Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cały czas siedzę w domu:( jadę dziś na koncert-jedyna rozrywka-jak dyrygentka po mnie przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka dzięki ogromne za odesłanie ankiety ;) każda sztuka jest dla mnie ważna!!!! :) ...ja staram sie uczyc, bo w niedziele od rana mam dwa egzaminy :o a wczoraj dałam sobie luzu i poszłam do kina sie odstresować na "Anioły i demony"...fajny film! polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Ha my właśnie też mieliśmy iść wczoraj na ten film, ale jakoś się odechciało-przez pogodę. a dziś za to imprezka-chyba-opijanie porządne prawka-którego nie mam :P jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) też myslałąm o tym filmie:) jak chcesz wyślij mi też ankietę i tak siedzę w domu to wypełnię-tylko to trochę naginane jak nie jestesmy jedynakami:P ale znam jedynaczki jak chcesz to dam do wypełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala dzieki!!! wysłałam Ci na maila taką surową wersje wiadomości do \"wszystkich\" jak kogos znasz kto jest jedynakiem to mu podeslij to proszę!!!!! ;) tym czasem pozdrawiam i spadam do nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus-głos oddany waikiki-jutro pogadam z dziewczynami na koncercie i wezmę ich meile i poproszę o wypełnienie i odesłanie ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala dziękuje dziękuje dziękuje!!!! za każdą ankietke dzięki ogromniaste!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głos oddany :) jutro dzień mamy :) ja po sobocie ledwo zipie, wczoraj byliśmy w kinie \"Anioły i Demony\" dla mnie rewelacja!!! lepszy nić \"Kod\"... muzyka powalająca!! a Rzym piękny\1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no Rzym wyszedł im fajnie, az sie chce do włoch jechac ;) tzn. mojemu mężowi się zachciało :D ale tez jestem zdania, ze film dobry jest!!! Yza jutro dzień mamy - zobaczymy co Twój synuś Ci wywinie z tej okazji ;) :D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! jeju wieki mnie tu nie było, pamiętacie mnie jeszcze w ogóle?? Jesli nie to dla przypomnienia dodam, że ja grudniowa 2008 :D razem z Rudziutką ;) znaczy się nie to że ja i rudziutka ten tego :D:D tylko we dwie się ostałyśmy na sam koniec z zamąż pójściem:):) Nie było mnie bo nie miałam dostępu do internetu... Jeju zejdzie mi się trochę zanim nadrobię zaległości.. Doszły nam jakiś bejbiki? =) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no jasne że pamiętamy :) jak fajnie że nasze forum tak odżyło :) Iza Rybnik urodział :) a teraz czekamy na mnie i Imili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow :D fajnie Wam:):) Ja..też słuchajcie..zostanę mamą :D:D ale..chrzestną :P mysle ze to ok jak na początek :D i mam w związku z tym mały dylemat, bo to moje pierwsze chrzciny, tzn nie ma jeszcze chrześniaka i nie wiem co i jak, ja kto wygląda itd...:) Musze chyba dogadać z rodzicami maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny to ja mowilam o tym albumie wiec kochane prosze was abyscie wybraly po dwa zdjecia ze swojego pieknego dnia i wyslaly mi na poczte. oprocz tego napiszcie swoje imie i nazwisko i pseudonim z kafe oraz date slubu aby pokuladac to wg daty. darianka babitku i cala reszta dziewczyn jesli macie ze soba kontakt to poinformujcie sie nawzajem czekam do niedzieli. bo w poniedzialek byl by gotowy juz album :) wiec czekam kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Unsual jasne ze pamietamy:) tak tak maluszkow mamy juz 3 jak dobrze pamietam:D a czekamy jeszcze na parE:) Nie martw sie nic wielkiego robic nie trzeba :) tylko kladziesz biala szatke na malenstwo podczas chrztu a to akurat ksiadz mowi kiedy:) ja mialam nie cale 17 lat jak zostalam chrzestna:) Głupolku zdjecia zaraz wysle niech no ja wybiore tylko jakies dwa fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek ale pod tego maila co masz pod nickiem schowanego?