Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

:) witam sie i ja :) dziekuja za trzymanie kciuków :) przydały sie Michał obronił sie na 5 :):):):) (Yza to o to mi chodziło ) własnie pewnie sie zalewa :) no ale ja mu dzis nie wrog :P watpie zebym dostała tam komp z internetem :o na razie tam mi sie nie podoba :( mam cala reke z tuszu :( Dostałam z tego wszystkiego okres w koncu po 42 dniach :o no ale dostalam. Musze dzis zrobic pranie, umyc naczynia i isc do babci a ani jedenej rzeczy nie chce mi sie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Agatka to pogratuluj Michalowi obrony:) no na 5 bardzo ladnie:D... Ja wlasnie zjadlam obiad robilam chinskie danie jedyny szybki obiad co przyszlo mi na mysl:) zeby zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ja juz po pracy ...Ale dzisiaj nie moge sie ruszac ...Cos zle w pracy stanelam i ...Niestety od tej pory boli mnie krzyz ,.,,chcialam isc na soalrium ale nie mam sily ..Ledwo siedze . Zabusia tak moj maz pamietal o Naszej rocznicy ...Ciesze sie z Tego powodu . Agatko pogratuluj swojemu ... Pozdrowienia Uciekam sie polozyc .,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedzi na temat dnia skupienia. Miałam nadzieję, że to trochę krócej będzie, no ale jakoś przeżyje. Gagatka pogratuluj Michałowi obrony pracy mgr :) Też to przeżywałam w zeszły roku. Ach Ci nasi faceci na wszystko zawsze mają czas. Summer jeszcze raz bardzo proszę o jakieś zdjątko :) :) :) Na adres niezapominajka0609@onet.pl Głupoloek bardzo fajny masz pomysł z tym albumem popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sobie wrocilam z m1 :) oplacic rachunki bylam no i nie wytrzymalam i spodobala mi sie podwiazka i musialam ja kupic a byly tylko 2 :D i kupilam sobie ponczochy bo bezruch w organizacji slubu doprowadza mie do szalu:) i Pani mi doradzila zeby lepiej wziac samonosne..bo sa wygodniejeszE:)...ze jej kolezanka teraz sie chajtala i miala z pasem i co chwile poprawiala bo sie czula jakby jej spadalo wszystko:)...wiec wzielam samonosne w sumie oszczednosc na pasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze hehe:) rozwiazanie uniwersalne:)....z tymi samonosnymi i pasem:) ...moze i cos takiego wykombinuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przestuj nie grozi :) wlasnie ruszymy z kopyta :) a musimy jeszcze załatwic: poradnia dzien skupienia spowiedz rozdac 4 zaproszenia pomyslec nad wystrojem sali i zakupic wszystko rozplanowac winetki i je zrobic schudanc isc z sukienka do krawcowej probny makijaz isc do fryzjerki umowic sie juz konkretnie zakupic bielizne zakupic garniak isc do mojej parafi po zapowiedzi fiuuuuuuuu czy cos jeszcze ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponczochy kupowalam z Veneziany w triumphie dalam 20 zl.....a podwiazke kupilam na pasazu w m1 dalam 17 zl..bo w triumphie nie bylo niebieskich same czerwone chyba u nas im jeszcze ze studniowek zostaly hehe:)....No nam zostalo kupic garnitur hehe rozdac wszystkie zaproszenia :) bo wyslalam tylko do rodziny i bliskich znajomych w angli:) wystroj sali mamy z glowy bo juz jest ladnie tiulem wystrojona:)...no umowic sie z fryzjerka:)...a to kazala mi w sierpniu dzwonic bo dopiero grafik beda mialy w sierpniu:).. kosmetyczka z glowy bo kuzynka nia jest takze makijaz paznokcie te sprawy kuzynka sie tym zajmie:).. ustalic menu..w sierpniu jak i w sierpniu wizyta u ksiedza oraz zespolu..:)...no troche jeszcze jest do