Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

babitek-jakie macie dania gorące, przystawki? summer-jakie macie winko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala - mamy wino biale i zerwone tyle wiem na razie :-) jesli chodzi o marke gatunek to jeszcze nie wiem... ale mamy tez w manu piwo, ktorego nie chcemy wiec gdyby sie okazalo ze wino jest srednie to chcemy wynegocjowac w zamian za piwo lepsze wino. chociaz podejrzewam ze wszystko bedzie w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka:) no z salą podobnie...tylko zę ja swoją mam pod łodzią:):):):) mam na imie Iza:P i mam swojego Sławcia..razem jesteśmy 1,5 roku....zaręczyliśmy się na koniec grudnia,ja mam 23 a Sławcio 24 lata...ślub 30 sierpnia 2008 i będziemy mieli juz niedługo synusia... kala:) termin mam na 9 grudnia..... a co do alkocholu to głupi ma zawsze szczęście...mój brat jest kelnerem i ma co tydzień jakies imprezy i zawsze dostanie flaszkę a drugą wyniesie...i ma ich już około 70....Sobieskiego. chce nam sprzedać i chyba lepiej będzie się opłacało u niego kupić niż w Polmosie...tylko musi jeszcze troszkę donieść:):):) nawet jak część kupimy od niego a część z hurtowni to będzie taniej.... malowaliśmy dzisiaj w pokoju.miał wyjść ciepły pomarańczowy kolorek,a wyszedł morelowy jasny...za mało barwnika:):) ale jutro jeszcze dodamy i jakoś będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj Babeczki :) aleście napłodziły!! Nie ma sił odpisywac kazdej cosik :) wybaczcie mi!! I\'m sorry :( Oczka same mi sie zamykaja!! Nie weim jak ja bede wytrzymaywac w tym sklepie po 8 godzin, jak ja 4 ledwo wysiedze (sorrki wychodze). W poniedziałek idę znów!! Na razie moge se tak chodzic jak mi pasuje,a le niestety jak mnie tak zatrudnia to bede musiała z jednej swietlicy zrezygnowac :( Zmartwłyscie mnie ze alkohol juz zdrozał, miałam nadzieje ze poczeka jeszzce do przyszłego tygodnia!! Dobra ide spć, juz nawet sobie rundki w literaki nie zrobie :( A jutro prosze trzymac kciuki bo ide na rozmowe do banku :) juhuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza 23-ja mam \"znajomości\" tzn udało mi się z sukienką za ok.200 zł, a Tobie z alkoholem.Fajnie:) dużo nie mogę pisać,bo mojemu Jarkowi spodobały się chomiki, i chce grać.śmiechu przy tym co niemiara.Dzięki:) a co nas tak mało? a ja wcinam i nadrabiam kalorie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka 85-trzymam kciuki:)ciężko tak pisać z zaciśniętymi kciukami;)miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby:P dopiero wróciłam do domku...mój Misio mówi że się szlajam;) ja????????!!!!!!!!:D:D:D miałam napisać o wódeczce, więc tak: - od znajomego nie mam jeszcze info o cenie z hurtowni - ale za to napiszę wam co mój M. spisał w Makro. Oczywiście jak mogłam się spodziewać spisał kilka wódek, ale jeśli chodzi o wino to masakra. Spisał takie których ja na stole nie mam zamiaru postawić, nawet nie będę wymieniać..., powiem tylko że kierował się chyba tylko ceną.... Wódki Makro (ceny 1 szt ale kupowanej na kartony - podobno taniej): - wyborowa - 19,98 - smirnoff - 21,98 - sobieski - 19,98 - bols - 21,48 - palace - 20 - luksusowa -18,29 - polonez - 17,02 - krakus - 17,98 - białowieska - 21 Resztę panowie pominęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza uważajcie z tym barwnikiem, u mnie jak miał wyjść morelowy to z powodu zbyt dużej ilości barwnika wyszedł wg mojego ojca \"zarżnięty łosoś\":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu ja :) wrocilam :) Summer, to ja tylko raz jeszcze powtorze - nie