Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej dziwczyny ja załatwiłam i w styczniu ammy nauki :) hurra 2,4,6 stycznia dokładnie :) a potem papiery oprócz USC i w kwietniuprotokół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) wyobrażcie sobie ze dzis u mnie prada u niebyło i to z 6 godzin!! Na szczescie nie było mnie w domu!! Przysżłam przed chwila ze swietlic, wykapałam sie, umyłam gary i czekam na miska!! Zrobił mi mikołajkowy prezent i przyjezdza!! Nic mi sie nie chce!! Dziewczynki powiedzcie mi z czy moge isc na staz i jednoczesnie byc na umowie zlecenie?? (8 godzin tygodniowo) i co sie bedzie dziac jak mnie złapią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) mnie sie wydaje ze nie możesz bo staż to jest chyba jak praca...ale ja tylko tak pisze ,napewno ktos Ci napisze :):) a co do prądu...dobrze ze Cie w domu nie było...chyba bys po ścianach chodziła :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) już w domku:D jutro już piątek smutno mi ,bo mój J.jechał do rodziców,a ja sama-nie lubię sama spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kala:) ja dziś tez sama śpie...tzn.Sławcio po urlopie do pracki idzie na nockę. Zostaje mi jeszcze Wojtuś ale jego wolę nie przyzwyczajać do spania z nami bo potem to byłby koszmar...Sławka znajomy tak nauczył syna i do 4 lat z nimi w łóżko spał...zero życia intymnego przy małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala:) spojrzałam na Twój suwaczek,,,,149 dni tylko a mi dodać 100 i jeszcze kilka...cholera jasna że aż tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Aż mnie zmotywowałyście tym odliczaniem :) i sprawdziłam u nas :) suwaczek pokazuje, że 114 dni :) strach się bać, hihihihi :) U Was też już niedaleko, Tobie Yza to pewnie teraz zleci szybko kiedy masz Wojtusia :) taki maluszek to pewnie pochłania czas rodziców :) pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka-tobie wogóle do marca to szybko zleci,święta i karnawał i już:) masz już wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala zdziwisz się, bo nie mamy wszystkiego :) Owszem, sala zaklepana, kościół też, 23 grudnia spisujemy protokół, dokumenty potrzebne do protokołu mamy tzn. kurs, bierzmowanie itp.Fotograf zaklepany, lista gości i menu też :) materiał na kieckę kupiony :) Krawcowa zaczyna szyć po świętach. Do USC idziemy w połowie stycznia bo dokumenty ważne tylko 3 miesiące. Obrączek jeszcze nie mamy :) Zaproszenia i zawiadomienia robię z mamą pod koniec grudnia i w połowie stycznia wysyłamy :) Garnitur Tomcia kupimy gdzieś w lutym, koszulę już ma :D:D:D No to tyle, w telegraficznym skrócie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mama mi przypomniała ostatnio, że bieliznę muszę kupić :):):) Aaaaaaa, no i zapomniałam - podwiązkę już mam :D:D:D:D:D A Wy na jakim etapie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my?termin w kościele,muzyka w kościele,obrączki zamówione( za 2 tyg.odbiór),sala zarezerwowana(menu-jeszcze nie:(),kurs podstawowy zrobiony,pozostałę rzeczy 3 m-ce przed podobno.Materiał na sukienkę mam,buty ja i J. też,J. ma koszule,majtki,skarpetki,pasek.Tylko garnitur i jeszcze jedna koszule-do kupienia.Nie wiem co jeszcze? aha.Zaproszenia robię sama,wzory już mam i pocięte,ale nie mogę się zabrać za nie dalej.Samochód,świadkowie,fotograf-jest.Co jeszcze?fryzurę mam wymyśloną tylko jeszcze się umówić.Wieczór panieński;) w głowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, świadków też już mamy. Listę gości sporządziliśmy, ostateczną wreszcie :) 25 osób wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też jest 25 + my,chyba,że jeszcze ktoś dojdzie a co macie za menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tak : obiad no to wiadomo dwudaniowy, przystawek 5 i 3 dania ciepłe :) kwota na osobę 70 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub mamy o 16.00 a Wy???? fryzura to - w lutym jestem umowiona na trwałą, miałam kiedyś taką delikatną i byłam baaaaaaaardzo zadowolona, wiec będę miała włosy rozpuszczone, ewentualnie podpięte jakoś boki, a Ty???? nic jeszcze nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my o 15- i do ok 23. to jest maj,następnego dnia są przyjęciny nie robią dłużej, i będzie u nas trochę starszych osób,więc nam to pasuje:) sprawdź teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja koczek. nie robię trwałej,bo nie wyszła mi ostatnio i była załamka.Teraz już całą poobcinałam i mam swoje.Ewentualnie zrobię pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×