Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Głupolku ;) 🌼 imili :) ceisze się razem z Tobą ;) a to mycie okien...hehe ja w niedziele się przeprowadzałam i wszystko MUSIAŁĄM pookładać w szafkach, a urodziłam w czwartek :) u mnie burza..... jutro pilnuje 6 dzieci....ale mają zapowiedziane ze ciocia ma urodziny i mają być grzeczne-tai prezent od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry...:D ha bede pierwsza..jakos od 5 nie umiem spac... tak tak na glupolka meila:) No juz mu nie duzo zostalo wiec mysle ze poczeka:) chyba sie z tatusiem po cichu umowil ze ma na niego czekaC:).. Yzulka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)...🌻 heh mi sie zle na poczatku przeczytało i myslalam ze piszesz ze planujesz 6 dzieci a nie pilnujesz hehe :P ale co tam .. No odezwe sie pozniej ide sie myc bo po 7 musze auto do mechanika zaprowadzic:);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili :P a myslałam, że Cie wyprzedze ;) 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Yza wszystkiego najlepszego, zdrówka, ogromu radości, aby synek był grzeczny (w miarę) i bys dumna z niego była, a mąż zawsze wspierał i całował namiętnie, samych sukcesów studenckich i nie tylko, a jak juz skończysz studia to córeczki zmajstrowanej z miłości :) wszystkiego naj naj naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze kolejna solenizantka :) cowyście sie tak wszystkie w czerwcu rodziły :P Yza sto lat, sto lat, sto lat niejch zyje zyje nam :P wszystkiego dobrego w tym pieknym dniu :) u mnie anwet jest ok pogodowo przynajmniej - ale poza tym nic mi sie nie c\\hce!! ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane ode mnie tez najlepsze zyczenia sto lat sto lat :) ja ost tylko czytam przygotowuje sie na przylot mojej przyjaciólki wegierki to juz w czwarek i chce spedzac jak najwiecej czasu synkiem bo za tydzien w piatek pierwszy dzien do pracy :( alebede tesknila za synusiem dobrze ze tak blisko domu pracuje ale bez telefonow do meza i mojej mamy sie nieobedzie. ost moj synus interesuje sie komputerem moze bedzie informatykiem jak tata no i oczywiscie pilotami. na szczepieniu bylismy wszystko dobrze wazy 7300 kg no tydzien temu jedyneczka mu przebila teraz wszystko bedzie pogryzione przez Bartusia :) do przyszlych mamusiek juz tylko reke wyciagniecie i juz za chwilke bedziecie mialy malenstwa przy sobie. imili cos mi sie zdaje ze twoj synus sie dogadal z tatusiem no i czeka na niego i moze juz w piatek zamiast z mezem w dwojke to juz w trojke bedziecie :) zycze ci tego .:) cafka a za toba poczekamy albo wszystkie albo nikt :) nic sie nie martw bedzie wszystko dobrze :) a pogoda duszno duszno duszno ech.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌼🌼🌼:):):) my dlatego urodziło się nas tak wiele w czerwcu,aby kiedyś zrobić spotkanie i wspólne urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka- sto lat, dużo zdrówka, szczęścia , pogody ducha i pociechy z Wojtusia :). Głupolku wysłałam na Twojego meila 2 zdjęcia do albumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja sobie wlasnie wstalam :)... eh przyjechalam od mechanika tzn tata mnie przywiozl bo musial po mnie podjechac i poszlam dalej spac...no kurcze nie umialam od 5 spac ale nadrobilam :D Pogoda i u mnie ekstra upal..prawdziewe lato tylko ciekawe jak dlugo bo strasznie zmienna ta pogoda jest.. Głupolku jak to zleciało ty juz do pracy pierwszy dzien nie dlugo ..oj oj..No Bartus ladnie rosnie:)..kurcze i co zdjecie dodajesz to utwierdzam sie w przekonaniu ze skora z tatusia zdjeta normalnie... cały tata. No duzo was z czerwca:)...a ja dzisiaj imieniny mam hehe ale nie obchodze...chociaz maz mnie zaskoczyl i pamietał az w szoku bylam...nie wiem u mnie sie ich nie obchodzi a do urodzin jeszcze troszke bo koniec sierpnia..ale chybga tez troche u nas na forum jest osob z sierpnia jak pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co można kupić 6 letniej dziewczynce? dziewczynka ma duzo zabawek i ubranek też w brud... kurdeeeeeee coś fajnego, a nie drogiego, bo to nie musi być wielki prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem Ci waikiki ze ja pomimo wielu ubranek chrzesnicy zawsze ubranka kupowalam heh..jakos nie mialam innych pomysłow..ciezko wlasnie takiemu dziecku cos kupic...kupilam jej kiedys fajna lale itp itd na swieta ale jak to dziecko pobawilo sie pierwszy dzien i lala poszla w kat a ze to mala strojnisia to sama cieszy sie z ubranek..ciezko powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale mąż mi niespodzianke zrobił jutro jednak wyjeżdza hehe biedny tak sie doczekać nie moze ze jeszcze o jeden dzien skrocil swoj pobyt ...:D ojjjjjjjjjj jaka ja szczesliwa czyli w czwartek bedzie juz na miejscu jak ja go kochammmmmmmmmmmmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej imili zaraz wyjdzie na to, że jutro Ci mężuś pod drzwiami stanie, tak skraca ten pobyt i skraca :) Yzulka wszystkiego dobrego Ci życzę 🌼 waikiki mam w takim wieku bratanicę. Na chwilę obecną najbardziej cieszy