Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hyh nie będzie siostrzyczki ;P i nie przez to ze nie chce-tj. narazie nie chce :P ale JA CHCE AN STUDIA !!!!!Uwierzcie ze od kiedy się Wojtek urodził ja nie zrobiłam nic dla siebie...no teraz prawko i chce troszkę odsapnąć...a teraz młody rośnie(fakt psoci więcej) ale mogę iść do szkoły ! Waikiki :) zdjęcie super-zagłosowałam i zapisałam sobie żeby glosować z 2 kompów ;P kupiliśmy Wojtkowi na dzień dziecka zestaw taki mały-śrubokręt, młotek, kleszcze i piłke do ciecia-plastikowe... i tak po kolei: śrubokręt wkłada mi do oka, Sławek dostaje po głowie młotkiem a kleszczami łapie się za nos i gluty wyciąga....zastosowania do piłki narazie nie znalazł.... w niedziele mam komunie chrześnicy :) ale to zleciało-pamiętam jak miała pół roczku jak był chrzest...a teraz czekać tylko wesela ;) Powiedziała mi ostatnio ze chce mieć młodą chrzestną na weselu ...jaj mama(moja siostra) troszkę pobladła :P Teść bardzo słaby :( wyszedł ze szpitala w zeszłym tyg. po naświetlaniach i najprawdopodobniej znowu tam trafi-bo źle się czuje. wiecie w dniu jak zdałam prawko to on powiedział ze 4 czerwca będziemy pić szampana i nie wiem czy tak sobie to powiedział, czy coś..przeczuwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Yzulka ja Cie rozumiem że chcesz teraz coś dla siebie zrobić:) No Wojtuś zastosowanie narzędzi widze znalazł niezłe hehe:) może on jakimś doktorem chce być hehe no bo tu Tobie w oczy hehe to okulista , tacie młotkiem po głowie hehe coś z psychiatry albo psychologa ;) no z nosem w sumie też lekarz jakby nie było hehe oj ten Twój synuś to moze Nobla jeszcze kiedyś dostanie:) No czas leci nie ublagalnie moja chrzesnica ma teraz 6 latek i też pamietam jeszcze chrzciny i ogole jak byla taka malenka a tu jakby nie patrzec tez coraz blizej komunia az sie boje co sie wtedy na prezenty bedzie dawac hehe W ogole przyszły mi jakies pisma dzisiaj odnosnie dzialki cos jakies postanowienia w sprawie zagospodarowania dzialki ja nie bardzo rozumiem hehe tata musi przeczytac ;) nie zebym jakas blondi byla no ale te ich paragrafy i te inne to nie dla mnie i w sumie sama nie wiem jak z ta dzialka . Ciesze sie z takiego prezentu slubnego ale jednak z mezem nie chcemy tam na wsi sie budowac bo za blisko jego rodzicow a my nie chcemy sie z nimi czesto widywac bo nieda sie z nimi dogadac. Szukamy tu na slasku jakiejs okazji tamta bedzie w zapasie jakby sie dlugo nie znajdywało:) Iza no juz mały ma 19 dni i rośnie jeszcze nie dawno codziennie obstawiałysmy czy ty juz rodzisz a tu prosze Fabianek rosnie i juz prawie miesiac ma:) No i lezaczek ekstra tez sie musze nad czyms takim zastanowic:) Kala i jak samopoczucie? no wlasnie dlugiiiiii ogon powiadasz hehe zbereznica ..nie dosc ze wszystko w lozku to jeszcze o dlugich ogonach mi tu pisze a mi sie przykro robi bo moj ogonek daleko heh:) Zabusia to chyba bede szybsza od Ciebie bo ja mam wiecej niz 3-4 na dzien:)..tzn 10 jeszcze nie przekraczam ale wiecej niz 4 na pewno jest, do tego po rozmowie z Yzulka ostatnio wiem juz ze to czop co co jakis czas sie pojawia na szczescie jeszcze nie podbarwiony krwia wiec jest ok :) Darianka znowu nam ucichla pojawia sie i znika ... No dobrze ze Babitek jeszcze pamieta o nas:) Gagatka i jak tam skonczylas juz prace calkowicie? kiedy obrona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długi ogon -nie tyczył się tego co wy zbereźnice myślicie;P;) głodnemu chleb na myśli,ale też J. nie ma się czego wstydzić;):P tylko tego,że on uwielbia fotografować,poszukałam mu kilka konkursów foto i między innymi ten,ale on ma długi ogon;) i jeszcze nie wstawił fotki:P jak wstawi to wstawię linka waikiki:) podobny bujaczek leżaczek ma moja sis dla Kacperka i on bardzo lubi w nim być:)ona ma jakiś fischer preischa-czy jak to się pisze:P taki z drganiami i wogóle pełen wypas fajnie może będzie dla naszej dzidzi potem:) a mnie dziś wzięło na pieczenie i właśnie w piecu jest murzynek:)zapraszam chętne panie:) ale się naśmiałam dziś z kumpelą bo byłyśmy po prezent dla mojej kuzynki na panieński