Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Bralam tez polski FALVIT i do tego kwas foliowy 4mg. Bylam u gina. Nie u rodzinnego. Zrobilam ogolne badanie czy wszystko jest ok + USG. Bdan na Toksoplazmoze nie robilam przed ciaza i tych innych szczepien tez nie, bo bylam szczepiona jak bylam dzieckiem. Lekarz nic mi nie wspominal, ze mam zrobic te badania.Tokso zrobilam juz bedac w ciazy i cala reszte badan tez. Aha. Pytalam sie go czy jest w stanie stwierdzic czy mam owulacje i czy jestem w stanie zajsc w ciaze. Polecil mi na poczatek mierzenie temperatury (na poczatku sie smialam, ale teraz uwazam, ze super sprawa) i na podstawie tego bylo widac czy mam owulacje. Mialam jedyna i od razu zaszlam w ciaze. Hehe. Temperatura po owulacji juz nie spadla, bo juz zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mam ujac jak chcę napisac zaproszenie na slub dla ludzi z pracy? zespoł?? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona, dzieki :-) ja nie mialam w dziecinstwie zadnej choroby zakaznej, dlatego te szczepionki, na pewno na rozyczke i zoltaczke a ospe przegadam z ginem.... a te temperature to (przepraszam za obrazowosc) ale mierzylas sobie TAM?? :-) ja slyszalam tez o testach owulacyjnych ale sie tym nie interesowalam jeszcze, moze to sprawdze. agatka, a moze najprosciej: zapraszam Szanowne Kolezanki i Koledzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie sprawdzam temerature juz drugi miesiac i w sum ie mam niskie temeratury na arzie zadnych skoków nie zauwazylam czy to znaczy ze nie mam iowulacji? Dziekie summer z apomoc :) mykam sopac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Zareczona Fajnie ze sie odezwalas ...I wszystko jest ok. Jeszcze chwilka i bedzie po i bedziecie rodzicami Na dobre i Na zle :) Gagatka-Ja na zaproszeniu do pracy napisalam ...Inicjaly szefa i jego zony i nazwisko i wspolpracownikow. Jeszcze 2 dni tylko pracuje i w Piatek do Polski . A za tydzien ,mam probna fryzure ,makijaz i paznokcie no i oczywiscie FARBOWANIE :) Wczoraj bylam troche na solarium ,i dzis mnie piecze du.....:) Pozdrawiam i Milego dnia A co u was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam :) Zareczona jak miło cie znów poczytać trzymam kciuki za malutka :) Ja mam dziś próbną fryzurke wczoraj odebrałam okularki są śliczne a im bliżej tym mniej czasu hehehe Noga już pomału wraca do siebie choć wczoraj po zyrteku usnęłam o 18 i obudziałm sie o 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dawno się nie odzywałam ale po powrocie z podróży poślubnej mam problemy ze zdrowiem i jutro idę do szpitala by stwierdzili co mi jest na razie o dzidzi nie możemy myśleć póki nie wyjaśni się co mi dolega pozdrawiam Was ciepło buźka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona:) gratuluje córci :):):):):) Wojtek zdrowieje-psoci,po prostu psoci-ściąga obrus ze stołu,gniecie chrupki na dywanie...a przy tym się tak ślicznie uśmiecha ;) wczoraj byliśmy u S w parafii i na początku sierpnia mamy przyjśc po kartkę z zapowiedziami ze się dobyły.daliśmy tez dwa zaproszenia,dziś mamy w planie 7,jutro 3,w piątek jedno,w sobotę jedno i w niedziele 3...a potem od nowa:):):):):) gagatka:)my na zaproszeniu do S pracy napisaliśmy pracowników(i nazwę firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my do pracy wzielismy ZAWIADOMIENIA o slubie takie sliczne i każdy dostał z osobna tylko ze na w zespole jest 7 osób więc kupilismy 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mówiliście o cyklach i mierzeniu,ja też mierzę od 6 cykli a propos pyt \"czy tam \"(można z przodu, z tyłu lub w ustach-komu