Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ZAWALILI MNIE ROBOTą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MASAKRYCZNIE MNIE ZAWALILI!!!!!!! I W DODATKU NIE MA TO JAK KTOś cIE PORZąDNIE WKUURWI W PRACY! JUZ MNIE GłOWA BOLI!!!!!!!!!! ale was wszystkie witam z uśmiechem :-D wczoraj byłam u lekarza w związku z moimi zatkanymi uszami i mam niestety stan zapalny (nadal - po chorobie sprzed 2 tyg) biore antybityki i zakraplam uszy 3 razy dziennie. Ciesze się, ze nie musze iść do laryngologa na płukanie :-D poza tym jestem po weekendzie w szole więc - niewyspana!!!!!!!!!!!!!! :-o hm... ja mam jak na razie załatwione: sala, kościół, fotograf, zespół, kamerzysta... i to chyba wszystko na ten moment! musze powoli zacząć mysleć o reszcie, ale myślę, ze do 23 sierpnia to mam jeszcze kupe czasu :-D zmykam pracować :-( jak się wyrobie to jeszcze zajrze :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama byla wyjasnic ta sprawe, bo jestem w UK. nie zaciekawie sie zrobilo:( przedtem bylo 2 wlascicieli. jeden (co z nim zalatwialam i podpisywalam umowe) wlasnie sie przeniosl i zalozyl nowa restauracje, a drugi,ktory nadal jest wlascicielem, nawet nie wiem ze mam slub i ze wplacilam zaliczke:( to wyglada tak: 1 wlasciciel, pozbieral zaliczki i nic nie przekazal wspolwlascicielowi, i spierdolil. drugi o niczym nic nie wie, nic nie ma zaznaczone w kalendarzu, nie ma zaliczki. czuje sie chujowo,a w Polsce bede dopiero na swieta:( zlosc mnie zzera, gdy widze takie kombinactwo i chamstwo. dowiaduje sie o takich rzeczach od obcych ludzi. ten drugi wlasciciel wydaje sie w porzadku,ale ja juz nie wiem czy tam chce miec wesele...:( teraz, musze isc z tym kwitkiem do niego za zaplacona zaliczke, dac mu umowe do podpisania,ze jesli sie jeszcze raz cos zmieni, to odmowie mu i bedzie musial poniesc wszytkie koszty zwiazane ze zmianami. bez sadu raczej to sie nie obedzie. heh:( poza tym witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka to nie zaciekawie to wyglada, ja bym sie bardzo wkurzyła!! Trzymam kciuki za pomyslnej rozwiazanie sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, niesamowicie ciezkie zycie ;) Satelite - a jaka to sala, jesli mozna spytac? :) moja (i nieobecnej teraz Kocurkowej :) ) to Ostoja - na pograniczu wawy i jablonnej. i ile placisz (i co w tym masz)? Waikiki, nie daj sie w pracy! Calineczka, niezle :( mam nadzieje, ze jak przyjedziesz to sie wszystko wyjasni tak, ze bedziesz spala spokojnie.. Gagatku, pies sie kamufluje? :) moj kot sie zakopuje w kocykach..a pies spi po psiemu ;) Bardzo ladnie kochana wygladasz :) naprawde! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :-) tak tak to ja :-) nie mam normalnie czasu tu bywac :-( babitku, dzieki za zmiane w kalendarzu :-) nie wiem zupelnie o czym piszecie, postaram sie kiedys nadrobic :-) poki co pozdrawiam i uciekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy zabiegani :o a Agatka siedzi cały czas na kurniku (albo sprząta) w zaleznosci od nastroju :) Summer szkoda ze nie masz czasu dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku moj pies uwielbia spac pod kocykiem, do czasu kiedy zaczyna mu byc gorąco. Po czym wstaje spod kocyka i pada martwym bykiem na ziemie z dala od kocyka!! I tak sytułacja sie powtarza kilka razy!! Oczywiscie tzreba go przykrywac tym kocykiem!! Bo biedak jeszcze nie potrafi. Zima se poszła ode mnie całkowicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala wynajęta w Nadarzynie, nie jest daleko, ale trzeba całą Warszawę przejechać, więc jakiś bus dla gości musi być. Chciałabym przez centrum jechać to taka moja mała zachcianka, szczególnie, że za wynajem mało nie płaciliśmy, więc wykorzystam :) Jeżeli chodzi o kosztorys to: od osoby 90zł, planujemy mieć 130 weselnych gości, więc trochę nas wyniosło, kaucja wpłacona, więc sala już legalnie jest nasza :D Co w tym mam? wszystko prócz alkoholu, przybranie będzie, kucharki będą, jedzenie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca inaczej
