Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Głupolku wysłałam ci fotki :) Ja juz po badniu krwi w poniedziałek wizyta zobaczymy co tam bedzie jeszcze 4tyg masakra hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Imilia Maly nie daje popalic w nocy jak zasypia ok 20:30 lub 21:30 to spi do ok 1 w nocy pozniej budzi sie ok 3 -4 nastepne budzenie ok 6-7 w tym czasie musi sie porozgladac polo godziny po czym zasypia i spi do 8-9:30 wiec jest dobrze :) OCZYWISCIE jak maly idzie spac my rowniez sie kladziemy :) Glupolek ...Twoj Bartus szybko zabkuje i dobrze ze przechodzi to dobrze :) A mialas problemy z kolkami ?My narazie odpukac tez nie mamy ,w niedziele troche go brzuszek bolal ale to przezemnie dlatego ze zajadalam sie rzodkiewkami a ja karmie piersia i nie moge tego jesc :( Nasz maly ma juz 3730 dobrze przybiera na wadze tak twierdzi polozna ,wlasnie zasnal .Wiec mam chwilke :) Czekamy na kolejne mamusie !Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) glupolku:) pierwszy ząbek to jest coś :) ja sie chyba popłakałam jak zobaczyłam...ze wzruszenia ;) zdjecia zaraz wyślę ;) a mój dzień mamy----myślałam ze moje dziecko !@#$%^&* pojechałam ze Sławkiem do Raszyna po monitory, on potem do domu pojechał a ja zostałam u rodziców. Polożyłam się spac z Wojtkiem około 22-zasnął o 23 ( mam lóżko turystyczne i z boku jest taka klapka na expres i się rozwaliła i on sam sobie wychodzi) więc przez godzinę trzymałam nogą łóżeczko przy ścianie. Spoko młody zasnął...o godzine 2 się obudził i gadał przez godzine! ale żeby Jeszce cicho gadał to nie-darł się i śmiał na cały glos...no ok -zasnął...godzina 4:44 śpie i nagle słysze \"Kalina\"...otwieram oczy a Wojtek siedzi pod moim łożkiem z moim telefonem w ręku i muzyke włancza!! jak on to zrobił ze do nikogo nie dzwonił to nie wiem... zasnął okolo 6:30-wczesniej pobiegł do salonu pobawić sę troszke, powyrzucał garnki z kuchni!!! ja wczoraj byłąm totalny neptyk!! wróciłam do domu-wsadziłam go do łóżka i momentalnie zasnęlam. (5/28/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne. gagatka dzis pojawiło mi sie takie cuś- prawko zdałam 18-nastego, w srode papiery pojechały do Z. i z Z. maja do G. jechać i tam mam odebrać. wiesz mozę jak dłuigo to potrwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Eh ja dzisiaj jakas smutna chodze...im blizej terminu tym bardziej nerwowa jestem i znowu oczywiscie musialam sie posprzeczac z mezem eh...ja po prostu za nerwowa jestem aaaaaaaaaaaaa.... Yzulka no to widze Wojtus ciagle ma nowe pomysly:D Moj brat czekal na odbior prawka Yzulka ok 2 tygodni po zlozeniu tego papierka .. ja pamietam jakos miesiac takze roznie :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie nie wiem jak mam to liczyć czy od dnia zdania 2 tyg, czy od dziś 2 tyg.....egzaminator mi w dniu zdania powiedział ze za 2 tygodnie powinno być-a dziś mija 11 dni (wliczając sobote i niedziele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mojemu bratu tez tak mowil i dobrze ze poszlam z nim do urzedu miejskiego i sie spytalam okazalo sie ze trzeba zlozyc wniosek czy cos tam takiego i oplacic jeszcze znaczek skarbowy zeby dopiero czekac na prawko ...Ja tak kojarzylam bo pamietam ze ja cos oplacalam jeszcze zaraz po zdaniu no i dobrze ze z nim poszlam i sie spytalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza co kraj to obyczaj, u mnie za prawko placi sie przy odbiorzem zazwyczaj to trwa 2 tygodnie (no chyba ze mi