Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Cześć a ja dzis pierwsza :) wczoraj sie zezłościłam bo wrzuciłam ze 30 fotek na naszą stornke i zawisł komp :( wszystko sie skasowało i nie mioałam już cierpliwosci zrobie to jeszcze raz dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn:) teraz pewnie jesteś pochłonięta szałem przygotowań :) powodzonka :) ja dziś na przymiarkę i do hurtowni art.ślubnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
Ja jeszcze pociagne temat świadkowej. Wybrałam moją najlepszą przyjaciółkę. Zrobiłam to świadomomie, wiedzą, ze ona sobie nie radzi kompletnie z organizacją niczego. Jest taką osoba po prostu zawsze obudzi się za późno, o połowie rzeczy zapomni i każdy za nią wszystko robi. Mimo to oczywiste było, ze ona będzie świadkiem:) Poproszę inną koleżanką, która ma mocnjiejszy charkater i osobowość o pomoc dla mojej świadkowej. Jednocześnie wiem, że nie obraziła się, ze nie jest świadkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki fajne te dodatki my mieliśmy takie pudełaczka malutkie dla gości z karteczką podziękowań a w środku migdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki:) fajne te przywieszki-szczególnie zdjęcia z dziećmi słodkie :) po przymiarce :) zakochałam się w mojej sukni - pamiętacie jak pisałam,ze nie wiem czy to TA! teraz wiem,ze to TA !!!!! jest cudna! całkiem inaczej wygląda niż na pierwszej przymiarce - tamta wiadomo ściuchrana i szaro-brudno-ecri! A ta moja ! nie będę miała rękawiczek-nawet nie zakładałam do przymiarki)-po prostu nie pasują mi! welon czy kwiat we włosach zobaczycie na zdjęciach ślubnych :) dostałam wsuwki z różami do włosów i wisiorek na żyłce na szyje...suknia do przeróbek bo schudłam(ach jak miło się to słuchało :) ;) :) do odbioru w czwartek 27 :) :) :) :) :) kupiliśmy serwetki,świeczki i kieliszki. i to wsio jak narazik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka ja też tak miałam że nabrałam wątpliwości do sukni, a na ostatniej przymiarce mi sie spodobała, wisi już u rodziców :) i jest cudna :-) :-) tak to już jest z babami i ich sukniami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a ja moją suknie musze wyprac no i spróbuje sprzedać hmm rozmiar troche większy niż proponują w sklepach wiec mam nadzieje że mi się uda :) Miłego dnia :) Yuzulka super już nie moge doczekac się Waszych zdjęć slubnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ciesze sie ze wasze przygotowania ida pelna para juz nie moge sie doczekac nowych zdjec ze slubu. Moja sukienka juz jest w komisie zobaczymy czy sie sprzeda. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) po przerwie malej:\")....dzisiaj odebralismy obraczki:D...dostalismy prezent w kruku..:)...sa boskie juz bym chciala ja nosic na palcu...w ogole szybko im zeszlo:)...mielismy na poczatkiu wrzesnia odbierac hehe ale juz sa :) poza tym to podroz poslubna zalatwiona :) eh i nic ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) imili pokaz obrączki :):) ja tez juz bym chętnie założyła swoje:):):) dziewczyny pozdrowionka od Darianki macie-kafe jej szwankuje i nie może się odezwać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja miałam ciężkie dni ostatnio w pracy z szefem ale jutro wolne :),a dziś spotkaliśmy się ze znajomymi na kręglach,było fajnie:) i odstresowałam się trochę:) przygotowania widzę ,że u was w toku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Piatkowo :) Wy napewno jeszcze spicie w Polsce swieto,a ja juz jestem gotowac do pracy zaraz wychodze . My na weekend chcemy jechac nad morze do Holandi oczywiscie jezeli pogoda dopisze . Pozdrowienia. Napisze jeszcze cos wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili:) z dwóch kolorów złota :)hmm-bardzo gustowne:) choć jakoś dwa kolory do mnie nie przemawiają. podobają mi się z 44 FLORALIS i z 45 FASCINATA(mimo ze z kilku kolorów)-Tak wiem są duże,ale właśnie my mamy podobne :) izuś:) wiec udanego wypoczynku:) jako,ze dziś w Polsce święto-my z małym jedziemy na odpust