się właśnie z takich pierdół typu różowe perfumy, czy dezodorant, jakieś kolorowe mydełka do kąpieli, notes czy pamiętnik w którym zaczyna pisać swoje notatki i tym podobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili to ty ze szczescia urodzisz w czwartek takie emocje takie przezycie jak męza zobaczysz to jutro caly noc nie bedziesz spała. juz pewnie odliczasz nie dziwię się. ja mam męża codziennie przy sobie a odliczam godziny kiedy do domu z pracy wróci. teraz wstawilam na nk zdjecie z mojej roczncy slubu (20.06.2009)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ja chrzesniaczce ktora onczy 7 lat za dwa miesiace rolki kupuje bo ja podpytywalam i ona chce rolki ale rok wczesniej tak jak kati pisze kupilam jej dezodorant dla dzieci ktory wypsikala w dwa dni a pokoj pachnial jej dlugo truskawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobre :) imili no widzisz jak fajnie! mąz będzie na miejscu - to mozesz zaraz rodzić :) dzieki kochane za rady, faktycznie sie zastanowie nad perfumami itp... ale już kiedys jej takie kupiłam, więc ... wiecie zastanawiam sie nat czymś takim: http://www.allegro.pl/item666842867_mega_promocja_mata_do_tanczenia_pc_gra_stepmani.htm podobno świetna sprawa i dzieciaki sie przy tym rewelacyjnie bawiąl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej melduje sie wiem wiem ze podpadłam ostatnio hehehe bo nie pisałam ale powiem wam że juz chyba do porodu bede taka zakręcona najpierw teściowie potem po nich musiałm dom doprowadzic do ładu bo teść wszystko mi poprzestawiał :p Wczoraj byłam u lekarza i wszystko ok dostałam L4 do 14 lipca jakby sie nic nie wydarzyło to 15 mam przyjść z torbą do szpitala ale powiedział że nie zdziwi sie jak za 3 dni zobaczy mnie na porodówce :) Usg mam przełożone na jutro bo diś musiał jchać na jakieś szkolenie wiec jade jutro na 9 z M potem on jedzie do pracy a ja do domku Rafał chce sobie załatwić urlop teraz i wziąć wczasy pod gruszą zawsze to pare groszy a wrazie czego przeniesie sie na L4 jak urodze :) Dzis byliśmy w mieście bo pomagałam mu wybrac okulary i teraz jestem ledwo żywa te 30 stopni za oknem mnie dobiło :) Aha i mężuś od 3 sierpnia zmienia prace jupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -podpowiedziała moje pomysły:):P,ale mamy te same myśli tzeba się bać:P do tych \"kosmetyków\"dla dziewczynek,może torebeczkę,albo ostatnio w modzie jest taka typowa pościel,wiesz barbi,witch itp mojej kuzynki mała cieszy się zawsze z biżuterii,błyszczyków,które jej starczają na góra 2 dni w ogóle 6 lat -to wiek kiedy małe księżniczki lubią się stroić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilii -ty się nie zdziw jak rzeczywiście mąż za chwile do drzwi zapuka:) widzę ,że on tak nie może się spotkania z Tobą doczekać ,jak Ty z nim:) ja i tak Cię podziwiam,bo ja czekam z niecierpliwością aż mąż z pracy wróci,a co dopiero jakb go tak długo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Yzulka wszystkiego Najlepszego :-)I wszystkim ktorzy mieli ostatnio urodzinki wszystkiego Najlepszego . U nas ok mamy taki upal ze nie idzie wytrzymac i maly troszeczke \"zmierzly\"z powodu . Chrzest odbyl sie wszystko bylo ok dostal fajne prezenty m.in http://www.baby-markt.de/Chicco+Babyschaukel+Polly+Swing+Distraction.htm Tylko ze zolta i http://cgi.ebay.de/ABC-Design-Baby-Laufschule-Gehfrei-Walker-Rallye_W0QQitemZ110404128752QQcmdZViewItemQQptZLernspielzeug?hash=item19b4994ff0&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%25253A12%257C66%25253A2%257C39%25253A1%257C72%25253A1229%257C240%25253A1309%257C301%25253A1%257C293%25253A1%257C294%25253A50 zolty z zielonym oraz pieniazki :-) Pozdrawiam i uciekam :-) Odezwe sie moze pozniej :-) Przyszle mamusie wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala a żebys wiedziała strojenie sie to ten własnie czas, spineczki, rajstopki, spódniczki, opaski itp... :D chyba uderze w ten temat!!!!!!!!! o kurdeeee ale u mnie grzmiiii :o uciekam, bo jeszcze mi tu piorun trzesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) nie no mysle ze to juz ostateczna data hehe :);... a ja musze jutro leciec do lekarza chociaz juz mialam nie miec wizyt ale polece bez kolejki bo nie dosc ze dzisiaj totalnie mi nogi napuchły to jeszcze w zyciu nie mialam takiego cisnienia jak dzis 160/110 masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jade z tata zaraz do szpitala ..bo nie dotrwam do jutra..musze sie dowiedziec co i jak..trzymajcie kciuki jak cos dam znac Yzulce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam właśnie zobaczyć co u Was, a tu imili nam do szpitala wybyła :) Trzymam kciuki. Ciekawe, czy maluszek zechce poczekać na tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili trzymaj sie mocno! jesteśmy z Tobą kochana!!!!!! ja wiem czemu takie cisnienie - to twój maz Ci je podniósł :P jak chłop sie zbiliża, jak chłop w domu to od razu babie cisnienie skacze ;) ;) ;) albo sie dzidzius pcha, zeby tacie prezent zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×