Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dziewczyny zrobiłam sobie fotkę,a w zasadzie Sławcio mi zrobił:):):) pomysł zaczerpnęłam od mamusi 🌼z forum ciązowego na którym tez popisuję..jak wgram w fotosiku to pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty czarna ile masz lat?ile lat ma Twój?jesteście zaręczeni?skąd pochodzisz?masz już sukienkę?na ile osób robicie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
kala 321 tak jestem zareczona juz od roku.ja mam 23 lata w sumie w grudniu juz zacznie mi sie 24, moj misiek ma 28. wesele robimy na 120-140 osob.jestesmy z ostroleki. sukienki wlansie nie mam. strasznie mi sie podobala jedna z firmy la sposa, nawet ja mierzylam jest boska tylko troche droga niestety i to moj taki maly problem. moglam jej nie mierzyc bo teraz zadna inna mi sie nie podoba. a ty kala ile masz lat i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
yza 23, ogladalam twoje zdjecia te co masz...sliczna mama i sliczny brzuszek, tez bym tak chciala ladnie wygladac w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna-ja jestem z pomorza,mam29 lat,Jarek 33.Mieszkamy razem 1,5 roku.3 lata temu się zaręczyliśmy.Sukienkę będę miała szytą wg własnego pomysłu przez moją świadkową-krawcową (materiał czeka w szafie).co jeszcze chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna:) dziękuje :) ja jestem z łodzi(obok):):): mam 23 lata Sławcio 24-zaręczeni od 11 miesięcy prawie,za miesiąc dzidzia:) ślub 30 sierpnia 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
kala jak narazie to nie mam pytan. oczywiscie na chwile obecna, bo badz pewna ze jeszcze nie raz zglosze sie tu o pomoc.strasznie sie tym wszystkim stresuje chociaz jest jeszcze tyle czasu. my niestety nie mieszkamy razem. w sumie jak narazie wiekszosc czasu spedzam sama bo moj misiek wyjechal, zarabia na mieszkanie.tylko raz albo 2 w miesiacu sie widzimy wiec ten czas przygotowan jest tym bardziej dla mnie trudny bo jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna-znajdz krawcowa, krora Ci uszyje taka suknie za pol ceny.Moja suknia z firmy AGNES kosztuje 2500 zl, a krawcowa uszyje mi za 1300zl. Wiec pokombinuj. Ja znalazlam akurat krawcowa, ktora szyje dla firmy AGNES. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
Yza wiec widze ze jestesmy rowiesniczkami :) naprawde bardzo ladnie wygladasz. mam nadzieje ze i twojego synka zobacze. ze urodzi sie piekny i zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
zareczona masz racje, mam tez namiary na dobre krawcowe, ale boje sie ze one nie beda mialy takich materialo. jeszcze poszukam oczywiscie, bede was informowala o moich poczynaniach :) narazie to jeszcze nie wpadlam w ten szał! ale juz pierwszy stres jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
zareczona i z tego co mi kolezanki mowily, nie kazda suknie oplaca sie szyc. nie na kazdej bedzie to 1/2 ceny niestety. przynajmniej tak jest u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna:) tak jak zaręczona pisze krawcowa za pół ceny Ci uszyje suknie. sama jesteś bez swojej połówki...więc będziesz miała dużo okazji żeby tutaj zaglądać i pisać:):):) a synusia napewno zobaczysz...oj to już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
