Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

aneczka115a ja tez na 16.08.2008:) ja bede miec z 60 gosci-w tych granicach. co do tesciow - tesciowa, taka ze swieca szukac:) a tesc - nie bede tu pisac ze go nienawidze, bo to by zle zabrzmialo. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) takiego długgggggggiego posta napisałam i sie skasował...... bubububu aneczka :) co do tej sali to my również robimy wesele na 130 osób i będzie troszke ciasno,byłam na tej sali na ilku weselach na tyle osób ale nikomu nie przeszkadzało i była super zabawa... pozatym jest bardo duża kuchnia i chłodnia,osobne miejsce na stół wiejski i łazienki tez odnowione...do tańczenia dużo miejsca,tyle że płytki na podłodze są i sie troszke ślizga,ale poziom a%%%%% we krwi wszystko wyrówna:P:P:PP dla reszty dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA23 mam wrazenie ze mamy na tej samej sakli wesele. U mnie tez sliska podloga oddzielny stół na szwedzki i ładne lazienki, no i na parkiecie moze być przytulnie :). ale chyba pora sie z tym pogodzić przeciez juz zaliczka zaplacona :). Mi tylko orkiestra została. a wy jaka data ślubu? Ma ktoś 16 sierpien :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aneczka115. ja o rozmiar sali sie nie martwie akurat, wesele bedzie na 100-120 osob, a sala pomiesci nawet 200. Zonqa, ja myslalam o smirnoffie, ale teraz sie dowiedzialam, ze np pałacowa jest tansza a podobno lepsza. wiec jeszcze zobaczymy helou calineczka :) Yza, joł :) 🌼 Aneczka, wszystkie daty nas wszystkich z tego topiku na 2008 znajdziesz tu www.kalendarz.ilf.pl jesli chcesz, to podaj jakis tekstowy opis, ktory sie wyswietla z boku to i Ciebie tam dopisze :) a ja - 26 kwietnia 2008 o 17.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpis nie jest warunkiem :) warunkow brak ;) wpisalam Cie, jak wymyslisz jakis opis, to dawaj go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz Babitek, ale widziałam płyte - tzn film z wesela , na którym grał ten zespół i nie zachwyciło mnie ich granie :-( ale cóż, może cos ich zmotywuje ;-) bo ja osobiście nie mam zamiaru ich \"finansowo motywować\" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, moze bedzie lepiej, niz myslisz..moze pozytywnie Cie zaskocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja dzięki :):) super :) u mnie mozesz dopisać : Miłość jest jak bańka mydlana: gdy pęknie, drugi raz taka sama już nie powstanie - lecz nowa może być jeszcze piękniejsza\" nie iwem czy cos takiego może być ale u mnie wydaj sie to pasuje bo ja z moim E. sie zeszliśmy po prawie poltora roczynej przerwie :) Ty pewnie masz juz wszystko co ?;) fajnie. Nie martwisz sie ze bedzie za malo jedzenia :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisalam :) A napisz nam cos wiecej o sobie :) No mam juz sporo..ale i tak zostaje w tyle ;) mam sale, kamerzyste, fotografa, zespol, termin w kosciele, zamowilam probki zaproszen - czekam az przyjda, mam krawcowa, kt uszyje mi sukienke, samochod mam, florystke mam, wizazystke tez :) nie wiem, co jeszcze :) brakuje sukienki (wykonania), zaproszen, wodki, tortu, kursu tanca i fryzjerki? to chyba wszystko? :) czy nie? :) a o jedzenie sie nie martwie - mamy 5 dan goracych, 12 przystawek zimnych, stol wiejski, owoce, ciasta no i tort :) wiec musi starczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy zamiar w najblizszym czasie kupic alkohol bo ma sporo podrozec a musimu kupic ok 150-160 butelek my sie zastanawiamy nad panem tadeuszem dziewczyny z wawy lub okolic czy sie orientujecie gdzie w tych okolicach mozna kupic sprawdzony nie podrabiany alkol bo ostatnio kupiliśmy w dwuch