Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Niezła mała;) \"ciocia kelnerka\" i co z tego ,że chodzę po weselach jak siedzę zamiast szaleć na parkiecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili pierwsza bo od rana siedze i pisze prace... jak chce sie bronic w pierwszym terminie to musze ją w tym tygodniu skończyć - masakra! wziełam urlop i jade z koksem. Ale jestem ogólnie przerazona tym czy zdąze, czy dam rade!!!!!! imili ja tez czekałm na paczke ale juz przyszła, kota kumpeli kupiłam ;) sztucznego rzecz jasna - garfielda! bo ma ona rudą kotke zywą oczywiście i ta kotka ma małe - 6 rudych kociątek i tak sobie pomyślałam,ze im tatusia trzeba ;) jest okazja jest i pomysł na prezencior :D ciocia kelnerka - dzieci to mają pomysły :) a teksty jakie mają, to boki zrywać - juz sie domyslam jak w realu musiało wygladać :D Kala cos humorek dzis nie dopisuje?? :) jeszcze sie wyszalejesz w swoim życiu :D naaaa pewnoooo!!!!! w końcu Ty energiczna dziewczyna jesteś i temperamentna ;) :D :classic_cool: ...dobra koniec przerwy, ide dalej maglowac temat jedynaków. zajrze do Was pod wieczór :) papapa p.s. wiecie, ze od tego kwasu foliowego to mi paznokcie ładne i długie urosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki :) a małżowi też dajesz kwas foliowy?? bo powinien.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:( była łądna pogoda,postanowiłam zrobić pranie poduszek i z krzeseł i fotela:( a tu burza i leje jak z cebra,gdzie to słońce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza serio?? nie daje mu tego, a co innego :D łyka salfazin :) a kwas mu też zapodać?? :D Kala uuuu, a umnie właśnie słońce wyszło... rzuć mi to pranie to ci wysusze ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala dostałam w twarz :D ;) o ja gapa :o ;) z refleksem u mnie ostatnio słabo! wiecie co, pierwszy raz tak mam, ze mi mózg odmówił posłuszeństwa! pisąłm od rana i im dłużej tym gorzej mi szło, aż głowa przestała działac i sie wyłączyła - serialnie! nie chciała działać, tzn mysleć. Musiałm odejśc od kompa i przez chwile nie robic nic a teraz juz mi sie nie chce siadac do pisania dalszego i chyba to na jutro zostawię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wspołczuje burzy ...u mnie ciagle sloneczko dzisiaj ale nie upalnie z czego sie ciesze chociaz juz maja znowu wrocic te upały i mnie to przeraza , bo nie odrózniam gdzie mam kostki u stop :/ tak mam nogi opuchniete :( W ogóle dzis 8 czerwiec jak ja sie ciesze bo za rowny miesiac 8 lipca moj mezulek wlasnie bedzie czekał w kolejce na prom:D aaaaaaaaa jaka ja szczesliwa teraz to juz z górki. Teraz sie głowimy czy przywitam go sama czy juz z synkiem:D ciekawe bo brzuszek mi sie juz zaczal obnizac ulga bo lzje mi sie oddycha no i ten czop odchodzi ciagle malymi kawalkami :) ciekawa jestem bardzo no ale watpie zeby 4 tygodnie z tym wytrzymac jeszcze.W srode ide do lekarza wiec sie dopytam jak tam moj stan hehe:) Waiki no tak to jest ze jak sie cos dlugo robi to potem z godziny na godziny gorzej hehe i mozgownica sie wylacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili masz podobne objawy d o moich ;P mozę Cię z zaskoczenia mlody weźmie ;) ty weź wyślij ma na NK swój numer telefonu żebyśmy \"jako cos wiedziały\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi Yzulka wysle:)... hheh mowisz podobne do Twoich :) to sie chyba zaczne bac ze to tuz tuz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie gdy któraś z Was chce sobie poprawić humor,lubi gadżety,lub poprostu lubi małe prezenty to zapraszam na tą stronkę,trzeba się zarejestrować i prezenty