w sobotę idziemy;) oj będzie się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala głodny głodnemu chelb wypomni :) Oh jak ja sie ciesze ze juz czerwiec juz tuz tuz i mezulka bede miala przy sobie oh ten moj ogonek hehe:D tyle ze gorzej jak nie zdarzy i przyjedzie juz po porodzie no to nici beda z planow lozkowych i to az do konca pazdziernika bo wtedy jakos moj maz wroci juz na zime oj tyle czasu bez niczego no prosze nagrode powinnismy dostac za celibat heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza dzieki za głosy :) To faktycznie Wojtuś daje znowu czadu!!! :D rozumiem, ze chcesz na studia! i popieram, bo skoro masz ambicje i motywacje to idź i rób to czego tak potrzebujesz, a na rodzeństwo dla synka przyjdzie pora! bo mówi się, ze fajnie jak nie ma dużej róznicy wieku i coś wtym na pewno jest, ale jak jest różnice 6-8 lat to tez jeszcze nie ma tragedii. Wierzcie mi, ze jak pisze tą prace o jedynakach, to na prawde lepeij miec takie 7 lat starsze lub młodsze rodzeństwo niż nie miec go wcale! głup[ia sprawa jest jak sie ma o 10-14 lat starsze/młodsze, bo wtedy tu już i tak wychowuje sie człowiek jak jedynak. kala :D no no... ja wiem że Cie nosi i Ci sie chce - w końcu cały czas w łóżku spędzasz ;) ...no kala to co kupiłyście za prezent kuzynce???????? Imili rozumiem Cie całkowicie - ja z moimi tesciami bym ześwirowała - żółte papiery murowane o ile bym wcześniej w kiciu nie wylądowała za zabójstwo ;) :P Yza a co sie dzieje z twoim teściem, bo ja chyba nie doczytałam wcześniej?? napisz w skrócie. Imili i zabusia no musicie jakoś dotrwać... jeszcze troche i sie rozpakujecie kochane, wtedy dopiero bedzie roboty ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spragniony wie o co chodzi :P to apropo chleba :P waikiki ;) mój teść ma raka z przerzutami-dowiedział się w lutym. a co do rodzeństwa-ja mam brata starszego 7 lat, siostrę 5 i brata młodszego rok... w sumie to bym chciała żeby Wojtek miał młodsza siostrę tak o 4-5 lat...bo wtedy ona będzie miała jego starszych kolegów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza co do teścia to ogromnie wpółczuje, to straszna choroba! Późno wykyta jest okrutnie bezwzględna :( Do wszystkich! Pamietajcie że komórki rakowe mąga sie rozwijac duzo wcześniej niż jest sie to w stanie odkryć, dlatego jedzcie pestki jabłek, a najlepeij jak sie uda pestki brzoskwiń, moreli, śliwek itp. w nich jest amigdalina - czyli witamina B17, która zabija komórki rakowe!!!!! jest naturalny lek na tego typu choroby, który jest ukrywane ze wzgledu na fakt iz zabrano by wszelkie dotacje na badania itd. wiadomo w póxnym stadium jest małoprawdopodobne by pomogło, ale we wczesniejszych stadiach choroby może ratowac zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a ja dzis u fryzjera byłam :D pożegnałam rudości i mam ziiiimnyyyyy brąz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj j a nie moge sie doczekac az sobie pojde do fryzjera w sumie to poprosze siostre Karol by mi cos zrobila...niby mozna delikatniejszymi farbami po 12 tygodniu ciazy ale ja juz wytrzymam co mi szkoda na szczescie mam na taki kolor zafarbowane od slubu ze nie widac odrostów bo prawie jak moje naturalne takze tragdii dla mnie niema a przynajmniej wlosy mi odzyja:D No tak jak sie rozpakuje to nawet nie bede miala jak do was zagladac za czesto bo u siebie neta niemam w domu :/ dopiero moze w listopadzie kupimy laptopa i sie neta skombinuje bo tak odcieci od swiata hehe bez komputera no tyle ze rodzice blok na przeciwko.. O prosze jak Yzulka wymyslila strategie dla drugiego dziecka hehe ze ma byc siostrzyczka i bedzie miala starszych kolegów brata... No ja mam brata mlodszego od siebie o 3 lata wiec z kolegow skorzystac nie bardzo sie dało heh Ale wlasnie tez bym chciala tak zeby byla roznica miedzy dziecmi od 3 do 5 lat cos takiego :)..zobaczymy na razie trzeba kombinowac albo wieksze mieszkanie albo kupowac tu gdzies dzialke zeby drugie miec:)..na najblizszy okres czasu jedno wystarczy hehe No a spragniona to ja jestem ojjjjjjjjjjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wcinam