Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

zabusia :-) ufff dobrze, że ten carrefour wymieniłaś, bo pozostałych też nie ma w moim zapyziałym mieście (chociaz wcale nie jest takie malutkie) tak właśnie się zastanawiałm czy w markecie nie będzie... mój I... to ma pokrowiec ale dla taty szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo kati to ja może zapytam w tym sklepie co tata sobie kupił garnitur za 1400 zł i mu chamy nie dali pokrowca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już wróciłam z terenu ale mam jeszcze troche do zrobienia wiec wróciłam do pracy :( jeszcze 1,5h i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ja jak zwykle z doskoku. Ostatni oglądałam \"Moje wielkie greckie wesele\" - bezblędny film na okres przygotowań przedślubnych, polecam:). T. kupił garnitur :D - koloru gorzkiej czekolady z czarnymi prążkami - wygląda wooooow :D. Jeszcze zostały buty i kamizelka z musznikiem/muchą/krawatem. Ja powoli dopinam wszystko na ostatni guzik - wolę by pewna wszystkiego już teraz. W niedzielę idę się spowiadac;-/ - jakoś nie pałam do tego specjalną radością. Mam teraz urwanie tyłka, bo moja mam przed ślubem musi posprząta nawet piwnice - oczywiście mną :-/. Pozdrawiam buziaki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jak zwykle pusto:)..wywialo wszystkie hehe no teraz sezon wakacje najwiecej z was bedzie mialo slubu...a potem hehe mnie nie bedzie bo bede sie szykowala to wy wszystkie bedziecie:P .. ja dzisiaj porobilam sobie pranie...w piatek w nocy wyjezdzam:)..na wies..eh jak ja sie ciesze.. dzwonila do kamerzysty poinformowac go ze plener przelozylismy ...bo bedzie kamerowal nasz plener rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam w wielkim deszczu do domu,żeby było smieszniej przed klatką przejechał samochód i mnie ochlapał:( leje:( \"moje wielkie greckie wesele \"-widziałam -fajny,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Zabusia :) nio to się rozdwajamy na dwa topiki :):):) Wojtus zdrowy-dziś zerwał mojej mamie srebrny łańcuszek,zrucił jej okulary na podłogę i włożył całą rękę do kremu -efektem czego był biały -zdrowy jak psoci :P:P::P imili:) ech czegoś takiego szukałam(podziękowania dla świadków) napracują sie troszkę nie ma co ;):):)Kazimierz piękne miasto :):):) summer;) udanego wypoczynku:):) waikiki:) suknia podoba mi się ,a uroku dodaje je ozdoba na szyj e:):)pokrowce sa w marketach i na allegro :) kala:) nio to staranka zaczynać czas :):)a potem zlobek otworzymy wspólnie :):) Belleteyn:) ech kilka razy oglądałam ten film -siuper jest ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab58225e6db8272b.html a to moje dzieło :):):):):):):):):):):):):):):) sama robiłam prezenciki dla gości-pod kościołem będziemy w koszyczkach rodzawac jak nam goście życzenia będą składać(będą rozdawać 3 dziewczynki w wieki 8 i 9 lat) dziś daliśmy dwa zaproszenia(oba potwierdzone) a juro spotykam sie z dziewczynami z łódzkiego foum weselnego :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne buciki:) my mieliśmy podobne słodkości dla gości i rozdawalismy na przyjęciu:) miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja trzecia ;-) imili buciki cudne, też widziałam na allegro, bo czasem przeglądam... Yza, patrzałam na allegro, ale tam często pokrowiec był tańszy niż przesyłka ;-) Tata juz kupił, tam gdzie garnitur. Tylko kurde moim zdaniem, to powinni dawać taki pokrowiec przy zakupach powyżej 1000zł! ...cały czas czeka na telefon od babki co ubiera sale 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a pokrowiec na kieckę to się dostaje w salonie? Yzulka - fajne woreczki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej...no wlasnie jestem ciekawa bo zapomnialam sie dopytac..czy pokrowiec sie dostaje w salonie..no troche glupie by bylo jakby za taki wydatek nie dali jeszcze pokrowca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja nie wiem,bo miałam szytą sukienkę przez świadkową obkupiłam się dziś w sklepie z bielizną ...idę poszaleć z mężem;);P jutro panieński -ja J. na kawalerski, a więc była okazja poszaleć i przy okazji kupić cosik dla