Wasze:) http://www.rossnet.pl/czas_relaksu/?arId=39947 fajny jest zestaw :odżywkę do włosów pantene pro-v,dwa mini żele dave i piłkę plażową i próbkę lep -mole w szafkach precz z raid kto chce i zestaw odbiera się u Was w sklepach rosmann,ja już swój mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala mam kupon w ręce i nim sobie kręce ;) dzis jeszcze popiszę, a jutro polecę po prezenta do rossmana, bo i tak mam pre rzeczy tam do kupienia :D dzięki dzięki dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tylko na chwilke ,maly jeszcze spi od rana .Wiec mam chwilke ,zaraz ide ogarnac mieszkanko.U nas wszystko dobrze,maly rosnie ma juz 56 cm i 4500g i co chwilke sie zmienia ,tak twierdza rodzice jak go widza na zdjeciach raz jest podobny do mojej rodziny a raz do meza :) Jutro idziemy z nim pierwszy raz do restauracji ,mam nadzieje ze bedzie dobrze. Zalatwiamy wlasnie chrzciny ale mamy maly problem ,bo wkosciele obok nas dopiero chrzty sa we wrzesniu a my chcemy koniec lipca poczatek sierpnia i musimy isc do innego kosciola ,bo nie chcemy z msza bo tak wiekszosc ludzi bedzie z Polski to nie bede rozumiec ,a tu tylko z msza :) Zobaczymy co uda nam sie zalatwic. Maly lubi bardzo jezdzic autem ,w lezaczku lubi troszeczke tak do 5 minut i na macie edukacyjnej rowniez jeszcze jest troszeczke za malutki polozna mowi jeszcze 2 tygodnie i bedzie go wszystko interesowac. A co u was wyczytalam ze Imili odchodzi ci czop ....fajnie juz zaniedlugo bedziecie tulily swoje malentwa. A jak Zabusia i inne mamusie? I dawno Glupolek sie nie odzywal ,ciekawe jak maly Bartus? Yzulka i jak tam twoja jazda samochodem? Ok uciekam bo moj maly wlasnie wstal ,Pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Izuś no to Fabis rośnie jak na drożdżach :) U mnie ok malutka szaleje mamy juz prawie 36 tydzień mam coraz częsciej skurcze i twardnienie brzucha hmm ale coś mi sie wydaje że Imili juz niedługo sie posypie skoro jej czop odchodzi ja narazie nic nie zauważyłam hmm poczekam grzecznie jeszcze 2 tyg hehe w poniedziałek mam wiyte zobaczymy co i jak Co do chrzcin to trzmam kciuki zeby udało sie załatwić po waszej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Własnie doszła do mnie ta kaszląca popielniczka dla mężula z tej strony co waikiki podała hehe ale jej nie wypróbuje bo nie pale :) Iza jak ten czas leci i mały Ci rośnie :) No odchodzi mi czop powoli ale to juz tak dwa tygodnie ..:) Dzisiaj ide do lekarza więc moze sie dowiem co i jak:D Może z dwa tygodnie pociągne jeszczE:) Skurcze odczuwam coraz czesciej i już czasami boli brzuch jak na okres...kręgosłup boli eh zobaczymy.. Zabusia nie mow hop hehe jeszcze mozesz byc pierwsza ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili mnie sie jednak wydaje że bedziesz pierwsza hehehe ale czas pokarze :) a moze w tym samay czasie pojedziemy na porodówke ja też czekam jeszcze 2 tyg hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) czekałam na @,aby mieć przed weselem,niestety dostałam rano i czuję się jakby mnie walec przejechał,ale ja tak mam ,że jak impreza to mi się @ pojawia-przekleństwo jakieś:P wróciłam z rtg zęba, od ortopedy-dalsze zwolnienie i niestety nie ten lek za 500 tylko lek za 960 (3 zastrzyki),majątek:( teraz się szykuję i lecę na ślub ,a potem wesele:) niestety siedzące:(,pijące:P,jedzące:D nic idę robić make up,bo za godzinę wychodzimy:) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ciężarówki 👄 dziewczyny niezaciążenie, albo po 👄 :P wiecie co zakochałam się...w \"Zmierzchu\" książka o wampirach :) i film tez oglądałam-nawet super mimoz e dużo pozmieniane-i mi się wampiry śnią :P kala:) szkoda