do moich rodziców(dobrze,ze on taki mały jeszcze i zabawek nie będzie chciał :P kala:) oj tak przygotowania pełna para-jutro Belleteyn:)stanie na ślubnym kobiercu :) młody od kiedy się nauczył stać w łóżeczku innego zajęcia niema-tylko podgląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zony i zony juz wnet :) u mnie juz rzeczywistosc czyli praca :( dzis na szczescie jest wolne, ale co z tego jak mama robi impreze. co prawda nie udzielma sie tutaj czesto ale podczytuje was dzielnie :) a poza tym nic mi sie nie chce, i znow przytylam to znaczy sie wcale nie dziwie bo od tygodnia tyylko jem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas taka pogoda troszke niewiadoma:)...w nocy byla burza ostra teraz niby sie rozpogdadza niby zachmurzone:/ no mialy byc jednokolorowe ale jakos te nam sie spodobaly...i powiem szczerze ze na zywo jakos mniej tego bialego zlota widaC:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pogoda upalna a my cieszymy się sobą wolne wiec pospalismy :0 Jutro wybieramy sie na basenik ale sie ciesz i czekam na moje testy z allego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...u nas z rana zachmurzone bylo ale sie rozjasnilo i bylismy w wesolym miasteczku cala rodzinka i kiuzyn z zona i dziecmi a potem zoo no przed 19 burza sie zaczelam pojechalismy do kuzyna teraz juz w domku :)...takze dzien minal ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja napisze o burzy-w Łodzi straszna ! kogo ja czytam!!gagatke :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja jestem sama ,maz pojechal do pracy ...ale zaraz uciekam ...musze sie przygotowac do jutrzejszego wyjazdu wyjezdzamy jednak nad morze.wiec zycze wam milego weekendu,bo raczej nie zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn zwracam sie do Ciebie : Jutro wasz "Wielki dzien"wiec przyjmnijcie Najserdeczniejsze zyczenia Na Nowej Drodze Zycia: W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia Waszego ślubu dla serca i szczęścia chcemy złożyć Wam życzenia niezmiennego powodzenia , jak ogień gorącej miłości, co dotrwa do późnej starości , wyjścia z każdej sytuacji i pozytywnych wibracji. Dla Malgorzaty i Tomasza zyczenia przesylaja Izabela i Tomasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I’m back :) Dotarłam do komputera i dłuuugooo czytałam nasz topik. Cóż trochę tego było, nie powiem :) Nie jestem w stanie odpisać na wszystko więc tak w skrócie telegraficznym: Agatka, zabusia, zonqa, Iza – już żony- gratulacje 🌼 obejrzałam Wasze zdjęcia i przeczytałam relacje z Wielkiego Dnia- wzruszyłam się…..Wyglądaliście pięknie, cieszę się bardzo, że wszystko udało się tak, jak sobie zaplanowaliście. Czas strasznie szybko na weselu mija- czy mam rację? Belletyn przed Twoim ślubem zdążyłam :) Przez długie lata wspólnego życia w małżeństwie bądźcie ze sobą złączeni jak gałązka z pniem, z którego wyrasta, a mimo trudności życiowych niech Was mech zniechęcenia nigdy nie obrasta. Życzą Aśka i Mateusz Babitku przykro mi z powodu psiaka, znam ten ból niestety….Kilka miesięcy temu zdechł nasz kot –chyba najbrzydszy w świecie za to z tak miłym usposobieniem, że wszyscy dotkliwie odczuli stratę. Zjadł zatrutą mysz lub sama trutkę. Yzulka niezła akcja z tymi zdjęciami- ukatrupiłabym chyba Dodatki, buty, fryzury, obrączki- obejrzane- macie gust babeczki :) A u nas na „+” : -wakacje baaardzo owocne, już pod koniec nawet tych borówek nie jadłam…..uzbierałam ich grubo ponad tonę….. -większość czasu chodziłam w gumiakach i najstarszych, najbrzydszych ciuchach- z ogromną przyjemnością wystroiłam się dziś, pomalowałam pazury (a co!) – tak sobie myslę, że skoro narzeczony widział mnie w tak tragicznej wersji i nadal twierdzi, że jestem ładna to już nic tego nie zmieni ;) -mieliśmy 2 wolne niedziele w Niemczech i wybraliśmy się na wycieczkę rowerową. Byliśmy zachwyceni okolicą, znaleźliśmy nawet dom łudząco podobny do naszego wymarzonego- zobaczyliśmy na żywo, ze nasze pomysły są trafione….oby nam się koncepcja nie zmieniła -dostałam od chrzestnej buty- kupiła i nie nosiła bo ja uwierały. Nawet nie miałam ochoty ich przymierzać – mam zawsze straszne problemy z znalezieniem rozmiaru a tu niespodzianka- pasuja jak ulał  Będą na poprawiny oraz na przebranie jeśli mnie weselne obetrą (będą pasować bo złote). Jeden wydatek i łażenie po sklepach z głowy -opaliłam się fajnie :) szkoda, że do grudnia śladu nie będzie -mam teraz wolne 2 tygodnie i wykorzystuje je na leniuchowanie- powolne i póżne wstawanie (a nie od 6 -7 na polu zap….alać) potem długaśny spacer ze zwierzakami- mamy 2 psy z czego jeden to przybłęda. Wychodzę z nimi jednocześnie, nikt ich nie uczył chodzenia przy nodze, jedna smycz jest krótka, druga długa na 5 m rozwijana na rolce- skutek: plączą się niemiłosiernie….co chwilę muszę odplątywać, przekładać nogi, jakby tego było mało zawsze towarzyszy nam przynajmniej jeden z kotów, a one nie lubią być lekceważone i muszą dostać swoją porcję głaskania na spacerze…można osiwieć, ale i tak jest fajnie :) Na „- „ : -użądliły mnie 4 pszczoły (bolało jak jasny gwint i za każdym razem puchły mi paluchy= utrudnione zbieranie) -planowaliśmy krótkie max 3 dniowe wakacje po powrocie, ale wyjazd się opóżnił i z wyjazdu nici..........najbardziej szkoda mi M bo idzie do pracy już w ten weekend nawet nie zdąży odpocząć….. #$^&*%% -umarł wujek od którego chcieliśmy pożyczyć garbusa na ślub. Choć pokrewieństwo było dość dalekie to utrzymywał z nami kontakt i często wpadł na kawę. Nawet nie mogłam przyjechać na jego pogrzeb…. :( :( :( -NIE SCHUDŁAM ANI GRAMA! Mam 2 tygodnie do pierwszej przymiarki sukni a powinnam zrzucić 5 kg. Dziś mama wygłosiła kazanie Pt. „Ja taka w Twoim wieku nie byłam”. Moja chrzestna ponoć intensywnie ćwiczy na jakimś rowerku (?) żeby zrobić furorę na MOIM weselu a ja dalej nic….od jutra brzuszki+bieganie trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 serdeczne gratulacje:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Słodkiego miłego życia :) ;) Ruda:) no to niezłe przeboje mieliście trzeba przyznać-współczuje śmierci wujka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Ruda {cześć} kope lat :) fajnie ze wrocilas juz do nas, teraz kobitko odpoczywaj, odchudzaj (tylko nie przesadz z tym odchudzaniem bo potem mik mik i jak zaczniesz jesc normlanie to waga wroci szybko do poprzedniego stanu!! Przykro mi z powodu smierci wujka Belletyn spozione ale szczere zyczonka z okazji urodzinke :) duzo zdrowka i radosci :) A dzis Twoj wielkie dzien :) Kochana wszystkiego naj naj naj duzo milosci, szczescia, samych pogodnych dni :) moj 2 tygodniowy maz w pracy :) a ja wlasnie wstalam :P a co przez caly przyszly tydzien o ma na 12 a ja bede wstawac o 6!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest !!!!!!!!!!!!!!! Naprawiło mi się kafe. Nie wiem co było, ani tu wleźć ani nic. Osiwiałam prawie, kiedy sobie pomyślałam, ze po raz pierwszy życzeń Państwu Młodym nie dam rady złożyć :) Ale już jest ok, oby tak zostało. Gosiu i Tomku Życzymy wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady wiodącej do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości, do tego jeszcze ogromu radości z każdego, coraz szczęśliwszego dnia, który spełnia Wasze marzenia. Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu talerza klusek i makaronu słońca bez końca, kwiatów pachnących, a tuz za oknem ptaków śpiewających. Każde z tych życzeń na pewno się spełni, ponieważ płynie prosto z serca głębi. 100 lat !!! Daria i Tomek Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,z e pogoda nie popsuje zabawy dzisiejszym ślubującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balletyn-wszystkiego najlepszego,wszystkiego wymarzonego spełnionego,niech cię mąż nosi na rękach nawet jeśli w mękach:)pamietaj o tym,jak kocha to wszystko zrobi i tego Ci życzę:)i wiele radości Zaręczona-wiele radości,miłości i spełnienia najskrytszych marzeń dla Ciebie i Twojego męża:)samych szalonych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×