Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Imili no to super, zę Miki juz w domu :) teraz to bedzie dochodził do siebie w tempie błyskawicznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zasnal:) Kala super ze J niedlugo wyjdzie do domku tylko fakt ty nie dlugo do sanatorium wiec pewnie teraz on cie bedzie odwiedzal:) bedzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili suuper że Miki juz w domku teraz będzie rósł jak na drożdżach bo jak sie do flachy przyssie hehehe dziewczyny powiedzcie mi jedno kuzynka mnie nastraszyła że w herbatkch dla maluchów jest kwasek cyrynowy i on jest rakotwórczy i sama nie wiem co małej dawać pić skoro każda herbatka go zawiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No maly wykapany nakarmiony spi zjadl mi ladnie 200 ml:)...jest narazie do 6 miesiaca na humanie z mct na recepte zeby ladnie nadgonil kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie mogę się środy doczekać.Mam nadzieję,że w środę,już go wypuszczą:) dzięki dziewczyny,że mnie na duchu podtrzymujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) wLasnie zauwazylam ze Fabiankowi przebil sie zabek hurrraaa MAMY PIERWSZY ZABEK IMILIA super ze maly tak je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Imili cudowna wiadomość:) powiem Ci że zjada bardzo dużo mój je mniej w nocy najwięcej do 180ml a tak to standard 130-140ml nawet czasem zostawi troche. Iza gratuluje ząbka :) Kala szybko zleci :) mały zasnał to lece ogarnąć mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratulujemy zabka...u nas maly 28 skonczy 4 miesiace a widze juz ze dziaselka w dwoch miejscach napuchniete i idzie cos wyczuc juz jak sie palcem przejedzie...no ale do wybicia moze jeszcze sporo zejsc..\ No my dopiero wyszlismy ze szpitalas a maly katar zalapal..Byl dzisiaj pediatra bo wiecie po operacji wolalam zadzwonic zeby sie upewnic ze to nic groznego.. Na szczescie tylko aktar ale jakby za tydzien nie przeszedl mam dzwonic no i narazie na dwor nie wychodzic zobaczymy za tydzien :).. No i od 28 mam zaczac podawac deserki :).. Cafka no moj raz 200 raz 160 roznie :) no ale na pewno wiecej niz przed operacja/....no i mzoe wplynal na to fakt ze je to humane z mct zeby przytyl troszke ale za jakis czas mam przejsc na zwykle mleko narazie pediatra nam powiedzial by trzymac na humanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili dobrze ze te mleko przyswoił, ja się tam nie znam na tych specjalnych dobrze że moj ten bebilon pije :) ja też zaczynam podawać, przysłąli mi z Hippa darmowe paczuszki, jeszcze mam w rosmanie do odebrania, ale nie ma tam marchewki a ja chce najpierw od warzywa jakiegoś zacząc i w jeden dzień podam marchewke albo np. ziemniaczki z indykiem :) a w drugi dzien jabłko, morele itp. w czwartek wybieramy sie na zakupy większe bo kurcze świeta niedługo a u nas pustki w domu :o no i małemu nakupuje po jednym sloiczku bo nie wiadomo co bedzie z checia jadl a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w Mikolaja przypadku powiedzial zeby lepiej od deserkow zaczac ...zeby znowu za bardzo nie przybral na wadze bo jest dopiero po operacji:) ale powiedzial ze juz fajnie wyglada ze widac ze przytyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno fajnie wygląda :) moj wazy 5800 a myslalam ze juz z 6kg bedzie mial bo niezly "klocek" z niego ;) no ale dziecko nie bedzie teraz na tydzien po 300 g przybierac bo to nie mozliwe... moj ma już 4,5 msca jeju ten czas tak szybko leci, teraz pierwsze swieta naszych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję ząbka:) jak fajnie czytać o Waszych szkrabach:) rzeczywiście to pierwsze święta dzieci,a pamiętacie w zeszłym roku jak mówiłyśmy pierwsze święta jako żony:) ale super jutro się dowiem czy J. wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj wazy 5 kg w ciagu 9 dni przybral 800 gram nagdania po prostu to co stracil...bo mial niedowage :).. No pierwsze wspolne swieta :).. Kala daj znac oczywiscie co u J czy wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Fabianku gartulacje ząbka :) Imili powiem ci mnie tez przyszły te paczki z hippa i mała już jabłuszko zjadła juz kupiłam kolejne bo dawałam jej tez z kleikiem ale teraz na sniadanko je kaszke bananową z melisą, w ciągu dnia pije raz nektar z brzoskwini wymieszany z wodą no i wazy juz prawie 7 kg grubasek hehehe a co do dawek to rano kaszka na 90ml wody, potem nektar ok 60ml, ok 13:30 130ml mleczka, potem herbatka lub nekatar, potem jest do wieczora na moim cycku, wieczorem 180ml mleka bebilon z kleikiem, w nocy 100ml mojego z butli potem nad ranem az do 10 mój cycek Kala czekamy na wieści o J Cafka nono zupki powiadasz ja podam dopiero jak skonczy 5 miesięcy tak jak na nich pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, własnie dzwonił