Yza jasne ze bede tu juz stalym bywlacem!przynajmniej moge sobie pogadac z kims kto przezywa to samo co ja:) a jak narazie chyba zmykam juz do lozka bo jestem po fatalnym dniu ( glownie przez ta wstretna pogode). pozdrawiam goraco i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna musisz popytać może istnieje u was fajny sklep z materiałami.U nas są dwa fajne.W Gdańsku kupiłam materiał na sukienkę,halkę i welon za 152 zł, a we Wrzeszczu jest też ale ceny trzykrotnie większe,bo kupują tam materiały dla primabalerin:) więc sama rozumiesz.Grunt to rozeznanie:) kumpela moja kupiła właśnie tam we Wrzeszczu bo nie wiedziała, natomiast ja jestem 4-ą z kumpelek co kupowały w Gdańsku Głównym. grunt to pomysł,a reszta to drobiazg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę pomywać i umyć się,ale nie odchodźcie,zaraz będę:) yza -jak się czujesz?mały kopie?masz już całą wyprawkę?jak ja chcę dzidzię!...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po 22,a ja głodna:( idę zrobić sobie cosik do jedzenia:)jak ja nie lubię gdy Jarka nie ma:(jechał do rodziców jutro wraca,jak ja nie lubię sama spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna:) dobranoc kala:) dzisiaj jest spokojny,ale około północy to się zmieni..tak jakoś ma zę właśnie to jest jego ulubiona pora... mnie boli 0piecze tak jak pisałam wcześniej pod piersią,ale to ucisk... co do wyprawki: ubranka mam-codziennie oglądałam je kilka razy bo się napatrzeć nie mogłam:P:P:P kosmetyki i apteczne przybory też są...jeszcze kilka rzeczy brakuje ale to kwestia dni..może jutro jak z kontroli ze szpitala będziemy wracać to kupimy... a jak chcesz dzidzię to nic prostszego:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P ale teraz to może poczekaj do ślubu jeszcze bo rodzić przed samym ślubem to chyba nie bardzo...tak samo jak 8 albo 9 miesiąc i brać śłub-za tym też nie jestem-ze względu na zdrowie dziecka i matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubię spać bez Sławcia,dzisiaj na nocka poszedł i jestem sama do 6 rano...na szczęście to ostatnia nocka.... lubię strasznie jak rano sie do mnie przytula jak z pracki wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy juz pewnie spicie :-) a ja tylko krotko :-) w temacie wczesniejszych prac to ja najpierw sprzedawalam pocztowki, pozniej dawalam korki, pozniej prywatna szkola, pozniej szkola normalna (liceum) az do teraz uczelnia i tlumaczenia :-) co do dzidzi to zaczelam brac kwas foliowy :- ustalilismy, ze chcemy miec dziecko w miare mozliwosci teraz wiec czekamy do slubu :-) tak jak pisze yza tez wolalabym do slubu nie isc w ciazy ale jakby nam sie tak trafilo w najblizszym czasie to i jeszcze by przed slubem sie zdazyl urodzic :-D ale mysle ze az tak nie przyspieszymy :-) co do reszty waszych wypowiedzi doczytam jutro, teraz ide pod prysznic :-) dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza-jak by się udało w tym m-cu ,to na ślubie byłabym w 6-stym(chyba dobrze liczę.Ale choć sobie nie skąpimy,to czuję,że narazie nic nie będzie bo już mnie zaczyna krzyż boleć,a to znaczy ,że okres niedługo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajta :) wrocilam z kina, bylam na przedpremierowym pokazie \'nigdy nie bede twoja\' - szczerze polecam :) usmialam sie setnie, naprawde, i wg mnie i przyjaciolki, z kt bylam - spokojnie usmieje sie i facet - duzo panow bylo :) Kala, zycze Ci w takim razie fajniejszej atmosfery..no i lepszej pensji.. W pradze bylam jako dziecko, nic nie pamietam :) Ja za rurki dziekuje, za pozno dla mnie :P (alez jestem dzielnie konsekwentna (dzis :D ) ) nie mam zadnych dodatkow Kala, nie mam nawet sukienki :) Kala, nie podpisalabym sie pod tym organizerem..wg mnie jest mocno przegiety :) nie widze powodow do podlamki :) Ooo, Czarna, zdawalam prawo jazdy kieeeeeedys w ostrolece :) (nie zdalam wtedy :D) Yza, zdrowiej Babo! :) kochane, ja pewnie jutro juz nie zawitam przed wyjazdem - bedziemy sie starali wyjechac w