trzecich rozrobiony z woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to podobnie jak ja masz tych dan :) tak szczeze :) kurde idziesz na kurs tanca?:( ja to nie. A o sobie mam 23 lata jestem z mnalego miasta z woj. warminsko mazurskiego moj E. tez mam 23 lata zeszliśmy sie po prawei poltora roku rozlaki :) tak jakos wyszlo ale wazne ze teraz jest oki. Noi mam straszna tesciowa :( straszna po prostu powiedziala ze nie da na wesele ani grosza a sie tak wtraca ze szok!!!! I wy powiedzcie cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to podobnie jak ja masz tych dan :) tak szczeze :) kurde idziesz na kurs tanca?:( ja to nie. A o sobie mam 23 lata jestem z mnalego miasta z woj. warminsko mazurskiego moj E. tez mam 23 lata zeszliśmy sie po prawei poltora roku rozlaki :) tak jakos wyszlo ale wazne ze teraz jest oki. Noi mam straszna tesciowa :( straszna po prostu powiedziala ze nie da na wesele ani grosza a sie tak wtraca ze szok!!!! I wy powiedzcie cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem my mamy zamiar kupic w tym miesiacu a ze mamy gdzie to trzymac to nie ma problemu i tak to trzeba kupic i tak nam to powiedziala dziewczyna dobra znajoma ktora pracuje w alkoholach swiata siedzi juz troche w tej brazy sama powoli sie szykuje do wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonqa, my tez bedziemy kupowac ok 160 butelek. A na ile osob Wam tyle wyszlo? i czy to 0,5L? Kupujecie tez wino? jak je liczycie? Kochana, ja jeszcze dokladnie nie wiem, gdzie bede kupowala wodke - prawdopodobnie od dystrybutora. a gdzie kupilas taka lewą wodke? Aneczka, ja jestem spokojna, ze tyle jedzenia wystarczy :) mysle, ze sporo zostanie jeszcze.. na kurs sie wybieramy, bo mysle ze to przydatne w zyciu - lubie w ogole tanczyc i fajnie jest umiec robic to lepiej :) no a wlasne wesele to dobry motywator, zeby sie zapisac na kurs :) A o sobie - ja mam 27, Adrian 28 lat, mieszkamy w Wawie, jestesmy razem 5 lat, od 3 mieszkamy razem. oboje pracujemy przy stronach internetowych, no i mam fajnych tesciow :) co sie rzadko zdarza niestety.. Zonqa, jeszcze jedno pytanie - nie wiesz, kiedy ma podrozec alko? i o ile? duza roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aneczka:) Widzę dziewczynki że pojawił się wlaśnie temat alkoholu. Więc ja też planowałam kupić wcześniej, ale jeszcze nie wiem jaką. Już wczesniej mieliśmy info od znajomego który pracuje w hurtowni, że alkohol ma podrożeć. Właśnie przed chwilą mialam telefon od mojego Michała że już zdrożał. Wcześniej mieliśmy mieć Bolsa za 16.60 (0,5) a teraz nie wiadomo. Kumpel ma się dowiedzieć i do nas oddzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jol Kocurku :) O widzisz, to cenne info - daj znac, jakie sa ceny w hurtowni, jak juz je poznasz prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkowo planowaliśmy kupić wódkę w okolicy świąt (ze względu na promocje), ale teraz chyba kupimy wcześniej. W okolicy warszawy można kupić wódeczkę w makro lub Selgrosie. Tak np zrobili nasi znajomi, ceny podobne do tych w hurtowniach. Jak tylko będę wiedziała ile ten Bols podrożał to wam napiszę:) Mam też w domku spisane ceny niektórych wódek z Makro - mój Misiaczek był tam w sobotę z moim Staruszkiem (jak jeszcze spałam;) ) więc to też wam napiszę jak dotrę do domku. A teraz na razie się żegnam, bo uciekam z pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) ja niedawno wrocilam do domu, po pracy bylam troche u rodzicow, pozniej obiad gotowalam no i teraz mam wolne :-) nie wiem co mi sie popsulo na kafe ale nie moge sobie otworzyc tego okienka na dole na aktualnej stronie wiec robie sztuki zeby