Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

tak bo to bedzie szafa wnekowa :) efekty pokoju pokaze :) ja jzu wstalam i jem sniadanko :) bo dzis idziemy na dzien skupienia no a potem tak jak napisalam :) sie wazylam dzis i jak w pysk strzelil jest 55,4 :) jupi :P jeszcze tylko tak do 54 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie Wczoraj bylisy na dyskotece bylo po prostu super ...Ja juz wstalam T jesze spi ale zaraz go budze bo chcemy jechac do Wisly. Wiem na obraczki sie czeka ok 1 miesiaca ale mz mielismy znajomego,ktory zrobi nam to bez czekania wiec wszystko sie udalo. Tylko szkoda ze pogoda sie troche zepsula,jest zachurzone,ok uciekam szkoda dnia mam nadzieje ze kazdego dnia,cos do was napisze. W poniedzialek idziemz do ksiedza z protokolem i ja na 11 mam termin na sukjienke. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) i nie obejrzałam filmu :) gagatka:) ja chce mies w garderobie szafę wnękową-w KORMORANIA są cudne-wielki i stabilne:) izuś:) do przyszłego tygodnia pogoda sie poprawi na 100% ciesze sie,ze na dzień skupienia nie musimy chodzić(że naszemu księdzu takli pomysł do głowy nie wpadł ;P dziś pierwsze zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana z nad kawki. Ten relaks to oczywiście masaż, tak??* *masaż dogłębny :P Mój D też robi to wyśmienicie :D Kurcze marna strasznie pogoda jest u nas. Całą noc padało, a teraz też pochmurno. Wczoraj byliśmy na urodzinach teścia. Zostawiliśmy mu też płytę ze zdjęciami ślubnymi. Przyszła teściowa i nawet spojrzeć na zdjęcia nie chciała bo to nie jej zdjęcia tylko teścia :( Tylko że zrobiła mi tym przykrość, a nie teściowi (są skłóceni). D mówi żebym to olała, ale ona ma non stop jakieś dziwne odzywki, a ja biorę to do siebie. Oczywiście zdjęcia musimy pokazać jej na laptopie w jej pokoju bo do komputera teścia nie podejdzie. Tak samo z ramką do zdjęcia. Daliśmy im (rodzicom), a ona do teścia \"weź sobie - to dla Ciebie bo masz urodziny). I oczywiście obrażona że ona nie ma. Przecież nie będę wszystkiego razy dwa kupować. Dziś jedziemy do babci na imieniny - Małgorzaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja zaspałam miałam być u kumpeli na 10 a dopiero wyszłam z pod prysznica umówiłam się z jej mężem ,że robimy jej niespodziankę.Tzn ja zostaję z dziecmi ,a on gdzieś ich zabiera czas na plan B- czyli szybkie śniadanko i na miotłę i lęcę:P:D miłego dnia u nas jeszcze słońce,ciekawe jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kumpela nic nie wie,bo to 100% tajemnica,wie tylko jej mąż a do niego dzwoniłam,ze zaspałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.już przyjechał i bierze komputer będę zatem wieczorem:) i poczytam co napisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ja wyspana i zrelaksowana mój R. tez super relaksuje hehe a i do tego genialnie gotuje :) Iza super że wam sie udała dyskoteka udanego wyjazdu do Wisły :) Ja ide zaraz konczyć z suknia u babaci a potem moze nadziałke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ale mi sie pospalo dzisiaj... Summer hehe uwazamy z relaksowaniem:P przez 3 miesiac enic:)...oj i znowu burza:(... Co do obraczek my bylismy sie pytac u normalnego jubilera i takie co nam sie podobaja czeka sie do 8 dni z grawerem lacznie:)... Agatka szafa wnekowa na pewno bedzie to pieknie wygladac juz sobie wyobrazam swietnie:)... Iza rybnik to na pewno sie wybawiliscie swietnie na dyskotece i super:) taki relaks przed:) Heh ja tez sie dzisiaj wazylam i wyskoczylo 55 kg:)... najgorsze jest to hehe ze nie powinnam juz chudnac bo niemam przymiarek w trakcie szycia sukni jak pamietacie jak wam pisalam bo tak ustalilam z Pania w salonie hehe:P...no coz bedzie najwyzej zwezac hehe:)...dobrze ze jest na ramiaczKach to nie spadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,a gdzie Was wszystkie wywiało? ja już jestem i przeżyłam;P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi :)zuch dziewczynka :) hej :):):): ale leje!!! ale od początku: dziś rozdaliśmy 10 zaproszeń najpierw u taty mojego brata posiedzieliśmy,potem u