do mnie maz że kupił małemu marchewke z ziemniaczkami od 4 msca :) i zupke jarzynową :) jutro przetestujemy i ciekawe jaka reakcja bedzie :) w ogóle to ja chce sama przyrządzać jedzonko malemu marchewki, ziemniaki, jabłka no ale jak pogniotlam ostatnio marchewke to jakoś rewelacyjnie fajna ona nie była a miksować jednej marchewki nie będe :) zreszta i tak czekam bo mama mi ma przywieźć od babci swojskie więc i tak ze sklepu tych sztucznych nie chce więc póki co wole sloiczki :) a zresztą czytałam gdzieś ciekawy artykuł o słoiczkach i wcale nie są takie złe te słoiczki :) Zabusia a powiedz mi Ty dajesz popić mlekiem jak dajesz cos "nowego" może głupie pytanie ale nei wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie daje bo by sie jej pomieszało hehe tylko czasem po kaszce sniadaniowej daje jej cycucha a czasem hrbatke hmm zupki od 4 miesiaca fajnie ja poczekam jeszcze bo duzo miała nowosci w ostatnim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala super wiadomosc !!!!!!!!!!!!!!!!! Mamuski co kupujecie swoim dzieciaczkom na swieta ? A moze i nie mamuski sie wypowiedza ,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chrześniak ma 2.5 roku, więc nie wiem czy to miarodajne. Na Mikołaja dostanie ode mnie dużą ciężarówkę z helikopterem na naczepie a pod choinkę duże puzzle 36 elementów z Kubusiem Puchatkiem. W zeszłych latach dostał ode mnie (na różne okazje) bujaczek, taczki (ukochana zabawka), znikopis, wielkiego misia, książeczkę z bajkami, która się sama czyta, edukacyjnego laptopa i różne zabawki dźwiękowe, wozy strażackie (bo Dominiś chce być stlazakiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kala super wiadomosc..:) w koncu bedziecie razem a nie mowilam ze nasze chlopaki mniej wiecej w jednakowym czasie wyjda:) Ja jeszcze nie wiem co my malemu kupimy ale od mojego brata czyli chrzestnego malego i mojej mamy kupuja na pol krzeselko do karmienia bo stwierdzili ze jeszcze troche i sie przyda:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od nas dostanie nową butelke z Aventu z nowymi smoczkami z wiekszymi dziurkami, jakies spioszki, czapeczke i szliczek od moich rodziców krzesełko do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to jak go chwycisz w ramiona to do jutra nie puścisz :D :D :D faajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my ubraNEk zadnych kupowac nie bedziemy bo ma ich pelno czapki dwie na zime ma i szaliki dwa..niemam pomyslu..spiochy niedawno kupilam dopiero przyszly...zabawki hehe on sie niczym nie interesuje ma w nosie zabawki az zaluje ze lezaczek kupowalam bo polezy 15 minut i mu starczy mata to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to ja tak jak Waikiki pisze trzymam męża w ramionach i do jutra nie puszczam;):P szkoda ,że @ dostałam,ale przed wyjazdem do sanatorium jeszcze zdążymy;) jesteście super,odezwę się jeszcze jutro trochę Yzulka-proszę odezwij się ,bo nie wiem co mam robić? wysyłać czy czekać jeszcze??Co się stało,że milczysz i nie odzywasz się??martwię się... a jak tam ułozyło się już?daj znać odezwij się tu ,na gg lub meilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Yzulka szybkiego powrotu do zdrowia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Waiki ,a jak ty sie czujesz,wszystko dobrze ? Kala i jak tam nocka minela??? A co do prezentow na swieta ,to ja nie mam zadnego pojeciea,wiem napewno ze bedzie to jakas zabawka .... Na mikolaja otrzyma od nas Garnuszek z klockami :http://merlin.pl/Garnuszek-na-klocuszek_Fisher-Price,images_big,3,MA-K0428.jpg Na swieta od chrzstengo otrzy,ma :Zabawka walec http://www.chicco.pl/index.php?p0=2&p1=10&p2=55&o=543 A od nas nie mam zielonego pojecia on juz praktycznie wszystko ma .... Mam na oku kilka rzeczy m.in http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170329920293&ssPageName=STRK:MEWAX:IT http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370229075189&ssPageName=STRK:MEWAX:IT http://www.chicco.pl/index.php?p0=2&p1=10&p2=55&o=1381 http://www.chicco.pl/index.php?p0=2&p1=10&p2=55&o=229 Ale jeszcze nie wiem .....on uwielbia wszystko co gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka powrotu do zdrowia:) proszę napisz co mam robić,wysyłać czy nie? Iza -Rybnik-super wieczór i noc,w ogóle jestem szczęśliwa mając męża w domu:)jak ja go kocham:D teraz mało będę pisać,bo chcemy się sobą nacieszyć,bo ja w poniedziałek jadę do tego sanatorium a w ogóle bez sensu,bo czekałam cały czas na komisję z zus,a teraz jak wyjeżdżam 30.XI,a mam się stawić 4.XII-śmiechu warte to wszystko J. mnie męczy abym Wam podziękowała, za życzenia powrotu do zdrowia,za pamięć i modlitwę,mimo,że mówię,że dziękuję ja sama nie wiem jak mam się Wam odwdzięczyć za wsparcie jakie mi dawałyście:) DZIĘKUJĘ!!!!🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×