Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagatku :-P ja sie tobie chwale jako ekspertowi w tej dziedzinie ze wczoraj cwiczylam na brzuch 10 MINUT :-) ale nie zauwazylam zeby mi cos spadlo... :-D a co sobie kupilas ladnego? pochwal nam sie :-) kati 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie zwracajcie uwagi na mnie tylko na kwiaty. Ja jeszcze śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :) ładny bukiecik :) Ja jeszcze nic nie dostałam, przyznam sie Wam ze nie lubie tego swieta!! I juz!! A michalowie kazałam kupic kosmetyki zamias kwiatów :) Summer gratuluje zawsze te 10- minut to cos :) mi czy spadlo przekonam sie wieczorem :) Kupilam sobie kurtke i powiedzcie mi czy XS jest mniejsze od S?? Bo chyba musze wymienic kurtke na S!! Kupilam sobie jeszcze 2 bluzki i podklad i szminke :) i wydalam 300 zł (bo nie pracowalm caly raok tylko polowe roku) Ide na 7 niebo :) pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka_wariatka tak XS jest mniejsze niż S. A Ty tak ćwiczysz namiętnie i rozmiar XS kupujesz?? To co Ty zrzucasz z tej wagi jak Ty zgrabna kobitka jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ LASKI MNIE POZOSTAŁO 133 DNI HURRA :) DZIS NASZE BABSKIE ŚWIĘTO :) MOJ SKARBEK ZROBIŁ DZIS DLA NAS SNIADANKO DO WYRKA HEHEHE JA CZUJE SIE LEPIEJ WIEC MAM NADZIEJE ZE JUŻ NIE BEDE CHORA TERAZ ROBIE OBIADEK U RODZICÓW POPOŁUDNIU JEDZIEMY NA ZAKUPY Z TATAĄ DO REALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ja przewaznie kupuje L :) a kupilam kurtke XS i wlasnie w domu eczoraj rozpetala sie wojna o nia , ze za mala ze musze wymienic koniecznie!! Bleble now eic jade wymienic ale niew iem czy sie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza powdziękuj Twoim mężczyzom (czy moze mężczyzną ?? yyy??) duzemu i malemu :) Ja juz posprzatam, teraz ide pod prysznic a potem wychodze wymienic kurtke!! Czy ktos jeszcze spi?? (Babitku jak jest z Toba??) U mnie ladna pogoda tzn ciepla aczkolwiek troche zachmurzone,a el rodzinie i tak to nie przeszkadza i cos tam sprzta w ogrodzie :) Dzis czek mnie mycie auta z michalem :( suuper uwielbiam to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze w XS a nawet S to ja sie miescilam jak bylam mloda i glupia... :-( dziewczynki, ktora chce zobaczyc zdjecia mojej sukienki zglaszac sie i podawac maile :-) zdjecia swiezutkie jak buleczki robione dzis w salonie :-P na forum nie zamieszczam bo marcin mi czasem patrzy przez ramie a nie ma pojecia jaka mam sukienke. nie chce zeby przypadkiem zobaczyl :-) zaraz tez wam wrzuce daaawno obiecane nasze zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cjce ja che mail powinien byc widoczny :) prosze to sie nie sugerowac ta moja XS naprawde!! W sklepei byly tylko do M wiec widocznie to jakas pomieszana numeracja :) spadam ja wymienic na S ciekawe czy mi sie uda :) papapty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Summer, daj fotki, ploooooooooosie :D:D:D A wiesz, że wczoraj "ODKRYŁAM" :D:D:D , że my się 14 czerwca na weselu będziemy bawić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darianka gagatka zdjecia do was poszly :-) czekam na komentarze :-) krytyczne tez :-P darianka, ty sie juz bedziesz bawic bezstresowo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) i ja tez chcę zdjęcie YZASOBIERAJSKA@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darianka, dosc dlugo sie wysylalo wiec moze tez dlugo idzie :-) sprawdz jeszcze raz najwyzej jeszcze raz wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer-ja też poproszę zdjęcia {kala321@wp.pl} nie udało się załatwić kosmetyczki,ani fryzjerki:( w poniedziałek dalsze poszukiwania... czy już nikt nie pracuje 3.maja:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, sprawdz maila :-) a skad jestes? pytam a props twoich poszukiwan fryzjera i kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, sprawdz maila :-) a skad jestes? pytam w zwiazku z fryzjerem i kosmetyczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja wczoraj otrzymalam sliczny bukiecik na \"Dzien kobiet\"od mojego meza:) Imprezka urodzinowa sie udala.A dzis jedziemy do Schwerte i wrocimy jutro.POzdrawiam.Imili dzieki za zaproszenie na Nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja :) wczoraj mnie M. zaskoczyl dostałam od niego wielgachny bukiet :) pierwszy raz taki ladny :) Kurtka wyminiona :) ale na inny kolor :o Summer sukienka ładna, ciekawa ale nie w moim stylu :) ale ladna :) I zaproszenia tez sfajniutki, takie gustowne :) Ja do szkoly ide zaraz :) potem obiad rodzinny u michala a potem nie wiem. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez witam 🖐️ :-) dziewczyny, dzieki za opinie o sukience i zaproszeniach :-) my dzisiaj do moich rodzicow na obiad a pozniej jak sie pogoda nie zepsuje przejdziemy sie na jakies zakupy moze mi sie uda cos fajnego wypatrzec. wczoraj moje ulubione dzinsy mi sie przetarly.. niestety w nefralgicznym miejscu :-P rybnik, ja tez cie chetnie zaposze do nk tylko podaj jakies namiary :-) moze bym na maila :-) wiecie co jakos od wczoraj nie moge sie juz doczekac mojego slubu :-) juz bym chciala zeby bylo mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) kochane/...Iza niema za co dziekowac:) znalazlam Cie u Agatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem na naszej klasie :) szukajcie Marta Zych sosnowiec :) Gotuje obiad u rodziców bo mama na uczelni a tata w pracy mój skarbek siedzi u nas w mieszkanku :) Jutro urodzinki ma maoja mama :) a 12 marca teść natomiast 26 mój brat hehehe wiec imprezowy marzec sie szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka ciebie tez zaprosilam ale nie wiem czy dostalas:P .. eh ja tu powracam i znikam na forum i potm nikt nie pamieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×