Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No własnie wie ktos coś ?????? Ja jestem po USG malutka w 100% gotowa do porodu ustawiona już prawie w kanale waży 3247g i wszystko miarowe a nogi wyprzedzają wiek ciąży hehehe moja długonoga pannica :) dzis miałam okropne skurcze w nocy także byc może lada dzień Zulka bedzie już z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nic nie wiemy ?? Imilii na pewno została w szpitalu bo sie nie odzywa :) a na pewno bym nam dala znac jak by była w domu Ale upał ledwie wytrzymyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) dopiero usiadłam przy kompie-napisałam eska do Imili...wiecie co czyżby mały zrobił na złośc tacie :) wraca w piątek, a on się urodzi dziś lub jutro :) kupiłam sobie sukienkę na wesele-śliczna fioletową, urwałam ramiączko niechcący :P i mi zjechali z ceny :) ufarbowałam włoski ;) byliśmy na grillu-małż korzysta z mojego prawka i piwkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili napisała "O hej. Niestety jeszcze nie. Trzymają mnie na obserwacji pomimo dobrych wyników. eh ale raz miałam wysokie ciśnienie i nie chcą mnie puscić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Wreszcie jakies informacje :) moze maluch jednak poczeka na przyjazd tatusia. Trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały czeka, tata jedzie, a u Imili sie przez facetów cisnienie podnosi ;) :D Yza jak bedziesz miała jakies nowe wieści to prosze tu trąbić!! cześć dziewczyny! ja tylko na sekunde - zobaczyc co słychać :D zaraz zmykam, bo musze sie uczyć!!!! mało czasu mi zostało!!!! :) juz raczej dzisiaj nie zajrze, więc miłego dnia! 🌻 wieczór będzie sądny :) albo napisze jutro jako pani mgr albo jako pajac! :P buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze i będzie p.mgr:) a mały chce zrobić tacie niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Waikiki powodzenia jutro - dasz rade :) jezeli tylko samam pisalas prace to bedzie dobrze :) i to pewnie anwet bardzo :P ja sie pieke w pracy - dlatego wspołczuje Wam ciężarówkom :/ ciekawe jak tam Imilii ?? Juz nie moge sie doczekac jak bede miala urlop i pojade do zakopca :) w niedziele sie bardzo ucieszylam bo stwierdzilam ze juz nie musze sie uczyc, taka ulge poczulam a tu posze - zeby mi przedluzyli umowe musze przystopic do jakiejs sluzby przygotowawczej ktora konczy sie egzaminem z pieciu ustaw, z KPA (grupa strasznie) i z jakis pieprzonych procedur ssuoper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie jakieś wieści ;) u nas ok narazie mała daje mi jeszcze popalić od środka choc wszyscy ją juz proszą zeby wychodziła ide lezec bo upał daje mi w kosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się przyszłam pożegnać- jedziemy dzisiaj na 2 miesiące. Powodzenia życzę ciężarowkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda-miłej podróży,pamiętaj o nas:) odpoczywaj:) i korzystaj;) a jak wrócisz to koniecznie się odezwij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze sie odezwę :) Niech mnie ktoś od tego komputera odklei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda pomyslności!! jak bedzie okazja to pisz do nas co u Ciebie! gagatka jakie jutro?? to dzisiaj jest :o już mnie bolą gały od czytania... bleeeeeee dlatego zrobiłam sobie przerwe i odpaliłam kompa :D zaczynam już się spinać... hm...nieprzyjmne uczucie :( zmykam już chyba na dobre...w sensie na dziś już koniec zerkania na kafe i w ogóle do kompa. Trzymajcie sie!! kala jak miło, ze we mnie tak wierzysz :) ;) ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko-trzymam kciuki:) a ja dziś mam rozmowę z szefową -ty też trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jestem w domku z dzidzia ktora jeszcze siedzi w brzuszku :P niestety objawow niet :( wyniki ok, ale na obserwacji musialam zostac, podejrzewam ze Imili bedzie miala tak samo, obserwacja a jak cisnienie i opuchlizna bedzie duza to bedzie rodzic :) lezalam z dziewczynami co wlasnie w takim przypadku mialy albo cc albo wywolany porod wiec wszystko mozliwe :) ja sie zabralam za porzadki bo chce juz urodzic!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witammmmmmm!!!!!!!!!!!!! :) Własnie wróciłam ze szpitala i wpadłam sie przywitać i dać znać o sobie bo dzisiaj uciekam do siebie na mieszkanie bo mezulo juz za jhakies 20 minutek bedzie:) Z Maluszkiem wszystko ok wazy ok 3 kg takze wielki nie bedzie :D to dobrze :) Na porod niby sie nie zapowiada KTG pokazuje jakies skurcze ale jeszcze jeszcze no ale pani doktor powiedziala ze moge isc do domu bo wszystko ok tylko od razu wracac jakby sie cos działo.. no i dostałam recepte na te moje opuchniete nogi jakies swinstwo bede musiala pic.. No takze maly czeka na tate ..:) cisnienie widocznie pogoda spowodowala bo w szpitalu wczoraj od rana juz bylo normalne 110/65 , 120-80 w takich granicach takze ok:D Ciesze sie ze dzisiaj wyszlam bo nie moglam juz tam wytrzymac masakra jakas..duszno jak nie wiem..:/ Oki uciekam sie przygotowac na przyjazd meza:D...oj jaka ja szczesliwa... tak w ogole znowu burza i znowu leje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ruda ;) trzymaj sie i jak będziesz miała okazję to do nas zaglądnij ;) waikiki ;) kopniak na szczęście porządny odemnie i Wojtka :) 🌼 imili ;) 👄 jak sie poseksiecie z małżem to mały szybciej wyjdzie ;P kupiłam sobie dziś lakier do paznokci--zaszalałam 31 zł dałam :) prasowałam Sławka koszule na sobotę przy włączonym wiatraku-a spociłam się jak mysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili suuper że już jestes w domku a maluszek czeka grzecznie na tate :) Ja mam dość silne dokuczliwe bóle podbrzusza ale narazie nigdzie sie nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do szlaeństw z mężem to wczoraj nawet sie poseksilismy może te bóle dlatego hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imilii-szalej miła;)i ciesz się mężem wykorzystaj go...;P;) jak już przyjechał niech nosi ci zakupy,sprząta itd itp:P Yzulaka-ja też zaszalałam poszłam do mężulka do pracy,a po drodze minęłam wyprzedaż-kupiłam sobie lniane białe spodnie za...10 zł przecena z 60 zł na 10 zł wogóle sukienki,bluzki,spodnie,spódniczki za 10 zł -całe dwa wieszaki duże,ale nie mogłam za bardzo szaleć,potrzebuję kasę na leczenie nóżek,wieć grzecznie po przymierzeniu 3 par spodni i 1 bluzeczki,jak rozsądna kobieta wyszłąm z 1 parą spodni:) waikiki o której miała ten egzamin?mam nadzieję,że da znać że już po i pijemy mgr;) teraz się poopalam i poczytam książkę na balkonie,a potem obiadek i do szefowej na rozmowę idę:( trzymajcie kciuki aby było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili jak ja się denerwowałam. Nawet z komórki na forum wchodziłam patrzeć, czy jest jakieś info od Ciebie :) Dobrze, że wszystko ok. Już niedługo, już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ;) gdybym jutro tutaj nie zajrzała to powodzenia, wierz w siebie :) jesteś madra babeczka i będzie dobrze 🌼 ażurowe majteczki pomogą...tylko musisz je pokazać promotorowi,,,chociaż kawałek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×