Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

...Yza ja sie tak wkurzałam, bo nie mogłam w żadnym sklepie trafic kurtki z kapturem, ciepłej i za tyłek siegajacej... no już nie mówiąc zeby fajna była ...masakra!!!! przysiadłam do allegro i znalazłam...kupiłam dwie :) w tym jedna za 59zł plus przesyłka (z przeceny) w szoku byłam normalnie po tych zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn ale ja bym sie z wielka chęcia napiła takiego grzańczyka jak Ty masz w opisie gg :) :P ale nie moge :o w przyszłym tygodniu, a może już w niedzile zrobie ten piernik z twojego przepisu :) ciekawe jak mi wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam ja tak na szybko, czasu brak, porzadki, porzadki i jeszcze raz porzadki :o u nas ok, zdrowi i oby tak zostalo, wczoraj bylismy z malym na wizycie kontrolnej u nowej pani dr, bardzo mila babeczka, maly sie smial i gaworzyl jak mowila :) powiedziala ze synus nam sie udal hehe :) posprawdzala wszystko, wazy 6150 ja jej mowie ze chyba malo, ale ona powiedziala ze wazy wlasnie bardzo dobrze ze wszyscy, i w reklaach klada nacisk zeby dzieci byly pulchniutkie grubiutkie to znaczy ze zdrowe i takie tam pierdoly wiec kazala sie nie martwic bo na wadze przybiera i ladnie wyglada a na jego "grubosc" jeszcze przyjdzie czas... pytalam o jedzenie i mam mu podawac mleko i zupke jarzynwa codziennie nastepnym etapem bedzie juz miesko :) kazala dawac wiecej na brzuszek, dajemy co prawda ale moj mial male zacofanie bo jak byl mniejszy to lezal mniej bo wrzeszczal teraz potrafi sie nawet bawic ale wlasnie przez to ze pozno zaczalma troszke slabe plecki jak go brala do siadu to sie lekko chwiał no ale tez kazala sie nie martwic. Wiec ogolnie sie ciesze ze mamy dobrego lekrza :) aaa i dziaselka ma juz mocno rozpulchnione przepisala zel i czopki w razie goraczki, wiec pewnie niedlugo zabki sie pojawia :) tyle u nas ale zanudzilam :P moze uda mi sie jeszcze zajrzec ale nie wiem bo maz mi kompa zabiera do pracy grr :o trzymajcie sie zdrowo wszystkie!!!! ja jeszcze ciasto musze upiec, ahhh ten szal przedswiateczny ;) no i choinki jeszcze nei mamy :( dobra uciekam papatki i buziaki i kwiatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. My dzis bylismy na kotroli w szpitalu malemu odstawili jedne leki juz reszte w kwietniu jak bedzie tak dobrze jak dzisiaj bo wszystkich naraz nie mozna odstawic:) ale zawsze trzy dawki mniej. Wszystko jest ok. Maly troszke lepiej z gardelkiem. Kupki powoli sie poprawiaja kupilam ten elektrolit z humany co zabusia mi polecalas zobaczymy:) tylko jak mowilam u niego problem z piciem ale 25 ml wypil:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzańczyka polecam - jest świetny na zziębnięcie po świątecznych zakupach. Ale dla Ciebie waikiki też by się coś znalazło - np. herbatka o smaku grzanego wina, którą nabyłam niedawno w Lidlu - pyszota! I też ładnie grzeje. U mnie świąteczne porządki, które spadły na mnie - bo małż ma remament. Choinka jeszcze nie kupiona, ryby nie zrobione - oj urwanie zadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do piernika to mam nadzieję, że się uda. Ja też go będę robić :). A do tego eksperymentalne ciasto makowo-pomarańczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie i przed świątecznie:) przeczytałam wszystko sumiennie:) ankieta wypełniona:) przepis na piernik zapiszę dzieci Wam rosną i brzuchy też mam ciążowych;) Waikiki jeszcze w moje ur urodzisz:) paczuszka