nas;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry czyzym byla pierwsza:)...ja dzisiaj ostatni dzien :) w pracy...w nocy wyjezdzam....bede sie starala zagladacv do was jak wyade ale jak bedzie czaS:)....milego dnia wpadne pod wieczor do waS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz rana pisze bo bylam w laboratorium zrobic badania bo w przyszłym tygodniu do lekarza ide czy wszystko dobrze z dzidzia. juz sie w jeansy nie mieszcze wiec dzidzia rosnie. ja czekam nadal za kluczami do mieszkania ale dostane je wowczas kiedy bedzie zalatwiony notariusz a notariusz znowu jak dostane jeden dokument z banku za ktorym czekam. podczytalam was i pisalyscie o prezencikach dla gosci. ja tez mialam mini garniturki i mini sukienki slubne z naszym zdjeciem, upominki wreczalismy na sali przy specjalnej piosence dla gosci, prezenciki mielismy w wielkim koszu i panowie dostawali sukienki a panie garniturki :) dzis ide pracy i jeszcze jutro moja sobota pracujaca :( ale dam rade. juz wkrotce nastepne meztaki dołacza do mnie i innych juz zon zycze spokoju w przygotowaniach do slubu jeszcze wszystkim panna choc latwo sie pisze spokoju choc nerwy sa ogromne a czas tak szybko ucieka no i wam kochane kolezanki milego dnia :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolek ;-) :-) ;-) 🌻 🌻 🌻 a który to tydzień jest u Ciebie??? jaka dzidzia jest duża?? jak fasolka?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Zabusia:) w końcu sie doczekałaś ;):):):) głupolek;) masz teraz przed sobą najlepszy czas ciąży-życzę aby minęła bez problemowo:) wydaje mi się,ze pokrowiec dostaje sie w salonie,iść z suknia w torbie to chyba nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewzcyny:) kaska widze ze meiszkanie JEST!! GRATULACJE!! ja jeszcze rowno tydzien+1dzien:)nerwy pomalu poteguja sie ale zenit jeszcze nie osiagniety..... co do pokrowcow...wszystko zalezy od firm ..... moja kieca ma taki plotno i pokrowiec....ale np innej firmy ....wychodza zsalonu jako golasy:/- w jakims tam worku foliowym-przezroczystym.... ja zaraz lece na probna fryzure...az sie boje co mi na glowie zrobia...reszta w miare podopinana...najwazniejsze dla mie to to ze od dzis ZACZYNAM URLOP:)))) dam znac jak wyszla fryzura:) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja wlasie skonczylam sie pakowac:)... za pol godzinki spadam na garaz samochod sprzatac:)...potem kapiel....i te sprawy...no i troszke snu co by sie wyspac:)...bo o 2 wyjazd:)...martwie sie czy wszystko spakowalam ale najwazniejsze ze zaproszenia spakowane prezent dla Karola..:)...reszte sie dokupi ehhe pretekst do zakupow jakbym czegos zapomniala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tu pisze ale moze ktoras z was mi cos do radzi podpowie... wlasnie dostalam pierscionek zareczynowy i teraz czas isc do ksiedza i zapowiedziec slub tylko ja nie bardzo wiem jak... czy trzeba dac jakies pieniadze?? co trzeba przygotowac?? jak w ogole zaczac rozmowe?? itd nie chce wyjsc na idiotke a tu napewno znajdzie sie dziewczyna co ma to za soba pomozecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaraz idę na panieńskie,a J. na kawalerskie do znajomych ;);P jutro też imprezujemy na ur-oj będzie się działo mykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izis:) najpierw musisz ustalić z narzeczonym kilka szczegółów.np.datę ślubu. potem idziecie do kościoła i mówicie ,ze chcecie sie pobrać.Xsiądz wszystko wam wyjaśni-płaci sie tydzień,góra dwa tygodnie przed ślubem. :):):):) dziewczyny zabieramy Wojtka na dwu-dniowe wakacje ;);) moja siostra cioteczna dzwoniła i pytała się czy pojedziemy z nią i jej mężem na działkę.S akurat ma wolne w poniedziałek więc będzie fajni.A że z łodzi na działkę jest autostrada:) to godzinka i jesteśmy na miejscu:) nie zabieramy go we wrześniu,ale za to w niedziele tak :) ale się cieszę na wyjazd-najfajniejsze są takie spontany:P:P:P kala:)udanej imprezki dla Ciebie i Jarka :) imili:) udanego wyjazdu i spotkani z Karolem :):):) coś dziwne Zabusi dziś nie ma:P:P:P:P i Izka pewnie tez nieźle zabiegana jest :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×