ze nie potańczysz na weselu-przesyłam Ci mnóstwo pozytywnej energii🌼 moje prawko leży w portfelu używane oczywiście ;) jak mam tylko okazje to jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja po wizycie od lekarza zadowolona...Mały wymiarami gotowy do porodu , także gdyby przyszedł na swiat dzis byłoby wszystko ok:) Dostałam skierowanie juz do porodu jakby co..:) bo to byla moja ostatnia wizyta chyba ze by sie cos dzialo to mam przyjsc ale skoro wszystko jest ok to nie potrzeba:) No i ogolnie jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to super ze jest ok Imili ja mam wizyte w poniedziałek a potem pewnie ok 29 czerwca ostatnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) yzulka Twoja energia działała -nawet tańczyłam trochę:D ale mnie dzis nogi bolą i trochę rano suszyło;);D wróciliśmy do domu o 3:30 jak na moje nogi to i tak dobrze,prawda? dzis poprawiny ,ubierać czas zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiedzie.. No Kala widzisz coraz lepiej:) jak juz nawet potanczylas no i fakt jak na nogi po operacji to do 3.30 wytrzymac jest super:) No i życzę udanej zabawy na poprawinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponwnie ja wlasnie weszla do domku.. Bylam sobie z rodzicami w ogrodzie botanicznym z ciotka wujkiem i kuzynka i jej dwoma szkrabami a potem u niej na kawie i przynajmniej jakos dzien zlecial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Izuś ;) ale twój synek jest śliczny...i naprawdę niesamowite ze juz 4 tyg. zleciały!!!! kala :)👄 bardzo się ciesze ze wszystko było dobrze i nawet potańczyłaś :) a mnie też się chce na wesele :) mamy w lipcu, ale nie wiem jak to będzie .... cały czas za mna chodzi ta piosenka \" Za Toba pojde jak na bal, nie obejrze sie Nikt mnie nie zatrzyma, nie zatrzyma mnie Niczego mi nie bedzie zal, pojde tak jak dym Tylko powiedz, ze to wlasnie Ty \" lalalalallalalallalallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Yzulka pieknie spiewasz naprawde:D Iza Fabianek przesliczny... Eh na wese;e to i ja bym poszla ale najblizsze mamy dopiero w sierpniu ale 2010 hehe takze troche poczekam:) a przynajmniej moze schudne do tego czasu hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) troszke mnie tu nie było bo w czwartek piłam, w piatek mialam kaca i jadlam :) dzis juz jestem :P heheh a my wlasnie dostalismy wczoraj zaproszenie na wesele na 4 lipca - troszke za pozno sie dowiedzielismy i kasy za bardzo nie mamy a poszla bym sobie!! I nie wiem czy wypada dac reczniki i posciel??? Czy to nie za mało??? A poza tym 4 lipca jeszcze jedziemy do zakopca i kasy tez troche pojdzie a ja mam do sierpnia umowe, wiec juz sama nie wiem, poszlabym chetnie (no chyba ze wyjazdu sie nie uda przelozyc) ale bedzie mi glupio jak dam mało!! Jakie macie plany - ja posprztam i chyba sie poucze - obrona juz w piatek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) podejrzewam ze moje dziecko ma ADHD -same początki, albo jest dzieckiem pająka....dziś rano wyszedł z łóżeczka, ale nie mamy standardowego małego-tylko takie większe z którego się potem tapczanik robi!!!! teraz zaklinował się za ławą, jedną reką montuje coś w monitorze,a druga wyłancza i włąncza wentylator...wyjmuje go z tamtąd już chyba 3 razy i on cały zcas tam włazi!!! osiwieje nim skonczyy 18 ] teraz wlazł na łąwe i jak zobaczył ze do niego biegne to zaczłą robić wszystko jeszcze szybciej!!!! on z dnia na dzień jest ...szybszy!!! gagatka ;) no my mamy też 4 lipca.....sale zaprosili nas w marcu. ja bym poszła...wiesz moja koleżankę zaproslil przez gg (na wesele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×