Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitku! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, bardzo się cieszę, że wszystko się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... normalnie z przegladarki kopiuje... trudno, widac juz inaczej nie bedzie... ;-) Babitek 1000 lat 100 lat niech żyją żyją nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Gorzko gorzko gorzko gorzko!!!!!!! 👄 bądź kochana najszczęsliwasza pod Słońcem!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia :):):) Waikiki - jak sie czuje jako zona? :) hmmm, obawiam sie ze podobnie, jak wczesniej ;) ale glowe mam pelna cudnych wspomnien :) no i obraczke na paluchu, a adrianiasty chodzi za mna i mowi zono podaj cos tam, zono, kiedy idziemy gdzies tam itd :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chcę to usłyszeć :D. A tak z ciekawości - ile litrów napojów poszło wam chociaż tak około na "głowę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn - nie mam pojecia - napoje bezalk. zapewnial lokal - mielismy bez limitu - ile goscie wypija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ale fajowo :-D niby to samo a jednak już inaczej ;-) z niecierpliwością czekam na fotki panny młodej pt. Babitek i jej mąż ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitkiu:) 🌼 super ze sie udało\"_\"_ a powiedz mi jak było w momencie gdy szliście do ołtarza i wszyscy się na was patrzyli???????? mnie właśnie to najbardziej przeraża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn - nie pomoge niestety.. Waikiki - obiecuje, ze wysle :) Yzulka :) prawde mowiac to trwalo sekunde :) to nie byl najwiekszy stres. szlismy powoli bardzo, usmiech mialam podobno nerwowy ;) ale to bylo calkiem mile. jesli moge cos doradzac - przyjezdzajcie pod kosciol jak najpozniej :) najbardziej stresujace byly te chwile, kiedy goscie stali jeszcze przed kosciolem a ja z nimi - wlasciwie na przeciwko nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ile mnie te zaproszenia nerwów kosztuja!! Zepsułam juz chyba z 4 koperty (a nie mamy zapasowych) wczesniej siedzialam godzine nad ustawieniem tego!! Potem z 20 minut nad przepchnieciem koperty przez drukarkrke!! No a teraz raz mi drukuje tak, raz tak a mnie kurwica bierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek:) nerwowy usmiech:P:P:P tak czy tak jak nawet podjedziemy w ostatniej chwili to znajda sie jacyś obserwatorzy:) a jak z życzeniami ???bo jak byliśmy w sobotę na weselu to goście pod kościołem i przy kopertach chcieli sie tratować żeby jak najszybciej...ale Wy pewnie tego nie widzieliście:):) agatka:) mnie tez to czeka,dobrze ze mam tradycyjne koperty i moge zawsze dokupić;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - jak znam siebie i swoj nerwowy usmiech - pewnie drżaly mi usta :D ciekawe co bedzie na filmie i zdjeciaqch :):):) obserwatorzy zawsze sie znajda, ale jesli nie bedziecie zbyt wczesnie - nie bedziecie stac pod kosciolem i sie stresowac ze to juz za chwile :) zyczenia - przyznaje ze wiekszosci nie pamietam..a tratujacych sie nie widzialam, ale nie wiem czy dlatego ze sie nie tratowali czy dlatego ze my nie widzielismy :) aaaa, i grosiki - przez cholerne paznokcie nie umialam zbierac grosikow :D ale sie nagimnastykowalam palcami przy zbieraniu.. Gagatku, nie nerwuj sie kochana, najwyzej dokupisz kilka innych kopert i nic sie nie stanie - jedni z drugimi nie beda porownywac kto w jakiej kopercie dostal 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej to denerwuje mnie michal juz od miesiaca go prosze zeby mi napsial dokladnie co i jak! Ale oczywiscie ma moej prosby w!!!! Wrrrrrrrr zabic to zamało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wam napisać:P:P:P:P:P:P:P:P:P wesele trwało w najlepsze-wyszłam na dwór na papierosa-nio niestety [przy alkoholu mnie ciągnie-patrzymy a pod oknem bezczelnie stoją ludzie i sie patrzą na gości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i żeby to trwało chwilkę---nie ni co