Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

WItam:D Kurcze Yza Ty to normalnie masz przeboje z Wojtusiem ..:) ty na zywo Adhd hehe a ja sie smieje na razie ze w brzuchu mam dziecko z ADHD bo normalnie predkie jak nie wiem jest tam w srodku... Cafka albo ma nadal awarie komputera albo urodzila ciekawe:) Gagatko witaj witaj:)...Wiesz co mysle ze fajna posciel wiadomo moze nie taka za 40 zl ale sa super za 120 zl -150 bawelniane spokojnie wystarczy:) tym bardziej ze poznjo zaproszenie dostaliscie i jesli to ktos kto z wami ma dobry kontakt to nie powinien sie gniewac ...ja z reguły prezentow nie daje dajemy z Karolem tyle na ile nas stac bylo... Byly wsela gdzie dalismy 250 zl np bo wiecej nie moglismy sobie pozwolic i bylo ok:)... Tym bardziej ze wy jeszcze wyjazd do Zakopca macie i to zaplanowany duzo wczesniej. Plany na dzisaj? U mnie przygotowania w mieszkaniu do przyjscia na swiat malego wczoraj lozeczko bylo skrecane a dzisiaj jeszcze tata mi bedzie wieszal polke nad lozeczko i robil na balkonie sznurki na pranie no a ja musze sobie wyprasowac posciel i malemu i pozakladaC:)takze mam co robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No moj maly rosnie a rosnie :) Dziekuje wam za komentarze :) Gagatka pewnie ze posciel wystarczy my na wesele od kuzynow wlasnie dostawalismy posciele i reczniki albo po 200 zl i nikt nie byl zly :) Imilia slicznie wygladasz i przygotowania pelna para. A my dzisiaj 13 mielismy maly wypadek ---przyjechalismy z zakupow zaparkawalismy kolo domu wlasnie dawalam malemu jesc i mowie do meza choc tylko zobacz czy sasiad ci do auta nie wjechal bo antenka sie ruszala i slyszymy dzwonek do drzwi ...a to sasiad ze nie zauwazyl ze my za nim stalismy i wjechal nam 2 drzwi do malowania ale tylko obdarte sa i nikomu sie nic nie stalo:) Na wesele tez bym poszlam prawdopodobnie na drugi rok 2 sierpnia idziemy do mojej kuzynki. Yzulka mam nadzieje ze moj Fabian nie bedzie takim rozrabiakom ale mimo ze Twoj Wojtus tak rozrabia napewno go BARDZO MOCNO KOCHACIE ,uciekam sie polozyc bo jakos dzisiaj sie zle czuje ale to chyba przez pogode bo straszny upal.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie..oj jestem wykonczona kurcze caly kregoslup mnie boli heh :) A oto efekty mojej i taty pracy hehe tata skladal i polki wieszal no a ja wiadomo porzadkowe sprawy:) itp :) kacik mojego synusia :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99dfd449555af35b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d86fb87705b22b4a.html a wczoraj jeszcze zamowilam na zmiane posciel bo tutaj na miejscu kupilam jedna ale ze kosztowala drogo wiec stwierdzilam ze druga z allegro tansza zamowie http://www.allegro.pl/item651379900_ekskluzywna_3_el_posciel_100x135_mini_mini_k_ow.html wzor numer 10 niebieskie krowki zamowilam:) eh kurcze juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili :) wygląda to przesłodko :) nie tak jak u mnie ściany pomazane, wszędzie pełno małych odcisków po rączkach..... wiecie ja chyba sobie odpuszczę kolejne dziecko-bynajmniej na najbliższe 10 lat!!! o ile wcześniej mlody mnie nie wykończy!!!! nie mam sily przechodzić przez to samo co teraz znowu-chyba ze byłabym na 100% pewna że nasza córeczka będzie grzeczna i nie taka jak brat...ale nie będę narazie ryzykować.... kobieta zmienną jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Imili super ze masz już wszystko tak gotowe u nas też już malutka ma poscielke powleczoną i jedyne co brakuje to kosmetyków hmm chyba też kupie z Niveii :) no i mała pcha sie juz na świat wiec czuje ze juz niedługo mam już tak strasznie ciężki brzuch