Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cześć Yzulka i Kati :) co tak skromnie z powitaniem? ;) a ja się zdołowałam, miała być kuchnia za 2 dni a facet mówi ze będzie w przyszłym tyogdinu:(:( nawet nie wiem czy wytrwam, chciałam sobie teraz na spokojnie porobić, poukładać już rzeczy a u taki wałek:( ehh dobra nie smęce juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka mam to samo - kuchnia już stoi, ale wszystko jest zakurzone, nie uruchomione sprzęty, nie ma oświetlenia, na podłodze jakieś kartony, wiadra itd. To samo w łazience, salonie i przedpokoju. Jedynie sypialnia już jako tako wygląda. Mam dość i martwię się, że wrócę z dzieckiem ze szpitala i nadal będzie beton gdzie niegdzie :( Jeszcze miałam ostatnie 3 tygodnie takiego zapierdzielu w pracy, że denerwuję się dzisiejszą wizytą u gina, żeby nie okazało się przypadkiem, że maluch chce już wychodzić na świat. Jeszcze dziewczyny zaczęły o tych objawach pisać, że już zaczęłam je u siebie widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletyn-decoupage-super rzecz i piękna myslę,że każdy by się ucieszył z ręcznie zrobionego prezentu,w końcu liczy się bardziej pamięć i druga osoba,a nie cena prezentu.A w tym wypadku ręczna robota-bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka.......22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009....Fabianek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................9.07.2009..................... .......chłopiec Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..dziewczynka kati.....................27.07.2009..................... .......chłopiec Zonqa ..................30.10.2009.............................Filip Darianka...............04.02.2010....................... .... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka.......22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009....Fabianek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................9.07.2009..................... .......chłopiec Zabusia25..............14.07.2009....................... .. Zuzia kati.....................27.07.2009..................... .......chłopiec Zonqa ..................30.10.2009.............................Filip Darianka...............04.02.2010....................... .... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja czuje sie jak słoń Mnie brzuch twardnieje od ok 30 tyg ale to nic grożnego sie dowiedziałam jest tak jak pisze Imili Ja dziś słabo sie czuje staram sie spacerować po domku z m wybiore sie na działke po botwinke też bym już chciała urodzić a tu oprócz skurczy nic ani czopu ani nic masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak zmieniacie tabelke zeby byly imiona to i ja zmienie NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka.......22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009....Fabianek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................9.07.2009..................... ....... Mikołaj Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..Zuzia kati.....................27.07.2009..................... .......chłopiec Zonqa ..................30.10.2009.............................Fil ip Darianka...............04.02.2010....................... .... ?? No Zonqa gratuluje synka :) kurcze zabusia Twoja corka bedzie miala w czYm wybierac hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jakie tu ładniutkie imionka widze :D ja sie dzis czuje do doopyyyyyyy...pogoda nie sprzyja, nic mi sie nie chce bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja zmienię :) NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka.......22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009....Fabianek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................9.07.2009..................... ....... Mikołaj Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..Zuzia kati.....................27.07.2009..................... .......Wiktor Zonqa ..................30.10.2009.............................Filip Darianka...............04.02.2010....................... .... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie padnę.......nie mam co założyć na wesele :P chciałam kupić czerwona bluzkę coś ala gorset(w czerwieni mi pięknie prawda!!!!!!!!!??????? :P ale na poprawiny planuje się tak ubrać(jak na zdjęciu na naszej klasie)...wiec jakbym się ubrała tak tez na wesele to by powiedzieli ze jestem nienormalna.... i tak myślę o jakiejś jasnej bluzce do spódniczki(czarna do kolana z koronką na dole) ...na allegro nic nie ma!!!! do tego te moje (.)