Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ale z tej stronki co Yza podała to mam chrapke na lot balonem :D mężowi najchętniej bym wykupiła przejażdżkę F1 ale za droga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa pierdolona mać!!! w statsusie pokazuje się ze prawo jazdy jest do odbioru ,a jak dzwonie do urzędu to mówią ze nie ma-i będzie najprawdopodobniej w przyszły piątek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza nie denerwuj sie! ale to faktycznie bez sensu, rozumiem jakby na odwrót było, ale tak to jak oni mogli napisać, ze jest do odbioru jak nie ma... weź i na spokojnie zadzwoń ok 13 jeszcze raz... może cos przeoczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam tam chyba 3 razy-najpierw mówią ze dostawy maja tylko w piątek, wiec się pytam czy jutro będzie-no to mówią ze nie jutro nie...no to mówię, ale przecież jutro jest piątek..... potem zadzwoniłam do PWPW i mi powiedzieli ze jeśli w statusie jest ze prao jazdy jest do odbioru to musi ono być-kurier w ciągu 24 godzin od otrzymania papieru go zawozi-więc w ciągu 48 godzin powinno byc...wiec moje pytanie brzmi: na chuj piszą ze już jest do odbioru??? jak go nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuzulka nie denerwuj sie hehe jeszcze sie najeżdzisz :) wrzuciałm na nk nową fotke mojego arbuza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Yzulka fajna stronka...no ja mam problem z prezentem bo moj ma w lipcu urodziny eh i sie bede teraz glowila ojjjjj a to akurat nie na moje fundusze w tym roku hehe :) Waikiki glosuje codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki super stronka zamówiłam tacie na urodziny kufel i kieliszki te mrożące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waiki stronka swietna juz mam dwie rzeczy kaszlaca popielniczke hehe zeby oduczyc go palic bo skoro ja przestalam to i on moze by przestal hehe i do tego sex pilot szukam jeszcze trzeciej rzeczy bo tak 30 zl to troche tnai prezent ehhe . Ja własnie wrócilam do domku bo byłam opłaty zrobic na poczcie i oczywiscie wstapilam sobie do H&M i nie wyszłam bez niczego kupiłam ogrodniczki dla synka a potem obok smyk i doszły do tego koszulka i buciki:D nie moglam sie oprzec ...jej a obiecalam sobie juz nic nie kupywac ale jak tego nie robic jak to cieszy bardziej niz zakup dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mały to bedzie przystojniejszy niz tatus hehe :D jzu sie zakochalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajeczne te ubranaka mnie przyszły pościelki wiec zaraz piorfe potem susze prasuje i ubieram malutkiej psciel w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) co tam słychac ? fajne te wszystkie ubranka :) takie słodziutkie :) mam nadzieje ze ja juz za nie długo tez bede mogla tak szalec :) Dzis jade na uczelnie zawieź prace :) a za 2 tygodnie obrona :) juz sie nie moge doczekac jak bede po :) milego dnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka zazdroszcze! ja na obrone jeszcze poczekam jakiś miesiąc, jak nie lepiej :( :o ...przecież jeszcze praca nie skończona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza pewnie dostałą i teraz szaleje po drogach :) Praca oddana, legitki pani mi nie wyrobi bo na 2 tygodnie nie oplaca mi sie wyrabiac a zreszta i tak dopeiro by miala czas po 16 czerwca a poza tym przeciez po obronie ja juz nie moge sie nie poslugiwac bo ja juz absolwentka a nie studentka (wrrrrr) - kocham ta pania w sekretariacie!! Ide teraz do babci :) a co tak tu cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) Mam prawko!! ale...no właśnie ale panie w moim urzędzie są nienormalne!!! Dzwonie wczoraj tam i mi mówią ze prawo jazdy jest 3 km odemnie, a u nich będzie dopiero w środę.....poczekałam, pomyślałam i zadzwoniłam do miejsca gdzie ono jest i się pytam czy mogę odebrać z tamtad. Pani mówi ze owszem,a le najpierw muszę jechać po zaświadczenie tam gdzie ma być wysłane(wniosek)..... no to pojechałam, wchodzę i jak tylko usłzały moje nazwisko...dzowniłąm po kilka razy dziennie :P to wielkie hallo!! a ja spokojnie im mówię ze potzrebuje wniosek, one na to ze nie maja takich wniosków, to ja mówię ze pani XY z urzędzu w Zgierzu powiedziałą że mam tutaj dostać taki wniosek i odebrać sama poniwaz prawo jazdy będzie tutaj dopiero w środe...nagle wszytskie zaczęły na mnie krzyczęc...... ja się zaczęłąm śmiać, to one \"NIE MA SIĘ Z CZEGO ŚMIAĆ!!