Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość buhahahahahhaha
no idiotki na maksa!!!:D:D:D ale lubie czytac wasz topik, poprawia mi humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
macie zgorami i tyle do 2008 juz polowa z Was bedzie samotna bo facet znajdzie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahhaha
dokładnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny
moja znajoma w grudniu zorganizowała wszystko do lutego a w maju ślub. A jednak mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalal
ja nie moge hehe, czytanie forum i glupie wypowiedzi - bardzo rozwijajace spedzanie wolnego czasu wezcie sie za ksiazki albo do nauki gówniary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książek czytam bardzo dużo - tego wymaga mój kierunek studiów. Gówniarą też bym się nie nazwała, bo15 wiosen to u mnie było baaaaaardzo dawno temu, zresztą tak jak u większości Nas z tego topiku. _mona_ ja obstawiam stare panny:) co tam słychać w Rz? Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalala
nie mowilam o Was tylko o tych co glupio komentuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Rzeszowie raczej po staremu:) galerie nam otwieraja niedlugo super wyremontowana a jutro bedzie koncert Dody (hahahahaha) na ktory idzie moj kolega sie zachwycac silikonowym biustem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinacarol
dziewczyny nie znacie nikogo kto sprzedaje dodadki do sukienki? najlepiej niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia z gór sowich
hej:) milo mi Was poznac, wlasnie wrocilam z trzymiesiecznej wyprawy do Irlandii a tu prosze topik na moj rok:) Ja tez zostane zona w 2008 roku:) ustalilismy pierwsza sobote po sylwestrze:) wiem ze slub w zimie moze niktorych dziwic ale moja mama pozniej wyjezdza wiec chcemy zeby byla na weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że ślub w zimie może być naprawdę udany :) szczególnie w karnawale ;) Więc powodzenia... tak sobie wlsanie wyobrazilam zdjecia slubne w zasniezonym parku :) na pewno beda piekne :D Ale mam masakre w szkole... codziennie wracam po 20 do domu :o i do tego jeszcze weekendy na zajeciach :( Ja chce wakacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejna osobke na forum. tez sobie wyobrazam zdjecia slubne wzimie,,,,jak sniezyk proszy...napewno sa fajne my niestety musimy miec wesele przez wakacje dlatego ze nie mieszkamy w Polsce...a to wiadomo urlop,szkola itp.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle ze powinno fajnie wyjsc:) dzis byl program \"rozmowy w toku\" wlasnie o przygotowaniach do slubu, ale sie usmialysmy z mama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
Zimowy krajobraz jest naprawdę piękny, wszędzie biało, opruszone chionki itp ;) super. Ale ja jestem raczej "zimno-cieplna" ;) nie lubię marznąć ;) tak jak dzisiaj, ziąb się zrobił ostatnio straszny brrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalal
na pewno nie zmarzną bo beda troche rozgrzani swoim podekscytowaniem i nerwami niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda pora roku ma swój urok, więc i ślub o każdej porze roku jest piękny:) z Naszych obliczeń wynikło, że szykuje się Nam ślub w pierwszą sobotę października - jeżeli byłaby to piękna złota jesień (tak jak teraz) to będzie bajecznie.... Udanego weekendu, korzystajmy jak najwięcej z tej przepięknej pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
data naszego ślubu 7 czerwca 2008r. :)w czwartek idziemy isc dać pierwszą zaliczkę za salę. A mam pytanko kiedy idziecie do księdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ksiedza pojde w przyszlym roku(ale to dlatego ze nie mieszkam w Polsce)a na drugi rok jedziemy wszytsko po zalatwiac na tzw.guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest masakra
czy wam sie coś nie pomyliło???????kamerzysta ?fotograf?zaliczka na sale?????!!!!!!!ludzie zobaczcie ile czasu zostało do 2008!!!! przez takie jak wy nie było miejsca na styczeń 2007!!!!!!!!!szok!i co będziecie się jarać przez te 2lata kolorem nalepek na wódke???? czy wasi faceci wiedzą jakie bzdury tu wypisujecie? szkoda mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja mama bardzo duzo planow na przyszly rok zwiazanych z przeprowadzka i studiami wiec na pewno nie bede miec czasu wszystkiego szybko zalatwc, moze Ci co nic nie robia tak....:P wiec trzeba sie o to zatroszczyc juz teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia z gor sowich
ciesze sie ze uwazacie slub w zimie za dobry pomysl, mamy juz mniej wiecej liste gosci okolo 90 osob, przed wyjazdem byly zareczyny i pytalismy troche o sale i powiedzieli nam ze na styczen beda raczej wolne terminy natomiast od czerwca 2008 do pazdziernika juz nie ma:/ teraz musze uregulowac troche spraw w pracy i sie tym wszystkim zajac konkretnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalal
moze szukalyscie na necie jakichs sukienek juz? jesli tak to prosze wklejcie linki to najladniejszaych bo ja totalnie nie wiem co wybrac i zadne mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADY I OPINIE
faktycznie... powiem tak ze w 2006 roku w lepszych lokalach nie bylo juz miejsc na 2008.. wiec co sie dziwicie...??!! jak to ma byc wyjatkowy dzien to lepeiej zaplanowac wczesniej trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pivcia
hej dziewczynki!my tez palnujemy na 2008 13.o9. hehe,u rodzilam sie 13 wiec mysle ze slub tez nie zaszkodzi:) narazie tak tylko pobieznie sie orientuje jak z salami itd ,mialam to wszystko zaczac zalatwiac w przyszlym roku ale widze ze z miejscami problem wiec hmm chyba zaczne wczesniej,tylko kurcze my nie jestesmy jeszcze zareczeni wiec tak glupio mowic : kochanie chodz zobaczymy salke na nasze wesele:( zareczyny to tylko kwestia czasu ale i tak mysle ze tak glupio,a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mozesz jeszcze zaczekac albo delikatnie poinformowac Twojego faceta jak to jest z salami itp. Macie przynajmniej prawie 5 miesiecy wiecej ode mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, widze ze znow dolaczyly do nas kolejne osoby na forum. fajnie.... ja tez urodzilam sie 13 hehe. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×