sie nie chce robic to czasami 3 :) hehe zartowalam :) 2 tygodnie to trwa, generalnie jak sie wysle wniosek do warszawy to w ciagu 5 dni przyslaja juz blankiet - wiec radze Ci tam zadzwonici zapytac kiedy bedzie Twoje prawko :) wszystko zalezy od tego ile Twoje papiery krazyly po urzedach za nim zostaly wyslane do W-Wy :) a skoro mowimy o prawach jazdy i mojej pracy to dzis przyszedl do mnie pan okolo 50 i chcial wymienic karte rowerowa bo mu sie zniszczyla ( nie wiedzial ze od 18stego roku zycia jezdzi sie na dowodzie) Dzis moj tesc zaproponowal mi kawe (bylo po 18) a ja mu mówie ze nie bo nie bede w nicy spac!! A on - no i dobrze moze w koncu sie zabierzecie sie do roboty :) Zabieram sie za poprawianie pracy :( ehhh Imilii a o co to pokłocilas sie z mezem?? Yza masz bardzo rozrywkowe dziecko - on tak zawsze w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj gagatka szkoda slow o glupoty jak zwykle..ja stwarzam jakos co chwile nie wiem.. Yzulka i inne mamy doswiadczone mam troche glupie pytanie..eh czytam i juz glupia sie zrobilam..wlasnie skonczylam 34 tc i kurcze dziwne ale mam taki sluz jak na dni plodne taki galaretowaty eh i nie jest podbarwiony krwia to na pewno eh czy to mozliwe ze czop kurde boje sie bo to troche za wczesnie a do lekarza ide dopiero 10 czerwca bo na urlopie jest ...kurde nie wiem co o tym myslec..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili ;) nie denerwuj się!! to po pierwsze.na pocieszenie Ci powiem ze mnie czop zaczął odchodzić okolo 34 tyg. tyle ze to były najpierw delikatne paseczki-takie może 2cm. podbarwione krwią, ale pamiętaj ze czop czasem może mieć różne barwy. czasem są to skutki sexiku-ale w Twoim przypadku raczej nie :) a kiedy masz wizyte i gina??? gagatla ;) to z WORDU GDZIE WYSYŁAJĄ DO Warszawy czy jeszcze gdzieś indziej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a doczytałam 10 czerwca..słuchaj jesli nic się nie bedzie działo-nie bedzie Cie bolało, nie będziesz miec krwawienia to się nie martw...a i co do kłótni ;) kochana masz teraz prawo do wszelkich fochów i dąsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochaniutkie zdjecia naplywaja do mnie darianko babitku wyslici zdjecia . jak macie kontakt z nimi prosze dajcie im znac. Darianko bedziesz na pocztku albumu bo slubowalas pierwsza :) tylko wysli do mnie zdjecia. ale pogoda wiecie co nawet z BARTUSIEM na spacer nie moge isc taka pogoda. Synus ma dwa zeby kto by sie spowiedziewal i juz niedlugo jest dzien dziecka moze bedzie i trzeci. na moje oko to jeszcze wktotce trzy zeby powinny wyjsc. dwie jednki na dole i trojka na dole.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili jest na porodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Odzywam się po dłuuugim czasie. W sumie - poczytuję Was troszkę, ale tak jakoś mało piszę, bo generalnie prawie wszystkie spodziewacie się swoich pociech, albo też już je macie, więc jakoś nie mam co pisać :) U nas dzień goni dzień. Teraz mam dwa dni urlopu, bo jakaś zmęczona się czułam i wzięłam dziś i jutro wolne, zeby troszkę odpocząć. No ale co to za odpoczynek kiedy mąż w pracy.... same nudy :) Doczytałam o naszym ślubnym albumie, wyślę zdjęcia jeszcze dziś lub jutro? A ile ich wysłać? :) Pewno już to ugadałyście ale jakoś nie doczytałam :) Tymczasem, buziaczki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A doczytałam, że Yzulka czeka na prawko :) Zdałaś, super, moje gratulacje :) Ja swoje odebrałam całkiem