moejj sukni jakis skromniutki bedzie pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE CHCE MI SIę OTWORZYś 288 INNE TAK A TA OSTATNIA NIE ]\\ NIEWIEM NAWET CZY MOJE POSTY DOCHODZą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×