Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dzidziusie :) :) nawet wczoraj o tym z Marcinem rozmawialiśmy :) myślę, że tak z 3 lub 4 lata po ślubie będziemy się starać. Wiecie dziewczyny, że my razem nie mieszkamy więc napewno chcemy się sobą nacieszyć, pożyć razem poukładać obowiązki itp. ale już bardzo nie mogę się doczekać. Na 17 idę na te urodzinki więc spadam ale wieczorkiem znowu zajrzę :) A jeszcze był temat teściów - ja ma ....takich samych jak Wy tzn. (poza Babitkiem bo Ty masz fajnych) zero wsparcia i jeszcze dołki kopią. Na początku jak się poznaliśmy to matka Marcina powiedziała jemu, że jestem leń i dama :( no ostatnio się dowiedziałam :( gagatka - ty 4 listopada masz 4,5 roku a ja 3 listopada :) też 4,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer u mnie pogoda taka sama!! Mogłam isc do tej pracy!! Przynajmniej bym kase zarobiła!! Teraz załuje!!No ale trudno!! Nudzi mi sie a zarazem nic mi sie nie chce!! Cafka a w co grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gosiaczku zaczeliście chodzic 3 maja!! My 4 :) ale co do roku to nie wiem!! hehee 2003 chyba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiaczek :) to udanej imprezki!! my za rowny miesiac obchodzimy 5 latek :D wiec jak widac same rocznice ;) jakie macie plany na weekend dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a roznie Gagatka, teraz gram w literaki i tak sobie zmieniam na co mam ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje plany na weekend to siedzenie w domu!! Sama znów :( bo Michał w pracy, w niedziele jade do ciotki (mojej ulubionej) i po sukienke!! Nawet szkoły nie mam, a bym sie rozerwała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sama, ale jutro wysprzatam chate to nie bede sie nudzila :) Gagatka nie chce nic mowic ale chyba robie spageti :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ty szatanie :P ja mam schowane na polce(z biurka od klawiatury co sie wysuwa) kawałki serniczka gotowanego!! Dostałam od tescia!! I jak go widze to czuje sie taka napchana ze szkoda gadac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, ja tez sie zbieram do wykapania psa. ale my kapiemy go wieczorem, zeby przez noc wysechl :) Summer - nie dolecialy do mnie te pierogi :P Gagatku, pewnie lepiej, zebys sie nie uprzedzala - kto wie, moze okaze sie, ze Ci sie podoba w banku? Gosiaczek grzeje na urodzinki, a ja umowilam sie z przyjaciolka na kawe - zanim wroci do Irlandii.. i Tobie Gosiaczku tez powtorze to samo - nie przejmuj sie tesciowa. ja zauwazylam ze czesto taka akcja jest w wypadku mam chlopakow, boja sie i trzesa, ze synkowi wlos z glowy spadnie. jak jezdzimy do moich tesciow, to mama skacze wokol adriana, a jak mowie, zeby go nie rozpieszczala, bo zapomni, ze ma tez jakies obowiazki to poblazliwie sie usmiecha pod nosem i mowi, ze ona tak z tesknoty - no i w sumie to rozumiem. ale tez wiem, ze tesciowa rozumie to, ze adrian nie jest swieta krowa. ja sie zbieram na tą kawe (pewnie mrozona z mieta - moja ulubiona) i pewnie nie skonczy sie bez jakiegos ciasta tez :P a to wszystko Wasza wina :P do pozniej 🌼 badzcie grzeczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku tez bym sobie wypiła taka kawe :) Gagatka dzieki, ale wcale sie ciesze ze musze te spageti jesc ;) nie chcialo mi sie isc dzisiaj do sklepu i za duzego wyboru nie mam, ale jutro narobie zapasow ;) ja zapraszam na herbatke z sokiem z pigwy pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Skorzystałybyście z firmy, która zajmuje się organizowaniem slubów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Gagatka :D jestem w Nastajki a nick mam _magdaa_21 :P czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny ja dziś byłam w pracy brrr kto mądry coś takiego wymyślił?? idę dalej szukać mojej sukni marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Postanowilam do was zajrzec ...i poczytac co napisalyscie. Gagatka ...salatka musiala byc dobra moze kiedys wyprobuje. Ja mimo ze moglam byc prosic o maskotki czy cos innego wole tradycycjnie KWIATY Kilka wierszy na to ze nie chcecie kwiatow,moze komus sie przyda: Goście Drodzy, Goście Mili. Radość byście Nam sprawili w szczęście nasze inwestując kupon totka nam darując, oszczędzacie kwiatów moc, co by zwiędły w jedną noc. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zamiast kwiatów obdarujecie nas kuponem lotto bądź książką. Szanowny Gościu. Zamiast na kwiaty wydawać pieniążki, przynieś prosimy, drobne pamiątki lub książki. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zamiast kwiatów podarujecie nam Państwo książkę Zamiast kwiatów prosimy Gości o książki, które umilą nam wieczory z herbatką. Zamiast kwiatów do wazonów, które uschną w naszym domu, propozycje mamy taką: byście serca uchylili, konwenanse odrzucili, dali spokój z kwieciem w dłoni i przynieśli: misie, pieski, koraliki, malowanki, kredki, farby, może wielbłąd być dwugarbny, nakręcany samolocik albo cały stos łakoci. Może słodkich krówek worek, może mały być traktorek. Cukiereczki, czekoladki dla dzieciaczków z Dziecka Chatki. Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym, były uśmiechnięte czyjeś małe oczy. A więc zamiast kwiatów do życzeń w Kościele, dołączcie artykuły szkolne, bądź książki nasi przyjaciele. My do domu dziecka z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu dzieciom przekażemy Nasi Kochani Goście, kwiatków nam nie przynoście. Wolimy dostać pluszaki, będą się cieszyć małe dzieciaki. Miło nam będzie zamiast kwiatów przyjąć od Państwa zabawki, które zostaną przekazane dzieciom z Domu Dziecka. Kochani Goście! Tych, którzy planują obdarować nas kwiatami, prosimy w zamian o przybory szkolne, które przekażemy najbiedniejszym dzieciom w Parafii Równie mocno jak kwiaty, ucieszą nas pluszowe maskotki Zamiast nietrwałych ciętych kwiatów prosimy was drodzy Goście o obdarowanie nas kwiatami doniczkowymi które dłużej ucieszą nasze oczy. Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym, były uśmiechnięte jakieś małe oczy. A więc zamiast kwiatów, do życzeń w kościele, dołączcie \"jedzonko\" nasi przyjaciele. My do piesków z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu schronisku przekażemy. Gości, którzy planują obdarować nas kwiatami prosimy w zamian o wsparcie datkami wolontariuszy, którzy kwestować będą po mszy św. Guziczek ze mnie ranny ptaszek bo niestety chodze wczesniej do pracy a po za tym ja szybko chodze spac to pozniej wczesniej wstaje , Nam tez nikt nie pomoze bo rodzice i tescie 1400 km od nas ...ale i dobrze nie chcialabym zeby moje dziecko wychowali dziadkowie ,mam nadzieje ze damy sobie rade(aha u mnie juz sie pojawil....i z tego sie ciesze ...bo tego powodu musielibysmy odwolac slub ) Co do makijazystki i fryzjerki jeszcze dokladnie nie wiem kto mnie bedzie czesal i malowal .... #Donna Leng witaj posrod nas.:) My na obiadek dzisiaj mielismy BIGOSIK A dzidziusia chcemy zaraz po koscielnym. A co do TESCIOW to ja mam UKOCHANYCH i wszystkim wam zycze takich samych. Cafka plany na weekend ...nie wiem konkretnie wszystko zalety od pogody bo mimo ze cieplo to pada deszcz i mgla jest. Ja jednak nie poszlam po pracy na solarium ...pozno skonczylam ale za to pojechalismy do sklepu i zakupilam sobie kubki do kawy ...jeszcze chce zakupic 6 kubkow z Aniolkami ale nigdzie nie ma . Ja wieczor spedze samotnie maz za chwilke wstanie i pojdzie do pracy,A mnie czeka kosz prasowania ,moze pozniej do was zajrze. Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala321
hejka:) właśnie wróciłam do domu.Mam dość pracy:( a jutro znowu od 8-16:( terzaz robię obiadek i poczytam zaległe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala321
już po obiadku(rybka),ale kusicie tymi fryteczkami,pierożkami i innymi smakołykami. co do diaty-może macie coś takiego w zanadrzu abym przybrała kilka kilo do ślubu? Gagatko-nie dobrze z tą pracą,powinni wcześniej dać znać.Napewno znajdziesz coś fajnego:) Guziczek 24- tak mój Pan też ma dużo czasu...szkoda,że jemu nie śni się ,że idzie w dresie...lub...:)może by zmobilizowało... A co do dzidzi?my robimy a nuż się uda,ale specjalnie też się nie staramy...co będzie to będzie;) witam donna:) u mnie też będzie kameralnie na ślubie.Może trochę potańczymy przy płytkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala321
rybnik_iza-ja też mam prasowanie:(, ajeszcze czeka pomywanie po obiadku,który przed chwilą zjedliśmy,i wyjęcie prania:(dobrze,że chociaż mam zakupy zrobione i poukładane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala321
hej jest ktosik:)?chyba idę wieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po prasowalam ....maz wpracy ...wlasnie dzwonil ze dzisiaj bedzie dluzej ....no coz szkoda....Czy jest ktos ???Oprocz osob grajacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala a co do przybrania do slubu to jedz duzo tlustych rzeczy ....i jedz regularnie ...A napewno kilka kilo przybedzie ...moj maz mowi tez zebym przytyla ale coz sukienka juz kupiona wiec nie moge zbyt duzo przytyc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×