Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

wrócilismy, maly poplakał ale teraz w domu się śmieje rozmawia, więc jest lepiej niz ostatnio, nastpne szczepieni w styczniu na zołtaczke. Waikiki mi też wychowawczy nie przysluguje mimo ze miałam umowe o prace, z tymze ja krótko tam pracowałam i chyba dlatego narazie został mi jeszcze macierzynski zus mi wypłaca wiec tyle dobrze... no i nie wroce tam juz ale to juz inna sprawa:) Kala wysłałam maila z zapytaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilismy, maly poplakał ale teraz w domu się śmieje rozmawia, więc jest lepiej niz ostatnio, nastpne szczepieni w styczniu na zołtaczke. Waikiki mi też wychowawczy nie przysluguje mimo ze miałam umowe o prace, z tymze ja krótko tam pracowałam i chyba dlatego narazie został mi jeszcze macierzynski zus mi wypłaca wiec tyle dobrze... no i nie wroce tam juz ale to juz inna sprawa:) Kala wysłałam maila z zapytaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilismy, maly poplakał ale teraz w domu się śmieje rozmawia, więc jest lepiej niz ostatnio, nastpne szczepieni w styczniu na zołtaczke. Waikiki mi też wychowawczy nie przysluguje mimo ze miałam umowe o prace, z tymze ja krótko tam pracowałam i chyba dlatego narazie został mi jeszcze macierzynski zus mi wypłaca wiec tyle dobrze... no i nie wroce tam juz ale to juz inna sprawa:) Kala wysłałam maila z zapytaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe mi się zawiesiło i mi się post potroił :o Kala czemu co się stało?? p.s. obadaj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala czemu masz doła???????? cafka to po prostu tam nie wracasz i zostajesz z małym a powoli szukasz czegoś innego, czy jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki bardzo duzo rzeczy sie na to złozyło wydawało mi sie ze pracuje z ludzmi ktorzy sa w porzadku i na poziomie, niestety okazało sie inaczej, nie bede sie rozpisywac bo nie warto po prostu, w kazdym badz razie nie zalowalam ze bylam praktycznie cala ciaze na zwolnieniu, i bylabym glupia gdybym dalej pracowała narazajac moje dziecko a oni mieliby to gleboko w d******* co sie stanie :o tak wiec przez pobyt w szpitalu otwarli mi oczy, gin mi od poczatku proponowal l4 ale ja twardo stalam przy swoim ze chce pracowac, a pozniej mowil a widzisz chcialem Ci dac zwolnienie... lajf is brutal :o niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doła,ryczeć mi się chce,chyba @ idzie:( byłam na początku tyg pytać o kasę na październik w zus.Zaleązło mi,aby było szybko,przed wyjazdem moim,abym zdążyła wszystko popłacić i wogóle.Wypełniłam kwit na to aby wysłali na konto.P. powiedziałą,że 19 będzie na koncie.Dziś już 20 a kasy jak nie ma to nie ma:( dzwoniłam do zus-tam jakieś nagrania"typu wciśnij 1,następnie wciśnij 2 itd"-nie udało mi się połaćzyć,cały czas automaty.Póxniej się połaćzyłam pani przekierowała tel do innegotam nikt nie odbierał (a kasa leci)-w końcu nic nie załatwiłam ,nie dodzwoniłam się.Chcę J. mieć koło siebie,mam dość człowiek się stara skręca kolczyki,wiąże koniec z końcem ledwo,placi rachunki,a tu dupa nic nie wychodzi.Denerwuję się,bo w tym tyg muszę porobić prezenty na ur (przekazać mojej sis dla jej synka na roczek_J, jest chrzestnym)i gwiazdkę dla wszystkich(bo wracam w samą wigilię.Powinnam też kupić coś do jedzenia i pomrozić,ozdobić dom że jak wrócimy,aby był nastrój świąteczny i wogóle. poryczłąm się,J.zadzwonił do zus-okazało się,że wyszło,ale dali przez pocztę(czyli mają 5 dni na dostarczenie kasy) teraz wypiłammelisę i zjadłam mega grześka w czekoladzie żeby podnieść magnez-muszę się pozbierać.Nie mam siły chciałabym się wtulić w J.i nie martwić się już wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z zusem to i ja