a jest ktoś na 2010? bo nie wiem czy warto czekać na mojego boy"a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny:):):):):):):):):) robimy jednak chrzest małego na wielkanoc. tak jednak bedzie lepiej bo po weselu to by był około 12 i napewno bysmy do siebie nie doszli... gagatka:) no Twój pies jest :classic_cool: od dziś Wojtuś jest Wojciechem Antonim Maciejewskim...pełnoprawnym członkiem Polskiego społeczeństwa-cieszyc sie czy nie???? o to Polskie społeczeństwo mi chodzi:):) wiecie mam w Sławku takie oparcie że szok!!pomaga we wszystkim.jest super tatą:):):):):):) a i ja szybcie j do siebie dochodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza, to wspaniale, ze się Twój mężczyzna sprawdza tak doskonale w roli ojca! Głuuupi by był jakby się nie chciał angażować w życie tego przecudnego maluszka!!!! Obejrzałam fotki Wojtusia i mi się zachciało mieć też dzieciątko :-D ale musze się jeszcze wstrzymać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza przekochany ten Wojtus Twój :) a jakei fajne minki robi :) A męża (prawie) pozazdrościc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEY :) Wiec ja rowniez sie przedstawie nowej osobce .Mam na imie Iza moj maz(jestesmy juz po slubie cywilnym)ma na imie Tomasz ...Mam obecnie 25 lat .Nasz koscielny 19.lipiec.2008.Mieszkam od 3 lat w Niemczech ....sprawy zalatwione z weselem o sala,zespol,kamerzysta,fotograf,samochod ,wypisan ezaproszenie,zakupione buty,podwiazka bielizna sukienka itp...mamy prawie wszystko zalatwione :) Wojtus jest sliczny .Gagatka ty rowniez slicznie wygladasz ok ja uciekam do wanny mIlego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza-ale jestem w szoku,Ty już wszystko masz:Dpozazdrościć,a misię nic nie chce:O gagatka-ni sprzątasz?ja sprzątam:D świetnie w tej sukience,choć myślałam ,że większy dekoldzik:Ptak dla pana młodego:P Wojtuś super-my nie ustajemy,a może...też się nam poszczęści:);) jutro znów dentysta:( ciekawe,czy ten przystojniak co ostatnio czy jednak ona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma ochotę na blok i kawkę? kati tylko za dużo nie pij;) kiedy kciuki?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam usg :o Wieczót TV mam prawie za soba jeszzce tylko Brzydula Betty i do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati 24-a może już mam pisać 25?;) J.prosi bym przekazała ci serdeczne życzenia🌼-przekazuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Brzydula Betty dziś gagatka:) oj Ty dobrze że mi przypomniałaś... a Twój pies jest naprawdę niezły:P:P:P:P:P co do sukni to mnie sie podoba,pasuje do Ciebie:) najwyzszy czas się zacząć rozglądac za swoją... no to ja brykam na łóżeczko może obejrzę serialik chyba że usnę bo mnie w nocy budzik obudzi:P:P:P:P:P:P papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) uda mi sie cos naskrobac :-) gagatk nie macz czasu ale mam nadzieje ze do weekendu bedzie juz lepiej :-) yza slicznyy chlopak z twojego wojtusia gratuluje :-) u nas jeszcze jedna mala zmiana, to znaczy ustalilismy jednak termin na 14.06 to bedzie tradycynie sobota bo wczesniej marcin sie uparl zeby byl czawrtek, ze niby bedzie tanij skoro i tak ma byc tanio... ale go przekonalam do soboty i udalo sie nam zmienic kanjpe kosciol i wszystko :-) mam nadzieje ze sie juz nic nie zmieni 😡 poza data w naszym kalendarzu o co uroczyscie prosze babitka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki i hey Wojtus :) Kala ....ja mam wszystko bo nie mieszkam na miejscu ...i myslelismy ze dopiero do Polski pojedziemy tydzien przed naszym weselem i dlatgeo wszystko zalatwilismy to co sie dalo nie chcialam zalatawiac reszty przez internet lub przez swoich rodzicow czy tesciow nie po to tyle czekalam zeby to ktos zrobil za mnie .A nadarzyla sie okazaj zeb yjechac na swieta do Polski to teraz zalatwimy kwiaciarnie ja sobie zalatwie kosmetyczke makijazystke i fryzjerke no i autobus do przewozenia gosci a moj maz zakupi sobie garnitur, Gagatka ...3´mam kciuki i powodzenia na Usg czy cos sie stalo? Dzisiaj dzien gornika choc moj tata jest na emeryturze to i jak z samego rana do niego zadzwonilam z zyczeniami ...troche sie usmialismy ...aha ....wkleje wam stronke mojej sali bo dali nowe zdjecie kto chce zobaczyc to niech sobie wejdzie http://www.arkadia.jazd.pl/index.php?go=gallery Milego dnia pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja \"juz\" na nogach :) Rybnik ładna i elegancka sala :) jak na arzie nic mi sie nie dzieje, ale sa podejrzenia ze moge miec problem z zajsciem w ciaze. Badnie mam dopiero miedzy 12:30 a 13:00 wiec jak bede tam o 12:45 to chyba nic sie nie stanie!! Bo wczesniej nie bede jechac. Yza specialnie dla Ciebie, seria Roki (mój pies) i kocyk :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fac47140c9f76ba.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8b6953384485a69.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4855feabbc4c2f7c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34db452aeee8324f.html czasami daje w dupe (w pozytywnym zneczeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) juz po kapieli :) teraz oczywiscie czas na sprztanie w kuchni czyli umycie naczyn :) Za godzine wychodze :o ale bym juz chciała byc po tych badaniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×