zrobienia ale to juz jak moj Karol wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zamiescilam moja suknie do sprzedazy .... yzulka, nie jestem w temacie ale mniemam ze chodzi o dzien skupienia dla narzeczonych :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) Miałam dziś strasznie zalatany dzień (i zdobylam jedno zaliczenie :D ) Obejrzeliśmy sobie z M w ramach odstersowania "Dekalog 2", piękny ponadczasowy film o prawdach podstawowych. Uwielbiam Kieślowskiego, zawsze potrafi obudzić w ludziach tą drobna cząstkę, ktora na codzień umyka w gonitwie za $$ summer widziałam Twoją suknię na aukcji :) Życzę powodzenia w sprzedaży :) Zapomniałam wcześniej dopisać, że oczywiście jestem ZA albumem naszym prywatnym-osobistym. Jedno, co mnie martwi, to to że jestem "ostatnia w kolejce" i wy, już żony- mnie opuścicie 😭 -niestety po ślubie nasze forumowiczki udzielają się mniej..... gagatku gratulacje dla Michała :) zdolna bestia :) mój M dziś odebrał dyplom ukończenia studium geodezji i napisał ostatni egzamin (państwowy, zawodowy) oby wszystko było dobrze(wyniki w sierpniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję stworzyć bazę e-maili i po 2008 roku zrobić temat żony 2008 ;) - już nie koniecznie na tym forum, może na wizażu? Summer nie dostałam fotek. Ja trawię świetną :-/ wiadomość - mój pormotor nie pozwoli mi się obronić przed wakacjami a na lipiec i sierpień wyjeżdża - aplikacja poszła się ^#$%$%@$#%#!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ciesze sie ze podoba sie wam moj pomysl na razie mam zdjecia tylko trzech dziewczyn , wkrotce ja bede wysle wam swoje :) do slubu juz tylko dwa dni a ja na luzie chyba cos nie tak ze mna jutro na paznokcie a popoludniu na sale jedziemy zawiesc alkohol napoje i owoce. jutro przyjda znajomi na tluczenie butelek halasu bedzie a halasu ale jak tradycja to tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer czekam na fotke dobra ide spac bo jutro ciezki dzien buziaczki dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek-a z jakich okolic Ty jesteś?,że u Was też tłuczenie butelek jest. czytam Was ,czytam,ale co mogę pisać,to wszystko już za nami.Dziś odebrałam zdjęcia od fotografa,te co wybraliśmy sobie do albumów:) i układałam je wieczorem częściowo. potem miałam babski wieczór filmowy przyjaciółką:) J. u rodziców swoich.a mi została noc samotna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, wyslalam zdjecia tym, ktore mi sie zdaje ze nie dostaly :-) jakbym komus zdublowala przepraszam. jakby nie doszly dajcie znac :-) glupolek, spokojnie, ja sie tez nic nie stresowalam ... az do soboty :-) juz dzis jedziecie z owocami? nie za wczesnie? mam nadzieje ze wam pogoda dopisze i bedzie cuuudnie. no i rozkoszuj sie tym dniem, kazda minuta bo wszystko tak niemilosiernie szybko ucieka :-) belleteyn, to nieladnie z tym promotore. swoja droga to chyba jakis on niezbyt madry, przeciez chyba wie, ze chcesz isc na aplikacje... a propos, nad jaka myslisz aplikacja konkretnie? gagatku, gratulacja dla twojego przyszlego meza !!!!!!!!!!!!!!! masz juz magistra - fiu fiu :-P :-P ja kupowalam ponczochy samonosne, tez sie tego balam ale byla naprawde super. kupilam w normalnym sklepie, za 20 zl. sprawdzily sie bardzo dobrze. agatka, chyba wiekszosc na liscie juz masz... co z kosciolem? zupelnie nic nie przystrajasz? kala, super ze juz macie zdjecia. ja juz tez sie nie moge doczekac jak sobie zakupimy sliczny slubny