zawsze jabłko z pestkami-cała ogryzkę :P a ja dziś byłam na oczyszczaniu twarzy-dwie godzinki mi pani \"dobrze\" robiła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imimili ja dziś miałam 7 skurczy w ciągu całego dnia :) narazie nic mi nie odchodzi tylko to twardnienie brzucha Izuś dzieki za odp na gg :) napisałam dociebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie moje dzicko to się nawet do mnie nie przytuli! on woli dawać buzi ludziom z gazety niż nam!! no chyba ze go coś najdzie to raz na dwa tygodnie przez 10 minut biega po domu i wszystkich całuje, albo chodzi ze swoim zdjęciem i je całuje... przytuli się jak coś go boli, albo jest chory...tak to czasu nie ma.... z niego to jakiś kosmita wyrośnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam kosmita:D moze mu sie jakas aktorka podoba i tak caluje:) Yzulka nie zalamuj mnie jak nie jedna fryzjerem to druga kosmetyczka a ja taka okropna juz jestem eh..nie wiem kiedy ja znajde na to wszystko czas chyba bede musiala czekac na calkowity powrót meza czyli w listopadzie zbey tak dokladnie wszystko wokol siebie porobic hehe:) czuje sie jak takie chodzace monstrum hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili do fryzjera tez możesz iśc, podciąć, pocieniować na przykład :) ...no to kurde co Ty sobie myslisz, ze jak sie rozpakujesz to nie bedziesz do nas zaglądać???? 😭 Yza ale kogo w tych gazetach całuje? na pewno aktorki, a nie aktorów?? weź no sie zainteresuj :D no i dobrze, twardziel rosnie, co bedzie sie z rodzicami całował :P :classic_cool: przyjda laski i randki to bedzie całowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki podcinac to podcinalam juz:)..jakos w marcu chyba albo lutym hehe:). No bede bede zagladac tylko ze rzadziej chyba ze synka pod pache i codziennie do mamy na internet bede skakala hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że bedziesz skakała ;) pogoda bedzie ładna to bedziecie z synkiem latać w tą i spowrotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi ja spadam sie położyć do łożka:D .. Nie no oczywiscie bede sie starała jak najczescie bedzie to mozliwe pisać do was co u nas:).. Dobranoc kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randki?? ja mu dam randki :P w domu do 30-sti będzie siedział z mamusia ;P apotem mu żonę znajdę :P chyba bym się przeklęła na wieki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłyśmy czerwony komplecik(koszulka i majteczki sexi);) do tego kostkę z pozycjami i deskę J. mi wygraweruje wierszyk śmieszny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dostałam taka kostkę ;) i komplet czarny - niestety za mały, najzabawniejsze było czerwone boa :D i jakies 2 koszulki tam... miłego dzionka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja też dostałam takie kostki ;) a jak szłam na panieński to dałam wałek z napisem wybij sobie prezenty z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co używacie tą kostkę;P;) ja dostałam różną bieliznę-super,ale też kilka było za dużych:P powymieniałam sobie ale jedną śliczną koszulkę zostawiłam jak bedę w ciąży to będę ją nosić,jest milutka i taka słoneczne w kolorze delikatnej cytrynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka juz znalazłam w trójmieście:D dzieki:D super są i znalazłam 6 na które J. od razu by chciał iść muszę pomysleć jak to zorganizować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w stpce link do fotki jakby ktos chciał jeszcze zagłosować :D ja do rocznicy mam jeszcze troche czasu :) ale na koniec m-ca mam imieniny męża :D ale mam już prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż ma manie ważenia się (chociaż wcale nie chudnie i nie tyje :)), ale w domu nie mamy wagi i sie u moich rodziców wazy za kazdym razem :) więc mu kupiłam wagę taką: http://www.calvado.pl/oryginalna-waga-lazienkowa-escala-cat-269-id-671.aspx i książkę: http://merlin.pl/Wielka-wyprawa-Niezwykla-motocyklowa-wyprawa-dookola-swiata_Evan-McGregor-Charley-Boorman/browse/product/1,600743.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×