Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kati skad ja znam to marudzenie..to samo na rekach zle lezec zle jak sie posadzi tzn na polsiedzaco tez zle...posmieje sie pogaworzy i znowu marudzenie i tak ciagle,.w nocy tez jakos niespokojnie spi.. myslalam ze jak tak ladnie je to bedzie dluzej spal w nocy a tu 19 po kapieli je 21 sie budzi je czasami przespi potem do 2 w nocy potem okolo 5 i 5.30 juz pobudka na stale..tez chodze jak nacpana.. jeszcze jakby w dzien chcial pospac dluzej niz 20 minut to moze i ja bym sie zdrzemnela ale nie bo po co spac jak mozna podokuczac:).. No narazie jak mowilam je jabluszko nic mu po nim niema...niedlugo sprobuje bananka..bo lekarz nam kazal od owocow zaczac...ale zapas juz mam i marchewke i ziemniaczki z dynia wszystko z hippa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor też nie śpi dłużej jak pół godziny. Ma kilka takich drzemek, ale ja i tak nie usnę w dzień. Mam nadzieję, że to zęby, bo i apetyt traci. Dziś tylko jabłko chętnie zjadł. Marchewkę zostawił, a kaszki prawie nie ruszył. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) do tych co maja dzieci w Carfurze (nie wiem jak sie to pisze :P) jest super okazja pampersow 150 sztuk za 79zł!!!! to jest taki duzy karton i pakowane sa w srodku po 50 szt. moim zdaniem sie oplaca bo za 80 szt ja płaciłam 50zł, sa rozne rozmiary ja kupuje teraz 3 ale nie wiem czy nie wybrac sie po 4 juz na zapas bo nie wiem ile to bedzie trwac :) a moja mama wyczaila ta okazje :) zdrowka wszystkim chorym zycze!!! Kati a moze Twoj maly po prostu nie umi ciagnac z butli, od mojej mamy znajoma musiala robic naprawde bardzo wielka dziurke w smoczku bo jej syn nie mial w ogole odruchu ssania i z butelki musialo mu po prostu samo leciec :) ja mam malego na kolanach i nie daje mi juz wiecej napisac potem zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja juz tez jestem chora ,maly mnie zarazi maly wczoraj wieczorem mial 39.2 ale dzisiaj jak narazie temperatury nie ma ...Ale katar nadal go meczy ...A mnie gardlo...i tez katar tylko czekamy az T tez bedzie chory pozdrawiam i uciekam kochane sorki ze nie czytam co u was ale maly jest kolo mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) a ja jak uspalam wczoraj moja chrzesnice (skonczy za pare dni 10 mieisecy) po 15, tak spala do 17:45 a potem w nocy nie mogla zasnać :) takze jak macie problem z niespaniem to do cioci Agataki zapraszam :) cafka moja siostra tez kiedys wyczaila taka promocje wlasnie w cerfurze :) i to chyba bylo we wrzesniu i ma tego jeszcze sporo, chyba z 5 pudel kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, duzo zdrowka, szczescia, milosci, pieniazkow, zadowolenia z meza z synka, dobrej passy w interesach :) sto lat kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pomieszalo mi sie, ze dzis juz 3 a dzis dopiero 2 :) ale bede za to moze pierwsza osoba ktora złożyła Kai życzenia :D:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka kochana dziękuję :D Niestety muszę Cię zmartwić - tydzień temu złożył mi życzenia kolega. Tak, żeby nie zapomnieć i mieć już z głowy :D cafka tak było z tymi smokami. Aż w końcu kupiłam smoczek Canpola 6-12 mies i wtedy to właśnie wypił 70ml soczku przez cały dzień. Myślałam, że problem rozwiązany, ale niestety to był dwudniowy incydent. Znów przestał pić i się wkurza tylko. Wczoraj kupiłam nawet dokładnie ten sam sok, którego wypił wtedy i nic. Nadal nie pije. U nas nocka standard - 4 pobudki. Pierwsza o 23, a potem co 2 godziny. No i kolejny dzień maruderstwa. Niech już ten zębol wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Cafka dziekujemy za informacji meza wysle po pampersy bo faktycznie oplaca sie moj maly tez nosi 3... Iza wy zdrowiejcie tam..jakies paskudztwo panuje teraz w powietrzu,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i