Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej:) o cos sie ociągacie...ja myślałam ze do nadrobienia będzie kilka stronek a tu nic... a co do przygotowań weselnych: zespół kamerzysta sala kucharka .......hm niech pomyślę co jeszcze??? to wszystko jak narazie.... ale od stycznia sie zacznie a i jeszcze kościół na 17:30:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiaa
hej dziewczynki :) ale dawno mnie tu nie było, mam sporo stron do nadrobienia ;) miłego wieczoru życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZESC :) Ja wlasnie wstalam ...w sumie to obudzil mnie maz ktory wrocil z pracy.Teraz bede pic poranna kawe ,pozniej troche sprzatanie a po poludniu idziemy do szwagierki na urodziny.A co wy bedziecie porabiac???Pozdrawiam i zycze milej soboty.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Rybnik-Iza ja tez juz wstałam, wlasnie jem, za godzinke wychodze do skoły, potem miskiek i tyle z moich planów na dzis. Równiez miłego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Ja niedawno wstałam dopiero, ale się wyspałam, że ho ho :D:D:D Teraz zjem jakieś śniadanko i do sprzątania. Mam totalny bałagan, bo jakoś nie miałam kiedy gruntownie posprzatac w tym tygodniu. Ale zaraz nadrobię zaległości :) Dziś wieczorem jedziemy do Olsztyna, do Tomka mamy, bo przyjechała z Niemiec na 4 dni, więc trzeba sie z nią zobaczyć :) Nie widzieliśmy się ze cztery miesiące. Ale jutro już wracamy niestety :( Dobra, ja spadam :) 3majcie się cieplusio Ale pogoda dziś śliczna :D:D:D paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja teżdziś się wyspałam.Miły dzień mnie czeka zakupy świąteczne,pakowanie prezentów i robienie pierniczków.:D może zdecyduję się na mycie okien,ale to mniej cieszy. miłego dnia:)🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) u mnie tez dzis swiatecznie pieczemy z Mama pierniczki, pachnie cudnie :-) pozdrawiam i uciekam poki co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :) Jak miło ze dzis tak ładnie na dworze zaraz sie zbieramy z Rafałem i jedziemy do tego Bedzina do mojego chrzesnego z zaproszeniem :) Jutro najprawdopodobniej do Asi tez zawieziemy zobaczymy czy rafałowi sie bedzie chciało a jak nie to w którys dzien w tygodniu bo ma teraz na rano :) Zaczęłam chodzenie w butkach slubnych 15min dziennie :) No zmykam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) no a ja sie ...też dzisiaj wyspałąm powiedzmy:P:P:P i bylismy na spacerku pierwszym i na zakupach takich małych...ludzie pogłupieli..kolejki nikogo nie obowiazuja,każdy pierwszy...no cóż ida święta czas radości i UPRZEJMOśCI ale nie w sklepach niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj cisza .... ja juz po pieczeniu, po sprzataniu i ogolnie zaczynam odpoczywac :-P na wieczor mamy ambitny plan stworzenia ostatecznej listy gosci i na dniach chcemy zamawiac. pozniej jeszcze zostanie nam zrobienie zawiadomien ale to juz zrobimy sami... milego wieczoru dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tak uwazasz to po co sie w ogole trudzisz i tutaj wchodzisz? twoja wypowiedz - to jest chyba dopiero nie na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wiec cofnac kilkanascie stron wstecz, zeby wiedziec, ile mozna rozmawiac o slubach ktore odbeda sie dopiero w 2008, a ze dziewczyny sie troszke zzyly i braku mozliwosci realnego kontaktu tu opowiadaja o swoich codziennych sprawach. dziewczyny tutaj sie udzielaja o wszystkim niz zakladac kolejne topiki jak pani powyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, kilka dni nie zagladalam bo sie zabiegalam :) w kwestii mi malej - no coz, netykieta - powiadasz...widzisz, na forum takim jak kafe, tematow jest multum, widze jakies, w ktorych nie mam nic do powiedzenia/cos mi nie pasuje? - nie wchodze, nie wlaze po to, zeby zasiac zamet. i jesli forma, tresc wypowiedzi sie nie podobaja - coz poradzic?...nie wchodzic - dla wlasnego i cudzego dobra, bo i po co? chcesz zalozyc topik wypowiedzi konstruktywnych, wylacznie na temat? - nikt nie broni, wolna wola. ten topik rozwinal sie na temat w tytule i wiele innych przy okazji, znamy sie juz nieco i mamy sobie cos do powiedzenia, wiec mowimy i z calym szacunkiem - nic Ci do tego. i wiele \"nie zżytych\" sie tu pojawilo i zostalo - w tym ja. wiec zdaje sie, nie w tym \'problem\'. problem w tym, ze np Ty masz jakas wizje tego tematu, ale tu polecam najlatwiejsze rozwiazanie - pominac to, co Ci sie nie podoba i znalezc/zalozyc inny temat - wylacznie \'na temat\'. i nie pisz o tym, ze nie chcesz nikogo obrazic, bo swiadoma jestes chyba faktu, ze to robisz. a \"wiele osob, ktore tak uwaza\" odsylam do zakladki \"Nowy temat\". a w kwestiach \'pobocznych ;) mamy juz w domu wodke i wino :) pan tadeusz i mieszanka roznych win - glownie polwytrawnych. i zaakceptowany projekt zaproszen - czekamy az wydrukuja :) mamy sie po nie zglosic 18 grudnia. o! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam bardzi zły humor ,a tu jeszcze to!! mi mala czy jak Ci tam jezeli cos Ci nie pasuje to do wiedzenia!! Mam takie pytanie a Ty przeczytałas co powipisywałysmy na tych kilkuset stronach???? Bo jestem pewna ze NIE!!! Zobaczyłabyś ze \" WYMIENIAMY POGLADY\" jakbys zaczeła Nas atakakowac po przeczytaniu tych stron to bys zobaczyła !!!!!!!!! Nie wiem czy wiele osób tak uwaza!! Na razie n aten temat wypowiedziała sie sekata (wiecznie krytykujaca wszyastkich i wszystko) i Ty druga gwiazda tego forum!! I wiele dziewczyn nowych nie zżytych przychodzi i szybko zostaje z nami!! Przyjumujemy je z otwartymi rękami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak nerwowo z rana? Mi mała nie masz racji. Pomiędzy tymi pierdołami o kawkach, sprzątaniu itp jest bardzo dużo na temat ślubów. Co chwilę ktoś informuje że obrączki zamówione, wódka, że oglądał sukienki itd. Poza tym gdybyś czytała nas trochę wiedziała być że osoby \"nie zżyte\" również się tu odzywają (cofnij się kilka stron i zobacz, że każda z nas na nowo się przedstawiała nowej koleżance). Ale ja z tobą dyskutować nie będę. Wracając do codziennych tematów (mi mała nie czytaj!!! :P) od 9 siedzę sobie w pracy. Pusto, cicho, Darek ogląda filmy, a ja stukam do was i kawkę popijam. Wczoraj przyjechała moja siostra (świadkowa) i robiliśmy zaproszenia. Wg mnie wyszły super, a Wy oceńcie sami. Wiecie jak Darek pięknie pomagał? Powiedziałam mu że na 18 przyjeżdża Aga i będę z nią zaproszenia robić, a on nawet nie chciał słyszeć że jadę sama. Potem wycinał, dziurkował, ciął wstążeczki itp. Przydał nam się bardzo. Potem w domu uświadomił sobie że już coraz bliżej ślubu. Obrączki zamówione, zaproszenia zrobione, po wódkę w tygodniu jedziemy. Wystraszył się chłopak :D A oto zaproszenia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2b427c87bb02ed2c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/58adf776bb753aad.html Siedzieliśmy 2,5 godz w 3 osoby. Zaproszeń jest 90szt + 15 szt na sam ślub. Dużo roboty, ale efekt mi się bardzo podoba a koszt 1szt wynosi 60gr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka zgadzam się z Tobą,ja też doszłam później i nie czuję się jakoś inaczej.wszystko zależy od otwartości:) Babitek,a możesz podać nazwy win?czy kierowałaś się smakiem;) dziś urodzinki mojego taty,trochę mi smutno:( ale co tam pójdę na cmentarz i tam z nim pogadam:) J. jechał do kumpla,kawał drogi .Taki męski dzień,cieszę się,bo dawno się nie widzieli-kumpel się wyprowadził kawał drogi. zjedliśmy razem śniedanko,wieczorem się widzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati24(25):P fajne zaproszenia:)cieszę się,że udało się,a jeszcze Twoje Kochanie pomagało-pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala po nowym roku już można pisać w sumie kati24(26) :) Rocznikiem jakby nie patrzył 26 na karku. Jejku jak ten czas leci. Fajnie, że zaproszenia Ci się podobają :) Babitek ile dałaś za Pana Tadeusza? My kupujemy Pana Tadeusza lub Maximusa. Jestem bardziej za Tadkiem, bo ma butelkę ładniejszą. Podaj cenę jak możesz - chcę porównać z naszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati mi tez zaproszenia sie podobaja :) ja na razie mam tylko koncepcje zaproszen :) tylko kasy brak w tej chwili!! Ale od lutego mysle ze juz bede mogla zaczac powoli nmyslec na ten temat :) bo i pieniazki bede na kocie :) wczoraj ogladalismy wpadke :) polecam :P niestety nauk przedmalzenskich nie udało nam sie znaleźć ale jeszzce bedziemy szukac :) Mam tez 4 serie 4400 :) ale to zostawiam na dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko-wpadka-ryzykowna-może zniechęcić na jakiś czas facetów do dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycze sobie mi mała !! Mogę :) Ty mogłas wyrazic swoje zdanie ja tez!! I Ty tez moze nie krzyczałas ale głosno mówiłas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam kochane :) miłego dzionka Wam zycze :) a zyczył \"nerwus\" nawet Tobie mi mała zycze :) p.s tez mam ślub 2 sierpnia 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wczorajszy wypad z zaproszeniem udał się bardzo miło nawet sie zasiedzieliśmy prawie do 22 :) Zaraz ide potrenowac chodzenie w butkach slubnych są bardzo wygodne :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko - olej, szkoda nerwow ;) Kati, wg mnie zaproszenia wyszly swietnie! :) to masz teraz dodatkowy fach w rekach ;) mozesz robic za 60gr, a sprzedawac za 3pln ;) Kala, przykro mi :( znam uczucie z autopsji :( 🌼 Nazwy win - nie kierowalam sie smakiem, bo wina nie pijam raczej :) chcialam sie kierowac opinia Kocurka (winnej doradczyni, kierujacej sie smakiem :D), ale nie wyszlo ,z racji innego asortymentu.. wina sa takie: Tchegra czerwona polwytrawna (bulgarskie) Tchegra biala polwytrawna (bulg.) Mesa de mundo czerw. polwytr. (chile) Mesa de mundo biale polwytr. (chile) Lavida czerwone polslodkie Sicilia biale polslodkie Tchegra rozowe wytrawne (delikatne) carlo rosi rozowe polwytrawne Kati, za pana tadeusza placilam 19,60 za pol L. A jaka jest Wasza cena? No i mi mala. Twoja odpowiedz byla bardzo niegrzeczna, wiec nie chrzan teraz, ze \'tylko grzecznie wyrazilas zdanie\'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×