(.)...jak bluzka jest w moim rozmiarze to jest za krótka bo one za dużo materiału pobierają.....a jak kupie rozmiar za dużą to wyglądam jak w worku.... znowu nie chce kupować nowej kiecki bo założę ją raz i na stałe zamieszka w szafie.... ja to mam problem :o zaraz jadę do mojej kumpeli i zawożę ja do mojej mamy(trwała jej robi..a co ;P w końcu to chrześniak mojej mamy i ona teraz ma dylemat z kopertą :P ale cóż jedyny chrześniak ( jeden zmarł, drugi stary kawaler)...moja mama sieje panikę ze hej!!!! ślub jest o 14:30.....młodzi na sale idą na pieszo :) mnie się to osobiscie nie podoba(gdybym to ja była młoda)...ale za innymi mogę iść...tak czy siak my tez byśmy szli, bo kierowca nie bedzie specjalnie czekał na ans zeby na sale zawieść :P i wiecie co mają mieć 220 osób (z tym ze liczą ze sporo nie przyjdzie)...kupili 400 butelek wódki......biorąc pod uwagę bramki, konkursy, rozdawanie gościom....ktoś wyniesie(taki nie ładny zwyczaj)...to jak dla mnie za dużo!!!! do tego jeszcze bimber 962% po którym wszyscy będą znokautowani bankowo ...zapowiada się fajna imprezka..... jeśli pójdziemy oczywiscie my mieliśmy na 130 osób 180 butelek i zostało jeszcze do dziś dużo(chociaż się nie zmarnuje)..... no nic kończe ten samolubny wywód i czekam na męża, który ma przyjechać z obiadem-pizzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Zulka bedzie miała wybór hehehe Imili jak tam dzis Twoje samopoczucie ja to już prosze Zulke żeby wychodziła hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ależ oczywiście , że w czerwieni Ci do twarzy :) Z kupowaniem nowych sukienek eh znam to , zawsze mówie że juz nowej nie kupie bo aby kurz zbierają w szafie po jednym założeniu a ostatecznie i tak jak głupia lece do sklepu i kupuję nową no ale ze mnie taki młotek jest :P i tym sposobem wisi sobie z 10 sukienek "weselnych" eh :/ No na pieszo na salę też bym iść nie chciała :/ jakoś dziwnie bym sie czuła, ale zdarzyło mi się takie wesele i szlismy za mlodymi ale to było dosłownie 2 minutki od kościoła ...kawałek mały. Co do wódki nie pamietam dokładnie ale na 160 osob na dwa dni zakupilismy 230 albo 240 butelek cos takiego plus 50 butelek sliwowicy,10 litrów bimbru było na wiejski stól, piwa i 20 win takze mielismy tego sporo i co z tego jak wodki poszla tylko polowa reszta zostala..sliwowica poszla praktycznie cała, wina poszły 3,bimber no nawet poszedł..piwa nam w poprawiny zeszły wszystkie... CO najlepsze wodke rozdawalismy kazdemu do domu (tzn na pare jedna)a it ak polowa zostala...teraz iwem ze nie kupilibysmy tak duzo bo po prostu ludzie juz sie nie upijaja na weselach tak jak to kiedys bylo ... Zabusia co do samopoczucia oprócz tego ze ciagle chodze rozdrazniona jest w miare ok..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie ehhe 926% kurcze jakas smiertelna dawka hehe:) no u nas był jakos 85 albo 90% Zabusia jeszcze co do tego przyspieszania masz meza wiec dzialaj:) sexik codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati eh nawet nie mów, nie mamy zadnych mebli jeszcze, poprostu nic, jakas stara lampe za to mamy ;) wkurzyłam sie na tego kolesia z kuchni i w srode jedziemy do ikei po lozko i koldry!! tak na moje pocieszenie :) do lekarza nie jade bo też mi sie odechcialo ;) zreszta leje tam caly czas :o no i na pocieszenie zrobilam sobie caly talerz spageti z duza porcja sera!! :) to ja tez poprawie tabele: NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka........22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek .... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009......Fabianek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......Dominik Imili86..................9.07.2009..................... ........ Mikołaj Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..Zuzia kati.....................27.07.2009..................... .......Wiktor Zonqa ..................30.10.2009.............................Filip Darianka...............04.02.2010....................... .... ?? Yzulka ranyy 400 butelek wodki dobre :D napewno cos jeszcze znajdziesz albo pozycz od jakies kumpeli to w koncu na jeden raz, wiec tez bym nie kupila nowej kiecki ;) straszny jest dzisiaj ten poniedzialek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cafka, tak to jest z tymi remontami. Ja mam już dość. Wyjdzie na to, że przyjadę ze szpitala i będę musiała korzystać kuchni i łazienki rodziców. A chcę przecież samodzielnie z mężem :( Dobra, nie smęcę już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a marudz sobie ja tez dzisiaj ciagle marudze i narzekam, jak widac kazda z nas ma dzisiaj jakies humory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne te wasze imiona dla dzieci:) Darianka-a może pożycz od kogoś,albo szalej miła:D i leć do sklepu Zadaj sobie pyt kiedy ostatnio sobie coś kupiłaś? jak dawno -to leć do sklepu i kup coś co jeszcze wynosisz:)a jednocześnie ,żebyś mogła isc na wesele:) Kati-nie martw się juz D. się postara i na wasze przyjście przygotuje domek:) uszy do góry i głowa też jest super:) co z tego ,że nie ma słońca,macie kochanych mężów!:) wspaniałe dzieci na swiecie lub jeszcze w brzuszkach:)! no i nas na kafe:)-osoby które chętnie Was czytają i z Wami przeżywają każdą chwilę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kala nasłodziłaś :) Ale masz szczerą rację. Tylko wiesz - my kobiety, na dodatek w ciąży - musimy sobie pomarudzić, wydać się, wtedy jest lżej na duszy :) A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kala, my w ciąży to mamy nastroje ;) ogólnie z kobietami w ciąży nie powinno sie zaczynac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala własnie jak tam noga? mam nadzieje ze juz dobrzE:) Dziewczyny marudzcie marudzcie..ja sama od paru dni ciagle marudze:) taki nasz urok..:) Na pewno sie wyrobicie ze wszystkim zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno zobaczysz Kati:) bede trzymała kciuki ale na pewno wszystko zmiesci sie w czasie:) a maluszek nie bedzie przyjety w golych scianach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłąm na zastrzyku,w środę idę na kolejny,jestem lżejsza o jakiś 1000 zł,a tak ok trochę boli,dalej chodzę o kulach i jestem na zwolnieniu w pracy są wkurzeni na mnie ,że jeszcze nie wracam ale teraz najważniejsze zdrowie,trudno najwyżej mnie zwolnią korzystajcie póki możecie z marudzenia,bo potem nie Wy tylko maleństwa będą w centrum tak do ....18-stki:);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem w ciąży, ani nie mam jej w planach w najbliższym czasie - ale upieram się (wbrew mężowi), że córeczka będzie Jagódka a syn Krzyś, Szymek lub Artur :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marudy :) heheh co tam u Was ciekawego?? Belletyn mi tez podoba sie Jogoda ewentualnie jeszcze Maja i chłpoiec to Filip :) no chyba ze cos sie mi odmienie bo tylko krowa nie zmienia zdania :) Ja bylam dzis w pracy io wyjatkowo szybko mi zleciało!! Jak nie poniedzialek :) U mnie nie padalo od poludnia ale tak na pocieszenie wlasnie mrzy deszcze :) wiec jest ekstra!! Michal pojechal na rower i nawet dobrze bo mam spokoj!! :P Odezwe sie pozniej jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byka strzeliłam powinno byc mży :) pani mgr i taki byk :) takze widzisz waikiki wszystkim mgr czasami mały byczek moze sie zdarzyc :) w sobote jakos wczesnie sie obudzilismy bo po 7 i wysłałam M. do sklepu po bułki :) potem mi mówi ze jak sie ubierał to moja mama pytała się go gdzie idzie, a on - ze pani mgr go po bułki wysłała :) dziewczyny a pamietacie mała mi czy mi małą?? Ciekawe co u niej?? Chyba Was nie obraziłam tą maruda?? Ale to było pieszczotliwie, z sympatią :) Troszke pocwiczylma, troszke pokroiłam koperek na zimę, teraz troszke wypije piwa i pojde chyba spac!! Taka poaskudna pogoda - jak bedzie tak dalej i bedzie padac deszcz to nie wiem czy jest sens jechac do zakopca!! Ja niestety nie mam duzo sukienek, wlasnie mam problem c bo 3 weselicha i jak źle pojdzie to bede musiala obskoczyc je w jednej no chyba ze przy dobrej passie mi przedsłuża umowe i szarpne sie na nową kieckę i buty :) albo jeszcze lepiej :) w podaniu o prace napisze ze muszą mi przedłużyć umowe ponieważ nie mam w czym iść na wesele :) no dobra ja już nie piję :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! :) 100 lat! 100 lat! niech żyje żyje nam!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ Kala wszystkiego najwspanialszego, duuuuuuuuuzo zdrówka, usmiechu, sukcesów we wszystkich życia dziedzinach i wszelkiej pomyślności!!!!!!!!!! Niech Ci słonko zawsze świeci, a humorek dopisuje :) Wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala sto lat kochana, zdrówka przede wszystkim :) duzo uśnmiechów na codzien :) a ja juz w pracy - a pogoda bez komentarza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×