Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej,hej my juz w sobote spisalismy protokol uff ale mialam stresa :)dziewczyny powiem szczeze ze nawet nie wiedzialam,ze mam takiego zaje..stego ksiedza usmialismy sie ze hej :)kazal wejsc osobno ja poszlam na pierwszy ogien i mysle rany co on bedzie mnie pytal a tu imie ,nazwisko ,ile jestescie ze soba i czy nie ma przeciwzkazan do zawarcia malozenstwa i chyba padly jeszcze 3-4 pytania i wsystko pytal mnie ,a sam sobie odpowiadal na te pytania i wpisywal hehh;)na koniec pytamy sie kiedy daje sie za slub a ksiadz w smiech- a co boicie sie ze wam subu nie udziele nie bujcie sie ja wam slub dam-;)kazal nam przyjsc dopiero gdzies dwa tygodnie przed slubem i to wszystko,a ja mialam takiego stresa:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do protokołów to w każdym kościele jest inaczej u mnie nie było aż tyle do pisania. Były ogólne pytania nie było aż tak szczegółowych. I nie było pytań o seks:) a my dziś chyba zamówimy sobie mebelki do salonu. Ja pracuje tylko do środy hura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę kupiłam buty do ślubu jak wróce do domu i będę miała chwilę to wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co tam u Babitka naszej szczesliwej mezatki:) teraz czeka mnie spowiedz pierwsza teraz,a druga dzien przed slubem tego boje sie najbardziej :( Darinko jesli mozna to tez chcialabym zdjatka matix80@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już po kotlecikach...(obliczyliśmy z N, że 2 osoby mogą zrobić 60 hamburgerów w 15 minut- fabryka :) )siedzę sobie wykąpana z poranną kawusią od razu życie wydaje się piękniejsze :D N wczoraj zaczął mi marudzić że schudł, że na nim wszystkie ciuchy wiszą jak na kiju.....kurna jemy to samo, on więcej bo facet- on chudnie mimo, że nie chce ja tyję/stoję w miejscu a chce schudnąć- gdzie tu sens i logika???? Darianko jeśli to nie problem to proszę o zdjęcia na adres asmic85@interia.pl Witaj niezapominajka0609 o do zaproszeń- moim zdaniem powinno się je dać wcześniej niż miesiać- ja bym już zaczęła. Ludzie moga mieć różne plany, trzeba się ubrać, prezent kupić (tzn nazbierać na niego :) ) im wcześniej tym lepiej. kala321 maluchy boskie :) moja mama przygarnęła niedawno suczkę, okazało się, że jest w pakiecie z 2 szczeniakami- niestety nie mam zdjęć ale poproszę o przysłanie. Jeden już oddany w dobre ręce drugi zostaje w rodzinie- po miesiącu naszego uporczywego namawiania ciocia zrozumiała, że chce pieska :) Teraz we Wrocku bardzo brakuje mi sierściucha- przez 2 lata miałam tu kotkę, ale wprowadziłam sie do mieszkania, w którym jest alergik i kotka musiała pojechac do mojego rodzinnego domu. Teraz do przytulania wieczorami został mi tylko mój przyszły :D Co do Kubicy- nie mamy mamy telewizora :D i nie muszę się męczyć. Kontakt ze światem zapewnia nam internet. YZULKA nieżle z tym zespołem :D dubduss zazdroszczę księdza......mój jest straszliwie hmmmm \'zasuszony\"- nie lubi ludzi, nie szuka żadnej nici porozumienia, bardzo surowy i nam się dostanie nieżle po uszach :) mam w planach iść do spowiedzi we Wrocku- w sumie jest to uzasadnione- do domu rzadko jeżdzę, mam czas tylko tu. Może zrozumie....a jak nie to trudno- przecież bez rozgrzeszenia ślubu nie dostaniemy a ślub to parę stówek (przykre, ale prawdziwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA SIE CIESZę DZIś CZEKA NAS USC :) CO DO PROTOKOłU TO SPISYWALIśMY RAZEM NIKT NIE KAZAł NAM ODDZIELNIE WCHODZIć :) MIłEGO DNIA BEBITKU CZEKAM NA FOTKI OD NASZEJ MłODEJ MężATKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - ja już po weekendzie u rodzinki. Robilismy pierwszy grill w tym sezonie :D. No i byliśmy na spotkaniu z dekoratorką - robimy dekorację w kościele biał-kremową z dodatkiem bordowych róż :D. Oglądaliśmy fotki - pani naprawdę jest perfekcjonistką i robi przecudne bukiety :D. Na spotkaniu była tez dziewczyna, która ma ślub po mnie, o 17 i ona ma już wszystko tak zaplanowane... - aż się poczułam opoźniona :D. Ma zaplanowany \"orszak kawalerów i panien\" trzymający nad nimi bordowe róze... Jak dla mnie to chyba za dużo. Aha widziałam w Deichmannie obłędne butki - przynajmniej miałam je okazję przymierzyć, nie to co z Allegro - więc może zdecyduję się na nie? :D Pozdrawiam dziewuchy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Pamietacie jak w piatek przysmęciłam, ze nic nie umiem na egzaminy w sobote i w niedziele?? no więc nic nie umiałam, ale super mi poszło :-D hip hip huuuuura!!!!! ;-) ZABUSIA25 to nasz kalendarz: http://www.kalendarz.ilf.