gdzie wygodniej) a co do temp. wzrostu,ona potrafi niewiele wzrosnąć właściwie to wystarczą 2 kreski wyżej,a ważna jest również obserwacja śluzu,bo wtedy nic nie jest pewne;) jest fajna stronka,ale podam jak wrócę do domu,bo teraz muszę już lecieć do pracy:( pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 24dniowego planu pozostało 10 dni : 9 lipiec próbna fryzurka i makijaż mój i mamy 10 lipiec urodzinki znajomego 11 lipiec obdzwaniamy gości aby potwierdzić 100% przybycie 12 przymiarka ubrań dopasowanie wszystkiego na gotowo  13 lipiec hmm zobaczymy 14 lipiec praca i odpoczynek 15 lipiec paznokcie 16 lipiec ostatni dzień przed krótkim urlopikiem 17 i 18 wolne spowiedź i zawożenie rzeczy na sale kąpiel i relaks, wpłacamy pieniądze na kościół, dekoracja klatki schodowej , potwierdzenie ostatecznej liczby gości  19 lipiec ......WIELKI DZIEŃ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :-) zonqa, trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze skonczylo, no i zeby szybko cie zdiagnozowali. kala, bardzo prosze, podaj jak wrocisz ten link :-) chociaz ja nie wiem czy wytrwam z tym mierzeniem, jesli chodzi o sluz, to obserwacja idzie mi o wiele lepiej niz to mierzenie :-) zabusia, no, wszystko masz zapiete na ostatni guzik :-) zazdroszcze Ci ze masz to jeszcze przed soba :-) my ze spraw slubnych przywiezlismy wczoraj do domu fotki, wkladalismy (czytaj JA) :-P do albumu, czekamy na fotki z pleneru. no i byl slub i po slubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza, agatka ----- ja chyba nie rozumiem, wy osoby z pracy zapraszacie na slub czy tylko na wesele?? yzus, dobrze za maly zdrowieje. a ty prawdziwa zakochana w synku mamusia :-P wchodzi ci na glowe a ty krzyczysz jeszcze jeszcze :-P :-P slodkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie pogoda zrobiła lej i burza :( mam nadzieje ze sie poprawi do przyzłego tygodnia :) Apropo dzieci widze że już poczynacie kroki w tym kierunku.... Ja narazie łykam ostatnie opakowanie tabletek i kwas foliowy a potem zobacze choć bardzo bym już chciała :) Miałam juz ostatni odstawić tabsy ale doszłam do wniosku że nie wiem jak sie bede czuc wiec jeszcze ten miesiąc i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 zaręczona witaj!! trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy poród! :-D i duuużo zdrówka!!! 🌻 imili86 no nawet mi nie mów... prawie cały dzien wchodziłam wczoraj na kafe i nic nie mogłam napisać :-( 🌻 summer powodzonka w staraniach!!!!!!!!!!!!! 🌻 gagatka ja pisałam na zaproszeniu do firmy (bo razem z nazreczonym pracujemy w tej samej firmie) w miejscu gdzie normalnie się pisze imię i nazwisko zapraszanej osoby : Delegację firmy PHU...... (3-osobową) bo tak u nas jest, ze zawsze przy jakimś slubie zapraszana jest 3 osobowa delegacja. 🌻 zonqa a co jest, co sie źle dzieje??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Duuuzio zdrówka kochana! Trzymaj się!!!! Jesteśmy z Tobą!!! 🌻 Yzulka to jest w tych szkrabach najlepsze, ze psoci ale się słodko uśmiecha i jak tu się złościć na takiego rojbra ;-) 🌻 zabusia ale Ty masz wszystko rozpisane ula la :-D ja tez sobie pisze, ale w kalendarzu i mam tam mały bałagan ;-) ja kurde nie moge tabletek tak sobie po prostu odstawić, bo kurde mój lewy jajnik znowu pewnie nadmucha torbiela :-( ale za rok najpóźniej odstawie i ostro za staranka sie wezme! ;-) sobie zapodam kwas foliowy, a mojemu salfazin tak na wszelki wypadek ;-) zazdroszcze Wam,że już możecie :-) my wczoraj bylismy spisac protokół, na szczęście nikt nam nic nie poweiedział,ze za późno. Teraz dajemy na zapowiedzi i wio do pierwszej spowiedzi :-O ale smiać mi się chciało jak w USC pisałam te wszystkie pierdoły i się zatrzymałam przy rubryce dot. nazwiska a mój I... no dalej wpisuj W... (jego nawisko)!!!! a ja mu na to spokojnie \"to maja decyzja, muszę sie zastanowić!