musisz wybaczac i ja tez bym nie wybaczyla. po prostu olej i sie nie stresuj 🌼 U Was jest bardzo madrze z tym alko - juz gadalysmy o tym kiedys i gdybym miala taka opcje to bym sie na nia tez zdecydowala :) Calineczka, my na kurs tanca planujemy sie zapisac niebawem - jak wrocimy z drugiego urlopu (o tym za chwile :) ) - czyli bedziemy mieli niecale pol roku na nauke :) Zonqa, ja sama nie wiem, jak wodke liczyc - pol litra, czy litr..pewnie wyjdzie gdzies po srodku. a wina myslelismy zeby kupic ok 60 butelek (na ok 120 osob) no prosze, to alko na targowku w carrefourze nie bede kupowac.. Kala, prosze uprzejmie - sluze swoim nadmiarem \'kochanego cialka\' - bierz ile chcesz :D Menu jeszcze nie wybieralismy, bedziemy wybierac w marcu dopiero :) ale raczej bede celowala w rzeczy popularno proste. Yza, Ty przynajmniej na razie wodki nie tkniesz :D ja sie boje, ze jak kupimy teraz to polowa pojdzie przy roznych okazjach :D Gagatku, powodzenia jutro, trzymam kciuki :) 🌼 Kala, mi chomiki pokazal Adrian a Jemu Jego Mama :D ile Wasz polecial najdalej? Adriana chomik polecial na ponad 400, moj ponad 100 :D Kocurku, dzieki za info. to nawet przyzwoicie, ja licze, ze u dystrybutora bedzie jeszcze taniej, wiec jest niezle. a co myslicie o Pałacowej? Zarzniety losos? :D:D:D:D:D blagam Cie :D:D:D:D:D:D a w czwartek prawdopodobnie wyjezdzamy na tydzien do niemiec (Iza, bede blizej Ciebie :D) do mojej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek i prawidlowo:) udanego wypoczynku zycze:) prosze dopisac na liscie tekst: Agnieszka (25) i Danny (31), godz.17.00, Lebork. z gory dziekuje:) na 16.08.2008 - naliczylam 8 osob! wow! duuzo:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) Wczoraj wieczorem przyszedl ten stol do kuchni jest super ...Teraz przydalo by sie pomalowac sciany ...ale nie wiem czy to zrpobimy bo mamy w planach przeprowadzke ...ale nie wiem kiedy bo jeszcze nic nie znalezlismy ...wiec moze w tym tygodniu jeszcze kupimy farbe i pomalujemy sciany w kuchni. Zakupy na miescie udane kupilam kilka rzeczy. W pracy wczoraj mialam takiego lenia ze szok. A za chwilke znow do niej ide ...ale dzisiaj juz chyba lepiej. Sorki ze was nie czytam ...ale nie mam zbyt czasu musze uciekac sie ubierac .A co do wesela my placimy 140 zl od osoby w tym mamy wszystko plus napoje bezalkoholowe bez ograniczen ....Nas interesuje tylko szampan i wodka. I mamy ok 120 osob zobaczymy czy wszyscy przyjada - Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Temat wodki widze nadal aktualny. Mysmy wczoraj gadali z kumplem, ktory mial przed soba oferte makro i ...on nam polecal absolwenta - 15 zl w obecnej ofercie lub wyborowa 17 zl.Podobno te wodki tez sa bardzo dobre. Jeszcze nie wiemy, ale za 3 tyg jedziemy do Polski to cos zakupimy na pewno. Mysmy wczoraj kupili ajerkoniak z Aldi. Dziewczyny rewela. Wszyscy nam polecali i na serio jest boski.Jest strasznie gesty i smaczny. U nas kosztuje 3,49€ za 0,7l.Taniej nigdzie nie znalezlismy.Aha tak z tym wyskoczylam, bo tez chcemy kupic na wesele i juz teraz bedziemy go brac. Aha i wino w Aldi traubenmädchen-czy jakos tak, wegierskie, biale slodkie-1,39€ jest tez super i wyprobowane-glowa nie boli. Aha i dostalam dzisiaj @. Uff.Chyba do wesela bedziemy musieli bardziej uwazac, bo za duzo stresow na glowie. No i jakos mi sie milo zrobilo, ze zamiast ciazowej sukni bede miala jednak normalna. Ah my kobiety.Same nie wiemy czego chcemy. Lece dzisiaj pierwszy dzien do mojej nowej pracy w Rossmanie. Na 9h. Moj Misiek sie smial czy zrobilam sobie pol chleba