Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość gosia89
Lallunia, nie chcę pochopnie oceniać... ale wydaje mi się, że ktoś tu jest zazdrosny :P mówisz, że nie wiesz dlaczego się podniecamy ślubem... poczekasz (jeśli jakiś Ci się oświadczy-chyba, że powiesz mu, że jeszcze za wcześnie) to to zobaczysz jak to jest :) mężów nie łapiemy za rogi :) bo ich jeszcze nie mamy :) dziecinada to dobre określenie dla Twoich wypowiedzi :) żegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia
czy ktos jeszcze pamięta po co jest ten topik? to zostawcie wypowiedzi jakichs durnych bab ona przeciez na kazdym topiku pod innym nikiem pisze to samo.... i w dodatku caly dzien spedza przed kompem z tego co widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo MIŁE
pisać o swoim ślubie nawet gdyby mial on byc w 2016 ! Czlowiek chce zeby ta uroczystosc wypadla jak nalepiej dlatego pisze o niej tak wczesnie a wiec lalunia nie pisz glupot . Chociaz moj slub jest w 2007 to bardzo sie ciesze ze mysle o nim przezywam itp bo tego mi nikt nie odbierze ze tak bardzo sie ciesze :):) Pozdro dla Wszystkich biaracych slub w 2007 szczegolnie oraz 2008,2009,2010,2011,2012,2013 ....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają pisać
tak naprawde? nie ma co pisać jak slub w 2008 roku... pomyśl dziewczyno, pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medica
powiedzcie wy mi czy wasi chłopcy byli w wojsku? jezeli tak to ok;) a jezeli wezma wam faceta przed samym weselem:( zastanaiwłyscie sie nad tym? kóras z was ma slub np wpazdzierniku 2008 to jest dwa lata:) równe dwa lata:) jejku ja wiem ze wy chciałbyscie zeby to szybko zlecialo...ale kurcze troszku loozu stworzcie sobie ten topik np w maju 2007 roku a nie juz teraz..a macie go chyba od 2 miesiecy..spojzcie jescze 2 miesiace roku br. a o czym bedziecie rozmawiac przez 366 dni8 w 2007 roku? a póżniej jakies 160 dni np do ślubu w czerwcu 2008? naprawde troszku to głupkowate..a tu są panienki które maja chyba po 24 lata a nawet pewno 28? ale są jeszce dzieci..i to jest troszku głupiutkie...ze dziewczyna z 89 rocznika z roku mojej siostry ..jakbym sie dowiedziala ze młoda ma zamiar wychodzic za mąz za dwa lata to chyba bysmy ją ...przytulili tak mocno ze odechciało by6 sie jej slubu...przeciesz 17 lat to dziewczyna która nie ejst jeszcze dobrze rozwinieta... płciowo..na 100 % wiem bo studiuje medycyne...za mąż wyszłam w zeszłym roku mając 24 lata i jestem szczęśliwa...dziewczyny tak na powaznie zastanówcie sie..czy abyscie dobrze robily z gadajac o tym slubie?? przeciesz to 2008 rok? to jakies 700 dni np do sierpnia;( jejku ...odpuscie sobie..bo troszku to smieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuahahahha
uważaj bo cię wyzwą od zazdrośnić:P hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medica
a czemu od zazdrosnic?? mam męża:) ja chce im tylko pomoc ale wcale nie musza odpowiadac ani czytac. kazdy ma swoj poglad na to...wiem ze slub to cudowna chwila i dlatego nie mzona sobie tego zepsuc wciagu dwoch lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuahahahha
każda która powie coś niepochlebnego na panny które planują słub w 2008 roku (a dodam ze cześć z nich nie jest nawet zareczona) - jest wyzwana od zazdrośnic. chore, ale prawdziwe. ja tez niby zazdroszcze, ale sama wychodze niedługo za mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy musimy tu bez przerwy o ślubie rozmawiać? :O Zgadzam sie, ze nie da sie o tym w kolko gadac przez 2 lata, ale tak samo tematy moga sie wyczerpac w 2 miesiace :P W przeciwieństwie do \"a co maja pisac\" nie uważam zeby ten topik musial byc az tak monotematyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo od zazdrosnic nie wyzywalam :P nawet nie wiem jak nazwac to, ze ludzie tu wypisuja te swoje bluzgi... dla mnie to jest jakies ograniczenie w mysleniu... wydaje im sie, ze wszyscy powinni postepowac tak jak oni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonia ma rację
Loonia na prezydenta, zazdrośnice do lamusa!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ale ostro sie zrobilo co?? Ale mniejsza z tym. Co tam u wa slychac? Aha czy ktos tu mowi ze 2 lata przed bedzie zamawial wodke itp. Na razie niektore z nas maja SALE I na tym koniec. Ale nie mam zamiaru tutaj pisac znow tego samego,bo po co.??? Jak tam nie czytacie tego co macie Pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie bede sie powtarzać po innych dziewczynach ale ta radość ie zna granic hehe tym bardziej że najprawdopodobniej jestem w ciązy.Sale mam zamiar załatwić juz mam na oku, macie jakieś ciekawostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy zabusie23 :) skąd jesteś? ja narazie nic nie mam załatwionego.. jedyne co mam, to zamiar wybrania się na oglądanie sal... tylko czasu brak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kończymy właśnie studia w lipcu 2007 a potem szukając roboty bedziemy zajmować się całą resztą co do ślubu, wiemy jaki kościół, sala a no i jedziemy w lutym na targi ślubne do spodka w katowicach. Mam super fotografa z sesją w pszczynie za 600zł, robi 20zdjęć + super album, a do tego daje 200 zdjęć na płytce i jak chcesz to sobie wywołujesz za normalną cenę zdjęcia cyfrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABUSIA23!!! świetny pomysł z tymi targami :D Zupełnie zapomniałam, że coś takiego jest organizowane :) Właśnie znalazłam w internecie info, że we Wrocławiu są już 14 stycznia :) http://www.informator-weselny.pl/main.htm tutaj jest adres gdybyście przypadkiem sie interesowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz może gdzie w sosnowcu???bo obecnie to studiuje w bielsku z moim przyszłym mężem a do sosnowca to tak sporadycznie zaglądam do rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie jest adres podany :) 19 listopada 2006 - Sosnowiec - Hala \"Zagórze\" ul. Braci Mieroszewskich 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny mysle ze na tym forum cos zlego sie dzieje zamaist sie spierac powstaja coraz to nowe tematy na ktorym jeden drugiego obraza ...czy to nie glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×