\" :-D :-D :-D ale miał mine ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już nerwy przedślubne biora wierci mnie w brzuchu i ciągle cos mi jeszcze wpada do głowy co zrobic załatwic masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer;) S zaprasza z pracy na wesele i ślub 4 kolegów(pracuje z nimi w jednym zespole) a resztę :P:P dał swojemu mistrzowi zawiadomienie o ślubie.na pewno nie przyjdą wszyscy(bo na jego zmianie pracuje ok 150 osób :P:P a wczoraj zaprosiliśmy moja kumpele z pracy(fakt obie już tam nie pracujemy,ale kontakt mamy ze sobą do dziś) ze znajomych została mi moja ex szefowa-kumpela i jej syn.I moja przyjaciółka ze szkoły średniej :):):)Ruda:):):):) Zabusia:) widzę,że plan masz co do dni:) ja jak byłam młodsza i czekałam na jakieś wydazenie to robiłam kalendarz i codziennie skreślałam dzień :P:P raczki chyba tak maja,ze się doczekać nie mogą :):):) od ostatniego czwartku-czyli 6 dni temu zaprosiliśmy łącznie 46 osób-a wcześniej(w maju) 17 osób :) czyli nie jest źle(chyba) i od dzis do niedzieli mamy w planie 40 osoby :P:P:P:P i pojedyncze sztuki od niedzieli(tj.jedno zaproszenie w domu i osoby które wiedza o wesele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dolega od prawie 1,5 tygodnia gorączka i mimo leczenia antybiotykiem nie ma żadnej poprawy więc niestety trzeba iść do szpitala na szczegółowe badania a od 1 mam nowa prace narazie na umowę zlecenie ale prawdopodobnie zostane dłużej przynajmniej mam taką nadzieje pozdrawiam i dziękuję za życzonka powrotu do zdrowia oj bardzo bym chciała bo na nic nie mam siły nawet na te sprawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki, no i jak w koncu wzielas nazwisko meza czy dolaczylas do swojego?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak raczki są niecierpliwe i jak na cos czekają to robią wszystko żeby ten czas skrócić heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer 🌻 ❤️ 🌻 wzięłam jego nazwisko, niech mu będzie ;-) nie chciałam robić dwuczłonowego, bo by było zbyt dłuuuuuuuugie :-( moje jest długie i jego tez do krótkich nie nalezy, więc przy podpisywaniu miałabym co robić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje przyszłe panienki młode i żoneczki również jakie grawery w obrączkach macie lub jakie mieć bedziecie??????? :-D bo ja bym chciała coś fajnego ale nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie szukalismy długo miało być "na zawsze" na mojej na jego "Tobie ja" ale zostało na wzajemnych imionach i dacie przynajmniej R. bedzie pamietał o rocznicy slubu hehehe taki delikatny przypominacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu już chyba nie trzeba przypominacza, bo rocznica slubu jest tego samego dnia co moje urodziny!!!! więz zabije go jak zapomni!!!!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy: \"K & M 14.06.2008\" najprosciej :-) waikiki, ja tez teraz nie mam najkrotszego imienia i nazwiska (moze widzialas na nk) ale zostawilm sobie swoje nazwisko tez, z roznych powodow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie moje jakos od dziecka niepasiło hehe no i zawsze na koncu :) a teraz awnsuje w alfabecie :) Z podwójnym są czasem różne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, moze i sa ale mnie sie akurat moje bardzo podoba i to tez byl jeden z powodow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×