Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No dokladnie do tego Bałtowa:) jurapark te sprawy:) lece spac bo wykonczona jestem heh pozdrawiam eh jeszcze dwa dni i do domku wracam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wlasnie pije poranna kawe-Ktoras chce? Nic sie dzisiaj nie wyspalam w nocy byla taka burza ze szok a ja sama w domu :( Bo T w pracy. Ja tez dzisiaj pierwszy dzien po urlopie do pracy :( Ale jeszcze nie wiem na ktora ....:) Agatka czekamy na relacje i zdjecia. Zycze wszystkim milego poniedzialku. Yzulka i jak tam wasza sprawa ze zdjeciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|Hej no i po wekendzie troche pobalowalismy i teraz zasypiam heheh Agatka śliczne foto :) U nas też żar z nieba dziś kupilismy sobie laptopka huurra :) Gril mimo deszczu sie udał :) było super wczoraj rodzice rafała nas przywieżli i wzielismy biurko i komode z \\chybia :0 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja nareście jestem w domku po 3 tygodniowym pobycie w szpitalu miło spędzać czas w domku. Póki co nadal nie wiem co mi jest czekam teraz na wyniki skąplikowanych badań krwi i za miesiąc okaże się czy jestem chora czy zdrowa a dzidzia czeka nadal w kolejce Serdeczne życzenia dla wszystkich panien młodych i ich lubych którzy pobrali się w czasie mojej nieobecności pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnjadkAJNOI
zonq kup sobie słownik ortograficzny. Jak można robić takie głupie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa fajnie że zajrzałaś jak sie czujesz ??? nic nie wykryli ???? trzymam kciuki za ciebie a chociaż coś podejrzewają???? Buziaki ZABUSIA25 już mężatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez czekam na zdjecia od was gagatko ja tez poprosze :) z gory dziekuje. jutro odbieram klucze od mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęć narazie nie ma:( czekam jak S będzie miałą wolne gagatka i ja poprosze jak jakieś bedziesz wysyłać:):):) kupiłam dziś w końcu buty:):):) jeśli ktoś chce zobaczyć to niech da znać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Gagatka 100 lat w szczęściu radości i zgodzie, niech Wam się dobrze razem żyje i układa po waszej myśli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yzulka znam ten ból... ale faktycznie szkoda tych zdjęć by było nie odzyskac, jak jest taka możliwość... najważniejsze, zę portfel się znalazł! dziewczyny na dniach musze iśc do spowiedzi :-o dawno tego nie robiłam, ale nie w tym rzecz, ja po prostu nie wiem jakie grzechy mam mówić ... :-( co??? że zabluźniła, że zazdrościłam, że kłamałam..?? co mam tam jeszcze gadać...? ratunku!! pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku kochana jak fotki będziesz wysyłać, to ja też poprosze! (ewkka@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki:) dla kościoła grzechem jest: sex przedmałzeński,nie chodzenie do kościoła,ubliżanie(wulgaryzmy),kłutnie,sporzywanie alkocholu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Yzulka chyba już wiem co powiem, ale z tym sexem wole nie ryzykowac, bo mi rozgrzeszenia nie da i co... ślubu nie będzie ;-) hej a co sądzicie o bukieciku z białych goździków?? podobno wraca do mody ten kwiat... dekoracje sali, auta i wiązanke ślubną z tych kwiatów zaproponowałam mi Pani od wystroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaxxx
bukiet z kremowych goździków i rożowych storczyków, po prostu bajka :). Kobieta wiedziała co mówi o goździkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ść ja już w pracy :) czekamy na naszego laptopa hehe :0 biurko skręcone komoda też Leczo pycha :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka2008
Witam dziewczyny! Ja juz za trzy dni 8.8.2008 również zostanę żoną :)) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja naprzykład miałam z czerwonych goździków bukiet, który wspaniale komponował sie z czerwona miotełka i szufelka w tym samym kolorze :P wczoraj chcialam mi wyslac fotki ale wszystko mi odrzuciło :o dlatego zrzuce na fotosika i dam linka :) ogolnie jest fajnie byc zona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki sek przed slubem bardziej przeszedl w moim wypadku niz nie chodzenie do kosciola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka żartujesz?? z tym sexem przedslubnym to jednak jest grząski grunt, bo wszystko zalezy od księdza... 🌻 Głupolek ŚLICZNE fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzięki!!!!! na serio bardzo fajne zdjęcia Wam fotograf sprezentował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka miałas sliczny bukiecik :) mój się już prawie ususzył bede go trzymac do 1 rocznicy i spale taki przesąd hehehe No fajnie byc żoną wczoraj był zalatany dzien ale było super a 15 sierpnia wybieramy sie do Tatralandii ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka sliczne zdjecia,jeszcze raz wszystkiego naj.. Ja uciekam do pracy.Milego dnia.,POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze wam dziewczyny ze macie tak szybko swoje zdjecia ... Ja tez moglam sie zdecydowac na zdjecia tylko to dawno bym je juz miala a tak czekam na swoja ksiazke :) A to niestety potrwa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajniczek slubny
Witam Was kobietki:) Ja rowniez 08.08.08 stane sie zona;) Mam pytanko natury technicznej;) hihi czy to pan mlody przyjezdza do mnie z bukietem slubnym??? czy ja juz go mam w domku...coraz wiecej mam pytan;) i problemow.... :D hehehe piekny bukiet gagatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my odebraliśmy zdjęcia i film wczoraj ale było warto czekać tak długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×