Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitek tanio masz tą wódkę :( U mnie Pan Tadeusz kosztuje 20,95zł już po rabacie :( No i potrzebuję tego ponad 150 butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie pospalam dzisiaj... do 11 :-) to dlatego ze u rodzicow, tu mi sie zawsze dluzej przysypia :-) kati, zaproszenia super :-) 150 butelek... sporo :-) u nas sie zamknie maksymalnie do 10 i kilka butelek wina. no ale tez drastycznie spadla nam liczba gosci :-) gagatka, nie denerwuj sie glupim gadaniem :-) BABITKU, nazwy win mi nic nie mowia ... a szkoda, bo sama tez nie wiem jakie mam wybrac :-D ale z wodek to widze ze na czasie jest pan tadeusz... tez planujemy go kupic, jeszcze nie wiem za ile i gdzie, mysle ze albo w hurtowni albo w makro. ale to jeszcze nie teraz. mam nadzieje ze ceny w nowym roku az sie TAK BARDZO nie zmienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, kochana, bywasz w wawie, wiec moze przejedziesz sie do hurtowni, w ktorej ja kupowalam? to jest niedaleko ul. Marsa. bez koncesji mozna kupowac na luzie. trzeba tylko 3 dni wczesniej zamowic http://www.hurtowniaalkoholi.pl/adres.html - tu masz do nich tel i adres i asortyment tez jest :) normalnie p tadeusz tam kosztuje 21pln, ale przy takiej ilosci (ja kupowalam 180szt) daja wlasnie taki rabat. witaj Summer :) mi z winami mocno podpowiadaly panie w hurtowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kontakt. Sprawdzę oczywiście. Wódkę kupuje nam mój tata i jest taki problem, że on uważa, że wszystkie wódki z tych hiper, super marketów to podróby i będą nam goście po nich chorować. I nie chce on słyszeć o Makro itp sklepach. Wg mnie nie ma racji, ale on chce mieć pewne źródło i woli kupić drożej. Płaci, niech wybiera. Ale tą hurtownię sprawdzę i dam mu namiar. Ta moja cena to też z hurtowni, ale u mnie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka, wstalam dzis o 6.30, i dopiero teraz skonczylam tance. mi mala - no widzisz, do sierpnia jeszcze kawal czasu:) a tu juz na innych topikach sie bardzo udzieasz i przezywasz:P ale zapraszamy rowniez do nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) pisac czy nie pisać o to jest pytanie????:P:P:P:P jedziemy dziś do kościoła na msze za dziadków i znowu musimy iśc do księdza bo od dziś jest nowy ZNOWU:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja spedziąłm niedziele na obliczeniach!! Ile to kasy potzrebujemy, ile win, wodek, ile bedzie ludzi!! Troche mnie tez wkurzyła mama michała, bo placi mu za przyjecie weselne i ona nie ma kasy niby!! A stwierdziła ze bedzie zapraszac rodzine rodziny i ona za nich bedzie placic a za znajomych Michałą juz nie, niech on sobie płaci!! Chamskie to troche bo to w koncu nasze wesele!!! jak bedzie tak dalej postepowac to nie wytrzymam i cos jej powiem kiedys pieknego dnia :) Ja kupowałam absolwenta (nie wiem czy to dobra wodka czy nie, ale w miare tania) i za flache placiłam (tzn michał płacił) i wyszło 15.95 w Biedronce :) (i bedziemy mieli alkohol z biedronki) a flaszek zakuplismy 150!! Teraz zrobie sobie jakies picko i wlacze sobie serial 4400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu sie czegoś najadłam i jakaś wysypkę mam:P:P:P:P ostatnio tak miałam jak byłam w ciazy i kg.brzoskwiń dziennie szamałam........a może nie wolno o tym pisac? co?!!!!! kobitki co kupujecie waszym mężczyznom na swięta???podpowiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym odpowiedziała,ale mój J. spogląda przez ramię,wiec nie mogę.Dziś spkowałam jego prezent to już nie zobaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie:narzędzia-mile widziany prezent przez mężczyzn9szczególnie nowości),koszule,krawaty,latarki z gadźetami,dobra książka-dla czytających,muzyka-dla melomanów,fil lub gra-dla komputerowców,gadżety komputerowe,torba na laptopa.itp.Muszę kończyć bo mój patrzy przez ramię:P