Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kala - do gory glowa :) z fryzjerem masz absolutna racje, za slowo \'slubny\' doplaca sie 50-100%. w moim wypadku z fryzura sie tak nie uda, bo chce zeby fryzjerka wpiela mi w koka welon..ale racje masz i tak :) Kocurek - no bo jestes winna :P (konsultantka...w domysle :P ) ja tam na Twojej opinii w tej kwestii zamierzam polegac :) tylko Ty przyjmij do wiadomosci, ze bedziesz za ta decyzje odpowiedzialna! :P my wyjechac na pewno wyjedziemy, ale nie mam pojecia ani kiedy ani gdzie :) w kwestii checi - to chcialabym pod koniec maja - na przelomie maja i czerwca - i chcialabym za granice gdzies, nad morze :) o! Kocurku, pisalam Ci w mailu o targach, tych w ten weekend - ja nie pojde jednak, wiec jak pojdziesz to opowiedz mi pozniej, co sie dzialo ciekawego :) filmow nie ogladalam.. Kocurku, no u nas sniegu nie ma, dlatego umawialam sie z naszym Gagatkiem :) Gagatek - skombinujesz snieg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny . Nie bylo mnie przez ostatnie dnie ...bo nie mialam kiedy . Weekend minal szybko w Niedziele bylismy u Szwagra w Dortmundzie bylo fajnie .Wczoraj mielismy 9 rocznice bycia razem :) Dziewczyny ktore martwia sie brakiem kasy ...Glowka do gory teraz prawie kazdy z tym sie boryka ...napewno wszystko pojdzie dobrze .Moja kolezanka tez nie maja zbyt duzo kasy zrobili wesele i z pieniedzy ktore dostali na wesele kupili lodowke i piec a za reszte zaplacili wesele.Wszystkim chorym osobkom duzo duzo zdrowka ,Zazdroszcze nie ktorym z was sniegu u nas niestety nie ma sniegu .,Co do fryzury slubnej ...wiem ze w niektorych fryzjerach slubna fryzura kosztuje symbolicznie 10 zl ...a u innych polowa ceny normalnej ...trzeba sie rozejrzec i popytac. Ktos takze pytal o wykupiny u mnie niestety jest taki zwyczaj ..,:( Nie wiem czy kogos pominelam jezeli tak to sorki .A jak tam nasza Yza i Wojtus zdjecie Wojtusia widzialam jest sliczny- Dziewczyny wiem ze nie ktore z was sa dostepne na naszej klasie ,moze dodamy sie do listy znajomych co wy na to. POzDrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i miłego dnia🌼lecę do dentysty , a potem pracy:( jutro andrzejki:)miłej zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ledwo żyje :o oczeta same mi sie zamykaja!! Zamiast spania musze pisac prace :) no ale blizej niz dalej!! Wczoraj usnełam chyba po 2, potem sniala mi sie jakas miejscowa tragedia!! :o nie lubie takich snów. Babitku z tym sniegiem bedzie kłopot, co prawda jest ale odmawia posłuszenstwa lepienie sie, wiec z bałwana nici :( Iza gratuluje 9 latek, hohoho sporo :) Kala ja andrzejki spedzam w domu (jakos mi sie nie chce nigdzie wychodzic) A co robicie na sylwestra, bo aj miałam jechac do Irlandii. ale w czasach kiedy kazdy grosz drogi niestety nic z tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gagatka :) Dziekuje za Gratulacje :D A co do Sylwestra ---My przed Sylwestrem, wrocimy do domu ...i napewno spedzimy ten dzien ze szwagierka i szwagra i mala Chantalka .A co do Andrzejek to my tez nic nie robimy ...jutro niestety moj maz idzie wieczorem do pracy ...A w sumie nie mamy ochoty na swietowanie .U nas plus 6 stopni ale tak zimno jak by bylo minus 6 wlasnie wrocilam z targu od polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Iza :) w wawie fryzury slubne niestety sa drogie :( ja nie mam konta w naszej klasie - to chyba jeden z niewielu serwisow spolecznosciowych, w ktorym mnie nie ma ;) Kala, niech Ci dentysta bezbolesnie minie :) Gagatku, płodnego pisania :) no to co my, biedne zrobimy z tym sniegiem? moze zamowimy armatki sniezne - takie, jak do nasniezania stokow? :D ja nie mam pojecia co bedzie ze mna w andrzejki, pewnie nic :) a w sylwestra jakas domowa impreza ze znajomymi - z wiadomych przyczyn w tym roku nie wyjezdzamy nigdzie i oszczedzamy :) w zeszlym roku bylismy na slowacji i mimo, ze niedrogo wszystko, to i tak troche kasy pękło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku serwis na pewno wiele traci bez Twojej skromnej osóbki :P:P:P Płodze, płodze ale mi sie nie chce!! Nic mi sie nie chce!! Boże :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, taaak, jestem pewna, ze naszaklasa traci beze mnie wieeeele :D:D Ale to moj prywatny bojkot ;) chcialam zrobic serwis spolecznosciowy i robie, no i co? i moglam zrobic naszaklase i to ja dzis dostawalabym oferty na 25mln pln zeby go sprzedac, a nie oni :P wiec do czasu takiego samego sukcesu mojego serwisu ich bojkotuje i nie zakladam tam konta :P ;) polecialam po bandzie ;) no dobra, powaznie, to ich nie bojkotuje :) co nie zmienia faktu, ze to ja powinnam byla zrobic naszaklase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka86
hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, to jakies podswiadome pragnienia? :) Dzis jechalam taksowka i po podaniu adresu docelowego pan zapytal - aha, tam pod szkole? (to jakas szkola srednia jest - obok mojej pracy) :) wiec powiedzialam panu, ze mi bardzo milo, ze tak uwaza :D ale niestety nie pod szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku nie chciałabym Ci psuć humorku, ale moze panu taksówkarzowi chodziło o to że jestes nauczycielka :P:P:P Sorrki, ale dzis u mnie swiatowy dzien wrednośći i złośliwości!! Juz mi to wszyscy domonicy powiedzieli!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dziś mi troszkę lepiej, nawet noc przespałam :) Głowa boli, ale to da się przeżyć. Iza-Rybnik gratulacje, 9 lat to już kupa czasu :) i kiedy to zleciało, nie??? :D Wiesz, niedaleko Dortmundu, w Hamm mieszka siostra mojego Tomka :) kala 3maj się u tego dentysty, fotela najlepiej ;) gagatka wytrwałości kobieto, nie śpij, nie spiiiiij !!!! :D:D:D:D babitku Ty szczęściaro, ale Cię odmłodzili :) u mnie ostatnio było podobnie, babka z mięsnego :) dała mi 19 lat . juuuupi :D:D:D:D:D Co do naszej klasy to ja jestem zapisana i chętnie pododaję Was do listy znajomych :) Idę na śniadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dziś na suwaczku stuknęło równo 4 miesiące :) zaczynam się chyba stresować :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra mnie tez odmładzaja :) a jak :) w tamte wakacje kupowałam piwo i pan do mnie o dowód!! Normalnie wybłuszyłam na niego oczy i sie zaczełam smaic :) (no dobra ryknełam śmiechem) juz miałam isc po dowod na to facet, z emi wierzy :) ale sie wtedy uśmiałam :) i jak mi to humor poprawiło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka joł :) u mnie przeszło 8 :) ale sie mi na razie nie spieszy bo w sukni slubnje chodzic moge i to owszem, moge nawet lekko oddychac (ale głebokie oddechy zabronione) natomiast schylac sie juz mi nie wolno!! Myslicie, ze jestem nie normlana i kupuje sobie sukinie slubna w ktora sie ledwo zmieszcze,a le schudnac dla mnie to nie problem (tearz to mi sie nie chce), ale sukienka taka sliczna jest, a ja w neij jeszcze sliczniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide na 12 do pracy ...wiec jeszcze mam chwilke wiec moze powyniemiamy sie szczegolowymi danymi na emaila moj email jest w moim nicku ...no no przelecialo ...nawet nie wiem kiedy...Jak mi sie nie chce isc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Iza, ale do naszej klasy starciłam cierpliowsci po 10 minatach czekanai na załadowanie sie strony, po czym serewer stwierdził, zebym sprobowała pozniej!! Pozniej dla mnie ejszzce nie nastąpiło :) ale póżniej to póżniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie narzekam na ładowanie stronki w naszej klasie :) zawsze się ładuje tak jak pozostałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Darianka ....Jak zaloguje sie na stronce napewno cie dodam.Ja niestety sie z wami juz zegnam ...uciekam do pracy a jeszcze przed do sklepu po snieg ..bo w sobote chce sobie postroic okna na swieta.Milego dnia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Darianka :) dobrze, ze zdrowiejesz :) No wlasnie, zapomnialam sie - Iza - moje gratulacje rowniez :) 9 lat to ladna rocznica...kupa czasu :) smacznego Darianko :) Gagatku, wlasciwie mi sie odmladzanie nie zdarza :) mam 27 na karku i chyba tak mniej wiecej wygladam...a powaznie mowiac, wydaje mi sie, ze pan taksowkarz nie bardzo spojrzal w lusterko i zapytal bo kojarzyl ze pod tym adresem jest szkola :) no ale, ucieszyc sie zawsze mozna :P u nas do slubu zostalo 5 bez kilku dni :) chyba wolalabym wiecej.. Gagatku, z Twoim samozaparciem wierze, ze schudniecie dla Ciebie to nie klopot :) zazdroszcze.. Iza, milej pracy :) to wez moze kup tez tego sniegu dla nas na tego naszego balwana :D Gagatku, Tobie tez smacznego. A ja nie do pracy :) bo siedze juz od rana w pracy. ale moze wybiore sie do kuchni po kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik Iza ja mam konto na naszej klasie :-D Pozdrowionka dla wszystkich :-P głowa mnie nawala :-( i nic mi się nie chce jak pomysle, ze w weekend do szkoły :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musze iść do dentysty na usunięcie ósemki (tzw. ząb mądrości) nie wiecie ile kosztuje taki zabieg u chirurga szczękowego w prywatnym gabinecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×