przewały miałam, ale całe szczęscie kase dostawałam przez cała ciaze i teraz zawsze na ostatniego wyśla przelew, aż dziwne że tacy punktualni :) ważne że sie wyjaśniło i dostaniesz kase wcześniej, więc juz sie nie smutasuj :) ja tez zjadlam batona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala kazdy ma gorsze dni... najważniejsze, ze juz wiadomo co z kasą! a co do zakupów to moze zrób sobie juz dobrze przemyślaną liste, zeby jak kasa dojdzie to juz tylko pójść i kupic co trzeba :) a co do dekoracji mieszkanka, to może masz kogos zaufanego, komu bys zostawiła klucze i by Ci ubrał :D może siostra, albo jakas przyjaciółka... pomyśl, na pewno Ci nie odmówi!!!!!!! czekamy na wynik biopsji, oby ona wszystko wyjasniła i wtedy bedzie już z górki :D ściskam mocno!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka to faktycznie jak tacy egoiści to nie ma co sie pchac w ekipe złych ludzi...lepiej poszukac lepszej grupy współpracowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko Wakiki ja jakoś zawsze mam pecha do pracy a raczej szefostwa :( aż się boje tego jak w nowym roku zaczne szukac pracy :( chce pracowac bo w domu ciagle siedziec nie chce ale jak sobie pomysle ze znowu cos moze byc nie tak, to mi sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka czemu sie od razu z góry źle nastawiasz????????? bądź pozytywnej mysli, może akurat jakiś fajny szef sie trafi :) Kala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dostalam paczke :) :) :) :) :) mało sie nie posikałam z wrażenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kala są piękneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee te kolorowe jakie bajeczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a te winogronka też super! a te koła od Ciebie sa wsprost zachwycające... kazde kolczyki są zupełnie inne i kazde mnie powaliły!!!! te co dla przyjaciólki to sa czarodziejskie :D a te dla kumpeli z pracy są tez mega fajne, mają jeszcze większe kamienie niż te moje, dlatego sa jeszcze dłuższe :) ona na pewno bedzie z nich zadowolona!!!!!!!!!! kala jestem pod wrażeniem :D serio!!!!! tak jak pisała belleteyn w rzeczywistości jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach :D mega buziak za to wszystko!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się,że doszły i że się podobają:) a te koła mówiłam że jak dla Ciebie stworzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala kochana nie smutasaj sie :) bedzie dobrze :) na pewno masz jest Ci teraz zle bo J. nie ma koło Ciebie :) ale juz za niedlugo bedziecie razem :) Waikiki Tobie juz przysługuje 20 tyg. macierzyńskiego, bo co roku od 1 stycznia dodaja 2 tygodnie :) Ja jak juz kiedys zostane mamą to chcialabym isc na wychoowawcze przynajmniej do 1 roku, ale niesttety peweni wroce do pracy, a kto mi z dzieckiem zostanie to nie wiem. Ja mam normlana umowe i to w urzedzie, ale tez jestem nowa i nie wiem czy sa takie szanse w ogole, a wiadomo po wychowawczym moga zwolnic. Milej soboty Wam życze :) a ja niestety sama bede ja spedzac bo m pojechal do szkoly, wraca jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my niedawno wrócilismy ze spacerku byliśmy też chrzestną małego odwiedzić, kolegujemy się od podstawówki :) i się okazało że jest w ciąży :D ale się ciesze!!! maja już córeczke 5 lat ale fajnie :) nie mówiła wczesniej dostała ode mnie ochrzan że nic nie pisneła, ale powiedziała ze nikomu nic nie mówili bo jak byla na pierwszym badaniu usg to nie bylo bicia serduszka nie było nic, mimo że to był już ktorys tam tydzien teraz jest wszystko ok wszystko sie rozwineło i termin ma na maj :) milego weekendu wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala no po prostu sa rewelacyjne i sie napatrzec