album, odbierzemy ftoki i beziemy sie bawic w ukladanie... tzn dokladniej pewnie ja bo moj m. zaraz straci do tego cierpliwosc :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pierwsza dziś :) M mial do pracy na 7 i ruszyłam tyłek wcześniej (juz po śniadanku :) zaraz będzie kawusia) Jestem z pogranicza Wielkopolski i Dolnego Śląska (oficjalnie przynależę do pyr, mentalnie jestem dolnoślązaczką, narzeczony jest rodowity dolnoślązak) i u nas jest tłuczenie butelek- nam przypadnie w 2 dzień Świąt Bożego Narodzenia, wiec mam nadzieję, że nie będzie tak hucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wlasnie wstalam z mysla ze za Miesiac o Tej porze to juz bedzie nasz Wielki dzien :) Imili Gratuluje kolejnych zakupow Ja rowniez mam samonosne :) Gagatka Wie jak z kazdej sytuacji wyjsc i ma dobre rozwiazania . Ja za podwiazke zaplacilam na polskie 20 zl ...a za ponczochy 30 zl ..ale zakupilam je tutaj w Niemczech . Yzulka ja nie odpowiem ci na twoje pytanie ..Bo ja nic takiego nie mialam ale mysle ze dziewczyny szybciutko ci odpowiedza. Summer gdzie zamiescilam ogloszenie ? Belleteyn swietny pomysl ...Dziewczyny ja mimo ze jestem po slubie ...ale pisze do was ...Bo w sumie znamy sie juz bardzo dlugo i milo bedzie nam jezeli bedziemy napewno jeszcze ze soba pisac .. A nasze nowe Zony napewno sa jeszcze zajete i mysle ze w najblizszym czasie beda do nas pisac i odwiedzac nas czesciej. Glupolek zazdroszcze ci ze to juz tylko 2 dni Dziewczyny mam teraz problem ...Jak wam pisalam jedziemy do slubu Chryslerem 300c I teraz sama nie wiem jak go obstroic ...Kilka moich propozycji : Albo Tak : http://images28.fotosik.pl/232/36e6bc2891a9bddc.jpg Tylko inny kolor :) Tak mi sie najlepiej podoba ...Ale czy tego nie ma za duzo : http://images34.fotosik.pl/291/ba61b51b8ce3017b.jpg Albo tak: http://images28.fotosik.pl/232/6d56baaf270f9577.jpg Te auto juz w sobie jest Fajne i Sama nie wiem co i Jak ? Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik Iza mi sie najbardziej podoba Twoja 3 propozycja :) Super jest :))) A u mnie nadal cisza i nic za bardzo sie nie dzieje. Wczoraj tylko zamówiliśmy sobie pokój w górach :)) na okres po ślubie :) bardzo sie z tego cieszę :) Dodam tylko, że codziennie was czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) widziałam wczoraj moją suknie i aż mi łezki ze szczęścia poleciały :) zamówiłam welon i 4 bordowe róże do wystroju autka :) Mam wyglada super wkleje do pamiętnika fotki i dam lin :) Za miesiąc o tej porze bede już siedzieć u fryzjera ach nie moge sie doczekać :) Iza to przysstrojenie nr dwa jest fajne :) Summer ja nadal nie mam zdjęć :) Gagatka Gratulacje dla Michała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha co do forum żony 2008 podpisuje sie rekami i nogami może kiedyś zrobimy jakiś zlot hehe wszystkich :) każda niech napisze swojego meila i trzba utworzyc baze tak jak nasz kalendarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) również jestem za forum:najpierw żon,matek,a potem...teściowych:P i będziemy opowiadać o przygotowaniach do ślubów naszych dzieci:P a co do pomysłu spotkań wszystkich razem mało realne,ale fajny pomysł,może jakieś lecie...albo na emeryturze:P ale jestem całym sercem za:D miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia Sliczna bedzie ta Twoja mama :) Dziekuje za opinie na temat strojenia aut :) A wy jak bedziecie mialymieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×