szczególnie wstaje dziś jak pochodziłam po miescie to juz ledwo wróciłam Bardzo mi sie podoba kącik Waszego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili strasznie słodki ten kącik :) tez bym juz taki chciała :) Postanowilismy :) idziemy na wesele :) wyjzad przelozylam na 6 lipiec, dostana od nas prezent i tyle, w koncu daje sie tyle na ile Ci stac. JA tez od znajomych i rodziny dostawalam komplet recznikow albo poscieli i było oki!! Cieszylam sie ze przysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze wam sie podoba:) Yzulka nie martw sie kochana moja mama miala tak ze mna jak Ty z Wojtusiem hehe :) i mam mlodszego brata o trzy lata i on jej wynagrodzil meke ze mna bo spokojniutki byl i do dzis mu to zostalo a ja szatan wcielony hehe... wszedzie mnie bylo pelno dlatego sie boje zeby maly nie mial po mnie charakterku hehe Gagatka i super ze idziecie na wesele:) moge zyczyc tylko udanej zabawy:D zabierzcie mnie ze soba jako swoje dziecko hehe a co:d Zabusia no ja mam z Niveii z johnsona nie chcialam bo podobno uczulaja a nivea ma pozytywna opinie instytutu matki i dziecka wiec jakos tak padlo na Nivee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu to nie dobrze :( a juz myslalam ze sie pobawie hehe:D A tak poza tym to Dzien DObry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) młody znów dziś z łóżka uciekł.... teraz siedzi z lalka na motorze i ogląda tubisie :P a ja robię porządek z pazurkami, muszę się umówić na farbowanie odrostów (u kumpeli) pomyśleć o bluzce na wesele, ale to jak mi małż zakomunikował na ostatnią chwilę...bo same wiecie jaka jest sytuacja...chociaż dla mnie to jest CHORE!! podejście mojego męża!!! co tam jeszcze-jeżdżę sobie autkiem prawie codziennie :) fajnie jest, chociaż idiotów na drodze nie brakuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jak ja sie dziwnie jakos czuje :( normalnie tka jakbym miala jakiejs grypy dostac albo cos takiego..powaga jakbym chora miala byc ale przeciez nie jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) imili a jak oglądałam te kosmetyki w sklepie to tam pisze od 1 miesiąca życia i zgłupiałam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili to polez w wyrku bo jakby co to lepiej zebys szybko doszła do siebie juz nam niedużo zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia nie wszystkie musisz patrzyc bo sa rozne serie z NIveii ja mam zakupione nawet te od 1 bo jak zostane sama to nie bedzie mi sie chcialo latac tak po sklepach i zakupilam wszystko...ale sa kosmetyki od pierwszych dni..musisz poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieki imili a powiedz to są moze te w białych opakowaniach kurcze u mnie w rossmanie były tylko te od 1 miesiąca musze poszukac faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ja kupowalam kosmetyki na realu i tam jest bylo tego pelno...wiesz co to od opakowania chyba nie bylo zalezne bo i w niebieskich i bialych byly i od pierwszego miesiaca i od pierwszego dnia..musisz poszukac...ale mówie najlepiej jedz na real bo na pewno w Sosnowcu jest i tam masz duzy wybor:)musisz czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili ;) wiesz u Ciebie to w każdym momencie może nastąpić rozdwojenie :) ja kilka dni przed porodem też byłam \"chora\"...wymiotowałam....ale w życiu bym nie pomyślała ze to jest zbliżanie się do rozwiązania..... odpoczywaj jak najdłużej bo juz niewiele wolnego czasu Ci zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Yzulka pocieszylas mnie:P mowisz ze mam podobne objawy do twoich?:D w nocy to mam masakre jak musze co godzine co dwie do wc latac :/ przy tym bolacym