najmniej dwie godziny i to pod samym oknem-niektórzy oparci o parapet!!!!!!!!!!!!!!!! Babitku:) nio tak z pazurkami zbierać kaske -----ja muszę juz zacząć trenować:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałyscie:) ja mam welon długi do kostek złotą nitką wykończony J. już się denerwują,bo jego rodzice, i sis,oraz moja sis dzwonią z duperelami-i go lub mnie pytają ja jeszcze stresa nie czuję,bo jeszcze byłam w pracy i miałam inne sprawy na głowie jutro już wolne:) -spowiedź - idę robić brwi i ostatnie ubranie się we wszystko:)(przymiarka) a J. pojedzie do domu,bo przyszły ozdoby na samochód i musi załatwić sprzęt graj ący A właśnie wiecie jaki dym,poszliśmy zobaczyć jak popodłączać laptopa,lb czy tamten sprzęt czyta mp3 okazało się,że ich sprzęt zepsuty i tylko radio gra a płyt nie czyta:( cholerka-mógł nas ktoś uprzedzić(miałam możliwość wziąć dj ,który by przyszedł z własnym sprzętem,a teraz 3 dni przed ślubem co mam zrobić.Byłam zła,a J. też a wcześniej jak się pytałam było \"przynieście tylko płyty jakie chcecie,my też coś mamy to możemy puścić\"-lokal gdzie jest bardzo duzo wesel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku, wspaniale że dzień i noc były udane :) Fajnie tak jak mąż \"żonuje\" na każdym kroku, nie??????????? hihihihihihi A mój mężulek kupił mi dziś prezencik z okazji miesięcznicy :D wszak 29ty mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja ale wam zazdroszczę ja jeszcze ponad 200 dni!!! a ja już chce i mieć nas wspólny własny kat i nasze wspólne życie!! bo teraz jeszcze osobno, dopiero po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ - ja tez mysle o woalce, i przegladalam tego pelno, ale pierwszy raz widze takie drogie! gdzies ty takie drogie znalazla:D pytalas wczesniej o wodke i obraczki, ale nie wiem czy to do mnie bylo pytanie, ale odpowiem i tak:) otoz, wodke liczylisnmy po pol litra na osobe, ale ze nie mamy poprawin, i ze wodke bedzie pic tylko max polowa (reszta nie pijacy wodki, lub matki karmiace):), wiec na max 65 zaproszonych zakupilismy 40 butelek 0,5 Pana Tadeusza, drugie tyle kupimy win: bialych,czewonych i rozowych, oraz po 4 butelki do drinkow - whisky, gin i passoa. obraczki zakupilam klasyczne, bez ozdobien, udziwnien i mieszanych metali. chce zeby obraczka wygladaja jak obraczka, teraz i za 10, czy 50 lat:) co do bukietu, bede miec w formie wachlarza, tylko nie wiem czy sie da wplesc tam storczyki lub orchidee?? ktore bede miec we wlosach. moja suknia jest a\'la hiszpanka, wiec motyw dodatkow bedzie tez hiszpanski, takze gladki koczek, ale na boku, z kwiatem we wlosach (wolalabym raczej bez welonu:/) to na tyle przynudzen na dzis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w pracy :) cześć :) siedzimy dwie z kolezanka złe, bo obie nie miałysmy sie w co ubrac !! Wiec biada temu kto tu wejdzie dzis!! Dzis trzeci dzien przeprway z zaproszeniami oby ostatni bo patrzec na nie nie moge!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz w pracy... agatka_wariatka ja dopiero dzisiaj zajarzyłam, ze Ty to Gagatka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooooooooo o ja matoł jeden!!! ...no wiesz troche mnie nie było i się nie skapnęłam, ze takie zmiany zaszły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to ty już!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????? WOW!!!!!!!!!! ale ten czas leci! POWODZONKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam dzis znow piekna pogoda ale u mnie cos zaczyna sie chmurac.Co do welonu to ja nie wiem jaki bede miec krawcowa mowila mi ze moze mi zrobic welon z tego samego tiulu co dol sukni i delikatnie go obrobic ta sama koronka co suknia hhmm.. Witaj serdecznie Babitku ciesze sie ze wszystko sie udalo :D Kala nastepna jeszcze 3 dzionki trzymam kciuki mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka a to swinie!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak oni mogli Cię zablokować!!!! grrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×