dobrze,że odebrana:)mam nadzieję,że się podobało:) ja jeszcze nie mam nic do jedzenia zrobione,ani zakupów,dziś idę,a choinkę w święta kupujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko nie martw się ,my będziemy następne już mam termin rezonansu i kolejnego zabiegu(27 stycznia) więc tym szpitalnym czekającym na zabiegi życzę głowa do góry i uszy też będzie dobrze u nas śnieg i -17 st,dodatkowo nad morzem bałwany i wiatr,w niedzielę ma być -20 st brrry J. już lepiej też ma kontrolę w akademii przed świętami nie mam tylko prezentu dla teściowej i pomysłu też nie mam przychodzi mi tylko na myśl miotła,aby sobie polatała:D a tak to nie wiem co ok idę jeść obiadek,miłęgo dnia jeszcze się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od nas teściowa dostała perfumy i dostanie jeszcze filiżanki, a moja mama (bo w sumie ze strony Tomka to teściowa) piękne korale, które dobrze znasz kalu :) i dwie akwarelki. Może to Ci coś pomoże. Jak nie wiedziałam co kupić to kupowałam teściowej zestaw kosmetyków np. Dove (bo lubi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellatyn-włąśnie myślę o zestawie kosmetyków lub o biovitalu,bo ona kupuje jak nic nie wymyslę,to chyba coś z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kala witajjjjj :D stesknilysmy sie za Toba :P Imili dobrze ze jest juz lepiej :) Belleteyn, albo Waikiki dajcie jeszcze raz ten przepis szukam i szukam i nie umiem znalezc albo slepa jestem ale przelecialam strony i nie umiem znalezc:( ja w ogole chodze padnieta, dzisiaj odwiedzila nas moja mama z babcia a my pojechalismy choinke wybierac i szok 3 godz nas nie bylo zmarzlam jak diabli no ale choinka jest :D znaczy nie tylko za choinka jezdzilismy tak dla jasnosci ;) jeju jak sobie pomysle co jeszcze musze zrobic to naprawde nie wyrabiam wczoraj pieklam ciasto przy malym i myslalam ze mnie cos wezmie jak na zlosc mi nie dawal, to mi czajnik spadl, to zelatyna stegla calkowicie to biszkopty nasiakly za mocno no ale ciasto uratowalam ;) normalnie sztuka jest cos przy rozumnym juz dziecku zrobic, latam jak popaprana :D dobrze ze jutro maz ma wolne, odpoczynek sie przyda... nic bede zagladac do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piernik na piwie 2 czubate szklanki mąki 7 g sody 70 g masła 3 łyżki cukru - pudru 3 jaja 1/2 butelki klasycznego Karmi 200 g płynnego miodu niepełna szkl. cukru przyprawa korzenna do piernika 200 g mieszanki bakaliowej (rodzynki, orzeszki itp.) tłuszcz do formy bułka tarta 1/2 tabl. czekolady i 2 łyżki śmietany na polewę Mąkę wymieszać z sodą. Masło utrzeć z cukrem pudrem i żółtkami. Ciągle mieszając dodawać powolutku miód, piwo i cukier. Po wymieszaniu dodać bakalie i przyprawę piernikową.Potem ostrożnie dodać ubitą pianę z białek. Natłuścić i wysypać formę do ciasta. Piec ok. godzinę w temp. 190 stopni. Po ostudzeniu polać polewą - rozpuścić czekoladę ze śmietaną. Powtarzam przepis :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) waikiki :) nie mam jeszcze tej pieprzonej kurtki... jak jest na allegro jakaś fajna, to nie u mnie-albo blisko mnie-a ja wole coś przymierzyć, zanim to kupie. z pracy owszem zrezygnowałam, ale Jeszce tam pracuje...bu :P bez komentarza. młody ma teraz faze na NIE i cały czas jest NE. NE. NE. NE. NE. NE. NE. NE. NE. NE NIE GADAM Z NIM NORMALNIE!!! zrobiłam dzis Cannelloni z mięsem, a po południu jadę do Manu, na zakupy i spotkanie forumowe z dziewczynami :) około 20 nas będzie :) Widziałam ostatnio dodane zdjęcia waszych maluszków na NK...i kiedy to minęło, no kiedy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne te kolczyki