wyslij meza na zakupy hehe wyslalam go po te pampersy a on mi wrocil z jedna paczka po 48 zl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? U nas nocka całkiem całkiem - 3 pobudki. Ale na szyjce pojawiły się pewne brzydkie plamki (od kilku dni były krostki). Pojechaliśmy do lekarza i najprawdopodobniej mały ma uczulenie na mleko modyfikowane, które jest w kaszce, którą je. Odstawiamy kaszkę, kąpiemy się w Emolium i czekamy. Mam nadzieję, że zejdą szybko, bo podobno go to swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas też mamy problemy ze spaniem przez te ząbki :( mała sie budzi ok 23 na cycusia, potem ok 2 na moje mleko z butli potem o 4 na cycka i o 6 na butle sztucznego potem śi do ok 9 czaem do 8 Niestey musze małą brać do siebie do łóżka bo sama nie chce spać trze dziąsełka niech te zęby juz wyjda wreszcie Mała odpukac zdrowa rośnie jak na drożdzach Izuś dużo zdrówka dla was Kati sto lat :) Cafka buziaki Imili Mikuś już niedługo ma swoje imieninki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... Kati a co za kaszki podawalas? a nie probowalas bezmlecznych zrobic na swoim mleku? .. Zabusia no fakt maly ma niedlugo imieninki..tylko zamiast jego to ja dostalam prezent od emza dzisiaj:) Wyslalam go po leki malego do apteki a on zajechal do aparta i kupil mi przecudny naszyjnik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati :)🌼 naj naj naj :) my tez mamy wydatki,a le jak jest okazja lecieć za darmo (tj. bilety, nocleg i wyzywanie) to żal nie skorzystać. wróciłam dopiero z pracy, mały u mnojej mamy i wiecie co...nie zazdroszcze wam tych nocek nieprzespanych :P wredne to wiem, ale naprawde nei zazdroszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam porady
sorka,ze zasmiecam wam topik ale jako, ze bralyscie slub rok temu to jestecie najbardziej kompetentne do porady. wychodze za maz w 2010r i zastanawiam sie nad suknia czy kupic nowa czy uzywana i mam pytanie czy udalo wam sie sprzedac wasze suknie? Zastanawiam sie czy kupic nowa za kupe kasy i potem martwic sie czy sprzedam czy nie czy kupic uzywana, w dobrym stanie i ewentualnie troche przerobic a nie miec potem zmartwien czy sie sprzeda, bo mozna ja potem nawet wyrzucic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chcialam porady -zalezy ile chcesz wydac na suknię, teraz warto poszukac bo jest koniec roku i sa obnizki. Mozesz sie tez rozejrzec za uzywana. Ja kupilam uzywana za 650 zł z welonem, butami, rekawiczami i ozdoba do włosów. Szukallam moze miesiac. Swoja sprzedalam w październiku (slub w sierpniu) za 550 zł. Ale bez butów i tych pierdół. Wiec wszystko zalezy od ciebie. Mi sie udało znaleź naprawde ladna, skriomną i taka jak chcialam suknię. A ze byla ladna to szybko ja sprzedalam, i po sprzedaniu mialam jeszcze duzo maili z zapytaniem :) u mnie bez zmian :P jutro jzu piatek, M do szkoly jedzie, a ja bede sie peletac po domu. My nie mamy planów na sylwa, mielismy leciec do znajomych do irlandii, ale ceny biletow nas powaliły i nie stac nas. Takze raczej nic ciekawego sie nie szykuje, zreszta jak co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaciałam porady ja mam do sprzedania suknie ale nie wiem jakie rozmiary masz jak chcesz to napisz do mnie na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również mam do sprzedania suknie rozmiar 38 na osobe 164 cm plus obcas Zabrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Było boooosko :) imili nigdy nie ściągałam pokarmu i będąc w sklepie wzięłam kaszkę mleczno-ryżową Nestle. No i nie podpasowała. Teraz albo kupię innej firmy, albo własnie samą ryżową i będę kombinować z moim mlekiem. Dziękuję za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili glos oddany :) a z ta kaszka tak wlasnie bede musiala zrobic. Poczekam tylko az wszystkie krostki zejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez używamy kaszek z bobovity są bardzo fajne i smaczne ja tez prosze o głos :) w mojej stopce jest link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! U nas w miare dobrze ,Fabian juz nie ma goraczki ,choc jeszcze wczoraj mial 39.5 zostal tylko katarek ... Mnie juz tez gardlo nie boli ...ale za to dzisiaj mnie glowa mocno boli :-( Na mikolaja nigdzie nie idziemy ,jeszcze siedzimy w domku do niedzieli ,moze az do poniedzialku zeby Fabi wyzdrowial do konca. Co do sukienki slubnej ...Ja zakupilam nowa ...chcialam ja w Polsce sprzedac ...ale sie nie dalo...i sprzedalam ja tutaj w Niemczech . Zycze wszystkim chorym duzo zdrowka .... Jak tam wasze sprzatania na swieta bo ja daleko w lesie tylko Fabian ma pokoik postrojony ...a dzisiaj chce zrobic duzy pokoj ... Ten weekend mielismy byc w rozjezdzie bo w sobote mielismy jechac do Schwerte bo od brata meza syn ma 8 urodzinki ,ale ze wzgledu na chorobe nie jedziemy i w niedziele mielismy isc do szwagierki na urodzinki i tez nie idziemy ....# # Pozdrawiam i uciekam .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik Iza a komus sprzedałaś? ja swoja mam i tez chciałam sprzedać ,a le teraz nawet nie wystawiałam ..od roku chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam,.. My dzisiaj idziemy na slub do sioostry Karola tzn Karol po mnie po slubie przyjedzie zebym mogla malego z rodzicami zostawic:) to troche sie rozerwe :) Oj tez bym chciala sprzedac suknie wystawiam ciagle i nic :/ No a wczoraj malego wazylismy tzn pewnie nie wyszlo dokaldnie bo Karol najpierw siebie zwazyl ptoem wszedl z malym i wyszlo ze wazy 6 kg jzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sobotnie :) w ten grudniowy, zimny ponoru i samotny poranek :) dziewczyny a nie macie jakis lokalnych stron internetowych z ogloszeniami?? Bo ja wlasnie z takiej strony kupilam i z takiej sprzedalam :) chyba sie ubiore, bo siedzenie w samej pizamie nie jest najlepsze :) jutro mikołaj :) czy byłyscie grzeczne dziewczynki?? hehhe najwiecej pewnie dostanie nasz Mikus z okazji imieninek i mikolaja :) My sobie nie robimy prezentow, dopiero pod choinkę. Kupilismy tylko chrzesnicy michala i jej bratu, no i moja chrzesnica dostala pajacyka. Chrzesnicy (wiek 7 /8 lat) kupilsmy zestaw z hannah montana a mlodemy pizame menemena :) (spirdemena) :D no i slodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie yzulka ja wlozylam ja na aukcje tak jak w polsce allegro i tam ja sprzedalam nie dostalam nawet polowy ceny za nia ,ale wazne ze sie jej pozbylam bo tylko w szafie lezala uciekam bo mam malego na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam porady
dzieki za rady. imili ladna mialas sukienke, widzialam jak kiedys wklejalas linka do sprzedania,,troche dziwie sie, ze nie mozesz sprzedac, mnie osobiscie brakuje w niej trenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko no Mikus juz od dziadkow i chrzestnego dostal krzeselko do karmienia wczoraj o takie http://www.allegro.pl/item833611763_krzeselko_do_karmienia_baby_design_bambi_3gratisy.html od nas dostanie pozniej pizamki bo ze spiochow wyrasta a pizamki zawsze na dluzej mgoa byc:) skarpetki sie zalozy i git:) No mamy lokalne ale wystawialam i tez nic .. :/ chyba bede miala na pamiatke. Wisi u rodzicow w szafie i sie denerwuja bo im miejsca kupe zajmuje hehe No a ja dostalam jak mowilam naszyjnik z aparta i dzisiaj prostownice do wlosow babylisa bo maz mi popsul stara i musial dzisiaj jechac kupic z rana bo nie mialabym czym wlosow wyprostowac takze i na swita i na mikolaja prezent dostalam:) Maz juz pojechal na slub bo musial im owoce jeszcze zawieźć ktore u rodzicow moich zamowili a o 14 po mnie przyjezdza. Maly spi wiec lepiej sie ubiore a potem jedynie pomaluje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×