siostry mojej mamy ;) i miała tak pyszne ciasto :):):):) sama piekła ...ale normalnie mhhhhhhhhhhh:) potem pojechaliśmy do Sławcia chrzestnego i zaczęło lać -wracaliśmy łagiewnicką pod wiaduktem(korek do Łagiewnik prawie,ale z drugiej strony :):):) więc jako,że mamy terenówkę to bez problemy przejechaliśmy po wodzie) a droga cała zalana-łódką można płynąć:) zostało jeszcze 16 zaproszeń :):):):) (czekamy na potwierdzenia do początku sierpnia i jeśli ktoś odmówi to ewentualnie doprosimy kogoś-tak,żeby było 130 osób) na ślub S zaprasza kilkoro znajomych,a ja jako ze sie bardziej towarzysko udzielam niż on :) na swojej liście mam 38 zaproszeń do wysłania pocztą i około 50 przez nasza klasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dałabym prawie wszystko,aby dziś była niedziela... nie mam już sił iść do pracy...:( a jakprzygotowania dziewczyny?już ostatnie dopinanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już w pracy :) Suknia już gotowa koardy do ozdabiania klatki schodowej też i do koscioła :) W czwartek spowiedz, w piątek wizyta w kościele i już hehe jeszcze 4 dni bez dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie dzielmy sie na grupę-ze te co po ślubie piszą tylko tam,a jeszcze nie zony tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie absolutnie piszemy tu i tu :) a jak wszystkie beda żonami to pisać bedziemy tam tylko hehe Jak tam Wojtuś :) zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis do pracy po tygodniowym chorobowym ale mam lenia najgorzej dzis jutro jakos to bedzie. a my teraz mamy tyle spraw do zalatwienia musze jak najszybciej zalatwic notariusza to klucze dostaniemy do mieszkania :) i znowu usmiech na mej twarzy hurra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ale okropna pogada:).. w ogole dzisiaj przyszly mi podziekowania dla swiadkow:)....zakupilam na allegro ..postanowilismy docenic tez jako tako swiadkow i zamowilam im podziekowania na papierze czerpanym sliczne:) http://www.allegro.pl/item400383884_podziekowania_dla_rodzicow_swiadkow_urocze_.html :) szybko mi przyslali ...drogie nie byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, przepraszam, ze ostatnio sie opuszczam ale mam zawal roboty, dzis w nocy wyjezdzam a dopiero zaczynam sie pakowac a m. za chwile idzie mi na ostatnie zakupy... imili, podziekowania bardzo fajne, moze nie dopatrzylam, ale jest na nich tekst czy sama cos wymyslasz?? zabusia, zalozylas ten topic nowy?? ja mam takie zdanie, zeby poczekac z nowym az faktycznie wszystkie z nas beda mezatkami, czyli chyba do konca roku, bo ruda slubuje jakos w grudniu o ile pamietam.... co do pisania na dwoch topicach ja nie mam na to zwyczajnie czasu :-( kala, moze takie pustki bo sa wakacje, dziewczyny sie mebluja, remontuja, szykuja do slubow.... :-) mam nadzieje, ze kilka na stu zostanie mimo wszystko :-) ja bede nieaktywna 2 tygdnie, ale z gory sie usprawiedliwiam wyjazdem :-) dzis odebralismy zdjecia z pleneru, bardzo dobrze wybralismy do wywolania, wszystkie sie nam podobaja. ja bylam dzis z m. na wizycie u jego znajomych, ktorzy nam dali kase na slub mimo ze nie zaprosilismy ich na przyjecie.. jak wrocilam do domu to po prostu sie rozryczalam, nie wiem moze to tez nerwy przed wyjazdem ale ogolnie nie odebralam tego spotkania najlepiej. teraz jakos juz sie pozbieralam i zabieram sie za pakowanie. zajrze jeszcze do Was :-) zabusia, za tydzien bedziesz juz Zoną :-) jak sie czujesz?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer jest tekst:)...musialam podac tylko nasze imiona i imiona swiadkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kochanie wlasnie dzwonilam do fotografa ze przelozylismy zdjecia w plenerze na poniedzialek po slubie i bedziemy mieli robione wtedy w Kazimierzu nad wisla eh piekne miasto:)... tak bysmy sie nie wyrobili...i zdecydowalismy ze przenosimy na po slubie...zadzwonilismy do swiadka na ile przyjedzie na nasze wesele i bierze urlop 2 tygodnie hehe chlopak zaszalal ..:)...no i mozemy robic spokojnie zdjecia po slubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×