Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

czesc dziewczynki! Zabusia spoznione gratulacje z okazji rocznicy :) co do zakupów przedślubnych, jestem troszke zdziwiona ze tak wczesnie wszystko, suknia rozumiem ;) ale buty i inne cuda :) hmm, chyba jestem po tyłach bo o butach to bym pewnie na koncu pomyslala ;) no ale też sie wypowiem ;) co do butów ja jednak chcę zakryty przód i tył no i chyba nie chce z salonu tylko normlanie sama sobie w sklepie kupie, nie wiem moze z ryłko? a co do suknie to naprwde super ze jestescie tak zdecydowane dziewczyny i juz teraz kupujecie, ja mojej mamie powiedziałam ze tak po nowym roku sie rozejrze a ona do mnie ze jeszcze za wczesnie hehe ;) ale ja jednak chce bo moze tez trafie na jakąś wyprzedaż :D co do protokołow to ja nie mam zielonego pojęcia, mamy sie dopiero wybrac do księdza... Gosiaczek, co do graweru to ja raczej preferuje Imię i datę :) Belleteyn pozdrowienia dla Ciebie i zaglądaj częściej 🖐️ to samo do Głupolka :D 🖐️ Summer co do listy, zawsze lepiej więcej osob policzyc niz mniej ;) Sweetness, wszystko zależy od kamerzysty i zawsze gorzej słychac na płycie czy kasecie, wiec napewno bedzie dobrze :) co do zaliczki, rzeczywiście duzo mój zespół nie wzial wcale!! tez bylismy zaskoczeni dlatego zapytałam dlaczego nie biorą, a pan z zespołu mi powiedział, że roznie to bywa, zdarzyło im sie pare razy odkąd graja ze para odwołała, co prawda sa poszkodowani finansowo, ale rozumieja ze roznie to w zyciu bywa... :) Imili 86 miło Cię poznać :) Babitek też sie pokazała :) dobrze, że z kolanem lepiej... jak było na wycieczce? ;) Rybnik, gratuluje awansu Twojemu mężowi :) Zabka82 nie przejmuj sie prawkiem! uszy do góry!! ja sama zdałam za 3! wiec dont worry :D ale sie rozpisałam ze hohohoh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na poranną kawę ;) ja tak sobie ostatnio myślałam o przymierzaniu sukni ze moze sie wybiore i przymierze \"coś\" zeby mój gust sie troche określił, no ale tam raczej maja chyba wieksze rozmiary tych sukien i jak ja taką załoze to sie w niej utopie i nie bede widziałą siebie taka jaka powinnam, a jak bede miałą miec szyta to tez, bo jak mam widziec suknie skoro np. bedzie ona złozona z kilku modeli hmm, nie wiem, a moze ja żle to sobie wyobrazam...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tesciowa zaciagnela do salonu zeby sie tak zorientowac no i przymierzylam kiecki nawet mam swoje typy i bede miala napewno biala http://www.slubnysalon.pl/mystic.html model mindy w tym stylu szukam sukni a samo mierzenie sukni sprawia duzo radosci i az w oku lezka sie zakreci ze to juz niedlugo do tego slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z teściową raczej nie chcę iść ;) ładna ta Twoja suknia, ja jednak dalej nie mam sprecyzowanego gustu :( zawsze chciałam snieżna biel, ale czy ja wiem czy mi wtym bedzie ładnie, może akurat bedzie łądniej w ecri sama juz nie wiem, to samo dotyczy kroju, może mi sie podbac szeroki a bedzie mi pasował wąski i na odwrót, wiec trudno mi szukac skoro nie wiem co mi pasuje :( z innymi rzeczami nie mam problemu zeby kupić, a tutaj taki wybór i klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Bbitku jak fajnie, że już wróciłaś :) i że z kolanem już lepiej!! cafka- buciki kupiłam dlatego, że kupiłam suknię - a trzeba ją było skrócić więc potrzebowałam butów do tego!!A kupipłam je w zwykłym sklepie!Mają zakryte i pięty i palce za to na środku są odkryte z paseczkeim wokół kostki! zonqa - bardzo ładna jest ta suknia :) rybnik - no rozpieszczasz Chantalkę :) ale to fajnie mieć taką ciocię co kupuje prezenty i często szkraba odwiedza :) No i gratulację dla Męża!!! Zabka - co się dzieję??Skąd się wzioł taki kiepski humorek??Powiedz będziemy starać się żeby podnieść Cię na duchu :) 🌻 Czy to tylko przez niezdane prawo jazdy??Nie przejmuj się - ja też za pierwszym razem nie zdałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie do dziewczyn z Radomia!Czy była któraś może w muzeum wsi radomskiej?? Zastanawiam się czy by tam nie zrobić sesji plenerowej ale widziałam tylko zdjęcia tego miejsca a ciekawa jestem jak wygląda na żywo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Radomia