nie moge :D cafka no miłe nowiny :) gagatka no tak 20 tygodni...ale co to jest :O kurde też bym chciala iść jeszcze na wychowawczy, ale sobie go z nikąd nie strzepie :( zobaczymy... może mi sie uda jakoś dogadać z szefostwem,a jak nie to może też zrezygnuje z takich nieprzychylnych ludzi na rzecz maluszka...w końcu co jest wazniejsze???? a potem licze na to, ze znajde lepszą prace :) nawet jak nie lepiej płatną, to chociaż może na normalną umowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata temu o tej porze marzyłam żeby było za 2 lata i co...i marzenia się spełniają :P a za chwile mój syn skończy 2 latka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka8
Yzulka to uściskaj brzdąca swojego ode mnie :) kurcze 2 lata to juz kawaler :) a ja c : wstalam, zjadlam teraz czekam na kawę :) a otem wyruszam w rejs :) najpierw na badania do szpitala, potem koscioł a potem spotkanie z kumpelą :) wwroce wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla naszego malego kawalera Wojtusia:). Ja uciekam do szpitala do malego zaraz...Dzisiaj juz prawdopodobnie ostatni dzien jutro go chyba do domku wypisuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię poniedziałek:) więcej piszecie w normalne dni niż wekendy;) Yzulka napisz mi czy wszystko się zgadza z zamówieniem iczy mam jutro wysłąć,czy jeszcze nie? Cafka meila czytałąm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala wiedziałam,z ę wrzosowe Ci szybko zejdą :P eh...podobaly mi sie... ale te kolorowe co zamówiłam to też sa sliczneeeee :D Yza spóźnione, ale szczere życzenia dla Wojtusia, niech mu dzieciństwo płynie słodko i błogo, niech korzysta z tego czasu i narobi Ci hałasu :P :D he he he a do tego zdrówka i szczęścia!!!! kurde to już 2 lata :o a ja pamiętam Twoje zdjęcie z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE wietrznie i deszczowo :-) Imilia i jak malutki idzie dzisiaj do domku ? Yzulka jak po imprezie od Wojtusia? U nas wszystko dobrze ,dobra wiadomosc jest to ze wczoraj przez przypadek zamowilismy bilet lotniczy do Polski ,lecimy do Polski od 31 stycznia do 7 lutego wtedy moja mama ma urodziny 50 lat i jedziemy jej zrobic niespodzianke...Bedzie to nasz pierwszy lot :-) A swieta i Sylwester spedzamy tutaj w Niemczech . Co tam u was slychac ?Jak tam przygotowujecie sie juz do swiat ,bo tu juz wszyscy maja postrojone w sklepach juz dawno wszystko jest a nawet juz sa wy´przedaze swiateczne i zimowe .... A ja jeszcze jesem daleko w lesie ....Ale zaniedlugo trzeba bedzie sie za cos chwycic , Pozdrawiam i uciekam ,moze jeszcze dzisiaj do was zajrze MILEGO TYGODNIA . Kala A jak tam Jarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) już mówię...:) dziś się dowiedziałąm,że możliwe że J. jeśli wyniki dalej będą dobre wyjdzie w środę lub czwartek:D:D dziś ma ostatnią kroplówkę,od jutra tabletki.Nie ma wyników biopsji,więc będą dzwonić do Niemiec i jak będzie ok to wyjdzie:) jutro będziemy więcej wiedzieć z dobowego wyniku moczu i krwi a wtedy jak go puszczą to z powodu,że nie wiedzą,będzie musiał za 2 tyg przyjechać na kontrolę Ale będzie już w domu yupi!!!:D kilka dni razem i potem ja jadę:( ale najważniejsze że ma wrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to super!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudowna wiadomość :D ale później on bedzie sam w domu :( i będzie tęsknił za Tobą strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie sam pewnie pojedzie do mamy:) a ja na wekendy postaram się wychodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam:) My wlasnie wrocilismy do domku juz w trojke:) 18 grudnia mamy na kontrole a 16 jeszcze holtera na jeden dzien czy jak to sie tam pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×