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) no ja wysylalam pod tego meila..mam nadzieje ze dobry...zwrocic nic mi nie zwroicilo wiec mysle ze ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wysłałam foteczki do głupolka:) ale dzisiaj cieplutko! mam nadzieję że zostanie tak na dłużej bo w piątek mam urlop:) muszę pozałatwiać trochę spraw, zamknąć konto w pko, bo rpzeszłam do mbanku, spłacić większą sumkę za samochód :) niby to wszystko mogłabym zrobić po pracy, ale jak już wyjdę z tego biura, zanim dojade w tych korkach do domu, to już mi się chce tylko do łóżka :D ciągle mieszkamy w kawalerce, ale jak dobrze pójdzie to późnym latem albo na jesień wprowadzimy się już do swojego domku =) zobaczymy :D czekamy na pozwolenie na budowę, wolę nie ciągnąć tego tematu bo drgawek dostaje.... Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynyzdjecia te ktore mi wyslaly doszly i czekam na reszte. dzis DZIEŃ MATKI w pierwszy w moim zyciu , mąż kupił mi w imieniu BARTUSIA czekoladki ale nie musial bo Bartuś sam mi prezent zrobił znalazlam dzis ząbka u niego :) po jedzonku wieczornym zawsze smaruje mu dziasla mascią aby go nie bolalo on nic nie placze na zabki tylko rece swoje zjada i sie śliny strasznie az tu nagle znalazlam zabka. taka szczesliwa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mam chwilke wiec postanowilam do was zajrzec,moj maly wlasnie spi ,wiec mam chwilke . Glupolek wysle ci zdjecia na emeila w najblizszym czasie jak nie dzisiaj to jutro :) Twoj kochany maluszek juz taki duzy i sliczny preznt zrobil na Dzien Matki pierwszy Zabek :) A jak nasze przyszle mamusie sie czuja ??? Yzulka i jak Twoj Wojtus ???? Ok zycze wam milego dnia ide jakis obiad przygotowac ?Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też poprosze meila to też coś wyśle :) Izuś no ja czuje sie ok jeszcze miesiąc i mam nadzieje żobacze moją córcie :) narazie zaczynam kompletować rzeczy do torby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail do Głupolka - kasiunia_uk@o2.pl jest w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Głupolku gratulacje pierwszego ząbka kurcze jak ten czas szybko leci nie dawno rodziłaś a tu już prosze pierwsz zabek u Bartusia... Iza a jak Twoj Fabianek daje w nocy popalic ? czy grzeczny:)? No i Wiadomo Yzulka pisz czy Twoj Wojtuś znowu Ci jakiegos psikusa nie sprawil bo uwielbiam czytać o jego nowych pomysłach:) Ja się czuje świetnie,mały robi mi rewolucje w brzuchu w szczegolnie w nocy chociaz wczoraj caly dzien mi wariowal jak szalony:) Nie moge sie juz doczekac az bede miala go w ramionach. Ja rzeczy skompletowane mam , w zasadzie wszystko juz mam ogolnie dla malego u ubranka i lozeczko i wozek(ktore odbiore pozniej),kosmetyki i dla siebie wszystko i juz niemam co kupowac hehe:) Pozostało mi sie tylko spakowac do szpitala ale jeszcze poczekam z 2 tygodnie w koncu to dopiero 34 tc wiec mysle ze nie urodze jeszcze heh:) Niech sobie synek posiedzi jeszcze chociaz z 3-4 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wsystkim :) przeprasa ze sie nie odzywam ale zlatan jestem ostatnio, chcilabym bc juz po obronie!! wsobot bylam na osiemnaste bylo spoko, tylko na drugi dzien troche gorzej :) ehhhh kiedy to sie mialo 18 stke :D Milego dnia Gratuluje zabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane chce poinformowac ze zdjecia naplywają do mnie ale jak ktoras z was ma kontakt z babitkiem darianka to prosze dajcie im znac cafka . dzis tatko nie chciał byc gorszy ode mnie i znalazl drugiego zabka tym razem na górze więc Bartuś ma juz dwa ząbki a ma trzy miesiace i miesiac. przechodzi zaąbkowanie bardzo dobrze nie gorączkuje nie płacze nic tylko palce swoje zjada :) pozdrawiam was i czeka na reszte zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to szybciutko zaczal zabkowaC:)... pamietam jak widzialam malego od brata meza w marcu mial wtedy 6 miesiecy to dopiero zaczal zabkowac...:) wiec szybciutko u was:) nawet czytajac na internecieczytalam ze zazwyczaj jest to kolo 6 miesiaca..:D wiec cudownie sie Bartuś rozwija:)..ale podobno szybkie zabkowanie jest dziedziczne wiec moze ktores z was tez szybko wypusciolo swoje zabki:D No wlasnie cafke wcielo..Darianka nic sie nie odzywa eh..nie wspomne o summer ktora juz calkiem zapomniala o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×