Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej:) a ja miałam dziś koszmar ślubny -zostało 49 dni i teraz chyba już tak miło nie będzie(coraz więcej spraw na głowie) dziś jeszcze jedziemy zapraszać(nie chce mi się jak cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rYBNIK_iZA
CZESC DZIEWCZYNY mY DOJECHALISY BZL CIEZKO ...CALA DROGE PADAL DESZCZ I BYLY KORKI.JECHALISY 16 GODZIN.DZIS ZAMOWILISY SOBIE NOWE OBRRACZKI W CZWARTEK MAMY PRZYMIARKE A W PIATEK DO ODBIRU. BYLISY TAKZE ZALATWIC BUKIET I STROJENIE AUTA.POGODA DOPISUE UPAL ZE HO ......31 STOPNI SUPER.POZDROWIENIA DLA WAS SORKI ZE PISZE Z DUZYCH LITER ALE TUTAJ INNA KLAWIATURA NIZ MOJA....SORKI ZE NIE CZYTAM WAS CO U WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to ja w przerwie. Zaraz ide myc naczynia, Kati niestety u Ciebie juz nie posprztam bo wczesniej padne z przemeczenia :o a jutro sie nie wyspie bo na 9 idziemy na dzien skupienia! Mam tylko nadzieje ze do 12 sie wyrobimy :) A ja (nie zebym sie chwalila ale :D ) zrobilam pranie w miedzy czasie go 2 razy wywieszlam i sciagalam bo postraszxyl mnie deszcz za 3 razem pranie wyladowala na strychu, bylam znow u babci, posprztalam lazienke, z mojego pokoju wynioslam pprawie wszystko, zostay pierdoly, ugotowalam obiad. I znowu nie poczuje ze mam weekend. No dobra wyzalilam sie Wam, teraz spadam (przerwa sie skonczyla)_ papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) agatko, biedaczko jutro poczujesz wszystko naraz jak pojdziesz na nauki :-P :-D ooo dzieki, ze ja mam to juz za soba :-D iza, szybko te wasze obraczki.. mysmy czekali na nasze 5 tygodni. ale wy pewnie kupujecie gotowe... ja dzis tez mialam dzien w biegu, w poniedzialek w nocy wyjezdzam, dzis jeszce mialam spotkanie z dziewczynami, z ktorymi jedziemy, ostatnie zakupy a teraz jestem u rodzicow i im pomagam sie wyprawic bo jutro jada na kuracje :-) moj m. u matki w domu, onawia kontakty towarzyskie na starych smieciach, a wyglada to tak, ze wczoraj do 1 w nocy byli na piwie a dzis znow ida z kolegami :-) a niech ma :-P dziewczyny, jutro ostatnia tabletka anty i czekam na @. a pozniej to juz nie bede tak ochoczo na nia czekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja pomyłam okna, wysprzatałam mieszkanko i już wszystko jest urządzone :) Ide zaraz robic przymiarke generalną sukni :) Mój R. wypoczywa bo dużo mi pomagał dziś :) Za okne burza z błyskawicami i duchota :( mam nadzieje ze za tydziń bedzie ładnie :) Gratulacje mieszkanka Glupolek :) Summaer ja też jeszcze do 26 tabsy i koniec :) Iza super że już jestescie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie.....Iza super ze w Polsce i niedaleko mnie:)...hehe w koncu Rybnik od zabrza bardzo blisko.... Glupolek rowniez gratuluje mieszkania wczesniej nie doczytalam :)...super teraz juz wlasne m bedziecie miec:D :).... Eh nudy jak nie wiem ale jeszcze tydzien:D....w ogole na burze sie zanosi bo wiatr sie straszny zerwal i sie zachmurzylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, super, bedziemy mniej wiecej na tym samaym poziomie starania :-) mam nadzieje ze nam sie uda szybko zajsc w ciaze :-) u mnie tez troche pogrzmialo ale zdaje sie ze burza przeszla bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej głupolek gratuluję mieszkania:) Iza fajnie,że już w Polsce Kati-zgadzam się J. to umie pocieszać;):P ja zajadam pomidoróweczkę,J. jechał do swoich rodziców,a wcześniej pomagał u mojej mamy i siostry w remoncie cudownego faceta mam...:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko,ale ty lubisz sprzątać:) Wredne to jakieś-wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia,wielu łask i miłości:)dla Ciebie i Twojego męża:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś spędzam wieczór sama z owocami i innymi smakołykami, z filmem i dobrą książką(może) rano obudzi mnie J. a potem idę do koleżanki pilnować jej szkrabów,aby mogła z mężem gdzieś pojechać we dwoje:) wieczorem J. wróci i spędzimy miło wieczór i tak minie wekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, ano faktycznie meza masz super :-) ale ja tez nie narzekam, pomaga mi w domu, myciem okien i balkonu ja sie wcale nie zajmuje, gotuje, cud normalnie :-) ja tez dzis sama, dokladnie z rodzicami, jutro juz z m. jakis romantyczny wieczor sobie zrobimy bo w sumie to ostatni wieczor przed moim wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem ci, ze moj tez relaksuje calkiem calkiem ... :-P a co do gotowania, to M. ma jakis