Ale mimo wszystko powinnaś cenę umieszczać, choćby orientacyjną. Bo nie widzi mi się, pytać o cenę wszystkich kolczyków osobno.Jak się z Tobą można skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam tylko powiedziec ze maly daje czadu od 22 padam normalnie, jak sie nosi i lezy bawiac to ok jak sobie cos przypomni to wrzeszczy ze nie wiem, dostal kropelki na brzuszek, zel na dziaselka ostatecznie czopek i dalej jazda :) jest normalnie git :o goraczki nie ma, wiec naprawde nie wiem o co chodzi... maz probuje uspac, ja na chwilke "odpoczywam" i zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kala witaj kochana:) Cafka nawet nie mow moj maly codziennie od 2 w nocy spi jakos niespokojnie co chwile sie budzi z placzem brzuszek go nie boli nic mu nie jest a jednak sie budzi..wystarczy go wziac na chwile na rece przytulic i dalej spi i jak jest do 5:30 kiedy wstaje juz na dobre... Normalnie wysiadam juz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn hm... ciesto pomaranczowo-makowe ale to super brzmi :D daj znac jak wyszło!!!!!!!!!!! ja jutro robie twój piernik :P i cafki shreka też :D ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili super, ze z Mikusiem coraz lepiej!!!!!!!! Kala ha ha ha ha miotłe :D nooo super pomysł dla tesciowej na prezent!!!! Kala przepraszam, ale nie mam nic na koncie i dlatego nie mogłam Ci oddzwonić ani napisac sms wczoraj...a jak dzwoniłaś to spałam, bo mnie straszliwie głowa bolała :O dziekuje za namiary na nową galerię na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza współczuje, ze nie masz jeszcze kurtki, bo ja musze przyznac, ze akurat na te mrozy to mi sie bardzo przydała ta z allegro co zamówiłam ... sprawdziła sie :) jeszcze zastanawiam sie nad butami EMU. Moja mama ma i je bardzo chwali! One są drogie! ale dostałam od babci 100we na imieniny a w pracy dostajemy na świeta po 200 zł, więc akurat bym na nie miała... tylko i tak mam dylemat... no ale mam zimowe buty jedne i chodze w nich 3-cią zime i już mi w nich troszke zimno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Sorki ze nie zagladalam do was w ostatnich dniach ,ale po prostu brak czasu ,T mial kilka dni urlopu bo musial wykorzystac stary urlop a ze na swieta mu nie dali to wzial go w tamtym tygodniu wiec spedzalismy go we trojke . U nas wszystko dobrze ,Fabianek ma juz 4 zabki a niedawno jeszcze nie mial nic .....Byl ostatnie dni troche marudny ale to przez zabki. Po za tym i do nas zawitala zima bylo strasznie zimno bo nawet do minu 13 stopni wiem ze w Polsce jeszcze zimniej ...ale tu w Niemczech malo kiedy jest tak zimno i snieg ...Wiec wychodzilismy na spacerki ale krotkie... Po za tym przygotowania do swiat pelna para Sorki ze nie odpisuje kazdej z was osobno ale maly jest kolo mnie i nie daje mi pisac. Wiec duzo zdrowka,a marudne dzieciaczki wkrotce znowu beda szczesliwe bo napewno jak nie przez zabki to przez pogode ze nie moga wyjsc z domu .... U nas maly nauczyl sie mowic PA PA i teraz tylko Papa i nie wiem czy oznacza to ze chce isc papa czy oznacza to po prostu tata ....wogole ostatnio duzo mowi sobie baba , am...ma i wiele wiele innych Pozdrawiam i mam nadzieje ze jeszcze zajrze do wa sprzed swietami ,a jezeli nie to ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT WAM ZYCZE KOCHANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Imili nawet nie gadaj, jak mojemu sie tak poprzestawia to ja tez wysiade bo to sie tak nie da, więc zasnal wczoraj przed 1 obudzil sie na jedzenie o 2 i spał do 7, ale rano wstalam tak nie kumata ze masakra:o i naprawde nie wiem co mu bylo, bo tak sie smial bawil choinke ogladalismy bo juz mamy ubrana, a tu jak go polozyla ryk ze az sie zanosil :( no ale narazie jest ok... Waikiki ja shreka tez robie, obowiazkowo!! nawet mi maz ostatnio mowi "kiedy znowu zrobisz shreka?" :) dodatkowo robie karmelowy herbatnikowiec a przez weekend pieklam ciasto kapuczino z serkami danio na biszkopcie wyszlo pychaaa :) mama mi pół blachy "ukradla :) Nie wiem czy jeszcze zdaze cos upiec, bo jeszcze konkretne rzeczy trzeba zrobic, i nie wiem jak z czasem wyrobie, moze ten piernik :) wczoraj robilam bigos :P no a co do przepisow wrzucajcie jak macie cos fajnego!! ja ostatnio uwielbiam pichcic :) u mnie tez straszny mroz :( a wiecie nauczylam mojego synusia dawac "czesc" :D wystarczy mu powiedziec czesc a on wyciga raczke z tak smiesznie zlozonym kciukiem :) i wszyscy sie z tego smieja ale czesc daje :) no i jeszcze jak sie go nosi plecami do klatki piersiowej wlaczy muzyke to tanczy znaczy kopie sobie nogami w rytm rece ma rozlozone i daje czadu :) dzieci sa swietne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,z e maluchy robią postepy :) cafka wrzuć ten przepisa na kapuczino z serkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,z e maluchy robią postepy :) cafka wrzuć ten przepisa na kapuczino z serkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,z e maluchy robią postepy :) cafka wrzuć ten przepis na kapuczino z serkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki prosze :) http://www.wielkiezarcie.com/recipe23994.html tylko moja rada dalam mniej niz pół szklanki cukru i kawe rozlalam jak nic w 3 szklankach bo naprawde jest strasznie slodka i wtedy chyba bedzie mdle te ciasto, a tak mi wyszlo w sam raz:) a i do masy dalam 1 jajko i 2 żółtka, nie ma znaczenia chyba ile sie da, bo wyszlo takie samo :) to juz kwestia gustu czy ktos lubi bardzo slodkie czy takie normalne :) ale naprawde ciasto super :) szczegolnie na drugi dzien jak masa calkowicie stegla. Daj znac jak zrobisz shreka i te czy wam smakowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAPUCINO > > - upiec biszkopt z 6 jaj > - przekroić biszkopt na pół > - na jeden biszkopt położyć cienka masę capucino, na tę masę położyć > biszkopciki (ciastka moczone w kawie capucino – co najmniej 5 łyżeczek > kawy na szklankę wody) > - na to cienka masa > - przykryć biszkoptem > - na biszkopt masa > - na wierzch biszkopt moczony > - całość polać polewą > > MASA > > - 1 masło > - 3 żółtka i 1 całe jajko > - ¾ szklanki cukru > - 1,5 szklanki mleka w proszku > - cukier wanilinowy > - 2 serki homogenizowane (waniliowe) > - 2 łyżki żelatyny > > żółtka i jajko ubić z cukrem i cukrem wanilinowym, całość dodać do masła, > ucierając dodawać serki i mleko w proszku. > Żelatynę rozpuścić w 1 szklance gorącego mleka, gorącą wlać do masy, poczekać > aż trochę stężeje i smarować placki Znalazłam coś takiego - wygląda na to, że to ten przepis :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sie rozni poporcjami i sa zdjecia :) ale potem wkleje linka bo teraz ide biszkopta piec ;) musze na brzydule zdazyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×