kroczu wstac z lozka to jest dla mnie tragedia eh :/ wiec nie obrazilabym sie jak nastanie nie dlugo ten oczekiwany od tylu miesiecy dzien hehe :) Nie wspomne o bolacym brzuchu jak na okres w nocy po pare razy...jeszcze do tego dzisiaj jak juz pisalam wstalam z uczuciem jakbym miala byc chora... Raz mi gorąco raz zimno oj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili Ty chyba już sie niedługo faktycznie rozdwoisz :D ...ja piszu piszu cały czas, bo jutro musze całą prace mgr zanieść promotorowi do oceny :) a jeszcze nie skończyłam :o więc na sekunde zajrzała, przeczyt6ałam, napisałam i zmykam kochane! miłej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili powiedz ciebie też tak biodra i krocze boli przy wstawaniu z łóżka ??? ja poprostu mam łzy w oczach z bólu czasem tak mnie tak kość łonowa boli i wszystko takie napeczniałe a właśnie to wstawanie co 2h do kibla jest masakryczne koncze dziś 36 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia krocze od 30 tygodnia tak mnie napiernicza ze zwijam sie z bolu przekrecajac sie na bok lub wstajac z lozka..biodra nie ale krocze tzn pachwiny cholernie bola ... Waikiki witaj..no na szczescie juz jestes na koncu pisania:) jeszcze troche i obrona :D a potem bedziemy opijac Twoja i Gagatki obrone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Imili widze że mamy ten sam problem jak sie przekładam z boku na bok to mnie tak rwie jaby mi ktoś za skóre ciągnął potworne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili obawiam się ze Ty bedziesz opijac ale soczkiem :) heheh ja wlasnie zapoznaj sie z jednym pytaniem :) ale tam mi sie nie chce!! Czekam tez na mojego meza ktory tylko mial pojechac na egzamin i zaraz do mnie wrocic, a egzamin mial o 10!! Waikiki trzymam kciuki zeby Ci szybko poszło :) ja sie wlasnie ugadywalam z ludzmi co i jak, odnosnie podziekowan i sie dowiedzialam ze jedna grupa dala prezent za 600 zł !!! Spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia jak to opisujesz to mi sie dziecka odechciewa ;) :D :P Imili no najpierw opijemy gagatki obrone - bo ona będzie miała to szybciej z głowy :D gagatka no ja już w sumie skończyłam ;) jutro do promotora zanosze całość do oceny :D nawet nie wiecie, ale tydzień temu miałam o 57 stron mniej niż teraz - cały tydzień klepałam w kompie moją prace, bo sie okazało, ze mamy tylko dwa terminy obron - 2-3 lipca i 2-3 sierpnia i jak ktoś chciał na ten pierwszy to musiał sie sprężyć, więc ja się sprężyłam jak nigdy!!!! mam na gębie 3 febry 9opryszczki) od przemeczenia i osłabienia, prawa ósemka jak na złośc zaczeła mi rosnąć i boli, a poza tym odstawiałm tabletki anty i jak mi sie okres skończył a ja juz nie łykam hormonów to mi tak jakoś dziwnie sie czuje w podbrzuszu :o chyba musi sie tam wszystko poukładać :o ...i wogóle mam wszystkiego dosyć!!!!! jestem zmęczona i wykończona tym całym szkolnym stresem!!!!!!!! ale to już koniec :D nareszcieeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam weikiki no co Ty to sie tak pisze ale to sa przeżycia niezapomniane i chocby bardzo bolało to na koncu otrzymujesz najpiekniejszy prezent o losu nie ma sie co zniechęcać :) Imili my to już kurcze dni liczymy co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D ja zajadam sniadanko ... Kurcze w nocy meczyly mnie skurcze :/ w sumie juz od wczoraj od godziny 18 i to bolesne juz myslalam normalnie ze mnie noca wywioza ale wszystko sie na szczescie uspokoilo no ale teraz to juz wiem ze nie dlugo mne to czeka:D........... Mały sie cisnie hehe chyba juz mu zle w brzuszku u mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×