Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Belletyn wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia zycza Emila i Karol:) a my wlasnie wrocilismy z pierwszej spowiedzi bylo dobrze niczego sie nie czepil ani nie chodzenia do koscioola ani wspolzycia nic:\")... heh moze dlatego ze to byl ksiadz co mnie uczyl religi w gimnazjum i mnie pamietA:)... teraz jest proboszczem ale tez jest spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala:) Zaręczona odwołała ślub ze względu na dzidziusia :) ja wiem,ze dziś Belleteyn:) ciekawe jaka miała pogodę? a jeśli i aneczka:)🌼 szczęścia,radości,miłości i żeby wasze dzieci miały bogatych rodziców :P :P :P wiecie co zauważyłam-najbardziej na topie były śluby na samym początku,a teraz większość dziewczyn które są już po ślubie, po prostu przestały pisać! nie wszystkie,ale większość! Mam nadzieję,ze mnie to nie dopadnie(od razu pisze ,że będę niedostępna od 9 do 17 września) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wszystkie przestały pisac nie wszystkie :) ja mialam tylko lekka przerwe :) ale juz powrocilam :) u nas niby cieplo ale za oknem zimno!! MIchal jak zwykle oglada olimpiade a jka siedze z Wami :) jutro znow do pracy ehhhh :( zycie jest brutalne !! Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) nie napisałam że wszystkie,tylko,ze większość-do ślubu oczekiwanie,a po ślubie.......no koment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) MY wrocilismy z nad morza,bylo super :) Zdjecia na naszej stronie :) Pozdrowienia Milej niedzieli. A dzisiaj na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu czasem nie wiadomo co pisać,bo przecież już nie o przygotowaniach;P a o problemach w pracy nie chcę Was zanudzać a Mąż i łóżko trochę czasu zajmuje;);P pozdrawiam:D czytam codziennie i zdjęcia ogladam-jestem na bieżąco(czasem mi się myli kto ma teraz ślub a kto nie szczególnie ,że na liście są wszyscy):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn 100 lat współnego szczęśliwego zycia !!! Niech Wam los sprzyja i wszystko po mysli się układa :-D ja już za 6 dni ślubowac będę ... zaczyna mnie chwytać stresik lekki... kurde nie chciałabym żeby padało! :-( jutro ide z koleżankami na taki lajtowy panieński :-) stresuje mnie to, ze jeszcze trzeba troche pozałatwiać spraw w tym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki:) dasz rade:):):) ja mam panieński 23-i właśnie królowa śniegu(bratowa S) napisała,że się zastanawia czy przyjść bo Sławek nie zaprosił jej męża na kawalerski-a Sławek nie robi bo w każdą sobotę pracuje-on chce coś po ślubie zorganizować tj.popijawę.... ale ja tej baby nie.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn:) piękne zdjęcia :) a wiązankę będę miała bardzo podobna do twojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka-ja byłam na panieńskim,a J. na kawalerskim i później spotykaliśmy się razem i wczale nie wszyscy byli ze swoją połówką.Jak ta dziewczyna nie przyjdzie,to trudno jej strata a ty baw się dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i każdą z osobna Weekend minął cudownie jednak wypady małżeńskie są boskie wczoraj była cola bo czekam na wieści z mojego brzuszka :) i zakupy w IKEI wazon, ramki, pachnące suszce :0) Sobota relaks i piatek też :) Troche nie pisałam bo netu nie miałam ale jak dobrze pójdzie bedziemy miec swój net juz w tym tygodniu wiec częściej bede zaglądać :) Miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kala:) zamierzam :) szczerze to lepiej,żeby nie przychodziła bo wszystkim nastrój popsują jak będzie wytrzeszczała oczy:P Zabusia:) ale się uśmiałam \"na wieści z brzuszka\" fajnie,fajnie :):):):) Zgubiliśmy numer telefonu do faceta od auta oczywiście Sławek stwierdził,ze to ja specjalnie wykasowałam :) na szczęście znalazła się umowa i numer był zapisany :] :] :] dziś zrobiłam porządki(tj.mycie okna,układanie na półkach i kurze,ale jeszcze w tygodniu przed ślubnym muszę poprawić-jeśli mi czasu starczy) Sławek w nocy odwalił numer-zalał Wojtka! mały sie przebudził i zaczął płakać-mówię Sławkowi,żeby dał mu pić,on wstaje...i słyszę plącz Wojtka(Sławek odkręcił smoczek z butelki i wylał wszystko n Wojtka-nie specjalnie chciał dać mu pić)tyle tylko,ze on spał!!!!! boże święty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka ale sie usmialam ze Sławek zalał Wojtak eheheh :) faceci zasapni albo spaicy sa okropni, mnie moj np. Łapie bo wydaje mu sie ze spadam złozka (owracała sie tylko na drugi bok) Zabusia a kiedy beda wiesci z brzuszka??? :) moj brzuszek aktualnie wysyla mi wiesci ze okres tuz tuz!! Bleee w pracy było fatalnie, ludzie ludzie ludzie !! Wszyscy czegos chca!! Mam tyllle zaległosci ze hoho!! Teraz ide sprztac a tak mi sie nic nie chce! A zeby było mało zaczelismy remont łazienkei :) Belltyn sliczne zdiecia :) czekamy na relacje :) to ktora nastepna waikiki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a my kupiliśmy sobie sznaucerka miniaturkę bo póki co nie ma widoków na dziecko choć bardzo byśmy chcieli ale cóż szczęście póki co nam nie sprzyja pozdrawiam i zmykam po śliwki