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) pewnie mnie juz nie pamietacie?:D wlasnie wrocilam z Polski, bylam tam 2 tygodnie, aby pozalatwiac sprawy zwiazane ze slubem. pewnie nie zdaze nadrobic tych zaleglych stron z ponad 2 tygodni, ale teraz bede na biezaco:) pozdrawiam i milego dnia kazdej zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja miałam zebranie w pracy i zleciało prawie 1,5 godzinki hehehe a ja już za niecałe 2 godzinki zmykam :) witamy witamy Calineczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Babitek:) pewnie ma sprzątanko;):):):):): my za dwa tygodnie zaczynamy zapraszać pierwszych gości:):) 100% winietki nawet wczoraj na poprawinach świadkowie nie mogli uciąść obok młodych bo przyszli troszkę później za to na ich miejscu siedziała 9 letnia dziewczynka!!!! pogadaliśmy sobie z zespołem wczoraj :)dokładnie dwa tygodnie przed weselem się zdzwanaimy i ustalamy szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już po załatwiliśmy wszystko w USC już prawie jetem żoną hihi :) Teraz z papierkowych rzeczy to tylko zapowiedzi i spowiedz i już :) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-jeszcze chodzę do pracy:( zamówiłam dziś owoce kupiłam lakier do paznokci i przewodnik po Krecie my też nie mamy telewizora,internet nam starcza,więc nie ma problemu ze sportem:);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh.spowiedz mam stresa dostalismy kartki na dwie spowiedzi pierwsza teraz ,a druga dzien przed slubem chyba padne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się :) a macie na swoim koncie najpoważniejszy z grzechów- mieszkanie przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy razem. nie wiem czy bedziemy o tym mowic w spowiedzi. mojej kolezance ksiadz za to nie dal rozgrzeszenia, musial do innego isc... dziewczyny, protokol spisany, bedziemy teraz wisiec na zapowiedziach, jeszcze do ustalenia z dekoracja, muzyka, kto co czyta na mszy i wsio. a jak jest u was na mszy? czyta ktos od was cos? czy wszystko ksiadz? u nas swiadek bedzie czytal hymn o milosci.. fajnie bedzie wydaje mi sie. szkolenie dzisiaj bylo fajne ale jestem normalnie juz wymeczona kompletnie. jutro mie4rzenie sukienki, wyjscie z mama do kwiaciarni w sprawie kwaitow we wlosy i do bukietu, sroda zaraz po robocie wyjazd na weekend. ja cieeee ja chce spaac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou z wieczora :) bylam dzis na zakupach ale nie jestem w pelni zadowolona nie kupial zadnego ekstra ciucha tylko takei zwyczajne :( ale poki co z kasa mam spokoj (z wydawaniem) poodliczalam wszystko i poodłozeniu kasy na slub, po splacie długów i rachunkow zaostaje mi 100 zł 😭 ale bede dzielna do konca maja szybko zleci :P poki co pocwicze ciut ciut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie czytał będzie młodszy brat - ma 17 lat. Chciałabym jeszcze, aby taka pani, która mnie uczyła w podstawówce muzyki zaśpiewała Ave maria - ma piękny głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas czyta moja siostrzenica,a druga spiewa psalm,chór gospel spiewa, (w którym ja śpiewam)znajomy Ks. ma kazanie,a drugi opiekun chóru fajny ma Mszę,czyli-moja obstawa,na luzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja sie witam :-) spalam jak zabita :-) u nas jeszcze z \"naszych ludzi\" to z rodziny m. gra dziewczyna na skrzypcach i prawdopodobnie moj znajomy na akordeonie :-) dzis przymiarka dziewczynki :-) wszystko juz gotowe tylko ostatnie doszywki srebrnego materialu :-)pozniej kwiaciarnia.. milego dnia, ja dzis znow pewnie bede wieczorem ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się witam,lecę zaraz do pracy:( ale od jutra prawdopodoabnie już wolne:) jutro spowiedź przedślubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis znowu zapowiada sie ladna pogoda. ja dzis na popoludniu do pracy ale o 9.45 mam szkolenie . mam prosbe do ktorej z was czy mogla zmienic date slubu w naszym kalendarzu na 20 czerwca bo ja mam wesele w piatek chyba jestem tu wyjatkiem. do zalatwienia zostalo juz tylko pare spraw. w tym tygodniu czeka mnie pierwsza spowiedz przedslubna dziewczyny pozdrawiam i milego dnia zycze babitku czekamy na ciebie na relacje podpowiedzi no i fotki. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc :D glupolku tylko babitek moze ma zrobic, tylko on ma tak wtyki :P Ja juz w pracy, ale jeszcze tylko jutro i czwartek wolny :D a piatek do pracy znów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mmnie piękny dzień sie zapowiada słonko świeci aż nie chce sie w pracy siedzić :) ja dziś przedostatni dzień w starej pracy po długim weekendzie już do nowej :) Wczoraj spisaliśmy dokumentyw USC i ide je po weekendzie zanieść do kościoła :) Pani sie śmiała że juz prawie małżeństwo :) U nas nikt nic nie czyta oprócz księdza hehe bo ślub trwa ok 35 z mszą jest kilka tego dnia zaczynają się już o 14 i tak co godzinke a w przerwach podpisuje sie dokumenty na zachrystii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×