\" Ja na to mówię po co one krzyczą, mamy koniec tygodnia, można by go zakończyc miłym akcentem itp. itd...zamknęły się. zadzowniły tam skąd miałąm odebrać prawko-po otrzymaniu pozwlenia z mina cierpiętnic dały mi wniosek...i mam prawko...ale , ale urząd obsługiwał tylko do 14(w pn. śr i pt tak robia)...no ale moja sprawa :P wymagała otwarcia :P dzis mam jechac SAMA na poczte po monitory ...czy jak będe jechałą 10 km/h na drodze z ograniczniem do 50 km/h to dostane mandat?? ale mam stresa!! a potem do rodzicó mam jechac,,,też sama.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza strasznie dziwne te procedury dostawania prawa jazdy !!! U mnie dostalabys w 2 minuty i bez krzyku :) ja juz wstalam, garddło mnie boli z nosa mi sie leje i lamie mnie w krzyzu - a wina kogo to jest - meza - zaraził mnie!! Milej soboty Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Gagatko no juz nie dlugo bedziesz sie bronila i super:).. Yzulka no w koncu masz prawko:D no wiesz hehe przy predkosci 10/h hehe mozesz dostac mandacik:D ale co tam nie no zartuje :) Ja wlasnie wrocilam z targu jestem wykonczona taki ruch byl:D ale mam sily to dalej sprzedaje:) Zaraz spadam do siebie na mieszkanie sprzatac juz dokladnie :) mama mi okna umyje:D no i mieszkanko bedzie przygotowane na przyjscie kolejnego czlonka rodziny:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dotarłam do kompa hehehe od rana szlaeństwa w domu hehehe my wstaliśmy o 9 poszliśmy na zakupy sniadanko potem m poszedł po stolik do poiwnicy mały retusz wystroju w kuchni, potem szykowaliśmy koszyk wiklinowy dla małej który bedzie stał w kuchni żebym miała ją zawsze na oku i tak nam zleciało potem posprzątałam kuchnie i myślałam że ducha wyzione masakra malutka szaleje jak pijany zając w nocy do 2 szlała fikała wierciła sie i powiem nawet czasem bolałao ;) Moja przyjaciółka pisała wczoraj że jest jeszcze w dwupaku do terminu 10 dni a malutka waży 3700gra heheh boi sie że do 4kg dobije :) Imili widze że też masz pawer żeby sprzątać mnie na szczęście mąż posprząta bo ja mam chęć ale siły brak hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) żyję,ale mój żołądek trochę gorzej najważniejsze,że panieński udany:D długo nie piłam a przez te leki to chyba bardziej czułam niż zwykle;) teraz w środę wesele i w czwartek poprawiny chyba przeżyję:);P tym bardziej ,że znowu nie tańczę,wiec jem i piję;P;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala Ty nam nie utyjesz od tego jedzenia i picia?? ;) ...nie za dobrze Ci :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w biuście mówisz :D to daj do pomasowania męzowi, to pomoże bo zwiększy ukrwienie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kala Tobie to dobrze tylko po weselach chodzisz i sie objadasZ:) Z chęcią oddam trochę biustu a co:D bo już jest za duzy:) Waikiki dzien dobry :D widze ze pierwsza jestes hehe:) Ja czekam na kuriera bo dzwonil ze ma byc miedzy 9a 10 nie wiem mysle ze chodzi o polke ktora zamawialam nad lozeczko do malego,chociaz juz sama sie gubie bo jeszcze czekam na ta popielniczke ze strony co waikiki podała hehe:) No a wczoraj jeszcze zamówiłam sobie bluze z McKenzie :D nie wytrzymalam normalnie musialam:)... W ogóle iwecie może czy jest gdzies w Polsce sklep ich firmy? bo ja sie zakochalam w ich ciuchach bedac w Anglii ale do tej pory nigdzie z mezem nie znalezlismy tyle co na allegro no ale to sa z Anglii ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) ja po komunii u chrześnicy :) dziś poprawiny :) spiłam się troszkę z chrzestnym-nie widzieliśmy się 9 lat ;) tata młodej (jest po rozwodzie z mojaa siostra) miał przyjechać do fotografa o 15:30...skończyliśmy robić fotki o 16:30 a on nawet nie zadzwonił....no koment... mała dostała fajne prezenty...a najbardziej zadowloona była z mp4 oczywiście i biblii i złotego łańcuszka ;) Dziewczyny wczoraj na komunii myślałam że sie posikam ze śmiechu z mojej siostry(tej od wściekłych psów) i mojego bratanka: Ania już miała troszkę w czubie i chodziła i rozlewała i przynosiła kawę, herbatę...podchodzi do Szymona(6 lat) i taka rozmowa: Ania:Szymek chcesz coś? Szymek:To pani jest kelnerką? Ania: Ja jestem ciocia!! Szymek: A \"ciocia kelnerka !!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×