niedawno, bo miesiąc będzie. Egzamin zdałam 16 kwietnia, a prawko do odbioru miałam 21 kwietnia więc dlugo nie czekałam :) No i teraz już prawie miesiąc śmigam autkiem do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie Darianko tak czekalam na ciebie chyba cie przywowalam myslami. wysli mi prosze dwa zdjecia ze slubu. babitku odezwij sie czekam od ciebie na zdjecia rowniez. czy to mozliwe zeby imili juz byla na porodowce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:).. Nie nie ja jeszcze na porodówce hehe jakas wredna pomarańcza sobie jaja robi no bo kto by wam miał o tym napisać jak mego meza niema tutaj:) .. a po drugie jakbym mu kazala napisac napisałby z mojego konta :) podałabym hasło i by wam napisał:) Nie Yzulka bolec nic mnie nie boli a wizyte mam 10 czerwca A i Darianko witaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i własnie Yzulka sa male kawalki bez zadnej krwi ani nic..:)heh jeszcze niemam zamiaru rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) imili nie , ale gdzie jest cafka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniłam mi sie dziś Zabusia w ciąży :) była u mnie w domu-obudziła mnie-ja poszłam nakarmić Wojtka i się jej pytam czy chce coś jesc, to mówi ze nie...powiedziałam jej żeby potem nie miała pretensji ze ciężarna głodzę.... wczoraj miałam sen ze ja jestem w ciąży...@ mi się spóźnia 3 dni :P ale wszystkie znaki wskazują na to ze lada dzień będzie.... poza tym pogoda paskudna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka witaj :) i głupot nie gadaj, bo ja nie mam pociechy i sie jeszcze nie spodziewam :P gagatka chyba tez jeszcze nie (no chyba że o czyms nie wiemy ;) ) Kala tez jeszcze nie... i choć bardzo bysmy chciały to na nas przyjdzie pora za jakiś czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... pewnie o kims zapomniałam, więc prosze sie nie obrażac, jak kogoś pominęłam odnośnie bezdzietnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Darianko -dawno Cię u nas nie było,odzywaj się częściej,my też dzidzi nie mamy a głupoty gadamy;P ale mi się zrymowało:P Głupolek-zdjęcia wysłałam:) a słuchaj ty tą\"tapetkę \"z naszymi foto wstawisz na główny?czy jakiś prywatne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten album wysle do kazdej prywatnie :) babitku czekam na fotki od ciebie , cafka od ciebie rowniez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuzulka hehe ale masz sny :) może cie nawiedziłysmy z Zuzią :) Fajnie być czyim snem hehehe ja dalej mam lekką anemie i jeszcze sie bakterie w moczu przyplątały ale co tam ważne że z mamą zakupy zrobiłysmy materac do łóżeczka, szczotka do główki dla małej, nozyczki, piluszki new born i 2 flanelowe Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Ja zaraz spadam robic obiadek zebrało mi się na chińskie danie:D a co..:) Yza a jeszcze jedno hehe ale CIe pomecze przepraszam:D rodziłaś w terminie czy po ? :D W ogoole tak dzisiaj zimnoo brrrrrrrrrrrrrr no ale chociaz ja sie lepiej o niebo czuje przy takiej pogodzie niz przy upale:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagine
Zachecamy do wyprobowania marokanskich naczyn ceramicznych tagine przeznaczonych do gotowania na ogniu. Poznaj tajniki arabskiej kuchni. www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darianko zdjecia doszly tylko wysli mi swoje imie i nazwisko i date slubu bo album bedzie wedlig zawierania zwiazków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×