Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witam dziewczynki. Widzę że wielkie poruszenie dzisiaj na topiku :) Nie chcąc być gorsza, podaję namiar na siebie http://nasza-klasa.pl/profile/2831680 Zmykam do domku za chwilkę bo zajrzałam tylko na moment do pracy. Siedzę dziś w domu i czuwam nad Zuzią, która w każdej chwili może urodzić :) 3majcie kciuki. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam Was,powysyłałam i moje zaproszenia,na te co mogłam-ach żeby było łatwiej to pod danymi powinien być profil,bo się gubię:):P ale to tak z wiekiem:P wybraliśmy sobie wycieczkę i jak dobrze pójdzie to możliwe,że jutro ,pojutrze zarezerwujemy-na Kretę:) zobaczymy,trzymajcie kciuki.Trochę inny termin,ale najwyżej ślub trochę popracujemy i wtedy odpoczynek:);D zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy na zakupy ,bo J. ma w sobotę kawalerski więc trzeba trochę zakupić:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaakceptowane (tak mi się wydaje, dopiero ucze sie obsługiwac to ustrojstwo....) Dzięki za komplement, kiedyś były powodem moich straszliwych kompleksów...........teraz się przyzwyczaiłam......... A Ty też niczego sobie:) Fajne wakacje miałaś :) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część z Was już znalazłam (i obejrzałam hehe :p ) Piekne mamy dziewczyny na tym forum 🌼 a nasi przyszli mężowie to szczęśliwcy :D (i też niczego sobie....) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój S w pracy na nockę:( ruda;) fajny kolor-kiedys się w takim lubowałam:) Kala:) to J sie bawi na całego w sobote:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, ode mnie zaproszenie tez poszlo :-) K.S. kala, fajnie. jednak kreta. bylam i milo wspominam :-) polecam jako wycieczke wawoz samaria :-) ciut wyczynowo, ale jak ja przeszlam to da rade :-) ale zapamietuje sie na dlugo. yzulka, glowa do gory s. w pracy ale my jestesmy niezmiennie :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak zawsze ktos na posterunku...nio prawie zawsze:):) kala:) i to na dodatek na swoim własnym:):):):) a ja ługibugi w sobotę:P:P pomyśle o was jak będę się walcowac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac wstawac :) ja juz w pracy :P dzieki za pochwały odnosnie mojej grzywki ale sa bezpodstawne bo grzywka jest do przynajmniej w tym strzyzeniu :P ide spowrotem spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i Serdecznie Pozdrawiam. Dziekuje wszystkim za zaproszenia do Nk jestesmy sliczne :) Ja juz pije poranna kawe a potem uciekam do pracy :( Dzisiaj na obiad bedziemy jesc asiatyjskie jedzonko (chyba dobrze napisalam)Uciekam ....Mam dobry humor bo wczoraj zakupilam sobie kilka ubran ...a dzisiaj wyplata :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.hej ja tez w koncu jestem :) wczoraj wreszcie zalatwilismy z moim L. dokumety z usc jutro musimy tylko zaniesc je mojemu ksiedzu wreszcie;)chcialabym was zobaczyc na NK ,ale trzeba byc zalogowanym ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski!!! Ruda dzięki za zaproszenie :-D bo to Ty masz taka burzę loków taaak??? :-) piękne włosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cos wspaniałego!!!!!!!!!!! ja tez juz w pracy siedze od godziny, ale najgorsze jest to, że w ten weekend mam zjazd w szkole i zaczyna mi się sesja letnia już!!! mam dwa egzaminy, jeden w sobote a drugi w niedziele i pierwszy raz mam tak, że nic jeszcze się nie uczyłam :-( mam mega stracha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! więc spada, spróbowac sie choć troszke w pracy pouczyć... cienko to widze :-( pozdrowionka i miłego dzionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) iza, no, sliczne faktycznie same sliczne przyszle (lub obecne :-)) zonki z nas :-) :-) kurcze, szczyt marzen - wydak kase na ciuchy a nastepnego dnia dotc wyplate :-) agatka, przestan, grzywka nie jest zla :-) zreszta wiesz jak to jest, ladnemu we wszystkim ladnie :-D waikiki, spotkanie.. bardzo fajnie. moja klasa z podstawowki tez kiedys cos bakala o spotkaniu ale w koncu nie wyszlo.. szkoda, bo to juz troche czasu, chetnie by sie te gebule zobaczylo :-) egzaminy zdasz spokojnie :-) a jakby nie to zawsze moze byc jeszcze poprawka :-) :-) od tego sie nie strzela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He wam zieki a wszystkie zaprosznia na naszej lasie :) Ja tez siedze juz w pracy a rano podpiałam dokumeny do nowej pracy hurra :) Dzis na obiad makaron z białm seremi cukrem mniam :) mIłEGO DNIA U MNIE CIEPłO I SłONECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta :D. Jedziemy jutro do moich rodziców :D. Śliczna pogoda, może jakiegos grilla się zorganizuje :D. No a w niedzielę spotkanie z dekoratorką kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) piękna pogoda"_ ja po południu do kosmetyczki pazurki zrobić:):) a to nasze obrączki znalazłam-jak dobrze pamiętam że to te:P:P:P bo raz je widziałam:P:P http://www.apart.pl/ naciśnijcie ślub potem kolekcja ZACHWYT.....obrączki pierwsze po lewej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzula, bardzo ladne te wasze obraczki :-) :-) a mnie marcin wyszykowal niespodzianke na dluugi weekend, jedzimy do morska (jura krak-czestochowska). pochodzimy po jurze, pojezdzimy konno i najzwyczjaniej sie poobijamy :-) fajnie ciesze sie. belleteyn no to udanego wyjazdu zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×