Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

on jest fajny ale raczej nie utrzyma dużego biusty sam bez ramiączek tam poprotu jest możliwość wpiąć przeżroczyste :) Ja mam też spory biust 80 DD czasem E i naprawde mierzyłam całamase i wybrałam z ramiączkami a suknia która jest bez ramiączk zostanie tak przerobiona że będą ramiączka z wycinanej gustownej koronki no cóż nie bede sie przynajmniej stresowac że mi coś obleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja planuję mieć ramiączko na szyję :). Ale znalazłam trochę ładniejsze - poza tym boję się, że ten może być za mocno zabudowany, no i taki troche mało seksi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Nie ja nie gotowalam tego jedzonka pojechalismy na gotowca wlasnie wrocilismy .Ja wyplate mam co tydzien wiec moglam sobie pozwolic.wlasnie sie dowiedzialam ze jutro mamy gosci no coz :) mam nadzieje ze bedzie fajnie ...Napisze moze wieczorem ...choc nie wiem czy zdarze bo bede sprzatac ....Sorki ze reszcie nie odpisalam ale uciekam szybko zrobic kawe a pozniej na male zakupki ....musze cos jutro przygotowac na obiadek zanim goscie przyjda a pozniej bedziemy grillowac wiec cos malego tylko przygotuje na obiadek.Pozdrawiam i zycze milego wieczoru i popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem co beddziemy robić w wekend długi-brać ślub;P chyba pojedziemy na Kretę,najbardziej nam pasuje,jak pójdzie dobrze to jutro płacę i koniec-trzeba będzie jechać,ale niestety jedziemy nie zaraz po ślubie tylko dopiero 14.maja:) ale tak obliczliśmy ,że bylibyśmy w maj 8 dni w pracy;P;) fajnie odpoczniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długi weekend heh ja sie bede bawic na weselu:P... podroz poslubna ja juz sama nie wiem..duzo osob mowi nam miedzy innymi rodzenstwo karola zebysmy jej nie odkladali tylko sobie jechali w pazdzierniku pomimo tego ze chcemy sie budowac bo pozniej to juz nie pojedziemy bo przyjda dzieci itd eh ..sami nie wiemy co robic ale jak juz bysmy mieli jechac do Egipt lub Tunezja. moze takie oklepane ale tam nam sie marzy..w Grecji bylam ...podobalo mi sie bardzo mam do Grecji sentyment i chcialabym tam kiedys jeszcze pojechac .ale na podroz poslubna czas pojechac gdzies gdzie nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, wg mnie jechac po slubie :-) poczatek pazdziernka to super pogoda w egipcie i tunezji. a jak nie wtedy to kiedy? do lata moze wam sie faktycznie zwiekszyc rodzinka, a nawet jak nie pewnie juz bedziecie bardziej zaawansowani w budowie... dopiero wtedy bedzie szkoda kasy :-) kala, ty sczesciaro :-) 8 dni w pracy :-) no ale ok, ja sobie odbije od lipca, kiedy to na wakacje wakacje od regularnej pracy :-) a jak tam, stresik jest ?? :-) przedslubny of course :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co u mnie sie stalo wczoraj w bloku.. chlopak, 29 l wyskoczyl z okna.. jak sie dowiedzialam ktory to to normalnie szok, jakis czas temu przychodzil tacie pomagac przy komputerze. a stalo sie to na oczach jego rodzicow, bo oni akurat wtedy podjezdzali pod dom z zakupow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a terz juz w innym nastroju zyczenia dla Naszej Drogiej Babitek :-) ❤️❤️🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻❤️ beatko droga, niech jutrzejszy dzien bedzie najpiekniejsza chwila w Waszym wspolnym zyciu ale tez poczatkiem jeszcze piekniejszych kolejnych chwil. badz usmiechnieta, zniewalajaca, promienna szczesciem i miloscia. cudownych przezyc dla Ciebie i da Adriana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Babitku wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia..Oby kazdy wspolnie spedzony dzien razem byl najwspanialszym dniem w zyciu:) ...wiele usmiechu i zadowolenia z siebie.. Szczescia..szybkiego powiekszenia rodzinki :P ... cudownej pogody...i czego sobie sami zyczycie zeby sie spelnilo:)... SUmmer kolejna osoba jestes ktora to mowi :) dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku z okazji jutrzejszego wydarzenia przyjmnij rowniez odemnie zyczenia :W ten jedyny w życiu dzień daje Wam wszystkie skarby świata, a Wy spośród nich wybierzcie te, które przyniosą Wam szczęście! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia !!!!! Zyczy Iza i Tomek :) P.s Dobranoc wszystkim milych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou :) Ja wlasciwie to ide juz psac, co prawda mialam pisac prace, ale przeciez jutro tez jest dzien :) choc nie wiem czy znajde czas, mam tyle roboty :) Imilii podroz poslubna tylko po slubie :) summer od pewnego czasu zastanawiam sie jak gleboko musza miec \"skrzywiona\" psychike ludzie zeby targnac sie na swoje zycie! Jak musza byc przekonani ze tylko zabicie sie bedzie jesymym ratunkiem! Poki co przezyłam 2 samobojstwa w moim otoczeniu - dawna przyjaciółka i wujek! Choc od smierci Eweliny mineły juz 3 lata ja bnadal nie moeg sie z tym pogodzic! Babitku kochany Ty nasz :) slubuj nam jutro ładnie, niech Ci małzenstwo sprzyja, niech Wam sie dobrze i w zgodzie zyje. Pisz tutaj dalej swoje eleboraty, nie odchodz od nas :) Sto lat dla Was 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ [cool :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz agatka, ten chlopak wrocil niedawno z anglii i tam podobno wdal sie w jakies pronlemy z narkotykami.. i po powrocie byl umowiony na jekas teraie czy poradnie..tylko terminy byly dlugie i musial czekac. dla niego niestety ZA dlugie.. cholerna sluzba zdrowia. tak samo niestety skonczyla tez moja rowiesniczka, gdzies kolo 5 lat temu, wiec mlodziutka dziweczna. nie mogla sie dogadac z ojczymem. i jeszcze brat mojego przyjaciela - 17 lat. z powodu zlych ocen. powiesil sie na sprzecie spinaczkowym brata na moscie.. nota bene ten brat go tam znalazl... a z weselszych rzeczy - to do pisania !!! :-) prosze sie tutaj zmotywowac i juz :-) bedziesz miala szybciej z glowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku-wiele szczęścia i miłości,wszystkiego co najlepsze i odzywaj się do nas i oczywiście czekam na zdjęcia:)Byś Adrianowi miłą żoną była i w szczęściu zawsze żyła-K. i J. Wam życzą🌼❤️ a co do podrózy poślubnej to zaraz po lub w najbliższym czasie,wtedy to jest poslubna a nie wakacyjno-zwiedzajaca-bo taka się zrobi,jak odłożycie:) my prawdopodobnie jedziemy 14(lecimy)-Kreta:) Darianko-do mnie także nie doszło więcej zdjęć:( czekam:) dziś byliśmy u J. rodziców-44 rocznica ślubu(ciekawe,czy my takiej doczekamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do stresa, to chyba nie jest mocnoodczuwalny,ale czasem jesteśmy dla siebie nerwowi( i po tym poznaję,że on już się pojawia),ale ogólnie martwię się czy wszystko zdążymy i czy czegoś nie zapomnieliśmy:) ale źle nie jest:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) oczywiscie nie wyszlo mi w pore to co mialam zrobic :) wlasnie zmiatam do wanny, za 6h wstaje i go go go ;) nie jestem mocvno zestresowana - ale4 zmeczona owszem :) mam dlugie pazury i zle mi sie pisze :D dziekuje wam dziewczynki za zyczenia :* bardzo dziekuje :) mam nadzieje ze wszystko sie spelni i wyjdzie trzymajcie kciuki :) buziaki! ps. oczywiscie ze was nie opuszcze! :) ps 2. trzymajcie kciuki ps3. jestem szczesliwa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou znowu :D uwaga - doniesienia z placu boju :) * nie moglam zasnac (a niby sie nie denerwowalam? ) * w efekcie spalam chyba z 4h (ciekawe jak wytrzymam dobe na nogach? ) * wylezalam sie dzis w wannie, wysmarowalam pozniej czym sie dalo :D a teraz siedze ostatnie 20 min z platkami kolagenowymi pod oczami zeby wory sie wygladzily :D * zaraz jade do fryzjera (na 8) * potem juz kazda minuta zaplanowana sluchajcie - jestem spokojna (albo mi sie wydaje :D) i prawde mowiac cholernie spiaca :D sciskam was mocno, reszta doniesien po wszystkim :) buziaki! ps. Kala, Ty nastepna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam ,że bedzie ładna pogoda:) miłego dnia wszystkiego naj,naj,naj:) ach ślub...:)🌼❤️ a ja do pracy lecę,może uda się dziś zarezerwować tą wycieczkę,trzymajcie kciuki:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was... Babitku super ze napisalas:) .. Zycze powodzenia na pewno wytrzymasz dlugo na nogach:) eh pieknie bedzie:) .. POwodzenia :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Babitku witaj kochaniutka 3mam mocno kciuki i wiem ze wszystko sie uda ...POWODZENIA i jeszcze raz wszystkiego naj ... POzniej czekamy na relacje ...Co do podrozy poslubnej u nas nie bedzie ...byla podroz poslubna po cywilnym ....a teraz pojedziemy do domku ...bo w sierpniu jak dostaniemy zaproszenie na wesele to znowu pojedziemy do Polski :) A moze na swieta wybierzemy sie gdzies czas pokaze :) A wam wszystkim zycze milych podrozy i milego weekendu uciekam pic kawe ,A pozniej jeszcze male zakupy i goscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie z rana :) radosnie wyspana :D Dzis tez mam piekny dzien :) Babitku kochany Ty Nasz :) fajnie ze skrobnelas z placu boju hihihi :P szkoda tylko ze nie bedziesz miec na weselichu laptopika i kamerki :D:P :classic_cool: to bysmy mialy swiezutkie informacje :D ale badzmy realistkami :) Pewnie o tej porze siedzisz u fryzjera :D Ja jem sniadanko, potem kawka oprasowanie, pranie, odkurzanie, musze jeszzce isc do babci dzis !! Tyle roboty mam ale najwazniejsze ze jest sobota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×