a i tak nic się nie dowie. J.mówi,że jest fajna stronka śmiechowych rzeczy,gadźetów i potem mi poda(specjalnie dla was:)-przyda się na inne śmieszne imprezki(kawalerskie,imieninowe,panieńskie,itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey i znow mamy poniedzialek :) Wczoraj dalismy kolejne zaproszenie .Pracuje ostatnich 5 dni pozniej w sobote w nocy wyjezdzamy najpierw do mojej kuzynki 500 km a w niedziele rano do Polski ale sie ciesze :) :) Co do swiat ---no to mojemu chce na swieta kupic zegarek formy nike b0o bardo mu sie podoba ...ale moze wymysle jeszcze cos innego . Milego dnia ... Nie rozpisuje sie co u mnie bo ....znow ktos w to wniknie .Pozdrowienia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze mnie ranny ptaszek dzis :) i juz wstałam :) szybkie sniadanie, dluga kawa (ojojoj nie moge pisac ze pije kawe i co teraz.... :P ) pozniej zabieram sie za pranie, mycie okien i nauka bo mam egzamin w niedziele!! Ja mojemu moze kupie swetr, a moze nic, w sumie to nie mam kasy bo wszystko co mam to odkładam!!Wiec jeszzce nie wiem!! Mowi ze nic mu nie musze kupowac ale wiadomo tak mowi, na pewno bedzie mu miło jak cos dostanie. Miłego dzionka Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) daj spokój nas to interesuje co u kogo przynajmniej nie jest to sucha wymiana co,kto i za ile.Ale ma charakterek osobisty.Jak dla mnie i dla J.piszcie,a kto nie chce niech nie czyta:P lecę na śniadanko i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.mówi,że czuje się zaszczycony ,że o nim pamiętasz:)dziękuje lecę już do pracy🖐️ a J.ma urlop i będzie się lenił:) nie nie ma zadania specjalne m.in.mycie okien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) ja wlasnie sobie popijam kawke (pozdrowienia dla kawowej gagatki :-P) dzis oddalam wniosek na wymiane dowodu ! Yupi :-D moj wrodzony len kazal mi czekac na ostatni moment i tak stalam w kolejce przed urzedem pol godziny (dobrze ze pogoda w miare :-D) i w urzedzie poltora godziny. koszmar. a za pol roku to samo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Kala widzę że pięknie wybrnęłaś z mycia okien :D Może jak już umyje wasze okna to podeślij go do mnie. 2szt tylko mam do umycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do mnie :P heheh ja miałam myc dzis ale pada!! Moze potem :) Zrobiłam pranie, teraz pasoweąło by ogarnac szafki aaale tak mi sie nie chce!! Summer tak to jest jak czeka sie na ostatnia chwilę :P no prawie ostatnia :) mnie wymina czeka za 8 miesiecy bo na razie mam nowy dowód! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dokumentów to czy wiecie, czy można mieć stary dowód + akt ślubu i wyrobić paszport z nowym nazwiskiem? Czy musze mieć już nowy dowód i dopiero paszport? Bo ślub mam 21 czerwca, a 23 września wylatujemy do Egiptu i musze mieć paszport z nowym nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati ja nie wiem na ten temat nic :o wiec Ci nei pomoge !! Wąłściwie to mi sie nudzi!! A Wam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Kati, wg mnie nie wyrobia Ci paszportu na podstawie starego dowodu. stary dowod juz nigdzie w przyszlym roku nie bedzie honorowany, wiec nie wiem, czy nie powinnas wyrobic sobie jeszcze w tym roku nowego.. Summer, w temacie - ja wlasnie niedawno zlozylam wniosek, dowod odbieram 28 grudnia i za 5 miesiecy znowu nowy :) bezsens.. Gagatku, ja sie nie nudze - pracuje sobie, ale za to zasypiam na siedzaco...Wy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Babitku chciałabys :) ale juz wiem co bede robic :D zapale w piecu, zrobie sobie ... nie moge pisac co ale chyba wiecie o co mi chodzi tak czarny napoj z mlekeim i z cukrem :) i zasiada swoim wielmoznym tyłkeim na fotelu i bede ogladac 4400 :) Wiec adios dziewczynki :) bede pozniej :) Babitku Tobie tez polecam ten czarny napoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×