Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

waikiki - wpisałam w google \"wystrzel kotka\' i znalazło:) mmmm... ja też piszę się na reńskie winko:P Kala - wcale się nie martwię tym łososiem, nie jest tak źle tylko miało być inaczej, hihihi:D nie pamiętam już jaką wtedy farbą malowałam, a te farby Nobilesa i Duluksa mają świetne kolory. Następny remont planujemy po ślubie i wtedy na pewno coś z nich wybiorę. Ja nigdy nie pracowałam w tej branży, ale wiertarką motkiem itp też umiem się posługiwać, potrzeba matką wynalazku;) więc rozumiem jak musisz się czuć nieraz w tym sklepie jak przyjdzie jakiś szowinista:D:D:D Ale szlifierką to się jeszcze nie bawiłam...:D Co do wesela to sama chciałabym mieć takie małe, kameralne jak ty. Niestety mamy bardzo dużo bliskiej rodziny i jak nic nie chce nam 30 osób wyjść (nawet z jednej strony:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak długo mnie nie było ale jestem obecnie na praktykach w Domu Spokojnej Starości :) i wracam późno pisałyście o alkoholu - nie byłam jeszcze w makro ale byłam w tym tygodniu w hipermarkecie (nie wiem jak to się piszę więc powiem tak - ten naprzeciwko makro) i tam z tego co czytam to ceny są niższe.Tam najdroższa wódka kosztowała 19 zł :) Wątpliwości no miewam ale przyznam się, że rzadko :) ja najczęściej to boję się, że kiedyś przyjdzie jakaś głupia baba ta co to odbijają cudzych mężów i, że nasze małżeństwo się zachwieje :( Lecę do spania sorki, że na wszystkie posty nie odpowiedziałam :) dla Was wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczynki :) Witam po długiej nieobecności wszystkie stare i nowe koleżanki :) Nie było mnie dosyć długo..bo wyjechałam sobie na wolne dni w góry :D było super :) Między czasie zdarzyło się tylko tyle, że niedługo na świecie pojawi się mój/ja nowy/a kuzyn/ka :) :) :) bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać :) tatuś mojego nowego bobasa to mój świadek na weselu więc napewno będzie niezła zabawa ;) (bobas rodzi się pod koniec lutego,albo na początku marca :D :) ) aa haa.. i mój braciszek sprawił nam wczoraj niespodziankę - wziął ślub ze swoją narzeczoną Moniczką :) :) jest do tej pory w szoku :O Gosiaczek- ja miałam kupywać wódkę w Makro, ale kolego mojego brata załatwił nam wódę ;) po 12 zł z jakieś hurtowni :) dziś zorientowałam się w sprawie ciast ....jeszcze muszę znaleźć kamerzystę :( ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Biedroneczko:) no dość długo Cię nie było!! a ja to z bratem tak nagle ślub wziął??/ fajnie::):):):):):) a co do gry WYSTRZEL KOTKA:):):):) to jest drastyczna ale i tak w nią gram...mój rekord to powyżej 2 tysi ale dokładnie to nie pamiętam ile:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurek 83-ja teżmam liczńą rodzinkę,a te 30 osób to rodzice,rodzeństwo,świadkowie i mojedwie babcie:) Moja mama i cała rodzinka chciałaby duże wesele,ale,że my z Jarkiem sami organizujemy i finansujemy,a oboje chcemy kameralnie to inni nie mają głosu radosna biedroneczko-fajnie :) u mnie świadkowa powiedziała,że jest w ciąży.;) czyli na moim weselu będzie to 7 m-c.Ja się cieszę i nie widzę problemu.Doszła mi tylko kwestia \"awaryjnej świadkowej\", bo jak była ona z Ignacym w ciąży to właśnie 7-my m-c była w szpitalu na leżeniu przymusowym.Więc trochę się boi,a ja wierzę ,że wszystko będzie ok,ale żyby jej nie stresować poszukam\"awaryjnej...\" ;)będzie wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co te świadkowe tak zaciążają ?? :D:D:D U mnie podobnie, tyle że ja musiałam poszukać innej, bo Dorota ma termin na 13 marca :) a nasz ślub 29 :) I poszukałam, też Dorotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza 23-fajne fotki.Super jest to zdjęcie w parku?lesie?:) coś mi szwankuje kafe:( zawiesza i nie mogę wysyłać odp ps.jak zamieścić fotkę lub tekst,aby wyświetlał się pod odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, wejdź w preferencje u góry stronki a dalej to sobie poradzisz :) i wkleisz np linka do strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lepiej mi nie piszcie ze swiadkowe zaciazaja bo ajkos sobie nie wyobrazam ze do naszego (nie duzego) domu dolaczy jeszcze dzdzia i moj michał I wszystko powiedzmy za 9 miesiecy :) mam nadzieje ze siostra ciocą sprawi mnie troszke w innym terminie :) ale jestem samolub :D dziewczynki ponawiam pytanko bo tylko Babitek sie wypowiedział, ile Wasi fotografowie daja Wam zdiec napłytce ???? A ile wywołuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA - ja do tej pory