Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

fajnie macie z tymi wyjazdami:):) S pewnie pójdzie w jeden dzień do pracy na godzinki-za 300 zł tez bym poszła:P:P a potem grill ze znajomymi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ładne obrączki, podobały mi sie podobne ale jak weszłam w cennik aparta to sie mało nie pociełam ;-) chyba pójde do zwykłego zotnika... no chyba że mój men się napali na drogie złote kółka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja Wam zazdroszcze spokojnego wolnego weekendu i grilla :-) ja cały weekend w szkole 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dziś dajemy ostatnie zaproszenie Hura :) po miesiącu wycieczek do rodziny to chcemy posiedzieć troszkę w domku:) ale pewnie to długo nie potrwa :) w niedziele pierwsza spowiedź przedślubna mam zdeczka cykora ale się przeżyje mam nadzieje :D siedze sobie w pracy i póki co mam święty spokój pozdrawiam was wiosennie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - byliśmy u "zwykłego" złotnika - on wyjął wzornik Aparta i pokazuje - to robiłam, to tez, i tamto :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka piekne obraczki ja dzis jade na pierwsza miare sukni,ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki:) nio my nie w aparcie kupujemy-za te dwie sztuki by nas wyszło ok 1800 zł... a płacimy 280zł.swoje złoto mieliśmy. dubduss:) oj zazdrozcze ja dopiero po 10 sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nasze odbieramy ok. 11 maja. Mam nadzieję, że będzie ok. Moja siostra także brała w tym zakładzie i mają zrobione picuś-glancuś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Beatko i Adrianie już dziś przyjmijcie ode mnie i mojego małżonka ogromne gratulacje z okazji ślubu :) Życzymy Wam byście byli tak samo szczęśliwi jutrzejszego dnia jak my byliśmy :) By każdy dzień Waszego małżeństwa był lepszy od poprzedniego :) I abyscie zawsze byli dla siebie podporą. Aby kiedyś, po wielu wielu latach każdy z Was mógł powiedzieć że spędził swe życie u boku najwspanialszej osoby i że los na pewno się nie pomylił :) DUŻO MIŁOŚCI ❤️ Daria i Tomek Otolińscy :) No a teraz zwracam się do całej ferajny ;) Widzę, że Wy wciąż w zawirowaniu przygotowań ślubnych :) Fajnie :) Nie gniewajcie się, że tak tu rzadko bywam, ale ja już wypadłam z tematu ślubnego i jakoś nie chcę Was zanudzać moim marudzeniem na nieślubne tematy :) Nie gniewajcie się proszę :) Odpowiem jeszcze na pytanko kali :) Błogosławieństwo odbyło się w domu moim rodzinnym, o 15.00, a ślub był o 16.00, czyli po błogosławieństwie pojechaliśmy do kościoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w połowie maja odbieramy a już tam przerabialiśmy pierścionek i kolega S z pracy tam robił swoje i jest zadowolony mimo ze Jubiler sie pomylił i wygrawerował ich imiona na własnych obrączkach:) Jemu jego a jej ...jej;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko;) jak każda będzie myślała tak ja Ty to niedługo to forum opustoszje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - to mają podpisane obrączki :D. Darianko - szkoda, że nas opuszczasz.. Może trzeba by założyć jakiś temat "małżeński"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, ja poczekam, aż mi się dzidzia urodzi to wrócę żeby Ciebie pozaczepiać ;) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ ---->>>> ale ja nie opuszczam, ja tu muszę zaglądać i życzenia ślubne składać kolejnym Mlodym Parom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to juz im sie nie pomyla :) my nie mamy graweru ja chcialam a on nie, a sama se nie napisze na swojej :) albo na jego :) nie to nie to :) Darianko a co Ty dziecko z bzdury piszesz ze nie chcesz ans zanudzac!! Oj Ty Agatak włąśnie je :) A poza tym to jest zła bo pisze głupi esej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nie ma sprawy Daria:):):) moja wtedy będzie duza:):):) i może kolejna w drodze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJOJ DARIANKA ZAGLąDAJ ZAGLąDAJ I DORADZAJ WKONCU TY MASZ TO DOSWIADCZENIE ZA SOBą :) MY W PONIEDZIALEK SPISUJEMY DOKUMENTY W USC HURRA A WE WTOREK ZANOSZE WSZYSTKO JUż DO KSIęDZA ZOSTANą TYLKO ZAPOWIEDZI I SPOWIEDż HEHEHE AHA PRZESUNAł MI SIE TERMIN PRZYMIARKI SUKNI I BEDZIE TO JUż 12 MAJA :) :) JUPIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darianko 🖐️🖐️ :-) dobrze ze zycie malzenskie u was kwitnie :-) i dokladnie tak jak mowi agatka, nic na nie bedziesz zanudzac. to ze my sie szykujemy do slubu, to nie znaczy (chyba :-)) ze nie zyjemy tez innymi sprawami :-) a jesli kazda po slubie bedzie tylko nas czytac i skladac zyczenia to pusto sie zrobi :-) nie wiem jak Wy (wszystkie) ale ja sie jakos przyzwyczailam ze jestesmy sobie na tym topicu, juz sie mniej wiecej znamy, zawsze mozna wejsc i cos fajnego przeczytac... a przenosic sie po slubie nowy, nowe osoby... no nie wiem. ale sie rozczulilam :-) ale podpisuje sie pod pomyslem zeby topic powoli przerabiac na \"mlode mezatki 2008\" :-) :-) agatka, smacznego i natchnienia w pisaniu :-) aaa darianka!!!! mialas poslac zdjecia na maila chyba :-) czy mi sie cos pomylilo :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was zgadzam sie z dziewczynami zeby Darianka zagladala tu i pisala z nami bo bedzie udzielala rad wskazowek itd i poza tym naprawde jak nikt pisac nie bedzie to zaniknie topic a tego bysmy nie chcialy prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzula obraczki sliczne... Ruda wlosy to masz naprawde przepiekne:D te loki eh...ja to mam ani proste ani krecone...takie dziwne hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmordowałam połowe pracy, druga zmorduje dzis w nocy :) napisalabym wiecej ale obowiazki służbowe nie stety nie pozwalają :) za poł godzinki dio domciu :) najpierw ide jednak na solarium :) A u Babitka jutro wielkie dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA SIEDZE W PRACY DO 17 :) POTEM JADE DO DOMKU DO MOJEGO SKARBA KTóRY JUZ JEST W DOMKU I PEWNIE GRA NA KOMPIE :/ JUż NIE MOGE SIę DOCZEKAć PODPISANIA DOKUMENTóW W USC :) BEBITEK TRZYMAM KCIUKI ZA TWóJ JUTRZEJSZY DZIEń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×