kanapek, bo ja to jak dziecko. Co 3 godziny jestem glodna. No to lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja jestem załamana naprawde wczoraj załatwiłam sobie kamerzystę i obdzwonilam wszystkich grajkow ktorych mialam i wiecie co kazdy ma juz zajete :( co ja mam zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka moze oni maja innych znajomych.Niech Ci podadza terminy.Z jakich okolic jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) witam panie;) dzięki za dopisanie do listy,potem odpiszę,teraz lecę do pracy. Jaka leniwa ostatnio jestem,-nie chce mi się,chętnie bym została w domu:)...może dzidzia?... na razie produkcja w toku. miłego dnia życzę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek-biorę ciałko rzucaj lub prześlij pocztą;) Jarek mówił,że jeden z pięciu miał ponad 200, a razem nie pamięta.Natomiast moje latają w górę,aż do gwiazd,nawet w jednym skoku 2 razy \"byłam\" w gwiazdach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wódkę to ja liczylam tak jak zonqa 0,5 na osobę + trochę zapasu i ok 30 win. Zastanawiam się czy tego winka nie będzie za malo:( A o wodkę się nie boję że pojdzie;) dam ją mojemu tacie (nie pije wódki) żeby zamknął pod kluczem i pod żadną presją nikomu nie wydawał:D Jeśli chodzi o kurs tańca to my się raczej nie wybieramy, ciężko z czasem:) Babitku ceny wódki nawet niezłe, ale ma dalej drożeć:( podobno w selgrosie jest parę groszy taniej niż w makro - muszę sprawdzić. No i może uda się cos załatwić od znajomego z hurtowni. A Pałacową miała moja przyjaciółka w sierpniu na weselu i sprawdziła się super:) butelka bardzo ładna, fajnie wygląda na stole, smak też goście chwalili. oni mieli 75 butelek 0,5 na 63 osoby - zostało tylko 5 butelek.... Zareczona z absolwentem mamy bardzo złe doświadczenia więc nawet nie braliśmy go pod uwagę... A wyborowa byłe w makro droższa niż 17 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Młode Panienki :D:D:D Witam \"stare\" i \"nowe\" :D Coś mnie łapie choróbsko, chyba. Boli głowa, gardło, wczoraj miałam 37,4 stopni , eeeeech :( Mam nadzieję, że stłamszę chorobę jakimś cudem :D Zimno, buro i ponuro. Aż strach wyściubić nosa. Patrzę na suwaczek i oczom nie wierzę, że zostało zaledwie 144 dni :D:D:D Jednym słowem, czas ucieka jak szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Calineczka, dzieki :) dopisalam Twoj tekst. joł Iza :) fajnie, ze stol sie udal :) ja tez mialam wczoraj lenia ale nie jestem pewna, czy dzis mam mniejszego ;) nam tez na razie wychodzi ok 120 osob. Zareczona - wyborowa jest dobra, to prawda :) okresu w takim razie chyba gratuluje? :) Powodzenia pierwszego dnia! :) Do Frankfurtu chyba daleko bedziemy mieli :) Weiden? Waiden? - nei wiem, jak sie pisze :) ale dziekuje za zaproszenie 🌼 no wlasnie, tam gdzie my jedziemy to chyba Bawaria.. Aneczka, poszukaj w takich serwisach gdzie sa spisy zespolow, na forach internetowych - na pewno kogos znajdziesz! Kala, doleciec chomikiem do gwiazd to i ja dolecialam :D tylko, ze one wtedy leca w gore a nie do przodu i laduja blisko :D a cialko - pakuje i wysylam ;) Kocurku :)30 win na ile osob? my chcemy kupic ok 60 na 120 osob. Fajnie, ze Palacowa dobra - ja tez tak mysle, ale chcialam sie upewnic, ze nie tylko ja tak uwazam ;) wiem, ze w podobnej cenie jest tez pan tadeusz - ma bardzo ladna butelke a kosztuje z tego co wiem mniej wiecej tyle samo co wyborowe, smirnoffy i inne pałacowe. wiec moze pan tadek? na razie jak liczylismy - wyszlo nam ok 160 butelek wodki i 60 win - na 120 osob. adrian przeliczal - patrzac mniej wiecej, ile osob pije wodke, ile wino. chyba starczy, co? :) Darianka - nie choruj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku mi na razie wychodzi 112 osób i ja chciałam więcej wina ale usłyszałam że chyba zwariowałam:P myślę że minimum powinnam mieć 40 butelek wina i liczyliśmy 120 butelek wódki. Ewentualnie przed weselem dokupimy trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gagatka:) kciuki trzymam:):):) kala:) no to super,suknia za 200 pln...naprawdę Ci się udało:):) kocurek:) czy Twój M patrzyła na wina marki\"szato de jabol rocznik bieżący\"???? piło sie takie pamiętam na wagarach,tzn ja to jeden kubeczek i odlot... wole drinki.ale zrozumiałam jak dorosłam:P:P zarżnięty łosoś:P:P:P:P:P:P:P ale sie uśmiałam.. :):):):):):):):):) Babitek:) no może ja to nie tknę ale degustatorów w koło mam mnóstwo:):):):) w jakie chomiki gracie??? ja to czasem w wystrzel kotka:):):) super gra dla ciężarnej:):):) Zaręczona:) powodzonka w pracy:) też kiedys w Rossmanie pracowałam,a ile gratisów było:):) aneczka115a:) nie denerwój się na zapas.a może zapytaj sie tego kamerzysty czy ma namiary na jakiś zespól..w końcu zna ich troszke.. Darianka:) nie jesteś sama ja tez chora,,,znowu. a w zasadzie to od wyjścia ze szpitala nie moge sie wyleczyć... Tobie 144 dni a nam aż 298:) ale to juz mniej niz 300:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku, nam wychodzi ok 120 ale mysle, ze bedzie blizej 100. a z ta wodka to ja mysle sobie, ze jak zostanie to sie przyda ;) nastepnego dnia posiedzimy w troche osob jeszcze itp Yza, witaj :) szato de jabol rocznik biezacy :D:D:D no i czemu sie nie mozesz wyleczyc? nieladnie! no wlasnie, u mnie i degustatorow sporo i jeszcze ja do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmujcie się na degustatorów amatorów jest jeden sposób - WIELKA KŁÓDKA albo szafa pancerna:D:D:D Zanim taką kłódkę zdążą przepiłować to ich usłyszę i pognam:D:D:D Yza akurat patrzył na trochę lepsze, ale ja jestem smakoszem i byle g.... na stole nie postawię;) jeszcze Cin Cin jako wermut to rozumiem ale pomyśl jakiego rodzaju winko kupisz w polsce za 8 zł....:) A gdzie ta gra wystrzel kotka? :D już mi się podoba:D Babitku u mnie gości wychodzi podobnie;) ale myślę że kupimy na razie taki żelazny zapas 100-120 butelek i jak będziemy wiedzieli przed weselem ile będzie osób to wtedy najwyżej trochę dokupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja kupie wiecej i najwyzej przed wesleem, jak sie okaze, ze jest mniej osob to wypijemy :D:D:D klodka ok - ale zeby przed sama soba zamykac? :P a wino - biale chcialam kupic reńskie - bardzo je lubie, a czerwone nie znaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hejo :) Ja juz po dzieki za trzymanie kciuków :) byłam baardzo spokojna, i poweim nawet ze sie nie stresowałam!! Ani ani :) wiecej michał :P Ale raczej nic z tego, bo wykształecenie nie to :) (ocha ta politologia) Dzis bede dzwonic za fotografem!! Nie wiem jak Wy ale ja bym chciałą kupic wodke tak do 13 zł!! Moze sie uda :) zobaczymy w przyszłym tygodniu :) Yzaunia wracaj nam do zdrowia :) Darianko (Hrabianko :) ) tez 🌼 dla Was :) Babitku Ty urlopowa szczesciaro :D I sie jeszcze po zagranicy wozisz :) Kocurku :):):) zarznety łosoś :) w sumie ja tez mam łososiowy kolor w pokoju, hmmmm i mozliwe ze nawet zarzniety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie selgrosa jest katalog z winami - nawet jest spory wybór:) Gagatka też kolor nie wyszedł czy tak miało być?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×