taki zmysl, ktorego mnie brauje, zeby z doslownie byle czego zrobic pychote.. niestety, ma to tz swoje minusy bo na poczatku naszego wspolnego mieszkania tylam pieknie, ale terz juz sie nauczylam ograniczac i jest w miare ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to Ci summer dobrze z gotowaniem:P bo moj do gotowania jest lewy:).... ale sprzatac to on chyba lepiej ode mnie sprzata na pewno dokladniej:)....ja musze miec wene zeby w kazdy zakamarek zajrzec ...:)....ale co do relaksowania oj nie narzekam ...umie umie bez watpienia:)pomimo ze jeszcze slubu nie bylo hehe:P ale burza u nas przeszla oj...az podskoczylam tak grzmialo...i jeszcze troszke grzmi...a tu na jutro caly dzien podobno ma byc taki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też nie umie gotować,ale herbaty z cytryna lepszej od tej zrobionej przez J. nie piłam:) a co do relaksu to...;) same rozumiecie:) jest cudownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie jestesmy na etapie zaproszen i niestety nigdzie nie moge znalezc czcionki Shelley Allegro z polskimi znakami , albo jakas inna ladna nadajaca sie na zaproszenia czy moze ktoras z was ma taka i mogla by mi przeslac instalke!!! z gory dzieki moj mail planyweselne@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, wy uwazajcie z tym przedslubnym relaksowaniem, zeby was ksiadz na naukach nie pogonil :-P :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, tak mi narobilas "smaka" na ten relaks ze zaczynam zalowac ze m. nie w domu :-P ale spopkooo odbijemy sobie jutro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) mój tez nie gotuje-kiedyś zrobił sos ze słoika i powiedziałam,zęby więcej nic nie robił :P:P:P ale relaksuje chyba tak dobrze jak maż kali:) ( nie pisze \"tak dobrze\" bo nie wiem :P:P:P ech dziewczyny życzę wam szczęścia w staraniach-mój bąbel zaczyna raczkować i wstawać 9ale nie siedzi jeszcze) jest tak kochany i mówi \"kajkakajka\" i embabab\" cokolwiek to znaczy :P:P i znowu przełożyliśmy wyjazd do Zakopca:( przez moją -nie fajnie było by łazić po górach ;( jedziemy 9 września a wracamy 17 .(już sie nie cieszę,zęby znowu sie cos nie schrzaniło) dziś zaprosiliśmy dwie osoby ,a jutro do rozdania 7 zaproszeń I rodzice 3 albo 4 szt :) zostanie jeszcze 20 szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pees:) kala:) ja podobny wieczór jak Ty spędzam :):) S w pracy na nockę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja dziekuje wam za gratulacje w sprawie moje mieszkania tak sie ciesze ze jakbym mogla to bym was udusila wszytskie z radosci. ciesze sie ze dzidzia bedzie miala swoj pokoik. juz ja mu go pieknie urzadze. teraz tylko zeby bylo wszystko dobrze z dzieckiem, jak na rzie jest ok nie wymiotuje nie mam nudosci. dzis troche posprzatalam w domku. teraz czekam za mezem bo dzis w nocy do Niemiec pojechal i wlasnie juz jest w drodze do domu oby bezpiecznie tyle sie slyszy o wypadkach, a nie chce sie denerwowac. ma byc o polnocy to jeszcze troszke pa pa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek nie przejmuj się i nie zamartwiaj,będzie dobrze i po północy zaśniecie wtuleni w siebie ja niestety na mojego muszę czekać do jutra śpię sama:( ale mamy fajnie,że nasi męzowielub przyszli męzowie;) relaksują cudownie:D ja mam wieczór filmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na twarz :( w pokoju zostało mi łozko ktore w koncu rozłozyłam), i biurko no i caly bajzel na nim :) mam dosc teraz w sumei czekam na lazienke :0 jak ltora ma ochote na leczo to zaparszam bo zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala ja wcale nie luibie sprztac tzn. czasami tak :) glupolek gratuluje mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamierzam oglądnąć \"małego buddę\" i zasnąć i obudzić sie przy Sławciu :) a znając życie to zaraz komara przytnę:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Divorse Le"-"Rozwód po francusku"-oglądała ,któraś polecam miłe lekkie i przyjemne na wieczór dla pań lubiących filmy o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie :) bo wlasnie sie dowiedziala ze czeka mnie jutro pasjonujaca niedziele rano nadzien skupienia, potem ejsziemy kupic pustaki do szafy a jak przyjedziemy to rozkrecamy biurko, wynosimy lozko i w poniedzialek zaczynamy remont :) tzn moj tesciu zaczyna w sumie sie ciesze bo im wczesniej zaczna to szybiecj skoncza :) i tym optymistycznym akcentem zegnam sie z wami dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×