Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

na NK jest zdjęcie-jest piękny!!no cudeńko małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie kochane slodkosci ja cie krece.......... kolejny chlopiec w naszym gronie:) .. Kurcze jak szybko zlecialo.. No i jak my dobrze wyczulysmy ze Iza rodzi proszE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tylko chcialam was poinformowac ze mam juz kochanego synka :) Maly urodzil sie 15.05.2009 roku o 07:01 wiecej napisze pozniej ,bo dopiero co dzisiaj wrocilismy z domu :) Zdjecia tak jak Yzulka ,napisala jest jedno na Nk maly na imie Fabian Kacper :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jeszcze raz gratuluje synek uroczy:) Kurcze a ja jestem przerazona wywiesilam sobie pranie ..eh slonce pieknie swiecilo a teraz cos sie na deszcz zaczyna zanosic no przeciez zaraz mnie jakas kur....strzeli jak padac zacznie niech chociaz poczeka ten deszcz z 1,5 godziny i mi poschnie wszystko eh ...co za durna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza-super!!!!!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼-taki mały bukiecik dla małego i Jego rodziców:D od razu \"zbereźnica\" a wy co z sypialni nie korzystacie;P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Rybnik gratulacje !!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 kolejna szczęśliwa mamusia w naszym gronie :) fotki jeszcze nie widziałam, ale na pewno zaraz zajrze :D ...i znowu mi sie zachce jak sie tak napatrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet widzialam wiecej zdjec:D na waszej stronie Iza...super maluszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz nie wiem co zrobię Wojtkowi!!zeżarł cebule i cytrynę i rozwalił teściowej okulary (no fkt to ostatnie to najmniejsza strata)...teraz włancza i wyłancza tv i cyfre.... laski jak depilujecie nogi? tj. czym?? irenka też odpowiada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja tez mam jeszcze jeden nick ..Orgazmka :P a co :P tak w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ja to wiedzialam ze bedzie syn :D czekamy na wiecej, a szczegolnie mnie intersuje sam porod jak to bylo ;) super wiadomosc!!!! :) no i przewazaja jednak chlopcy, od Zabusi cora bedzie miala w czym wybierac haha :P ja wlasnie wrocilam od lekarza u mnie wszystko OK, maly glowka w dol a myslalam ze sie obrocil co nieco ale lekarz mowi ze jest oki... :) Yzulka fajny ten drugi nick :P to na jakims erotycznym siedzisz? :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Yzulka masz zabawnie z Wojtusiem..robi ci niezle psikusy/...no a co bedzie zdrowy od cebuli i cytryny ehhe ten to ma pomysly nie powiem:)... Jesli chodzi o nogi ja obecnie gole maszynka wczesniej depilowalam woskiem ale szczerze mowiac na bol nie jestem wytrzymala i wole sie meczyc z czestym goleniem heh...juz nawet myslalam o kupie depilatora z tym zmrażaczem ale nie wiem czy to w ogole cos daje czy warte swojej ceny? No nick masz zabojczy ten drugi..szalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką maszynkę ,która wygląda jak depilator i jest od razu z takimi wkładami,że już nie trzeba żadnych pianek,mydła,ani nic takiego.Jest wygodna ,wyprofilowana, i nie uczula nawet w delikatnych miejscach;) jestem zadowolona od 1,5 roku używam i myślę,że już przy niej zostanę Yzulka -przynajmniej się nie nudzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzaaa ale masz nicka wow :D :D :D a ten Twój urwis to Ci przynajmniej dostarcza rozrywek :D i sie nie nudzisz he he he cafka mnie też interesuje jak te sprawy porodowe przebiegały :D miejmy nadzieje, ze Iza niebawem znajdzie chwilunie i nam zda relacje 🌻 jesli o moje nogi chodzi, to ja zazwyczaj gole maszynką podczas kąpieli, ale jak jest letnia pora to od czasu do czasu depilatora uzywam, a szczególnie jak na jakieś wakacje jade, bo wtedy mam na minimum 2 tygodnie spokój :) tak też w styczniu zrobiłam przed wyjazdem na podróż poslubną i ani razu tam maszynki nie uzyłam do golenia nóg. Kiedys mi po depilacji troche wrastały i swędziało jak diabli, ale ostatnio nie mam tego problemu, nie wiem od czego to zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do golenia, ja uzywam zwyklej maszynki, w ogole teraz golenie wyglada super, brzuch mi wszystko zaslania :) i tak sie musze nagimnastykowac ze hej ;) ale uzywalam tez depilatora, niestety mi wloski wrastaly w skore i to mnie jakos zniechecilo, ale nie powiem od czasu do czasu uzywam, teraz w ciazy to tylko zwykla maszynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) a mogłabyś mi przybliżyć wygląd tej maszynki ? ;) no mój drugi nick-jest na forum erotycznym ;P mozę tam sobie założymy temacik ;P żarcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim gratulacje dla naszej nowej mamy 🌼🌼 i naszej nowej pani kierowcy :) 🌼🌼 a ja sobie juz 20 dni czekam na okres!!! Lekarka powiedziala ze mam sie uzbroic w cierpliwosc ze to troche musi potrawac za nim wszystko sie unormuje, no wiec czekam ... i czekam... zaraz ide pocwiczcy cos bo zapusialm sie ze hej!! no to ktora nastepna rodzi?? cafka ponawiam pytanko masz konto na naszej klasie?? Bo Ciebie nie mam :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gole