Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Doszło :) Bielizna niczego sobie, fajowa :) Ta pierwsza i druga najbardziej mi się podobają :D A fryzurki ciekawe, drugi koczek bardzo fajny, taki stylowy, super :) A wiesz co? Czy ja Tobie w ogóle wysyłałam zdjęcie??? Chyba nie. Bo patrzę, że od Ciebie nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jesteśmy same,bo nikt się więcej nie odzywa. a co chcecie mieć wygrawerowane na obrączkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 - nie odzywam sie zeby wam nie przeszkadzac w rozmowie:) poza tym, mysle ze jeszcze jest czas na takie rzeczy jak wybor fryzury, botow itp. bo te rzeczy sa dodatkami,a dodatki wybiera sie juz do zakupionej sukni slubnej. a ze mam ponad 8 miesiecy do slubu, to czuje ze jeszcze mam czas i nie wypowiadam sie narazie w tej kwestii:) bez obrazy dla nikogo:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja na chwile :-) widze ze aktualny temat stanu przygotowan wiec sie idelanie wstzrelam bo my dzis zamowilismy obraczki :-) wkleje wam link gdybyscie chcialy zobaczyc:-) http://www.wkruk.pl/slub/ my mamy model promesa zolte zloto. najbardziej tradycyjne sie nam spodobaly. graweru mialo poczatkowow nie byc ale wymyslilismy na miejscu K & M 14.06.2008 :-) marcin chcial zeby mu przypominal o rocznicach slubu :-) poza tym mamy: -kosciol na 15.00 -sale -wersja obiado-kolacyjna z impreza do ok polnocy, za osobe ok 80 zl (alkohol musimy jeszcze kupic) -namiary na zaproszenia i wymyslony text :-P -zamowione obraczki :-D -ja mam fryzjerke i kosmetyczke - swiadkow - ....i to tyle :-) sukienke ide ogladac w okolicach polowy stycznia, buy mam upatrzone, zaproszenia zamawiamy jakos niedlugo, zaraz po tym jak sie nam uda znalezc czas zeby zrobic finalowa liste gosci :-) moj ostatni pomysl, to ze nie chce welonutylko jakis fajny kwiat we wlosach :-) bede o tym dyskutowac z fryzjerka przy nastepnej okazji :-) kala, a co wy grawerujecie na obraczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia:) my tylko datę,bo ja mam kiepską pamięć do dat. a tak przy okazji,gdy byliśmy u Jubilera i on pytał co wygrawerować,powiedzieliśmy,że datę.A on\"tylko\",na to ja odp:\"zawsze można zmienić nażyczonego:);P\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala zdjęcia doszły :) dzięki :) kolejna piękna Panna Młoda do naszej kolekcji :D:D:D mniemam, że ten pan obok Ciebie to Twój wybranek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kala dobre z ta zmiana narzeczonego :-) mysmy sie smiali ze my tylko inicjaly i zawsze bedzie mozna dopasowac do nich kogos innego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, ja ie moglam sie dlugo zdecydowac i szczerze, to na palcu zadna mi sie na tyle nie podobala zeby mnie powalilo.... ale mysle ze wybralismy dobrze, prostota jest tutaj dla mnie najlepsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czym kala321 ?:) summer - sliczne obraczki, urzekly mnie swa prostata:) ja tez bede miala klasyczne,zolte,takie jak ty:) bo to ma byc obraczka,a nie sruba na palcu:D jesli chodzi o slub, to mam po czesci zalatwione: -zaliczka wplacona juz zespolowi, -w swieta spotkam sie z kamerzysta i fotografem -w kosciele zarezerowana godzine 17.00 dnia 16.08.2008 -o sali juz wspomnialam we wczesniejszych postach, nie wiem na czym stoje that\'s all:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka, mnie sie z czasem nasze obraczki podobaja coraz bardziej :-) wlasciwie to dopiero jak mierzylismy te obraczki to poczulam ze to juz niedluo :-) do tej pory to bylo wszystko takie wirtualne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer - wazne zeby wam sie podobaly:) ja tez jestem zwolenniczka klasycznych obraczek. bo skoro to jest obraczka to chce zeby tak wygladala!:) no ale jeszcze troche czasu mamy do naszych wesel:) ja pocieszylam sie,pocieszylam, ale nabralam juz dystansu:) przeciez jeszcze tyle czasu do slubu,a szkoda sie wypalic:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie witam u zmykam do pracy :-) a pozniej do lekarza wiec pewnie znow sie naprzeklinam na czym swiat stoi 😡 milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochane :) Jak tam po mikolajkowym dniu ? Zabusia i znowu postep w przygotowaniach do wesela. Gagtka chcialabym ci na Twoje pytanie odpowiedziec ,ale niestety nie znam sie na tym polskim prawie bo ciagle sie zmienia. My na etapie slubnym jestesmy ze mamy prawie wszystko dopiete na ostatni guzik ale to dlatego ze nie mieszkam na miejscu jezeli znow ktos by mi napisal ze tak szybko.Ale wam zazdroszcze takiego skromnego wesela ,my niestety osob mamy 120 chyba ze ktos nie przyjedzie :) My jeszcze tydzien i 2 dni i jedziemy do Polski ,ale wczoraj wymyslilismy ze pojedziemy w sobote do mojej kuzynki i bedziemy mieli juz 500 km z glowy tam spedzimy sobote i w niedziele rano wyruszymy w dalsza trase do Polski ale najpierw musze zadzwonic do niej i zapytac sie czy beda w domu.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ w końcu piątek:) brry jak ciemno, a tu trzeba iść do pracy:( sorki,że wczoraj zniknęłam,ale nie mogłam otworzyć cafe-muliło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja juz po sniadaniu :) zaraz bede pic kawke i poczytam ksiazke :) tak dla odmiany :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) nocka zaliczona do udanych:) teraz mam troszke czasu dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Rybnik-Iza - ja tez mieszkam zagranica, w Londynie:) wiec rozumiem ten stan rzeczy, ale i tak uwazam ze to troszke za wczesnie. pozdrawiam wszystkie mlode panny i milego dnia zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No postęp postęp Iza :) mam nadzieje że dopingując się nawzajem szybko nam zleci ten czas wkoncu slubujemy w ten sam dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania G
Witam, chcę zrezygnować z wesela w KIMie - termin 06. wrzesień 2008 jeśli ktoś jest zainteresowany chętnie ODSTĄPIĘ ten termin (wpłaciłam już 400 zl zaliczki) sala jest świetna ale niestety okazuje się ze za mała dla moich gości (pomieści ok 65 osob) dlatego rezerwuje już dużą salę w KIM na lato 2009, jeśli ktoś jest zainteresowany tym terminem proszę o kontakt nicebetween@gmail.com odpowiem chętnie na wszystkie pytania i serdecznie polecam bo to najlepsze miejsce na wesele na śląsku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)już jestem,koniec pracy,po próbie,super:)jutro wolne:D teraz szybki obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×