miare rano, wiec sciskam Was wszystkie razem i kazda z osobna :) Tradycyjnie - badzcie grzeczne i potesknijcie troszke za mna :) moze jakos w trakcie sie odezwe..obaczym. tymczasem do nastepnego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek:) w takim razie udanej podróży i ładnej pogody i wogule żeby fajnie było:classic_cool: kala:) ja i Sławcio na początku tez się nie oszczędzaliśmy:P:P:P:Pale dzidzi nie było..i tak próbowaliśmy jakiś czas,aż w końcu dwie kreseczki sie pojawiły... ja to momentami byłam w szoku żę nic nie wychodzi.... 6 miesiąc to nie jest tak źle...ja byłam świadkiem w 6 i swoje w kościele wystałam:):):) a panna młoda była w 8.....no ale na szczęście całe wesele się bawiła,powiem nawet że lepiej sie skubana trzymała niz ja... tylko wydaje mi sie żę troszkę na pokaz,ale....najważniejsze zę ma zdrową dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,to siębędę trzymać.Choć w gazetach ślubnych gdy kupiłam pisali,że rok przed ślubem zacząć dietę.Wtedy z J. się naśmialiśmy,mówiąc\"już nie zdążymy\" to komedia?czy inny?zjadłam rurki,herbatkę wypiłam,czytałam wasze wpisy wstecz.Tak codziennie kilka stron,aby poznać:)fajne miłego początki;) idę myć ząbki ipoczytam trochę w łóżku,może zacznie mi się chciać spać.Zawsze mam z tym problem gdy J. nie ma w domu:( a jutro praca i płaca(,płacenie rachunków) i pełno dotaw,nie lubię czwartków:( ale potem piątek i tą sobotę mam wolną.Hurrrra! pewnie będę myć okna (jak nie będzie padać) i odwiedzę mamusię:) muszę się pochwalić tym co mamy załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA23 mam takie pytanie, co zrobisz z dzidzia jak bedziesz miala swoj slub? wezmiesz ze soba czy zostawisz pod czyjas opieka? bo moja kolezanka ma taki problem,a nie wiedzialam co poradzic. z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Wpadłam do Was na momencik, ale dosłownie na moment bo się koszmarnie czuję :( ech.... Dzisiaj Tomcio mi zrobił niespodziankę. Ostatnio oglądałam zegarki, bo od kiedy mam komórkę to nie korzystam z zegarka. Ale tak jakoś mnie naszło ostatnio :) chyba wyroslam z komóry :D i zapragnęłam zegarka. No i dzisiaj kiedy wrócił z pracy to przyniósł mi pudełeczko a w nim zegarek :D:D:D:D Śliczny ten mój nowy odmierzacz czasu !!!!!!! :D:D:D:D Taki normalnie kochany ten mój Tomcio jest :D:D:D Dobra, ja lecę się ochlapać ;) i się kladę po padam :( pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Yza :) a Ty dbaj o Was kochana, usciskaj Wojtusia od cioci :) Kala, to komedia romantyczna - przy czym wg mnie rozni ja od innych komedii romantycznych zupelnie inny styl, duzo inteligentniejszy dowcip. jest smieszna i malo rozczulajaca. naprawde fajny film :) Kala, kwiatek: [ kwiatek ] (bez spacji w nawiasach, łapka: [ czesc ] (bez spacji w nawiasach) :) 🌼 🖐️ Calineczka - wg mnie to zalezy od wieku dzidzi i ze tak powiem - Jej stylu bycia :) ja bylam non stop wrzeszczacym dzieckiem, wiec na slub czyjkolwiek rodzice nie mogliby mnie zabrac :P wiem wiem, pytanie nie bylo do mnie ;) ale wg mnie, jesli dzidzia nie jest mocno placzaca i jest wystarczajaco duza to chyba mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka:) na ślubie to będzie na pewno..tylko żeby koncertu nie dał:P:P:P:P na weselę to nie zabieramy go na 100 % bo i ja i on byśmy sie tylko umęczyli...zostawiam go pod opieką w domu. kala:) wpisz w nawiasie[ ] kwiatek cool zły śpioch dłoń serce usta jest jakas stronka na te obrazki ale ja nie znam...a i nie denerwuj się jak coś nie wyjdzie tylko napis w nawiasie...normalne... uciekam spać papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×