widziec wasze wiadomosci i odpisywac :-) Rybnik-Iza, kocurek, Babitek dzieki za wasze opinie o tesciowej. wiem, ze marcin jest w nieciekawej sytuacji ale ja przed nim nie stawiam warunkow, nie zmuszm go: chodz ze mna do moich rodzicow albo nie chodz, raz w tygodniu czy trzy... a on tak robi. wiec oboje jestesmy w trudnej sytuacji tyle ze on jeszcze mnie zmusza do kontaktow z matka na jego zasadach.. babitku, zgadzam sie z tym co piszesz, ja nie umiem wybaczyc obcej kobiecie obrazania mojej Mamy. juz przelknelam to co mowila na mnie. ale tamtego nie potrafie, i nie chce. tyle w tym temacie :-) gagatka - u mnie tez jest brzuszek, wystarczy ze troche przytyje a zaraz mi idzie w brzuch.. i zrucic tego nie da rady :-( trzymam kciuki za twoje odchudzanie i zazdrosnie patrze na twoje zawziecie :-) aneczka - witaj 🌼 o mnie. 25 lat, jestem z katowic.z marcinem jestesmy od ponad roku, slub 4 pazdziernika. mamy juz sale, zespol, termin w kosciele, fotografa, zaproszenia (to od wczoraj :-D) ja mam wizazystke i fryjerke. mieszkamy razem od prawie 8 miesiecy (wiem wiem, bylo szybko :-D). o tesciowej juz pisalam niedawno, jesli sobie przeczytasz to zobaczysz :-) ja sie zajmuje tlumaczeniami i wkladaniem na uczelni, marcin ma swoja firme. my mamy wodke w cenie menu, wlasciwie to 4 rodzaje wodki i wina. babitek - my tez idziemy na kurs tanca :-) ale jakies 3 miesiace przed slubem, zeby nie zapomniec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wam napisze o tym alko. my za osobe placimy 210 zl. w tym w cholere jedzenia plus alkohol: 4 rodzaje wodki bez ogranicze, 2 rodzaje wina. zdecydowalismy sie na to bo: 1. tam gdze robimy tansze menu to 180 zl, wiec roznica jest 30 zl.. mysle ze za to oplaca sie zaplacic wiecej a miec alko z glowy, 2. chcemy wyniesc wodke i miec na imprezy weselne po slubie dla reszty znajomych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze a propos tego co zabusia - ja ostatnio zjadlam na kolacje kanapke ze sledziem, pozniej bialy ser z dzemem i na koniec znowu kanapke ze sledziem :-D jakies mam smaki :-) moze to na zime :-P ok koncze pisanie i ide cos porobic madrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to duzo macie pozalatwiane!:) kurs tanca 3 miesiace przed, to troche pozno, ale mowie to z doswiadczenia par, ktore decydowaly sie 3 miesiace przed, a potem panika, i zlosc czemu tego wczesniej nie zrobili:) ale kazdy robi jak uwaza, wedlug mozliwosci i zasobow, jak to mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek nam podpowiedział wujek jak kupować alko bo dwie córki wydał a trzecia wydaje w marcu wiec oni liczyli 0,5 na osobę dorosłą i im jeszcze zostało łącznie z poprawinami wino to ja planuje 30 butelek w tym półwytrawne białe, czerwone i półsłodkie różowe my mamy 130 osób dorosłych a tą podrabianą wódeczkę kupiliśmy w carrefourze na targówku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka już jestem.Nadrabiam czytanie:) gagatka85-brzuch?mówią,że kochanego ciałka nigdy za wiele.Ja zaczęłam tycie:)a właściwie serniczek z wiśniami pycha,objadam się może przybiorę i nie zgubię.Trzymaj kciuki 1 kg miesięcznie do ślubu;) rybnik-iza- i co jak zakupy? udane? waikiki-nie przejmuj się zespołem,zawsze możeszprzygotować swoją listę utworków.Mam kumpelę która śpiewa na weselach i wiem od niej ,że nieraz dostają listę i jak czegoś nie znają to musi się nauczyć.Tak,że zrób fajną listę i będzie ok. yza 23- na kiedy masz termin? jak fajnie,ja też chcę dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek-wpisz też mnie na listę proszę:) Kamila i Jarek 3.05 2008 r lat 29 i 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×