jestem w szoku :D hmm...no wlaśnie nie wiem -są szaleni chyba ;) tak chcieli- w tajemnicy, bez pompy,zbędnego stresu..może to i dobrze ... ważne,że są szczęśliwi :) Żona mojego świadka ma 38 lat - 4 lata temu urodziła moją kuzynkę i teraz boi się jak to będzie, no bo jednak poród w tym wieku jest ryzykiem..I pierwsz córa przyszła na świat przez cesarkę :/ ale mamy nadzieję, że będzie dobrze i że maluTKA (licze na dziewczynkę :P ;) ) przyjedzie swoim wózeczkiem chociaż na trochę na imprezę :) rany - a za oknem u mnie prawdziwa zima :O :O :O chociaż jak wracałam w niedzele z Zakopca to tam już było biało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala:) dziękuje:) ja też byłam świadkiem w sierpniu w 6 miesiącu...a zresztą zaraz wam pokaże fotkę:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagtko 85-my mamy znajomą foto. i pewnie zobaczę wszystkie zdjęcia i sobie wybiorę:) radosna biedroneczko-moja sis miała 36 jak rodziła i wszystko było ok,więc tam też pewnie będzie ok.:) jak ja lubię dzieci! też chcę;) czytam teraz od nowa wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wpisać w kilka słów o sobie,czy stopka,aby coś dodać o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba wszedzie tak chodzi internet :) w tym roku izima zaskoczyła inetrnet :) czyli ten ode mnie fotograf daje 150 w albumie i 300 na płytce to chyba nie jest tak żle!! :) No pawie brzuszka nie widac :) Yza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala:) ja też się łapałam każdej pracy:) ,promocje-dorywczo ,hurtownia odzieży używanej-6 miesięcy i juz psychika mi siadła od brudu i smrodu... ,restauracja-8 miesięcy,chyba najlepsza praca tylko do dupy płaca,ale jak sie pracuje u znajomych to niestety ...... ,pomoc stomatologa-dwa dni bo mimo żę wiedzieli żę jestem w ciąży to miałam obowiązki jakiegoś siłacza-np.wynoszenie metalowej reklamy ważącej około 15 kg. ,sitodruk-2 miesiące bo zamkneli:) ,drukarnia-3 lata oj to były czasy:):):):):):) ,produkcja-pakowanie maszynek do golenia-3 miesiące ale to tylko przez brak dojazdu bo praca 3 zmianowa a ja mieszkam na wsi i jak miałam na 6 to wstawałam o 3:30..i tata mnie woził,a to męczące tak cały tydzień tym bardziej że sam wstawał do pracy o 7, a z powrotem w domu byłam o 16..i tylko spanie mnie interesowało...jak miałam na 14 to wychodziłam o 12 bo był autobus a wracałam około północy i tylko spanie i praca....na nocki jak miałam na 22 to musiałam wyjść z domu o 19:30 bo ostatni autobus do łodzi był i czekać do 22 pod pracą...kurwica mnie strzelała...i w końcu powiedziałam koniec...a najlepsze żę jak zrezygnowałam z pracy to autobusy miejskie zaczęły do mnie jeździć...i jak tu się nie wkurwić mam.... a w sobote i niedzielę szkoła więc dla siebie czasu wcale. przynajmniej sobie troszke pospałam ,,,o przedszkole też zahaczyłam:) także żadnej pracy się nie boję-to moje cv skrócone:):P:P:P:P:P wiec proszę o oferty:):):) jak byłam w pierwszych tyg ciąży to szukałam pracy i wszędzie mówiłam ze jestem w ciąży ale mi dziękowano..i niestety straciłam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku - super :) YZa- może jeszcze kiedyś zobacze tą fotkę :0 :) ja idę sobie nynać :D bo ... jest już ciemno ;) :P *** D o b r a n o c *** :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja teraz opowiem o moich pracach :) mniej urozmaicone nic Yza :) wakacje miedzy III a IV kl liceum -->> zgrzewanie zniczy :) 8 godzin na nogach!! Nie wiem jak to wytrzymywałam, a jakie to było monotomne!! Potem zaliczyłam staz w starostiwe pol roku :) potem byłam na interwencyjnym rok -- wydawaam prawa jazdy (nie wiem czy pamietacie ta ostaeczna wymiane, bo ja na pewno jej nie zapomne, zwlaszcza ze jak siadałam rano to wstawałam o 15, i tak zleciały mi wakacje) potem pol roku siedziałam w domu na bezrobociu potem pol roku interwencyjnego w gminie siedziałam i czasami miałam rozrywki bo mogłam cos zrobic :P teraz pracuje na swietlicy i w sklepie dla dzieciaków :) Troche mniejszy bagaz mam doswiadczen niz Yza :) A jeden dzien pracowałam w Tele2, ale powiedziałam dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:)udało się:) dzięki za podpowiedź.Idę do łóżka poczytać,bo Jarek chce na allegro.a jutro do pracy.dobrych snów.:) a mi się śniło ,że kupowaliśmy dom nad morzem,super:) może dziś przyśni mi się,że go kupiliśmy:) a rano zobaczę klucze do domu na stole...ale fajnie by było:) pa a jutro poeksperymentuję ze zdjęciamii może jakieś dorzucę pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×