depilatorem w lecie, w zimie maszynką tzn gole do kolan bo od kolan sie nie odwaze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus gratulacje jeszcze raz :) 🌻 🌻 ja już po wizycie wszystko ok kolejna za 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja też do kolan :)... e cafki to i ja niemam na nk.. No to ładnie już czekasz..a ja właśnie prasuje ubranka dla synka..kurcze ile tego jest no i musiałam usiąść na chwilke bo już mi nogi siadają od stania przy żelazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba tez tylko co niektóre mam na nk ;) a na gg to mam Was tylko 3 ;P kalę Yzę i kati fretkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn chyba kati-kati :D a gdzie znikneła babitek? a gdzie wcieło summer? i co sie stało z kati-kati??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam co u summer z nk zniknela , nic sie nie odzywa . Babitek jeszcze od czasu do czasu zawita tutaj ale tez nie za wiele. Kati biedna pewnie czasu niema bo non stop w pracy i nie zaglada eh.. Ja to gg mam ale nie siedze w ogole na nim takze nie wiem czy jest sens podawania numeru heh bo jest wiecznie wylączone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie mnie bo nie wytrzymam!!!!!!!!! Wojtek wlazł na parapet, stanął tyłem do okna-na podłodze leżało przewrócone krzesło!a on tańczył!! myślałam że zawału dostane!! wiecie, a teraz śpi i jest taki słodki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a jak on sam na okno wszedł? Iza ty go pilnuj:) ale on jest super ma pomysły,oczy musisz mieć wkoło głowy szok:O :D z kati czasem piszę ona zalatana praca,dzidzia i remont w domu-nie zazdroszczę,choć fajnie będą mieli gotowe na urodzinki małego:) szkoda tylko,że tak rzadko się odzywa na kafe;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostaniemy dofinansowania na własną działalność gospodarczą(brak funduszy...) trudno:) sami założymy firmę-na mnie :) tylko pojecia nie mam jak to ma być z podatkiem od kupna używanego , popsutego sprzętu(monitory LCD) a potem jego sprzedaż... wie cos któaś? gagtka ile sie teraz płaci za prawko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tylko na chwilke,nie czytam co napisaliscie bo nie mam zbytnio czasu.Chcialam w swoim oraz meza oraz Fabianka podziekowac za gratulacje i zyczenia. Wiec opisze jak u mnie wygladal porod:Wszystko zaczelo sie od 2 w nocy z srody na czwartek,zaczely saczyc sie wody i otrzymalam niewielkie skurcze ,ktore byly nieregularne,rano tych wodow bylo juz wiecej i skurcze tez byly szybciej,powiedzialam mezowi ze dzisiaj chyba pojedziemy do szpitala bo odchodza mi wody a on mowi to choc juz byla 9 rano w czwartek,mowie jeszcze nie bo nie mam regularnych skurczu ale doskwieral mi wielki bol krzyza tzw.bole krzyzowe,caly czas lezalam ,o 14 wstal maz zjedlismy obiad ja zadzwonilam do lekarza kazal to jechac skontrolowac do szpitala i przed 17 bylismy wszpitalu tak zrobili mi badania i okazalo sie ze to sa wody jednak i musze pozostac w szpitalu bo do 24 godzin powinno sie cos dziac .W tym czasie bol krzyza byl nie samowity ale nie moglam otrzymac zadnego preperatu przeciwko boli.o 21 maz pojechal do domu ,bo szedl na 00:30 do pracy a lekarz pwoedzial ze jak bedzie sie cos dziac to zadzwonia zaraz do niego.o 22 poszlam na ctg tam spedzilam 2 i pol godziny dalej bol niesamowity ale zadnego prepatu nadal nie mogli dac do tego dochodzily skurcze,o 24 polozna mowi ze mam podac numer do meza bo zaczyna sie zaniedlugo.Zadzwonili do meza maz byl w 10 min przy mnie i razem przez to przechodzilismy w koncu musialam sie zdecydowac na jakis srodek przeciwbolowy,chcialam rodzic w wodzie ale neistety nie moglam bym zadnego znieczulenia wziasc a ja nie mialam juz sily ,,,wiec zdecydowalam sie na znieczulenie do krzyza ,ktore po jakism czasie ustalo ,skurcze i bol niesamowity mowilam do meza ze nie dam rady ,on tez byl tak samo zmeczony tym wszystkim jak ja bo widzial ze sie mecze a nie moze mi pomoc ale dalam rady i wielkimi silami i zmeczona maly wyszedl o 07:01 w piatek rano czyli 15:05.Wazyl 3240 i 52 cm a obwod glowy 35,5 .Wczoraj wyszlismy ze szpitala.To chyba wszystko ,jezeli macie jeszcze jakies pytanie moze w pozniejszym czasie odpowiem ,,,wlasnie maly sobie spi a ja przygotowuje obiadek,bo o 16 ma przyjsc do nas dzisiaj polozna.Pozdrawiam was wszystkich ....i czekamy na kolejne malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze jakies tabelki wiec sie dopisze Pseudonim ........Imię............... Data ur............ Data ślubu gagatka..........Agata.............6.02.1985............ .2.08.2008 Rybnik-Iza.......Izabela..........13.05.1982.............19.07.2008 cafka.............Magda............15.06.1984........... 7.06.2008 ZABUSIA25.......Marta.............24.06.1983...........1 9.07.2008 kala321...........Kamila............23.06.1978 ...........3.05.2008 Belleteyn_.....Małgorzata........14.08.1984...........16 .08.2008 waikiki............Ewa...............23.08.1983......... .23.08.2008 Yzulka...........Iza................30.06.1984.......... ..30.08.2008 imili86.............Emilia ............27.08.1986............4.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×