do ogrodu komu podesłać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak teraz waikiki:) zonga:) ja poproszę dla Wojtka :) pokaz fotkę psiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) JA juz po pracy ,wlasnie odpoczywam. Zabusia 3mam kciuki za Ciebie,moze Tobie uda sie za "Pierwszym razem"bo u mnie narazie Nic. Jutro Koniec naszego miesiaca miodowego ale to szybko minelo:) Yzulka ...usmialam sie ...Mam nadzieje ze jednak "to cos"bylo zimne!!!!Aha sliczne zdjecie na Nk Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się uśmiałam z tego zalania:)dobrze ,że Wojtuś ma płuca zdrowe i wrzeszczał:) obudził go chociaż,czy ty wstałaś? ja poproszę śliwki u mnie w pracy znów załamka...już mi się nie chce teraz się okazało,że prawdopodobnie będę pracować 3 soboty lub 4 na jedną wolną:( mam tego dość wcześniej pracowałam 1 na 1,potem 2 na 1,a teraz to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimne zimne było :) cały do przebrania był :) a teraz chodzi dookoła łóżeczka-czasami tęsknie za tymi czasami gdy miał 3-4 miesiące :) bez problemu zasypiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka to dobrze ze bylo zimne:) A wojtus mimo ze jest wiekszy napewno jest coraz to bardziej kochany:) Gagatka pewnie juz maz wrocil...Ja uciekam na telewizor.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Rzeczywiście tu pusto i smutno się robi coraz bardziej. No tak - coraz więcej nas już po ślubie :) Zgadam się z kalą, że zwyczajnie jakoś nie ma o czym pisać. W sumie... ja pierwsza usunęłam się w cień, ale tak jakoś Wy wszystkie byłyście wówczas przed slubem a ja już po. Swoją drogą nie wiem kiedy minęło tyyyyle czasu :) Dobra, nie smęcę już :D Iza, ja również się naśmiałam z powodzi jaką Sławek synkowi urządził :D Faceci w nocy są nieprzytomni, mój ma podobnie :) :) :) Zabusia, 3mam kciuki za pozytywne wieści brzuszkowe :D My póki co jeszcze we dwoje, nic nie wiem o \"nowym mieszkańcu\" :) w sumie, póki co nie staramy się o dziecko, ale również wyluzowaliśmy troszkę jeśli chodzi o zabezpieczanie :) Fajnie by było, gdyby było ;) Belleteyn gdzie jesteś kochana????? Odezwij się i relację nam zdaj, chociaż po zdjęciach widać, że wszystko się udało i byłaś mega szczęśliwa w dniu ślubu :) super!!! A u nas po staremu :) Zmieniliśmy sobie wyrko :D znaczy, wyrzuciliśmy stare łóżku i kupiliśmy materac 180 na 200 cm i teraz mamy duuuużo miejsca. Na razie nie mamy stelaża i lezy na podlodze, ale kiedyś pewno sobie z tego sypialnię zrobimy. Póki co nie ma sensu kupować kolejnego mebla, bo planujemy się wyprowadzić, ale to jak Darianka-Hrabianka zda egzamin prawkowy i znajdzie pracę w zawodzie :D W każdym razie wyrko jest wygodne, ale z początku nie mogłam się przyzwyczaić, ze spię praktycznie na ziemi, tylko Tomek się śmiał, ze jak czasem spadnę to daleko nie polecę :D:D:D Z nowych wieści to jeszcze tyle, że moja teściowa drugi raz za mąż wyszła :D Także mam teraz dwie teściowe i dwóch teściów :D:D:D hihihihi A na weselu naszym, mama się w kółeczko do łapania welonu ustawiła, bo stwierdziła, że panną nie jest ale wolna jest bo rozwódka, więc jej wolno :D Welon złapała i 5 miesięcy później za mąż wyszła :P :D Jest teraz baaaardzo szcześliwa i zakochana i my się cieszymy razem z nią, że przeżywa nową miłość :) Dobra panie mężatki i panny \"zaraz\" młode :) się rozpisałam, jak za starych czasów przedślubnych :D:D:D pozdrawiam Was i wybaczcie nieskładność mojej wypowiedzi :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Darianka Kupe lat !!!!Ale na zdjeciach na Nk widac ze malzenstwo ci sluzy :) Nam dzisiaj mija miesiac od Koscielnego ale ten czas przelecial ,przed praca chce ogarnac mieszkanie i przygotowac pyszny obiadek .wiec sie z wami tylko chcialam przywitac wszystkimi i zyczyc wam milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wieści z brzuszka bedą w tym tygodniu ale nie wiem dokładnie kiedy bo czekam na testy zamówiona na allegro :) Darianka miło Cie czytac fajnie że do nas wpadłaś :) Iza zazdroszcze Ci tego wypadu nad morze ja też chce hehehe dziś idziemy rozmawiac w sprawie urlopu mam nadzieje ze dostaniemy ja juz chce odpocząć :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Zabusia czekamy na dobre wiesci !!! I zycze aby dali wam urlop.My potrzebujemy kolejny urlop w pazdzierniku bo chcemy jechac po kasete z wesela i zdjecia do Polski:) A na drugi rok na tzw podroz poslubna do Hiszpani bo w tym roku juz nie mamy tak duzo urlopu. A teraz w czwartek bawilibysmy sie na weselu ale niestety nie jedziemy bo trzeba by bylo jechac znow do Polski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:( ja miałam tel burzę od szefa o 8 rano:( a myślałam ,że to mąż dzwoni,ale się rozczarowałam już mam dość tej pracy:( idę na 10 i do 18 będę słuchała wrzasków,nie chcę tam iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez w pazdzierniku jedziemy od 4 jak dobrze pójdzie na tydzien :) A w przyszłym roku robimy sobie podróż na pierwszą rocznice slubu no chyba że bedziemy już w trójke to coś wymyslimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×