gosiaczek lepiej zrob w Orońsku ,jest tam cudnie ,zarowno w srodku jak i na zewnatrz, bardzo czesto a raczej najczesciej ludzie z Radomia tam sobie robia sesje. W muzeum wsi sa tylko stare chalupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie robię w muzeum w Orońsku, wiem, że już nieco oklepane, ale to najbliższe takie miejsce. Fotograf odradził nam robienie we wsi radomskiej, powiedział, że w rezultacie zdjecia wychodzą tam kiepskie. Fajnie też jest w zameczku w Chlewiskach, ale jak dla nas troszkę za daleko. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Radomia
Argania a gdzie robicie wesele ,w ktorej sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy poza Radomiem - w Wierzbicy. Jest tam nowa sala oddana 2 lata temu, w cichym miejscu, poza miastem., bardzo przyjemna miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Radomia
a masz moze linka do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie ma jej na stronce ale jest to dom weselny \"Aster\" przy ul. Górnej 47lub 48 nie pamiętam. Ake naprawdę warto tam podjechac i obejżec tę salę, ja jak ja zobaczyłm, to nie chciałam juz nigdzie więcej jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może masz namiar na jakąs kwiaciarnie, potrzebna mi alejka kwiatowa i nie wiem gdzie tego u nas w mieście szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dzięki za podpowiedz :) przyda się bo jutro rano jadę rezerwować kamerzystę i foto z pod Radomia i chcę się wypytać o plener i okolice!!dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Radomia
Niestety nie mam:( Mam kwiaciarnie u siebie na osiedlu ale jest droga i beznadziejnie tam robia wiazanki,wiem,bo sama sie o tym przekonalam dwa tygodnie temu. Mialam wesele znajomych i poszlam tam zeby bylo szybciej po kwiaty na slub,jest to mala kwiaciarnia ,jak weszlam stala na krzeselku taka gotowa wiazanka ,popatrzylam na nia i pomyslalam "to pewnie na pogrzeb". Jak czekalam az mi zrobia wiazanke(swoja droga nawet nie doczekala slubu,bo skapitulowala:( ) weszlo dwoch chlopakow odbierac wiazanki do slubu i na samochod i wiecie co??? to cos co ja pomyslalam ze na pogrzeb to bylo na samochod! Masakra!!! Obrzydlistwo .W dodatku za wiazanke pani mlodej ,starszej,butonierki i ta wiazanke ala pogrzebowa zaplacili 800 zl ,to jakos kosmicznie drogo mi sie wydaje !!Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. Faktycznie strasznie drogo. No ja muszę się sprężyc i dobrze poszukac bo ślub juz niebawem. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
my ez z moim narzezconym planujemy slub za rok w sierpniu w grudniu bedziemy miec jeszcze dzidziusia:):):) takze wszystko an spokojnie...jestem z krakowa i kompletnie nei wiem gdzie by uroczystosc zorganizowac ja to bym chciala wesele z taka orkiestra typowa ze wsi by bylo przy czym sie zabawic,i w takim cichym miejscu..moze wy poradzicie cos jesli ktoras jest z krak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cami18
dziewczyny z Radomia jak wam się podobają suknie EMMI MARIAGE?? www.emmimariage.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cami18
z fotografów polecam Baldiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Widze ze nikogo nie ma :) Dziekuje za gratulacje dla meza ....troche nam sie plany pokrzyzowaly bo niestety nie otrzymamy teraz kredytu bo zwiazku ze maz awansowal otrzymie nowa umowe o prace i narazie bank nie chce nam udzielic tak wielkiego kredytu ale poczekamy kilka miesiecy i jak maz otrzyma umowe zaraz idziemy po kredyt i wtedy zakupimy auto nowe :) Ja wlansie jestem sama w domu patrze na polsat ale za chwilke zmykam spanko.Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cami 18 wlasnie ja bym chciala suknie ślubną z tej firmy a dokladnie chodzi mi o model Bianca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)widzę,że temat jest już strasznie zaawansowany:P ja dopiero zaczęłam tu zaglądać,bo tak naprawdę dopiero teraz rozpoczęły się przygotowania do mojego ślubu, który odbędzie się 23 sierpnia 2008. na razie wydaje mi się to tak odległy termin,że prawie nierealny:) ale skoro mamy już termin w kościele, zarezerwowaną uroczą restaurację,zapewnioną muzykę,to musze uwierzyć,że to dzieje się naprawdę:) nigdy specjalnie nie marzyłam o ślubie. momentami wydawał mi się nawet zbędny. ale wszystko się zmieniło,gdy poznałam mojego narzeczonego.poczułam,że to jest właśnie mężczyzna mojego życia.wiedziałam to właściwie od samego początku.tyle,że jesteśmy ze sobą już 3.5 roku.najwyższa pora na zmiany w naszym związku.oboje nie możemy się doczekać przyszłego roku,bo wydarzy się mnóstwo ważnych dla nas rzeczy. On skończy studia magisterskie,ja licencjackie.ja zacznę pracować. wreszcie zamieszkamy ze sobą.no i weźmiemy ślub:) ale się rozpisałam.wyszło to strasznie nieciekawie.i nudno.ale co poradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny! Madi, dla mnie to czasami jest cała wieczność, a czasami sobie mysle przeciez to tylko 10 miesięcy!! szybko zleci :) Niki, ja niestety Ci nie pomoge, moge Ci dac namiar na mój zespół 3 mężczyzn, którzy bardzo czesto graja w Krakowie (jeden z nich mieszka w Krakowie) mają swoje zaplecze czyli, perkusja, puzon i cosik tam jeszcze ;) ale obawiam sie ze bedzie ciezko u nich z terminem, jak pytałam... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Witam nowa kolezanke . JA TYLKO NA CHWILKE ZARAZ ZMYKAM DO PRACY.(ale tylko na 2 godzinki) U nas strasznie pada deszcz i wiatr jest. Dzis po poludniu idziemy do Malej Chantalki (kupilismy jej telefon taki zabawkowy ,miekki i talerzyk z sztuccami do jedzenia )na pol roczku.milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ja to znam mi też sie tak wydaję ze to odlegly termin...no ale wiem ze pewnie szybko zleci patrząc na brata narzeczonego który w tamtym roku oznajmił również ze sie pobieraja a juz za dwa miesiace ich slub..czas tak szybko ucieka czasami za szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie było z moim bratem.tyle przygotowań,a tu już ponad miesiąc po ślubie.ale ja chciałabym,żeby to jak najszybciej minęło:) mój narzeczony także.tyle,że ja jestem optymistką,a on pesymistą. oboje nie możemy się doczekać,ale to chyba ja bardziej wierzę,że ten czas minie nam bardzo szybko:)wogóle muszę przyznać,że zanim się poznaliśmy,to nie myślałam nigdy o ślubie,uważałam go za coś zbędnego.on mnie zaraził swoją chęcią do ślubu:) aż stałam się bardziej niecierpliwa niż on:Ptak na poważnie to już tak ze 2 i pół roku nie mogę się na ten śłub doczekać.ale nie mam wyjścia. poczekam jeszcze ten rok.w sumie ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cami18 Ja mam suknię z salonu Emmi Mariage, jestem naprawde bardzo zadowolona, super wykonanie, wszystko zgodnie z ustalonymi terminami. Obsługa w sklepie na Witolda świetna, pani naprawdę potrafi doradzić. Proponuje rozwiązania, doradza jakie dobrać kwiaty i fryzurę do sukni. Poza tym w tym salonie możesz dobrać wszystko, od rękawiczek, poprzez welon, jakieś stroiki, kwiatki, kapelusze. Mają naprawdę spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie szukanie suknie czeka dopiero za pół roku,może więcej,ale już przeglądam różne modele w internecie i co ciekawsze zdjęcia zapisuję w komputerze.chyba zdecyduje się na uszycie sukni. zaprojektuje ją na podstawie różnych inspiracji.niestety jestem bardzo bardzo bardzo wybredna.we wszystkich dziedzinach.nawet zwykłej bluzki na codzień szukam nieraz tygodniami,bo to,co jest po sklepach,nie podoba mi się.w sumie nie znalazłam wśród wielu zdjęć żadnej sukni,o której mogłabym powiedzieć,że podoba mi się w 100%:(to jakieś skrzywienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że przy tej wybredności udało mi się znaleźć faceta,z którego jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×